Kuidas luua vabakutselist ettevõtet, WordPressi ülevaade

Looge WordPressi abil vabakutseline ettevõte

Olete sündinud ettevõtja, iseenesest riskija. Mingil oma elu hetkel, kas hiljuti või minevikus, otsustasite: “Kurat ma hakkan enda jaoks äri tegema” ja siin sa oled. Võib-olla see pole nii. Võib-olla te lihtsalt hüüate 9–5 lihvimist, millesse olete kinni jäänud. Vaja on elust rohkem. Sa ihkad vabadust olla oma ülemus ja võimalust teenida lõpmata rohkem.


Soovite luua vabakutselise ettevõtte, nii et saate töötada ükskõik kus ja millal. Tahad töötada kodust ega tohi kunagi tundide kaupa liikluses istuda. Soovite töötada oma pjs-des, tegelikult küpseta lõunasööki ja jälgige projektide vahel oma lemmiksaate episoodi. Soovite reisida mööda maailma, ilma et peaksite kogu aasta vältel puhkust ootama. Soovite armuda uutesse kultuuridesse ja olla tõeliselt õnnelik.

Kui tunnete, et olete oma väljakutsetega hakkama saanud, ei saa te oodata, kuni saate esimese tšekiga raha. Võib-olla on elevus intensiivne. Võib-olla sa armastad intensiivset. Intensiivne on hea. Teie ambitsioon on imetlusväärne, aga kust alustada?

Tänases postituses katame mõned põhialused, mida peaksite WordPressil põhineva vabakutselise ettevõtte rajamisel arvestama (ja rakendama). Valmistage ette juhendamiseks ja veelgi enam inspiratsiooniks, sest need näpunäited muudavad teid üsna meistriks, keda soovite ja väärite. Oled sa valmis? Siin me läheme.

Otsustage äriidee üle

Esiteks peate otsustama ettevõtte, mille soovite käivitada ja ehitada. Te ei saa asutada ettevõtet lihtsalt selleks, et asutada üks – teate – kuradima või põnevuse huvides või sõpradele uhkeldamiseks. Teie valitud äriidee peaks lähtuma teie kirgedest, kogemustest ja teadmistest. Nagu nägime jaotises Kuidas WordPressiga raha teenida, on paar WordPressiga seotud viisi, mille poole võite asuda. Peate lihtsalt oma armastuse leidma.

Võite arendada WordPressi teemasid ja / või pistikprogramme, kui teil on veebiarendusoskusi või olete piisavalt kirglikud õppima. Saate end muuta lugupeetavaks WordPressi blogijaks, pakkuda WordPressi hostimist ja / või pakkuda WordPressi reaalajas tuge teiste seas. Kuigi need kõik on tulusad võimalused, veedate palju aega oma ettevõttes ja selle heaks töötades, nii et kõige parem on jälgida oma kirgi.

Samuti peate olema hästi kursis sellega, mida teete. Kuidas pakute teenust, kui te pole teenuse esimene asi? Kõige tähtsam on see, et teie äriidee ei tohiks kosmosest langeda. See peaks olema piisavalt realistlik, et vastata teatud probleemile; see peaks olema turul lahendus. Lihtsamalt öeldes peaksid teie tooted ja teenused olema midagi, mille eest inimesed on nõus maksma. Lõpuks saate WordPressiga luua mis tahes vabakutselisi ettevõtteid, nii et ärge piirduge meie mainitud võimalustega.

Koostage kindel äriplaan

luua-äriplaan

Kui ma vabakutselise ajaveebiettevõttega alustasin, polnud mul mingit plaani. Lihtsalt idee tükk ja motivatsioon kümnele inimesele. Sellegipoolest lükkas äriplaani puudumine minu ülemineku täieõiguslikuks blogijaks. Ma õppisin oma õppetunni, mis on…

Plaan aitab teil keskenduda ja püsida äriasjades, isegi kui tunnete lahkumist. Saate teha finantsprognoose, seada usaldusväärseid sisestrateegiaid, töötada välja tõhusat turundust ja üldiselt võita palju. Ja ilma plaanita olete nagu laev ilma navigeerimiseta. Te kaotate suuna, vrakkite ja raiskate palju aega ja raha. Seda tean ma otse ja oma kogemuste põhjal alustan nüüd ettevõtteid (nagu ka oma päeva) plaaniga.

