Kuidas luua väikeettevõtte WordPressi veebisait?

Kuidas luua väikeettevõtte WordPressi veebisait?

Kas otsustasite väikeettevõtte veebisaidi avada? On tõesti oluline tunnistada vajadust luua tugev veebipõhine kohalolek ning üks parimaid viise selle saavutamiseks on väikeettevõtte WordPressi veebisait. Miks just WordPress? Kuna WordPress sobib suurepäraselt väikeettevõttele! See annab teie ettevõttele kindla aluse ja hea võimaluse oma potentsiaal veebis täiel määral avaldada. WordPressi abil on lihtne oma kaubamärki üles ehitada, oma ettevõtet veebis turundada ja oma identiteeti oma veebisaidi kvaliteetse sisu kaudu kindlaks teha.


Kuigi teie veebisait peaks olema teie sihtturule hõlpsasti juurdepääsetav ja palun võtke arvesse nende esteetilisi eelistusi. Samuti peaks see rääkima teie brändi lugu, erinema konkurentidest ja tutvustama end potentsiaalsetele klientidele. Siinkohal on tegemist sellega, et rakendatud disainilahenduse ja teie väikeettevõttele loodava sisu kaudu peaks klientidele olema võimalik suhelda, et olete usaldusväärne ja usaldusväärne ressurss.

Kuidas te nüüd loote väikeettevõtte WordPressi veebisaiti? Siin on mõned peamised sammud ja näpunäited, mis aitavad teil alustada.

Veebisaidi seadistamine: algusest peale

Kui tunnete oma veebisaidi loomise algsete sammude üle vaeva, lugege lihtsalt läbi ja me aitame teid välja. Mõelge oma tulevase veebisaidi väljanägemisele, selle funktsionaalsetele funktsioonidele, pealkirjale ja nii edasi. Saate varustada oma väikeettevõtte WordPressi veebisaidi kõige ülaltooduga, hoides silma peal oma ettevõtte sihtturul, otsingumootoritel ja oma brändi eripäradel.

Leidke hea hostimine

WordPressi majutamine

Iga veebisaidi keskmes on hea hostimine. Kuna loote väikeettevõtte WordPressi veebisaiti, soovitame vahele jätta jagatud või põhilised pilve hostimise plaanid ja minna midagi hallatavat. Täpsemalt soovitame tutvuda hooratta, Kinsta või WP Engine’iga (mida WPExplorer kasutab). Kõik need kolm ettevõtet pakuvad tipptasemel täielikult hallatud WordPressi hostimist. See tähendab, et nad hoolitsevad teie serveri riistvara, tarkvara, turvalisuse ja muu eest teie eest, et saaksite keskenduda oma ettevõtte ülesehitamisele.

Valige ja registreerige domeeninimi

Koos oma väikeettevõtte hostimisega vajab WordPressi veebisait ka domeeninime. Kuid mitte ükski vana moodustatud nimi ei tee seda. Teie veebisaidi domeeninimi peaks olema nii kaubamärgita kui ka meeldejääv. Miks see nii oluline on? Kuna domeeninimi tähistab teie ettevõtet ja moodustab sageli inimese esmamulje teie teenustest. Seetõttu peab see olema asjakohane nii teie brändi jaoks kui ka külastajatele meeldejääv. Nad peaksid seda meeles pidama ja teie saidile ikka ja jälle tagasi tulema.

