Kuidas luua WordPressi abil mobiilivalmis sait?

Sina, mu sõber ja mul on õnn elada reageeriva veebidisaini ajal ja ajastul. Isegi ilma kõvasti otsimata näete meie mitmesuguste seadmete suurusele kohanevate veebirakenduste ulatuslikku levikut – turul -..


Sama veebirakendus näeb erinevatel ekraanisuurustel välja täiesti erinev, mis on sillutanud teed uutele ja dünaamilistele viisidele kliendini jõudmiseks, sõltumata nende seadmest.

Täna saate oma kasutajatele pakkuda oma WordPressi saidil suurepäraseid kogemusi, sõltumata sellest, kas nad vaatavad seda nutitelefonis, tahvelarvutis, phabletis, töölaual või mõnes muus nende käsutuses olevas seadmes.

Mõni aeg tagasi pidid veebiettevõtjad nägema vaeva, et pigistada mammutide veebisaidid mobiilseadmete pisikestele ekraanidele. Probleem oli peaaegu lahendatud, kui keegi tutvustas töölaua saitide eraldi mobiilisõbralike versioonide loomise ideed.

See oli mõnda aega okei, kuni probleemid tekkisid. Esiteks ei teadnud otsimootorid, mida teha dubleeriva sisuga, ja teiseks olid veebimeistrid vastumeelsed kahe eraldi saidi loomise ja haldamise osas. Kui sellest ei piisa, polnud mobiiliversioonid sama tõhusad kui nende töölauaversioonid. See oli nõme.

Kuid tegelik lahendus tuli reageeriva veebidisaini või lühidalt RWD kujul ja nimel. See ei oleks võinud paremal ajal tulla. Veebiettevõtjad võiksid lõpuks kergenduse leevendada, sest RWD toimetas mobiilikasutajad otse nende innukate kätesse.

Ehkki Cameron Adams demonstreeris, 2004. aastal, eraldusvõimest sõltuv paigutus, alles 2010. aasta mais lõi Ethan Marcotte termini “Vastuvõtlik veebidisain“. Varsti pärast seda kasvas reageeriva veebidisaini populaarsus.

Ajaloo õppetund kõrvale, miks peaksite viitsima mobiilivalmis saidi loomist? Kui te ei ela kivi all, on see üsna ilmne. Üha rohkem inimesi kasutab iga päev teie saiti sirvimiseks mobiilseadmeid.

Perspektiivid ostavad tooteid otse oma mobiilseadmetest ja kui teie sait ei tundu hea ja toimib erakordselt hästi väiksematel ekraanidel, jätate lauale palju raha.

Matt Cutts mainis mõni kuu tagasi midagi üllatavat. Ta ütles võib mobiiliotsing ületada töölauaotsingut tuleme 2015 ja pärast seda. Seejärel läks Google edasi ja lisas oma mobiilsetele otsingutulemustele „mobiilisõbralikud” sildid, mis tähendab, et teie potentsiaalsed kliendid teavad, et teie sait pole mobiilisõbralik juba ammu enne, kui nad läbi klõpsavad.

See tähendab, et saate mobiiltelefoni kõrgete konversioonimääradega hüvasti jätta, kui teie kindel laius ehk jäik veebisait on teie oma. Keegi ei kavatse kehva kasutajakogemuse pärast kinni pidada, eriti kui teie konkurendil on veebisait, mis näeb hea välja ja töötab mobiilseadmetega uskumatult hästi.

Kuidas te selle loomisel WordPressi abil mobiilisõbraliku saidi loote??

Mobiilisõbraliku veebisaidi loomine WordPressi abil

WordPress-mobiilirakendus

Kuna WordPress on heatahtlik platvorm, on see veebiarenduse mitte ainult lihtsamaks, vaid ka üsna sirgjooneliseks muutnud. Mõne minutiga saate piitsutada kauni 100% tundliku veebisaidi, mis erutab kõiki teie kasutajaid. Teie mobiilseadme kasutajatel on sama suur kogemus kui teie lauaarvuti kasutajatel, mis võib teie WordPressil põhineva ettevõtte jaoks tähendada ainult suuri asju.

Kui kohe teha, saate luua mobiilisõbraliku WordPressi saidi kahel peamisel viisil. Sa saad:

  • Koostage / ostke tundlik WordPressi teema
  • Kasutage mobiilseid pistikprogramme

Tutvustame mõlemat ja loetleme seejärel näited tundlikest WordPressi teemadest ning mobiilse kuva pistikprogrammidest, et saaksite ühe sammu uksest sisse.

