Kuidas luua WordPressiga dropship-äri

Kuidas luua WordPressiga dropship-äri

Kui soovite oma WordPressi saidi raha teenida, võiksite kaaluda WordPressi kaudu otselaevafirma loomist. Uue ettevõtte asutamise väljavaade võib küll kiuslik olla, kuid teadmine, kust alustada, võib siiski segadusse ajada. See kehtib eriti juhul, kui te pole tuttav drophippingu ärimudeliga.


Lühidalt öeldes – otsetoitmine on siis, kui teil on kolmandast isikust ettevõte, kes tarnib tooteid teie klientidele. Õnneks saate WordPressi abil hõlpsalt laiendada ja luua oma veebipõhise veebipoe äri. Veelgi parem, kui saate oma eduvõimalusi maksimeerida, saate kasutada pistikprogramme ja muid tööriistu.

Selles postituses räägime sellest, mis on drophipping, ja räägime sellest, kuidas oma uut ettevõtet käivitada selliste tööriistade abil nagu Shopify ja WooCommerce. Lõpuks tutvustame teile paar pistikprogrammi, mis aitavad teil alustada. Sukeldugem sisse!

Sissejuhatus dropshippingusse

wayfair pilt

Wayfair on ülim tilkade kohaletoimetamise edulugu.

Dropshipping võimaldab teil luua veebikaupluse, kus müüakse füüsilisi tooteid – ilma et peaksite tooteid ise ladustama või saatma. See on algajatele sõbralik ärimudel, mis nõuab edu saavutamiseks ikkagi teie poolt natuke aega ja vaeva. Käivituskulud on aga madalad ja üldkulud minimaalsed.

Kui olete nõus tegema esiotstarbelist tööd, võib tilgavedu olla tasuv ettevõte, mis pakub teile palju paindlikkust. Enne selle kasutuselevõtmist peaksite siiski olema teadlik selle plussidest ja miinustest. Siin on mõned asjad, mida tuleks kaaluda:

 • Ehkki ettevõttesse asumine on suhteliselt lihtne, on teil toote kvaliteedi ja tarneaegade üle vähe kontrolli (tegurid, mis võivad mõjutada klientide rahulolu).
 • Teil on vabadus töötada kõikjal maailmas, kuid samal ajal seisavad silmitsi teistega, kes soovivad saavutada samu eesmärke.
 • Selle mudeli abil on lihtne aja jooksul oma ettevõtet laiendada, kuid teie ettevõtte kasvades muutub klienditugi nõudlikumaks.

Nagu igal ettevõttel, on ka palju eeliseid ja puudusi. Ainult sina saad otsustada, kas riskid on väärt tasu. Kui otsite paindlikku ärimudelit, mis sobib teie praegusesse elustiili ilma liigsete muudatusteta, võib kaaluda WordPressi väikelaevafirma loomist. Lisaks pole alustamine liiga keeruline.

Kuidas luua WordPressiga veebiteenuseid oma odavat laadi äri jaoks (2 meetodit)

Enne kui alustate oma WordPressiga otselaevade müümist, peate mõistma, et see, mida te tegelikult käivitate, on e-poe sait. Ehkki on oluline valida õige tilgaveoteenust pakkuv ettevõte, kellega koos töötada, peate keskenduma ka oma saidi loomisele. See tähendab, et peate valima õiged tööriistad.

Näiteks Shopify on funktsioonirikas teenus, mida saate kasutada oma e-kaubanduse saidi käivitamiseks. Kahjuks ei paku see alates sellest kirjutamisest enam pistikprogrammi, et lihtsustada integreerimist WordPressiga. Teie siiski saab oma poe liikluse suurendamiseks kasutage Shopify manustatud koode oma saidil. Teil on vaja kontot, mis sisaldab kuutasu (kuid pakub 14-päevast tasuta prooviperioodi).

WooCommerce, teisest küljest on see plugin, mis võimaldab teil olemasolevat WordPressi saiti laiendada, lisades e-kaubanduse funktsioone. Poepinna üles ehitamiseks ja olemasoleva saidiga konsolideerimiseks võite kasutada ka funktsioonirikkaid e-poe teemasid ja erinevaid laiendusi.

Mõlemad tööriistad pakuvad täiuslikku lahendust WordPressi kaudu otsepakkumisega äri alustamiseks. Millise valite, sõltub suuresti isiklikest eelistustest. Arutleme selle üle, kuidas mõlemat kasutada, et saaksite teha teadliku otsuse.

1. Lisage postituste ja lehtede Shopify ostunupud

Shopify veebisait

Shopifyga alustamiseks peate looma konto. Esimesed neliteist päeva on tasuta, nii et saate teenuse proovida enne oma kohustuste võtmist.