Templatemonster Branding

Näide: Templatemonster Bränding

Siin on lühike nimekiri asjadest, mida tuleks õige domeeninime valimisel silmas pidada:

 1. Hoidke see lühidalt. Umbes kolmest või neljast sõnast koosnev domeeninimi hoiab inimeste tähelepanu ja on kergesti meelde jäetav.
 2. Ärge kasutage oma domeeninime jaoks sidekriipsu ega numbreid. Asi on selles, et inimesed unustavad sageli domeeninime sisestamise või jagamise korral lisada sidekriipsusid või panna need valesse kohta. Numbrite osas on inimesed vahel segaduses, nad pole kindlad, kas number on kirjutatud või peaks see olema esitatud numbriliselt. Te ei soovi, et inimesed jõuaksid valele saidile, kuna sisestate sidekriipsud või numbrid teie ettevõtte domeeninimele, kas te?
 3. Tehke selle hõlpsaks lausumine, tippimine ja õigekiri. Kui muudate oma domeeninime lihtsaks, suurendate selle jagamise tõenäosust. Inimestel peaks olema lihtne valjusti öelda, kirjutada või täpsustada.
 4. Veenduge, et teie domeeninime oleks lihtne meelde jätta ja oma kaubamärgiga seostada. Avalikkus otsib teid veebis ja jagab teid domeeninime abil teistega. Seetõttu peab see olema teie brändi jaoks asjakohane ja seda ideaalselt esindama. Ja ärge unustage, et pärast nägemist või kuulmist peaks seda olema suhteliselt lihtne meelde tuletada. Lõpetage oma kaubamärgita domeeninimi tuttava laiendiga. Laiend „.com“ on tõenäoliselt kõige tuttavam (75 protsenti olemasolevatest domeeninimedest). Kaaluge oma sellega lõppu ja tehke inimestele meeldejäämine ka aja möödudes lihtsamaks.

GoDaddy 0,99 dollari domeeninimed

Hankige oma uus domeeninimi GoDaddylt vähem kui dollari eest (esimest aastat), kui kasutate meie linki! See on suurepärane aeg kaubamärgi nime muutmiseks või uue blogi loomiseks ja oma uhke URL-i salvestamiseks.

Hankige domeen GoDaddylt

Logo kujundamine

Nii nagu teie saidi domeeninimi, on ka ettevõtte logo teie brändi identiteedi osa. See aitab ka inimestel sind meelde jätta. Kas soovite, et teie väikeettevõtte WordPressi veebisaidil oleks fantastiline logo ja et teie kasutajatele jääks püsiv mulje? Mis teeb suurepärase logo? Aspektid varieeruvad sõltuvalt tegevusharust ja teie ettevõtte tüübist, kuid kõigi logode jaoks on mõned ühised elemendid, mis soovivad saada suurepärase logo staatuse.

Templatemonster: logod

Näide: Shoppingu logo mall

Teie logo peaks olema seotud teie brändi või tootega

Ärge saage valesti aru – teie logo ei pea tingimata pakkuma teie pakutavat toodet, kuid see peab kuidagi seostuma sellega, mis teie brändil on. Võite lisada elemendi, mis annab aimduse teie brändi isiksusest, väärtushinnangutest, kuidas teie ettevõte töötab, mida klientidele pakute jne.

Erineb võistlusest

Teie logo peaks konkurentide omast nii disaini kui ka värviskeemi järgi erinema. Kui teie logo sarnaneb teie konkurentsile, võib see tarbijaid segadusse ajada ja takistada neil eristada teie kaubamärgi identiteeti.

Teie logo peaks sobima veebis paigutamiseks

Teie logo kuvatakse mitmel viisil, mitmel kanalil, nii digitaalselt kui ka trükisena. Peate veenduma, et teie logo näeb kõikjal täiesti laitmatu välja, olgu see teie veebisaidi avaleht või visiitkaart. See tähendab kvaliteetse ja võrkkestaks valmis png-, svg- või isegi ikoonifondi kasutamist.

Ei sega tähelepanu

Teie logo peaks sujuvalt sulanduma ülejäänud väikeettevõtte WordPressi veebisaidi esteetika juurde. See ei tohi kasutajat oma sisust ja kujundusest häirida. Seega hoidke oma logo piisavalt lihtsana, et see saaks teie brändi kasuks töötada.