Teie plaan ei pea lehti täitma; see ei pea olema sajandi plaan; lihtsalt kirjalik kinnitus selle kohta, kuidas liigute nullmüügilt vabakutselisele ettevõttele. Teie päevaplaan võib olla paar ülesannet Evernote, või teie kalendrirakendus. Kas vajate abi äriplaani koostamisel? Vaadake Vabakutseline äriplaan: võite plaanida, kas õnnestub või võite ebaõnnestuda iThemesilt inspiratsiooni saamiseks. Liigume edasi …

Ehitage ja nad tulevad

Kõige olulisem vara, mis teil WordPressi vabakutselisena võib olla, on veebikeskus, kus potentsiaalsed kliendid saavad teie teenuste / toodete kohta rohkem teada saada, teie portfellist tutvuda, teiega ühendust võtta ja lõpuks tellimusi teha. Siin paistab WordPress.

Platvormi on lihtne seadistada ja kasutada. Täiusliku WordPressi teema (vt Kogu tundlik mitmeotstarbeline WordPressi teema) ja paari pistikprogrammiga saate ilma probleemideta luua täiusliku portfelli veebisaidi (nt see, või isegi see).

Teil pole vaja palgata veebiarendajat, et teie jaoks WordPressi sait üles seada, vaid käivitage valitud teema, lisage paar pistikprogrammi ja teil on hea minna. Kahtlemata vajate oma ettevõtte jaoks suurt WordPressi hostimist, et saaksite keskenduda ettevõttele, ilma et peaksite muretsema näiteks pahatahtlike häkkerite pärast.

Tarkvara WordPress saidi seadistamiseks vajalike tööriistade jaoks lugege järgmisi ressursse:

 • Teie professionaalse tööriistakomplekti WordPressi ressursid
 • 20 parimat ühe lehe WordPressi teemat
 • Kuidas luua HTML-ist WordPressi teema
 • Parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid WordPressile
 • 40 Peab olema WordPressi pistikprogrammid
 • WPExplorer Premium teemad, elegantsed kujundused ja teemamets
 • 10 BuddyPressi pistikprogrammi, mis teil peavad olema
 • Ja palju muud!

Ole saadaval

make-time

Nüüd, kui teie WordPressi sait on üles töötatud ja on käimas, on aeg anda klientidele teada, et olete laenutamiseks saadaval. Kui keegi ei tea, et olete WordPressi vabakutseline töötaja, siis öelge mulle, kuidas nad panevad teie leiva teie lauale ja riide selga?

Te ei pea isegi protsessi higistama, alustades oma lähimate sõprade, töökaaslaste ja klientide, kellega olete varem töötanud, eelistest. Teisisõnu, kasutage oma vahetu võrk. Andke neile inimestele teada, et saate WordPressi saite ehitada, suurepärast ajaveebi sisu kirjutada, tuge pakkuda ja / või kõigis WordPressi küsimustes konsulteerida.

Teatage oma saadavus oma saidil ja kõigil muudel platvormidel, mille välja annate. Ärge lihtsalt rämpspostige oma olemasolevate võrgukontaktide kaudu, sest keegi ei armasta seda meest. Võite olla üllatunud, kui kiiresti saate projektid rivistada, kui annate oma lähikontaktidele teada, et olete saadaval.

Kui te pole ühtegi projekti teinud, peaksite kõigepealt oma veebisaidi jaoks looma mõned näidised. Kas soovite alustada vabakutselise veebidisaini karjääri? Esitage oma saidil paar suurepärast veebikujunduse näidist (saate neid isegi demonstratsioonisaitidena hostida, kui teil pole veel klienti olnud). Kui proovite käivitada veebiarendusettevõtet, võite kinkida tasuta teemasid, pistikprogramme jne. Kas soovite alustada vabakutselist WordPressi ajaveebiäri nagu teie oma? Lisage oma saidile paar kirjutamis- / blogimisnäidet ja nii edasi ja nii edasi.

Proovid aitavad teil kindlaks teha usaldusväärsust, autoriteeti, kogemusi ja professionaalsust. Seejärel koguge töölaudu, kuhu teie kliendid postitavad tööd ja kandideerivad. Aga kui te pole tööpakkumiste ja tööde jaoks üks (ehkki need võivad vahepeal arvete koostamisel abiks olla), kuidas oleks teie oma toodete või teenusepakettide väljatöötamisega?