Shopify manustuskoode on oma postitustele ja menüüdele lihtne lisada, isegi kui te pole WordPressi kogenum kasutaja. Esmalt peate pääsema juurde oma Shopify kontole ja looma Shopify ostunupp. Kopeerige manustatud kood, mille teile pakute, ja logige sisse oma WordPressi juhtpaneelile.

Looge uus postitus või avage juba salvestatud postitus. Peate oma vaate vahetama Visuaalne kuni Tekst režiim:

Kleepige Shopify manuskood oma postitusse kuhu iganes soovite nuppu kuvada. Kui see on tehtud, sisaldab teie postitus ostunuppu, mis suunab lõppkasutaja teie Shopify ostukorvi ja maksevõimaluste juurde.

2. Kasutage WooCommerce’i, et alustada odavat äri

WooCommerce WordPressi pistikprogramm

Enne oma veebisaidil muudatuste tegemist on oluline teha WordPressi saidilt varukoopia juhuks, kui peate selle mingil põhjusel taastama. Pärast seda saate edasi minna ja oma saidile installida WooCommerce.

WooCommendi lehe seadistamine

Pärast pistikprogrammi aktiveerimist näete armatuurlaual häälestusviisardit. Klõpsake nuppu Käivitage häälestusviisard, ja järgige juhiseid WooCommerce’i vajalike lehtede seadistamiseks.

WooCommendi saateseaded

Kui olete pistikprogrammi installinud, soovite üle vaadata oma seaded, eriti saatmisvalikud. Need leiate alajaotusest WooCommerce> Seaded> Kohaletoimetamine ja siit saate erinevaid määratletud saatmisvalikuid lisada või neid muuta.

E-kaubanduse pistikprogrammid, et täiustada teie kohaletoimetamise saiti

Kui olete oma e-kaubanduse saidi mõne ülalnimetatud tööriistaga seadistanud, leidub endiselt mitmeid lisatasu ja tasuta pistikprogramme, mida saate selle täiustamiseks kasutada. Siin on kaks kaalumist.

e-kaubanduse tootekataloog WordPressi tasuta pistikprogramm

e-kaubanduse tootekataloogi plugin WordPressile

Pärast saidi seadistamist soovite oma tooteid klientidele hõlpsasti juurdepääsetaval viisil kuvada. Kasutades e-kaubanduse tootekataloog plugin võimaldab teil oma tootelehti täielikult kohandada. Siin on mõned selle peamised omadused:

 • Aitab teil oma tooteid kuvada ja kohandatud parameetreid seada, näiteks kuvada hindu või ülevaateid.
 • Võimaldab teil oma tooteid kategooriatesse liigendada või mitme tootekataloogi kuvada.
 • Täielikult reageeriv, nii et teie tooted kuvatakse mobiilseadmetes ilusti.

See on muidugi ainult jäämäe tipp. Soovitame teil tutvuda pistikprogrammi dokumentatsiooniga, et saada lisateavet selle kohta, kuidas saate seda oma tilgaveo saidi täiustamiseks kasutada.

WD-kaubanduse Dropshipping-lisandmoodul (Premium)

WDCompordi Dropshipping-lisandmoodul

Kas soovite WordPressiga alustada kaubavedude äri, kuid teil pole tarnijaühendusi? Pole probleemi – YouDroop on lihtne viis tarnijate ühendamiseks jaemüügiga paljudes tööstusharudes. Lihtsalt registreeruge kontole (jaemüüjate igakuised liikmemaksud algavad 59 eurost, kuid tarnijad saavad alustada tasuta), sünkroonige oma saadaolevad tooted teie e-kaubanduse saidiga ja alustage siis oma saidile iga päev kuni 500 uue üksuse lisamist. Siin on lühikokkuvõte YouDroopi toimimisest:

 1. Tarnijad laadivad teie käsutuses olevad tooted YouDroopile üles
 2. Jaemüüjad logivad oma kontole sisse, et eksportida ja sünkroonida saadaolevaid tooteid oma e-kaubanduse saitidel
 3. Kliendid sirvivad ja ostavad tooteid e-kaubanduse saitidelt
 4. Jaemüüjad maksavad tarnijatele müüdud toodete eest ja pakuvad saatmisinfot
 5. Tarnijad tarnivad klientidele kaupa

Nii et tarnijad teenivad rohkem müüki, jaemüüjad teenivad kasumit, kui nende veebisaidil kauba baashinna ületavad hinnad ja kliendid saavad fantastilisi tooteid. Kõik võidavad!


Eduka kaubalaevaäri loomine võtab teie endalt aega ja vaeva. Alustamine ei tohiks siiski olla liiga keeruline. Kui teate, kuidas oma ettevõtet asutada ja käivitada, on teil hea samm eduni, kui olete nõus panema nõutavad tööd.

Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas WordPressiga saidi loomiseks oma tilgalaevade äri jaoks luua? Arutleme nende üle allpool kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map