Muutke oma veebisait sõbralikuks

Vastuvõtlikkus pole teie väikeettevõtte veebisaidil midagi vabatahtlikku ega lahedat. See on lihtsalt kohustuslik funktsioon. Kas teate, kui paljudel Interneti-kasutajatel on nutitelefon? 80 protsenti! Kas arvate, et nutitelefonide omanikud soovivad pääseda teie saidile oma mobiilseadmete kaudu? Muidugi, nad tahavad.

Peate hoolitsema mobiilsete vidinate austajate mugavuse eest ja tegema nende kogemused teie saidil suurepäraseks. Teie väikeettevõtte WordPressi veebisait peaks olema ekraani jaoks korralikult vormindatud ja täielikult töökorras. Soovitame teil kasutada Google’i otsingukonsooli mobiilisõbralik test et kontrollida, kas teie veebilehed ühilduvad mobiiliga. Kui teie sait ei vasta mobiilse vidina kasutajate ootustele, kaotab see usaldusväärsuse ja inimesed ei külasta seda hiljem uuesti.

Zoomini fotograafide portfelli WordPressi teema

Muidugi võite valida tundliku veebisaidi malli, näiteks ülaltoodud Zoomini teema. Saate vaadata demonstratsiooni erinevates käepärast olevates seadmetes, et olla kindel, et see reageerib reaalselt. Või kui teil on juba mõni teema, mida teile meeldib, siis kasutage meie näpunäiteid WordPressi mobiilisõbralikuks muutmiseks.

Veebisaidi optimeerimine: esimesed sammud

Kui olete teinud esimesed sammud oma väikeettevõtte WordPressi veebisaidi loomiseks, peaksite lisaaega andma ja seda optimeerima. Siin on mõned peamised viisid, kuidas oma veebisaiti oma lugejate jaoks kujundada.

Sisu arendamine

Väikeettevõtte WordPressi veebisaiti arendades pidage SEO-d algusest peale meeles. Kogu teie sisu ja ka turundustegevused peaksid töötama teie saidi tõstmiseks otsingumootorite paremusjärjestusest kõrgemale, nii et seda näeksid rohkem võrgus olevad inimesed.

Pärmi SEO pistikprogramm

Kas vajate abi kohapealse SEO osas? Yoast on üks parimaid pistikprogramme, mida saate oma veebisaidi sisu optimeerimiseks installida. Pärmi SEO sisaldab lisavõimalusi xml-saidikaartide jaoks, lehe pealkirjade optimeerimist, sisu SEO kontroll-loendeid ja palju muud.

Pakkumise väärtus

Kõik teie veebisaidil välja töötatud ja avaldatud sisud peavad lahendama külastajate probleemid või andma neile seda, mida nad soovivad või vajavad. Muutke oma veebisait asjakohase ja usaldusväärse teabe abil oma niši juhtivaks ressursiks. Ärge ainult ühe koha leidmiseks kohevust või sama materjali, mis mujalt saadaval.

Boonuse näpunäide: Saate kasutada usaldussignaale, näiteks iseloomustusi, sotsiaalseid linke, usaldusmärke, ssl ja muud, et näidata klientidele ja uutele külastajatele, et nad saavad teie veebisaiti usaldada..

Vali kvaliteet

Me teame, et see tundub ilmne, kuid teie veebisaidile postitatud sisu peab olema kvaliteetne ning selles ei tohi olla ebatäpsusi, kirjavigu ega halba grammatikat. Ärge ka plagiaatige – võtke aega oma sisu loomiseks nullist. Kui teie veebisait sisaldab vigu või originaalset sisu, võite kaotada külastajate usalduse ja võimaluse otsingumootorites järjestada.

Keskenduge märksõnadele ja fraasidele

Kasutage õiged märksõnad ja fraasid kogu saidil. See aitab seda otsingumootorite jaoks optimeerida ja muuta see kuvamiseks rohkematele otsingutulemite lehtedele. Teisisõnu tagavad asjakohased märksõnad, et teie sait ilmub oma sihtrühma otsingutes.

