Kuidas luua WordPressi ajaveebi pilte ilma kujundamisoskuseta

Kuidas luua WordPressi ajaveebi pilte ilma kujundamisoskuseta

Millal viimati kuulsite kedagi Photoshopist rääkimas, et ta kujundaks peaaegu kõige jaoks pilte? Ilmselt üsna hiljuti. See võib tunduda parim lahendus graafilise disaini jaoks, kuid mis siis, kui teil pole Photoshop’i kasutamise kohta vähimatki aimugi? Või mis siis, kui kontrollisite seda ja tundsite end pisut puudulikuna, kuna te ei saanud aru, kuidas seda kasutada?


Usu mind – sa ei ole üksi! Õnneks, on ka teine ​​viis. Rohkem kui üks tegelikult.

Kui soovite oma veebisaidile luua ilusaid ja köitvaid pilte, kuid te ei soovi kulutada aega või raha, mis kulub väljaõppinud Photoshopi eksperdiks saamiseks, on teil võimalusi. Internet on täidetud teie WordPressi saidi alternatiivsete kujunduse võimalustega. Lahedam on see, et nende kasutamiseks pole vaja kujunduskogemust. Vaatame lähemalt.

1. Lõuend

Canva tasuta veebiredaktor

Canva on minu parim valik selles loendis, kuna see paneb peaaegu kõik tundma end professionaalse disainerina. Sellel on tohutult palju uskumatuid disainilahendusi ja paljud neist on tasuta. Isegi kui te nende tasuta sektsioonist midagi ei leia, on tööriistal teie piltide viskamiseks tuhandeid lisakomponente ja igaüks neist on ainult 1 dollar.

Minu lemmik osa Canvast on algusprotsess. Saate lihtsalt valida, millist tüüpi pilti loote – näiteks Facebooki postitus, ajaveebi postitus või Kindle’i kate – ja Canva genereerib automaatselt õige suuruse koos mõne soovitusega, mis sobivad valitud kategooriaga.

Hankige Canva

2. GIMP

GIMP tasuta ja avatud lähtekoodiga pildiredaktor

GIMP on kohalik avatud lähtekoodiga alternatiiv Photoshopile. See pole selles loendis kõige lihtsam tööriist, kuid mulle meeldib seda soovitada, kuna seda on täiesti tasuta kasutada. Kui soovite GIMP-i kasutamise õppimiseks natuke aega oma päevast välja võtta, on neil veebis tutvumiseks palju videoid ja õpetusi.

GIMP on nagu WordPress; see kestab väga pikka aega, nii et tööriista investeerimisel kuluv aeg või raha ei läheks raisku.

Hankige GIMP

3. PicMonkey

PicMonkey veebifoto redaktor

PicMonkey tasuta versioonil on üsna lühike protsess mitme foto ühendamiseks ja nende veebisaidile atraktiivsemaks muutmiseks. See tööriist töötab kõige paremini kollaažide loomiseks, kuid võite ka pilte puudutada ja soovi korral teksti lisada.

Lihtsalt liikuge läbi neljaastmelise protsessi ja teil peaks olema hea mõne sekundi jooksul uusi pilte teha. Sarnaselt Canvaga on ka sellel tööriistal ala, kus saab täpsustada, millist pilti te plaanite teha, näiteks Facebooki kaane ja muid erineva mõõtmega kujundusi.

Hankige PicMonkey

4. Pixelmator

Pixelmator Pro pildiredaktor

Pixelmator töötab ainult Maci jaoks, kuid see võtab keerulise Photoshopi vormingu ja jagab selle palju lihtsamaks tööriistaks. Võite kasutada Pixelmatori oma tahvelarvutis või telefonis ning tööriistaga on kaasas palju kümneid malle, et saaksite ilma suuremate disainiteadmisteta tööle asuda.Võite proovida kätt ka maalimisel, kuna see pakub imelisi pintsleid.

Hankige Pixelmator

5. Pixlr toimetaja

Pixlr Editor for Photos

Pixlr Editor on minu soovitus, kui soovite tasuta võrgutööriista, mis töötab peaaegu täpselt nagu Photoshop. Pixlril on ka kaks muud toodet, mida nimetatakse Pixlr-o-matic ja Pixlr Express. Valige nende toredate seast olenevalt sellest, mida kavatsete teha.

Kui soovite rohkem jõudu, minge Pixlr Editori, kuid võib-olla peate selle tööriista kasutamise õppimiseks pisut aega võtma. Kui soovite lihtsalt oma fotosid üles laadida ja lisada mõned filtrid ja äärised, minge koos Pixlr-o-maticuga. Lõpuks proovige Pixlr Expressi, kui soovite oma fotodel kergeid muudatusi teha. Express on pisut arenenum kui suvand Pixlr-o-matic.