Koostage / ostke tundlik WordPressi teema

See on lihtsaim ja elegantsem viis WordPressi abil mobiilisõbraliku veebisaidi loomiseks. Kuna WordPressi teematurg on lõhkenud väga reageerivate teemadega, peaksite leidma oma maitsele ja eelistustele ideaalselt sobiva..

Kuigi mõned arendajad vabastavad endiselt fikseeritud laiusega (või jäigaid) WordPressi teemasid, on valdav enamus pärast 2010. aastat välja antud teema osaliselt või täielikult reageerivad. Muidugi soovite algusest peale või saidi ümber kujundamisel kasutada täielikult (100%) tundlikku WordPressi teemat..

Otsustage varakult vajalike funktsioonide üle ja veenduge, et teie teema kohandub erineva vaateakna laiusega, ilma et neid funktsioone rikuksite. Selle abil saate kindlaks teha, kas WordPressi teema reageerib või mitte.

Enne valitud WordPressi teema ostmist lubavad arendajad teil seda tavaliselt demo abil proovida. Kui olete esitluse laadinud, muutke oma brauseri suurust, klõpsates nuppu Minimeeri ja lohistades servi, ning jälgige seejärel oma teema käitumist.

Kas see halveneb brauseri laiuse vähendamisel graatsiliselt või kuvatakse brauseri allosas kerimisriba? Kui teema halveneb graatsiliselt, olete löönud jackpoti. Kui brauseri allosas ilmub kerimisriba, siis liikuge teistpidi.

Professionaalselt kujundatud tundlik teema peaks maksma vähem kui 70 dollarit usaldusväärsetel veebisaitidel, näiteks Elegant Themes (need pakuvad igal aastal tellimusi), Array ja Themeforest. Samuti saate arendada oma reageerivaid WordPressi saite, kasutades reageerivaid teemaraamistikke, näiteks Genesis, Allajoonitud, Lõputöö ja palju muud.

Kahtlemata, kui teil on natuke moolah, palgake WordPressi arendaja, et meisterdada teile kohandatud teemadega tundlik teema nullist. Pistikprogrammide kasutamise vältimiseks võite neid isegi kõvasti kodeerida, millest mõned ei pruugi reageerida.

Kuid kui hakkate alustama või eelarvet koostama, siis siin on mõned eelarvesõbralikud WordPressi teemad, mis reageerivad sama hästi kui ilusad.

Kokku – tundlik mitmeotstarbeline WordPressi lohistamise teema

WordPressi teema kokku

Eliit- ja maineka autori poolt moodustatud teemametsas (mille müük on üle 9 000) on kogu WordPressi teema hõlpsamaks ja lõbusamaks veebidisainile. See on mitmeotstarbeline teema, mis tähendab, et saate luua ükskõik millise kujutluspildi, ja 100% reageerida, et kõik teie kuulsusrikkad kujundused sobiksid kõigi seadme ekraanidele.

Tänu ägedale toele ja kõigile funktsioonidele, mida olete alati soovinud, sealhulgas Visual Composer esilehe loomise toetamiseks, võimaldab Total WordPressi teema teil luua ülemuse moodi mobiilisõbraliku WordPressi saidi. Ära võta minu sõna, mine vaata ise kauneid demosid. Ja kõigest 58 dollari eest on teema WordPress ühilduv võimalus oma WordPressi saidi sirvimiseks.

Divi – tundlik mitmeotstarbeline WordPressi teema

Divi tundlik WordPressi teema

Elegantsete teemade populaarseim teema, Divi on oma klassis. Kas see reageerib täielikult? Sa kihlad, et on. Kuidas oleks lood mitmeotstarbelistega? Tulge palun palun veel üks küsimus. PLS on see osa elegantsete teemade paketist, nii et kui me mõtleme kunagi ümber, on teil muud saadaval olevad teemad.

Ja nagu meie kõige lemmikuma teema Total WordPress teema puhul, saate ka Divi abil luua piiramatuid kujundusi, puudutamata kunagi koodirida. Teema tagastab teile 69 dollarit või 89 dollarit, kui soovite kõiki Photoshop-faile ja lisatasu pluginaid.

Ülimalt paindlik ja tundlik WordPressi teema

Äärmiselt paindlik WordPressi teema

Ultra on Themify uusim teema ja see on suurepärane. See on võimas ja ilusti reageeriv (oi ja tasuta väga, väga piiratud aja jooksul). Themify kõige paindlikum teema on Ultral suurepärased paigutuse ja lehe loomise võimalused.