Toodete ja / või teenusepakettide väljatöötamine

Kui teile ei meeldi mõte töötahvleid välja panna ja soovite, et kliendid tuleksid pigem teie juurde, peate müüma tooteid või pigem teenusepakette. Kas olete sooviv WordPressi arendaja? Saate pakkida tasulisi WordPressi teemasid ja müüa neid aastatellimuse saamiseks, täpselt nagu Nick Roach filmist Elegantne kujundus.

Saate luua tasulisi konsultatsioonipakette. Võite oma ajaveebiteenust pakkuda pakettidena, millel on erinevad hinnaklassid. Saate luua ükskõik millise toote, mida võite ette kujutada, ja tapmise vastavalt vajadusele (Envato stuudio on täis vabakutselisi, kes pakuvad teenuseid). Otsige mõni probleem oma konkreetsel turul (nišis) ja seejärel pakkuge lahendus. Sellest lahendusest saab teie toode. See muidugi eeldab, et teil on teie veebiettevõtte jaoks märkimisväärset liiklust, mida me käsitleme mõnega. Vahepeal räägime õigete tasude võtmisest.

Tasu õiglaselt ja lisandväärtus

Lisa väärtust

Mitte miski ei takista teid WordPressi arendamise eest 3 000 dollarit nõudmast. Kuid kui pöördute ümber, ostate WordPressi teema, mille väärtus on 50 dollarit, installige see, raiskate aega ringi ja tarnite selle saidi kliendile, kas teete tõesti klienti ja teete endale mingit teene?

Pole tähtis, kuidas te seda vaatate, kuid kanooniline ärireegel on alati kliendi teenimine esimene. Kui see klient saab teada, et olete lisatasu võtnud temalt, et installida teema, mille nad oleksid tõenäoliselt ise teinud, saate halva repaili. Siis kerkib ümber, et olete räbaldunud mees või tüdruk, kes on maskeeritud veebiarendajaks. Sealt võtab loodus üle ja ülejäänu on lihtsalt doominoefekt.

Olge otsekohene ja otsekohene ning kuna eelhäälestatud WordPressi teemade kasutamisel pole midagi halba, laske kliendil mõista, miks te võtate teenuse eest, mille eest nad maksavad 200 dollarit, 3 000 dollarit. Kui kasutate eelnevalt ehitatud malli, andke neile sellest teada! Kui te võtate tasu 3 000 dollarit, veenduge, et pakute rohkem kui 3 000 dollarit väärtust. See kehtib kõigi vabakutseliste kohta. Kliendi ootuste ületamine on lõppude lõpuks parim viis meelde jätta ja teenida korduvat äri. Kokkuvõtlikult: teage oma väärtust, kontrollige turuhindu ja võtke vastavalt ka tasu. Ärge lihtsalt liiga palju ega liiga palju laadige ja ärge unustage end meeldejäävaks teha.

Kliendikogemus on oluline

Minu kogemuse põhjal ei piirdu äri ainult lepingute sõlmimise, sissemaksete ja toote tarnimisega. Äritehing, mis ei soodusta inimeste-inimeste suhteid, muutub lõpuks hapuks. See kehtib isegi siis, kui teie kliendid elavad teisel pool maakera.

Teie e-kirjade, vestluste ja kõnede vastuvõtja on sama inimlik kui teie. Nad naudivad kõige rohkem asju, mis teile meeldivad. Oma klientide nagu sõprade ja perega kohtlemine, mitte kiirete eesmärkide saavutamine, eristab teid kogenematute vabakutseliste hordist.

Isegi peen kvaliteet, näiteks ausus, kannatlikkus ja alandlikkus, võib võita paljude klientide südame. Nagu me juba mainisime, on klient alati esikohal. Kas teie pakutav teenus ja kogemus jätavad teie kliendid paremaks? Kui ei, siis tehke vajalikud muudatused, kuid pidage meeles, et see ei tähenda ** suudlemist. Teete seda ja lähete varsti ettevõttest välja.

Sujuvamaks muutke oma protsesse, pakkuge suurepärast kasutajakogemust (sealhulgas oma saidil) ja pakkuge tipptasemel tooteid. Nende asjade kokku panemine annab suurepärase kliendikogemuse. See puudutab kõike klienti – isikut, kes tšeki lõikab. See ei käi teie kohta ega saa kunagi olema.