Suure eraldusvõimega visuaalid

Ainult teksti sisaldavat veebilehte on keeruline kasutada. Kasutaja kaotab kiiresti kontsentratsiooni. Isegi kui teksti on kirjutanud ekspert ja see sisaldab kasulikku teavet, kavatseb harv inimene seda lugeda, kui seda kuvatakse ühes hiiglaslikus plokis. Murdke oma tekst visuaalsete elementidega. See on salakaval trikk lugejate tähelepanu hoidmiseks ja nende huvi äratamiseks.

Visuaalid, nagu infograafikad, pildid, graafikud, diagrammid, videod ja gifid, tõmbavad palju rohkem tähelepanu kui ainult sõnad ja hoiavad seda pikema aja jooksul. See pole veel kõik, oma saidil ahvatlevate visuaalsete elementide kasutamine aitab sellel saada rohkem sissetulevaid linke ja jagamisi.

Boonuse näpunäide: Võtke WordPressi jaoks piltide optimeerimiseks aega, et olla kindel, et teie lehti laaditakse kiiresti ja SEO-sõbralikult.

Kas teil on sisuturundusstrateegia

Mis on sisuturundus? Nagu Sisuturunduse instituut ütleb, sisuturundus on strateegiline turundusviis, mis keskendub väärtusliku, asjakohase ja järjepideva sisu loomisele ja levitamisele, et meelitada ligi ja hoida selgelt määratletud vaatajaskonda ning lõppkokkuvõttes juhtida kasumlikke kliendiülesandeid.

Veebiturundus, mida tehakse ajaveebide, videote, sotsiaalmeedia postituste, meilisõnumite ja muu sellise kaudu, võimaldab teil oma kaubamärki reklaamida asjakohase sisu abil, mis on loodud isegi ilma kaubamärki mainimata. Teie väikeettevõtte WordPressi veebisaidile loodud sisu saab jagada mitte ainult seal, vaid ka otsese liikluse joonistamiseks.

Teie brändi sisuturundusstrateegia eesmärgid võivad erineda selle teistest strateegiatest. Sellegipoolest on kõigil sisuturundusstrateegiatel kaks ühist asja. Need on kaubamärgi näited ja konversioonide arv suureneb. Jäädvustage oma sihtrühma tähelepanu, luues sisu, mis on teie vaatajaskonna jaoks huvitav ja kasulik, ning jälgige neid, kes teie sisuga suhtlevad, ja andke neile võimalus hoida sidet teie kaubamärgiga.

Looge sisu müüvat sisu. Ärge kirjutage tavapäraseid asju, mida võib leida kõikjalt Internetist. Probleem on selles, et sisu avaldamine, mis ei aita kaasa inimeste kaubamärgi identiteedi kehtestamisele ja näeb välja sarnane sellega, mida teie konkurendid on juba teinud. Kui sisu õigesti tehakse, annab sisuturundus teile võimaluse nautida selle mitmeid eeliseid:

 • Otsimootorite paremusjärjestus tõuseb. Kui kasutate oma turunduskampaaniates õigeid märksõnu ja fraase, mida parendab jagatava sisu avaldamine, hakkab teie veebisait näitama otsingumootorite positsioonide märgatavat kasvu.
 • Suurem liiklus. Algne sisu, mis ei sisalda agressiivset reklaami, köidab publiku tähelepanu ja tekitab huvi. Ja pärast tähelepanu juhtimist ja oma sihtrühma huvide segamist (kasutades häid CTA-sid) on teie väikeettevõttel võimalus oma veebisaidile rohkem liiklust suunata.
 • Teie kaubamärgi arendamine sihtturul. Kui loote oma vaatajaskonna vajadustele vastava ja oma kaubamärgiga seotud sisu, loob see teie ja teie vaatajaskonna vahel tugevad sidemed. Inimesed, kes näevad teie sisu, saavad kaks otsa kokku panna ja teie veebisaiti korduvalt kontrollida.
 • Uute klientide saamine. Kui sisuturundus on õigesti tehtud, on teil lihtsam jõuda inimesteni, kelleni te muidu ei jõua. See võib hõlmata mitut kanalit võrgus ja seda saab uute potentsiaalide saavutamiseks jagada teie sihtrühmale.