Lisaks, kui olete huvitatud meistriklubi liikmeks saamisest, saate ka kõik Themify armsad teemad ja kõik nende suurepärased lisatasu pluginad – näiteks Themify Builder, Teavitusriba, Tingimuslikud menüüd ja palju muud!

Vertoh – tundlike sündmuste WordPressi teema

Vertoh reageerivad sündmused WordPressi teema

Kas plaanite mõnda suurt üritust? Või äkki WordCamp? Kassas Vertoh. See on elegantne ja üles ehitatud nii, et oleks ilus, kuid võimas just nii, nagu soovite. Lisaks kõigi lisatud sündmuste funktsioonid, nagu WooCommendi tugi, loenduri vidin, sotsiaalne integratsioon, kõlarid, ajakava ja palju muud.

SHOWthemes’i välja töötatud Vertoh on kõige kaasaegsem WordPressi teema, mis reageerib sündmustele ja mis näeb mobiilseadmetes uskumatult hea välja. Alustades kõigest 79 dollarist edasijõudnute ürituste juhtimise teema jaoks, on Vertoh kindlasti võitja.

uDesign – tundlik WordPressi teema

udesign-responsive-wordpress-theme

See on ülikiire, võimas, ilus ja mobiilselt valmis. See on täis funktsioone, mida vajate WordPressi veebisaitide loomiseks oma unistustest, sealhulgas armuline Visual Composer, SEO-valmis kujundus, WPML-tugi ja WooCommerce.

Põhimõtteliselt saate ühe omalaadse WordPressi teema, mis võimaldab teil luua mobiilsidevalmis veebisaite ilma higi purustamata. Oh, kas ma mainisin, et saate ööpäevaringselt vinge tuge ja piiramatuid värskendusi? uDesign on juba aastaid olnud Themeforesti lavakujundus, kõigest 58 dollarit.

Kataloog – tundlik WordPressi teema

Kataloogitundlik WordPressi teema

Otsin inspiratsiooni teie järgmise WordPressil põhineva ettevõtte jaoks? Noh, sa lihtsalt võisid selle leida. Te ei pea vaatama kaugemale kui kataloog, mis on Templatici puhas, professionaalne ja funktsioonirikas käsitööna reageeriv teema..

Kataloog on kasulik WordPressi teema, mis sobib igale ettevõttele, kes soovib jagada kirjeid, ülevaadet või muud tüüpi kataloogi (sellest ka nimi). Ja kõigi Templaticu loodud esmaklassiliste lasteteemade abil on lihtne alustada. Ja nagu kõigi siinsete teemade puhul, on lisatud ka tugi ja värskendused, mis tähendab, et teete selle maksimumi ära.

Jaemüüja – tundlik WordPressi teema

jaemüüja-tundlik-WordPress-teema

Jaemüügiettevõtte abil saate luua mis tahes mobiiltelefonide jaoks valmis WordPressi veebisaidi, millele võite mõelda. Blogidest, isiklikest veebisaitidest, ettevõtete portaalidest, portfellidest ja isegi veebipoodidest pakub Jaemüüja komplekti sobivaid funktsioone, et käsitleda kõike, mida sellele viskate.

See on 100% reageeriv, kaasas lisatasu lisandid ja usaldusväärne klienditugi ning videoülevaade, et saaksite end kiirelt tööle panna. Jaemüüja ostja reiting on 4,64 / 5,00 ja hind on 58 dollarit.

See, et on olemas lühike nimekiri mõnedest veebis levinud tundlikest WordPressi teemadest. Igal juhul ja kui teil on vaja rohkem võimalusi, külastage julgelt teemametsa ja otsige “reageerivaid WordPressi teemasid” ning saate rohkem valikuid kui kunagi varem vaja oleks.

Lisaks saate vaadata meie suurepäraseid WordPressi teemasid või tasuta WordPressi teemasid, mis pakuvad suurepäraseid tundlikke WordPressi teemasid. Ja kui teie eelarve on väike, siis vaadake tasuta tundlikud WordPressi teemad saidil WordPress.org.

Liigume edasi …

Mobiilipistikute abil mobiilvalmis WordPress-saidi loomine

Kui teie eelistatud WordPressi teema pole reageeriv või kui te ei soovi oma praegustest fikseeritud laiusega teemadest lahti lasta, saate oma mobiiltelefoni jaoks kuvatavate WordPressi pistikprogrammide eeliseid kasutada, et pakkuda mobiilisõbralikke kogemusi kasutajad.