Iseloomustus, kinnitused ja soovitused

tähenduslikud-ärisuhted

Iseloomustused ja kinnitused näitavad potentsiaalsetele klientidele, et teised on teie teenuseid / tooteid kasutanud ja neile meeldinud. Kinnitus on see, kuidas lubate endistel klientidel oma eesmärgi nimel võidelda, kasvatades teie ettevõtet suuremasse kõrgusesse. Töötan ka selle kallal, nähes, et ma pole suutnud klientidel paluda mulle mahlaseid iseloomustusi kirjutada.

Miks see nii on? Armastan kiitust ja heakskiitu loomulikult teenida ning kuna mu kliendid on suurepärased motivaatorid, vajaks tagasiside, mida nad mulle pärast iga projekti annavad, pikka lehte ja ma ei veereks niimoodi. Haha, kellega ma nalja teen? Peaksin ilmselt alustama iga iseloomustuse, kinnituse ja tagasiside tagasiside postitamist.

Aitab juba minust, Jonathan Wold, osalise tööajaga vabakutseline WordPressi konsultant ütleb kinnituste kohta järgmist:

Hoidke see lihtne. Paluge oma kliendil kirjutada 2–3 lauset oma kogemuste kohta koos sinuga. Võtke nende kinnitus vastu ja pange see oma veebisaidile üles …

Ja mida teha? See on õige, postitage see oma veebisaidile, et maailm seda näeks. Seejärel küsige neilt suunamisi. Ütle mida? Esimesed tunnistused ja nüüd peame paluma kliendil soovitada meid teisele kliendile? Noh, saatekirjad on suurepärane viis mis tahes äri päikese all kasvatamiseks.

Kapten oma kaubandust

Kiire tempoga maailmas, mis on Internet, pole midagi rajatud kivisse. Tänapäeval asjakohane tehnoloogia võib mõne kuu pärast vananenud olla. Suundumused ja moehullus tulevad ja lähevad. Tehnikad muutuvad kogu aeg ja sünnivad uued tehnoloogiad. Ükskõik, millist ala soovite kasutada, ei saa te kunagi lõpetada õppimist ja oma oskuste edasiarendamist.

„Spetsialistid teenivad kõige rohkem raha, neil on kõige suurem mõju ja üldiselt on see hea …”, kuna nad on köite õppimiseks aega võtnud. Nad on õppinud oma varasematest vigadest või nn kogemustest ning ei peatunud sellel. Nad läbivad täiendava miili, loevad ajaveebe, raamatuid ja osalevad üritustel. Nad õpivad aktiivselt oma käsitööd.

Ka sinust võib saada WordPressi pro. Ka teie suudate kaubandust juhtida, mis võib alguses tunduda hirmutav, kuid see aitab teil rahvamassist eristuda. Võite teenida isegi selliseid väljamõeldud tiitleid nagu guru, sensei ja asjatundjad �� Õppige, mida teete, ja ärge kunagi lõpetage õppimist.

Oma vabakutselise WordPressi äri kasvatamine

oma äri kasvatamine

Kui olete veojõu omandanud ja äriettevõttest pisut aru saanud, võib teil tekkida kiusatus istuda, kui teate, oma raske töö vilju nautida. Kui asjad hakkavad otsima, on kiusatus aeglane, kuid kas te ei julge neile pidureid vajutada. Võite alati pisut puhata, kuid siis jälle tagasi liikuda ja oma vabakutselise WordPressi äri laiendada. Kuidas?

Edendamine

Teie vabakutselise ettevõtte reklaamimine tähendab lihtsalt seda, et saate oma tooted / teenused potentsiaalsete klientide ette. Pole tähtis, kuidas te seda teete, kui see on eetiline, peaksite maksimaalse arvu väljavaadete saavutamiseks kasutama kõiki olemasolevaid võimalusi.

Võite kasutada Google’i reklaame. Kohalike väljavaadete ligimeelitamiseks võite kasutada geograafiliselt sihitud Facebooki ja Twitteri kuulutusi. Võite külalisena ajaveebi ajaveebides ajada, kus teie potentsiaalne klient hangoutis viibib. Heck, saate kasutada pressiteateid, võistlusi, e-posti turundamist ja peaaegu kõike teie käsutuses, et oma WordPressi saidile rohkem liiklust suunata.