Looge linke liikluse suurendamiseks

Lingi loomine on vajalik element, mis tähendab nii paremat SEO-d kui ka rohkem teie saidile suunatud liiklust. Lisaks sellele annavad teie saidile teistest korralikest ressurssidest üles ehitatud õiged lingid teie veebisaidi usaldusväärsuse ja seda peetakse usaldusväärse teabeallikana.

Kas me peaksime teile ütlema, mis on linkide loomine? See on protsess, mille kaudu saate oma veebisaidile lingid tagasi muudelt kvaliteetsetelt saitidelt. Kuidas neid lingid saada? Võite kasutada külaliste postituse, infograafika või isegi KKK-saite, mis suunavad inimesed tagasi teie saidile, kui nad klõpsavad lingil, mida selline sisu sisaldab.

Lingi loomine on teie väikeettevõttele usaldusväärse veebisaidi loomiseks väga oluline, kuna see suurendab liiklust muudest kohtadest üle veebi.

Teie kaubamärgi identiteedi edasiarendamine ja järgimine

Kõik, mida veebis postitate, peab rääkima ühtmoodi ja selgelt teie brändi ja isikupära. Kõik, kes külastavad teie väikeettevõtte WordPressi veebisaiti, peaksid saama tuvastada, mida teie bränd endast kujutab, ja järgima kõiki selle uudiseid ja toiminguid. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teie identiteeti tugevdada ja veebis järgmist luua.

Käitage ajaveebi

Teie veebisaidi ajaveebipostituste kaudu saab teie väikeettevõte ennast oma ala asjatundjaks kasvatada ja pakkuda oma tarbijatele väärtuslikku sisu, mida nad saavad siis meelde jätta ja teistega veebis jagada..

Lihtne autorikasti pistikprogramm

Võite oma saidil kasutada ka külaliste ajaveebimise võimalusi. Inimene, kelle valite külalisautorina oma saidi ajaveebisse panustamiseks, peaks olema tihedalt seotud teie brändi ja selle kuvandiga. Samuti saate oma saidile uusi külastajaid, kes poleks võib-olla mujale sinna jõudnud, näiteks oma külaliste kaastöötaja veebis jälgimise kaudu. Kui otsustate oma ajaveebis külaliste postitusi postitada, kaaluge a. Lisamist Lihtne autorikast et lisada linke oma külalisautori veebisaidile ja sotsiaalseid profiile.

Linkige oma veebisait sotsiaalmeediaga

Lisage oma veebisaidil kõigi ettevõtete sotsiaalse meedia kontode lingid. Esitage neid eeldatavates kohtades, kus külastajad leiavad teie sotsiaalmeedia ikoonid hõlpsalt üles. Näiteks võite need nähtavale kohale postitada avalehele või klõpsatavale, selgelt märgistatud vahekaardile. Need väikesed sotsiaalmeedia abilised pakuvad teile pühendunud sotsiaalse kogukonna kaudu teie brändi püsivat jälgimist.

AddThis sotsiaalse jagamise pistikprogramm

Kui teie teema ei sisalda juba sotsiaalseid linke ja sisseehitatud sotsiaalset jagamist, kaaluge pistikprogrammi nagu AddThis jagamisnupud. Pistikprogramm integreerib kiire jagamise lingid enam kui 200 suhtlusvõrgustikku ja sisaldab lihtsaid stiilivalikuid, et sobitada teie nupud ülejäänud veebisaidiga.