Protsess on tavaliselt lihtne; installige lihtsalt oma pistikprogramm, konfigureerige mõned valikud ja teie töö on tehtud. Enamikul neist pistikprogrammidest on päästikfunktsioon, mis juhendab pistikprogrammi kuvama mobiilikasutajatele mobiilteema. Mobiilteemat lauaarvuti kasutajatele ei käivitata.

Järgmised mobiilipistikprogrammid aitavad teil hõlpsalt ja kiiresti luua mobiili jaoks valmis WordPressi saiti:

WPtouchi mobiilne tasuta WordPressi pistikprogramm

wptouch-mobile-plugin-for wordpress

See on tõenäoliselt WordPressi kõige populaarsem mobiilne pistikprogramm, mida tehakse enam kui 400 000 aktiivse installimisega. Vaid mõne hiireklõpsuga saate WPtouchi abil lubada oma WordPressi veebisaidi mobiilikülastajatele lihtsa ja elegantse mobiilteema.

WPtouch pakub intuitiivset administraatori paneeli, mis võimaldab teil kohandada teie saidi väljanägemist mobiilseadmetes. Protsess on üsna lihtne ja kunagi ei puuduta te ühtegi koodirida.

Külastajad saavad ühe klõpsuga valida ka mobiilse ja lauaarvuti versiooni vahel. Arendajad, muu hulgas BraveNewCode, Inc. ja Dave Storey, pakuvad ka profiversiooni, mis tarnitakse täiustatud teemade ja funktsioonidega. Pistikprogrammi keskmine reiting on 3,7 / 5,0.

WP mobiilsidetektori tasuta WordPressi pistikprogramm

wp-mobiilne detektor-plugin-for WordPress

Kas soovite oma WordPressi veebisaiti hõlpsalt mobiliseerida? Kui see on kõlav jah, on teie vastus WP mobiilidetektor. Tänu leidlikkusele, mis selle pistikprogrammi loomisse läks, saab WP Mobile Dectector automaatselt ühilduva mobiiliteema laadida, kui ta tuvastab, et külastaja asub nutitelefonis või tavalises mobiiltelefonis.

Erifunktsioonide hulka kuulub 5000+ mobiilseadme tuvastamine, pildi suuruse muutmine, mobiilistatistika ja automaatselt vormindatud sisu. Lisaks on pistikprogrammi lihtne paigaldada, kohandada ja kasutada. Sellel on seitse mobiiltemaatikat ja interaktiivse mobiilteemade redigeerija abil saate luua oma kohandatud teema. Saate üles laadida isegi oma logo ja lisada mobiilireklaame!

WP mobiilidetektoriga on võimalused praktiliselt piiramatud. Pistikprogrammi reiting on 3,7 / 5,0 ja sellel on profiversioon, millel on täiustatud võimalused.

WordPressi mobiilipaketi tasuta WordPressi pistikprogramm

wordpress-mobile-pack-plugin-for wordpress

WordPressi mobiilipakk ületab reageerimisvõimest suurema sammu, andes teile võimaluse pigistada kogu WordPressi sait platvormideüleseks mobiilirakenduseks.

Pistikprogrammi toetatakse opsüsteemides Windows Phone 8, iPhone, Android Phones ja Firefox. Lisaks on see ühilduv kõigi suuremate brauseritega. Lihtsalt kasutatava juhtpaneeli abil saate kohandada rakenduse välimust, korraldada kategooriates postitusi, lehti ja kommentaare ning jälgida Google Analyticsi kaudu mobiilikasutust..

Muude funktsioonide hulka kuuluvad phabletide ja tahvelarvutite tugi, piiramatu sisu allikad, piiramatud rakendused, võrguühenduseta režiim, monetiseerimine ja täisekraanirežiim. WordPressi mobiilipakk reageerib sellele vaatamata suurepäraselt.

Lõppsõna …

Kuni selle hetkeni peaks teil olema võimalik WordPressi abil luua ülemise sahtli mobiili jaoks valmis sait. Parim ja soovitatav variant on muidugi reageeriva WordPressi teema kasutamine sõnast go. Kui see ei ole teie valik, võite alati loota mobiilsete pistikprogrammidele.

Käin iga päev koos tundliku WordPressi teemaga. Aga sina? Milliseid näpunäiteid kasutate oma WordPressi saidi valmistamiseks mobiilseadmete jaoks kõrvale? Jagage meiega!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map