Hankige Pixlr

6. BeFunky

BeFunky fototöötlus

bBeFunky on tasuta fotoredaktor, kollaažilooja ja üldise disaini tööriist. Tasuta. Võite täiendada, kui soovite kasutada premium-efekte. Kuigi põhiline tasuta versioon saab selle ikkagi tehtud, kui soovite oma fotodel vaid mõnda kiiret redigeerimist teha. BeFunky juures meeldib mulle kõige rohkem see, et kasutajaliides pole fotode redigeerimisega alustavatele inimestele liiga segane.

See on tegelikult võimas tööriist, millel on enamus Photoshopi funktsioone, mida võite oodata. Kuid need ei sega ekraani ega muuda seda liiga hirmutavaks, nagu võite Photoshopis näha.

Hankige BeFunky

7. Adobe Photoshop Elements

Adobe Photoshop Elements

Adobe Photoshop Elements on Adobe vastus tohutule toetusele, mida inimesed pakuvad lihtsamate fototöötlustööriistade jaoks. Photoshop on suurepärane vahend, kuid seda on tõesti liiga palju. Keegi ei kasuta kunagi kõike, mida nad sinna pakivad. Lisaks on see lihtsalt kohmakas.

Tavalise Photoshopi kasutamise ja liiga palju raha kulutamise asemel minge Photoshop Elementide juurde. See on taskukohane ja kiire viis oma fotode üleslaadimiseks, mõne filtri muutmiseks ja mõne sekundi jooksul nende eriti professionaalseks muutmiseks. Mulle väga meeldib see, et saate Photoshop Elementi kasutada peaaegu igas seadmes. Midagi tavalist Photoshop ei luba teil seda teha.

Elementide tarkvara sisaldab isegi suurt inspiratsiooni, näiteks disaini näpunäiteid, ideid ja nippe, kui soovite leida selle ajaveebi või toodete lehe jaoks ideaalset pilti..

Hankige Adobe Photoshop Elements

8. PicCollage

PicCollage'i pildirakendus

PicCollage on rakendus, mida kasutaksin ainult siis, kui prooviksin kollaažis näidata hunnik pilte. Olen alati arvanud, et kollaažid on pisut kleepuvad, eriti professionaalsema veebisaidi jaoks, kuid see rakendus muudab need üsna vingeks. Proovige PicCollage’i, et lisada kleebiseid, raame, teksti ja palju muud. On pisut imelik, kui proovite oma fotosid telefonis või tahvelarvutis redigeerida, kuid sellega olete harjunud.

Hankige PicCollage

9. Fotor

Fotor Online'i fotoredaktor

Fotor on veebipõhine fototöötlustööriist, millel on hulgaliselt lihtsaid võimalusi, kuidas oma ajaveebi või sotsiaalmeedias pilte luua. Valguse, värvide, suuruse, fotoefektide, retušeerimise ja muu jaoks on palju võimalusi. Kas soovite kiiresti alustada? Seal on palju tasuta malle. Lisaks on sadu fonte, lõbusaid kleebiseid, kujundid ja palju veebijuhendeid, et saaksite teid redigeerida nagu professionaal.

Projekti toetamiseks minge üle versioonile Pro, samuti pääsege juurde eksklusiivsetele redigeerimistööriistadele ja lisafunktsioonidele.

Hankige Fotor

10. PowerPoint

PowerPoint pildiredaktorina

Mingil põhjusel unustavad inimesed veebisaitide piltide redigeerimise ja kujundamise puhul alati teenuse PowerPoint. Kui järele mõelda, on PowerPoint suurepärane võimalus piltide kujundamiseks. See on lohistamisredaktor ja enamik inimesi õpib tarkvara kasutama keskkoolis või keskkoolis.

Saate joonistada oma piltidele, muuta ääriseid, suurusi ja palju muud. Neil on isegi palju kujundeid ja sümboleid, et muuta teie pildid ahvatlevamaks. Kui olete oma piltide redigeerimise rakenduses PowerPoint lõpetanud, saate need pildivormingus salvestada. Seejärel laske need kenasti oma veebisaidile.

Hankige Powerpoint

Boonus: SumoPaint

SumoPaint veebimaal

Kas olete kunagi jätnud vana hea värvirakenduse? Noh, teil on õnne. SumoPaint on tasuta veebiversioon. Kuigi see pole tegelikult fototöötlus, saate luua oma pilte SumoPaint. Tehke neist julgelt nii kitši kui soovite.

Hankige SumoPaint

Järeldus

Enamikku neist tööriistadest on äärmiselt lihtne kasutada. Kuid ükskõik, mille valite, peaksite saama asja kiirelt riputada, lihtsalt ringi mängides.

Sellegipoolest kuuleme alati, kuidas inimesed kasutavad Photoshopit piltide kujundamisel, kuid te ei vaja oma saidi ilusaks tegemiseks nii keerukat tarkvara. Pidage kinni siin arutatud võimalustest ja saate sellega suurepäraselt hakkama!

Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises. Kas teil on nende tööriistade kohta küsimusi, et oma WordPressi ajaveebi pilte luua? Või tööriist, mida soovitate?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map