Koguge külastaja teavet ja suurendage konversioonide arvu

Kasutage kõiki võimalusi nende kontaktteabe kogumiseks. Ärge kaotage võimalust, kui külastajad tulevad teie veebisaidile ja saavad lisateavet teie ettevõtte, brändi ja teenuste kohta. Julgustage neid jagama oma kontaktteavet saidi suurepärase sisu, uudiskirja tellimisvormi või tasuta e-raamatu allalaadimise pakkumise järgi.

MailChimp WordPressi jaoks

Külastajate e-posti aadresside kogumine uudiskirja tellimise kaudu on teie ettevõtte jaoks viis konversioonide arvu suurendamiseks. Sõltuvalt uudiskirja teenusest saate kasutada pistikprogrammi nagu MailChimp WordPressi jaoks oma veebisaidil uudiskirja registreerumise vormi sujuvaks integreerimiseks. Teisendage esmaklassilised saidikülastajad püsiklientideks, pakkudes neile köitvat sisu, hoides siis oma infolehtede kaudu pidevalt nendega e-posti väljadesse ühendust.

Leidke oma turunišš

Te ei saa oma tooteid / teenuseid kõigile müüa. See kehv strateegia muudab teie veebisaidi sisult liiga üldiseks, et see tõepoolest kedagi köidaks ja temaga ühendust võtaks. Parem oleks leida oma veebisaidile sobiv nišš ja teha kõvasti tööd selle vajaduste rahuldamiseks. Kitsendage oma fookust ja teie sait meelitab turusegmendi väiksemas ringis rohkem inimesi.

Hiirevoolu soojustamine

Kas pole oma sihtturul kindel? Või ehk pole te kindel, mida teie niši lugejad klõpsavad? Seejärel viige selle välja selgitamiseks läbi turu-uuringud. Proovige sellist teenust nagu Mouseflow soojuskaardid, et näha, mida teie külastajad valmistavad. Kas sa oled valmis? Nüüd looge oma sihtrühma huvitav sisu ja kasutage oma sisu vastavalt korraldamiseks oma soojuskaarte.

Jälgige oma edusamme jälgimisriistade abil

Pole mõistlik oma ressursse investeerida ja väikeettevõtte WordPressi veebisaiti luua, kui te ei tea, kas teie pingutused saavad kasu või mitte. Niipea, kui olete oma veebisaidi üles ja käima saanud, hakake selle toimivust jälgima.

Google Analytics WordPressile

Näiteks võite kasutada kõikehõlmavat veebijälgimisriista, nagu Google Analytics, ja seejärel integreerida see oma WordPressi juhtpaneeli koos tasuta GADWP pistikprogramm et koguda andmeid oma veebisaidi toimivuse kohta. See tööriist näitab teile, kui palju inimesi külastab iga teie saidi lehte, kui palju aega nad seal veedavad, milliste muude veebikanalite kaudu teie saidile pääseb jne. Selle teabe omamine võimaldab teil näha täielikku pilti teie tööst käivad korralikult ja mida on vaja edasiseks liikumiseks paremaks muuta.

Sinu kord…

Selles artiklis oli juttu paljudest punktidest, nii et vaatame tagasi mõnele peamisele kaasavõtmisele.

 • Hea hostimine ja asjatundlikult tehtud WordPressi teema, mis on spetsiifiline just teie väikeettevõtte jaoks WordPressi veebisaidi nišš võib teie esimese veebisaidi käivitamisel säästa üsna palju aega ja raha.
 • Looge oma väikeettevõtte WordPressi veebisait viisil, mis toob kaasa brändi arengu, lojaalse jälgimise ja üldise eksponeerimise kogu veebis.
 • Looge oma sisu, et see oleks teie sihtrühmale ainulaadne, seotud, huvitav ja jagatav.
 • Kahtluse korral kasutage pistikprogrammi funktsioonide lisamiseks, et oma väikeettevõtte WordPressi veebisaiti veelgi optimeerida.

Kas see juhend oli kasulik? Või on teil väikeettevõtte WordPressi veebisaidi loomise kohta vastamata küsimusi? Jäta oma mõtted ja muljed kommentaaridesse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map