Ärge kunagi lõpetage oma ettevõtte reklaamimist, isegi kui teil juba on kliente ja pidev töö. Ah? Miks peaksin reklaamima oma vabakutselist ettevõtet, kui mu plaat on juba täis? Vastus sellele küsimusele on toodud meie järgmises punktis.

Ehitage meistrimeeskond

Me kõik armastame meeskondi. Meeskonnad on toredad kuna need muudavad isegi näiliselt võimatud ülesanded teostatavaks. Muidugi võite edu saavutada iseseisvalt, kuid meeskonna abil, kes aitab teid hammasrattaid keerata, jõuate sihtkohta kiiremini, hõlpsamalt ja stiilselt. Samuti naudite oma edu kauem.

Panin korra kaheliikmelise meeskonna kokku ja kuigi selle juhtimine oli keeruline ja kulukas pidamine, kahekordistasin sissetulekut, vähendasin tunduvalt tööaega ja olin lõbus. Liiga palju nalja, kuni raha pähe läks, ja ajasin kogu operatsiooni sassi. Noh, ma olin noor ja see oli õppimiskogemus.

Meeskonnad on toredad ja peaksite oma töö üles ehitama niipea, kui olete selle töö selgeks õppinud. Seejärel reklaamige rangelt oma WordPressil põhinevat vabakutselist ettevõtet ja jagage töökoormus oma meeskonna liikmete vahel. Meeskonnaga saate luua tulusa vabakutselise ettevõtte ilma suurema lohutuseta. Võtke kindlasti aega oma meeskonna valimiseks hästi, vastasel juhul raiskate oma ettevõttele aega, raha ja klientide usaldust..

Projekti juht

Kuid kaua enne oma meeskonna moodustamist peate oma projektidega kursis olema, pidama raamatupidamist, arvete esitamist ja suhtlust muude haldusülesannete vahel, tasakaalustades samas isikliku elu kohustusi. Peate jälgima rahavoogu, arveldama oma maksud ja žongleerima paljude teiste ettevõtluskübaratega.

Te vajate selliseid tööriistu nagu Trello projektide korraldamine ja koostöö, WP-arve arveldamiseks, WordPressi täpsem piletimüügisüsteem toetuse saamiseks, Projekteerimise kinnitamissüsteem oma töö kiireks kinnitamiseks, WP jätkamine luua ilusaid CV-sid ja WP klientide arvustused ütluste kogumiseks.

Need on vaid mõned vajalikud tööriistad. Teiste hulgas on BackWPup, iThemes Security, Hüvasti Captcha, ja Akismet teiste hulgas. Lisateavet tööriistade jaoks saate julgelt vaadata seda WordPressi professionaalsete ressursside loendit.

Vabakutseline töö pole puhkus

Jah, töötate ka siis, kui puhkate Filipiinidel või Hawaiil. Töötate pikki ja veider tunde. Peate hakkama saama igasuguste inimestega, sest kogu maakera on teie areen. Samuti on teil enda jaoks nii lõbus töötada.

Töötate igal pool, igal ajal. Seadistate ise oma sõiduplaanid, tasud ja kõik muu. Õpid ja hakkad kasvama. Teil on lõbusam kui 9–5 laua taga töötamine kui kunagi varem. Te põlgate kabinetti ja teie ainus kahetsus on: “Miks kurat ma ei hakanud seda varem tegema?”

Ressursid

tööjaam-laud

Kas soovite lisateavet WordPressi abil eduka vabakutselise ettevõtte loomise kohta? Siin on paar suurepärast ressurssi:

Lõppsõna …

Vabakutselise ettevõtte loomine WordPressi abil on lihtne asi. Installige lihtsalt WordPress, saate suurepärase teema ja paar pistikprogrammi ja teil on hea n-ö rullida. Ettevõtte küpsuseks kasvatamine on erinev loom, ehkki vägagi teostatav. Järgige lihtsalt näpunäiteid, mida me täna siin jagasime, ja peaksite leidma oma kuldse hane. Või tuli tunneli lõpus.

Lõppude lõpuks on kõik, mida vajate, idee, plaan ja tahe tõusta väljakutsetest kõrgemale ning sinust saab järgmine suur asi oma suhtlusringides, kui mitte kogu maailm. Kas teil on ideed, näpunäiteid või küsimusi? Palun tule, hoia tuld põlenud kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map