Kuidas luua ülevaateveebisaiti WordPressiga, 4 põhielementi

Kuidas luua ülevaateveebisaiti WordPressiga, 4 põhielementi

Arvustuste veebisaidi käivitamine on populaarne viis sidusettevõtte turunduse integreerimiseks oma äriplaanisse. Lisaks on arvustuste veebisaidi nišis palju muid võimalusi, mis on kasumlikud, kui lihtsalt teate, kuidas neid õigesti rakendada. Kuid te ei pruugi olla kindel, kuidas seda tüüpi saite üles ehitama hakata.


Peamine on alustada kindla plaaniga ja teada saada, milliseid funktsioone ja funktsioone teie sait vajab. Teatud olulised elemendid, näiteks võrdlustabelid ja reitingusüsteem, mängivad peaaegu kindlasti rolli. Samuti on arvukalt pluginaid ja tööriistu, mida saate rakendada, mis aitavad teil luua eduka ülevaatesaidi.

Selles postituses räägime sellest, miks võiksite luua arvustussaidi, seejärel arutame olulisi elemente, mida soovite lisada. Mööda näitame teile, kuidas integreerida mõned kasulikud tööriistad WordPressiga, et saaksite alustada õigel teel. Alustagem!

Miks võiksite soovida ülevaatesaidi luua?

Nerdwalleti ülevaate sait

Nerdwallet on tiheda liiklusega sait, kus pakutakse krediitkaartide ja finantsteenuste ülevaateid.

Tarbijad kasutavad konkreetsete toodete või teenuste kohta teabe saamiseks ülevaatesaite. Need saidid sisaldavad tavaliselt tootekirjeid, klientide ülevaateid ja nende arvustuste põhjal hinnanguid. Oma arvustussaidi loomiseks võiksite olla palju põhjuseid, näiteks:

 • Sidusettevõtte saidi loomine või reklaamidelt tulu teenimine: Kui teie eesmärk on teenida tulu reklaamidelt või sidusettevõtetelt, võimaldab arvustuste sait seda teha, pakkudes samal ajal tarbijatele kasulikku teenust.
 • Meelitage oma ettevõtte või ajaveebi jaoks suuremat vaatajaskonda: Kui teil on praegu ajaveeb või ettevõtte veebisait, võib arvustuste tutvustamine suurendada teie saidi otsingute kaudu saadud tabamuste arvu ja pakkuda teie vaatajaskonnale kasulikku teavet.
 • Seadke end autoriteediks: Niššis või tööstuses autoriteedi omandamine on ülevaatussaidi abil lihtne.
 • Jagage oma mõtteid ja arvamusi: Kui teil on teatud toodete või teenuste kohta midagi öelda, võimaldab arvustuste sait jagada oma arvamust teistega.

Muidugi peaksite enne uut tüüpi saidi alustamist alati kodutööd tegema. Pole tähtis, kas teie ülevaatesaidi eesmärk on, on mõned olulised elemendid, mida peaaegu kindlasti soovite lisada.

Suure liiklusega ülevaatesaidi 4 olulist elementi

Teie saidi välimus ja kasutusmugavus on lõppkasutajate jaoks olulised, kuigi teid huvitab tõenäoliselt sait, mida on lihtne hooldada ja mis tekitab palju liiklust või viib. Järgmised neli suure liiklusega ülevaatesaitide elementi aitavad teil neid eesmärke saavutada ja neid on suhteliselt lihtne rakendada.

1. Täiusliku ülevaate saidi mall

Teie mall annab lugejatele esmamulje teie saidist ja õige malli valimine parandab nende kogemusi ja julgustab neid rohkem naasma. Veelgi enam, teie arvustuste saidi mall aitab teil kindlaks teha, kui lihtne on vajalike funktsioonide (sealhulgas järgmistes jaotistes loetletud funktsioonide) rakendamine..

Siin on mõned peamised asjad, mida arvustussaidi mallis otsida:

 • Kujundus paindlikkus. Oma saidi loomisel soovite mõelda pikaajaliselt. Te ei soovi malli, mis lukustab teid igavesti samasse kujundusse.
 • Pistikprogrammi integreerimine. Teie saidi kasvades leiate uusi pistikprogramme, mis aitavad teil seda hallata ja täiustada. Soovite valida malli, mis võimaldab pistikprogrammide hõlpsat integreerimist.
 • Mobiilne reageerimisvõime. Enamik tarbijaid kasutab Internetti mobiilseadmete kaudu. Veendudes, et teie mall on algusest peale reageeriv, viib teid kõvera ette.

Enamiku neist elementidest saate oma saidile lisada WordPressi pistikprogrammide hindamise ja ülevaatamise kaudu. Eriti soovitame eelarvesõbralikkust Ülevaataja:

Ülevaataja pistikprogramm.Ülevaataja võimaldab sisestada arvustusi ja võrdlustabeleid oma ajaveebi postituste, lehtede ja kohandatud postitustüüpide sisse. Loodavate arvustuste tüüpidel pole piiranguid ja külastajad saavad oma arvustused hõlpsalt jätta. Veelgi enam, igal selle pistikprogrammi pakutud mallil on reageeriv paigutus.

Revieweri töö alustamiseks peate pärast pistikprogrammi installimist oma litsentsi registreerima. Minema Ülevaataja juhtpaneelil ja seejärel valige Litsents. Peate vormi täitma oma kasutajanime ja ostukoodiga. Pärast seda saate hakata arvustusi, hindeid ja hinnanguid lisama.

2. Järjepidev reitingusüsteem

Tarbijad usaldavad kontrollitud veebipõhiseid arvustusi, kuid ainult siis, kui need on järjepidevad ja usaldusväärsed. Hindamissüsteemi pistikprogrammi valimisel tasub otsida konkreetseid funktsioone, mis võimaldavad teil oma saidil reitinguid hõlpsalt rakendada. Samuti peate tagama, et pistikprogrammil oleks põhjalikud ülevaated, see oleks paindlik ja hõlpsasti kasutatav ning integreeriks hästi teie malliga. Let’s Review vastab kõigile neile kriteeriumidele ja seejärel mõnele:

Vaatame pistikprogrammi

Let’s Review on lisatasu plugin, mis töötab sujuvalt koos WordPressi tagaotsaga ja võimaldab teil oma arvustustele lisada piiramatuid kriteeriume, kordumatuid nuppe ja isegi plusside ja miinuste loendit. Sellel on ka reageeriv disain ja see pakub mitut kohandatavat vormingut. Selle pistikprogrammiga alustamine on lihtne ja täielik dokumentatsioon on pärast installimist saadaval administraatori menüüs.

3. Rikkalikud katkendid

Internetist midagi otsides sisaldavad tavaliselt kuvatavad tulemused linki ja kirjeldavat teksti. See tekst ehk rikas koodilõik kirjeldab lehte nii kasutajatele kui ka otsingumootoritele. Seetõttu aitab rikaste lõikude lisamine parandada otsingumootorite paremusjärjestust ja klikkimise määra.

Selle funktsiooni rakendamiseks soovitame teil anda Kõik ühes Schema.org Rich Snippets proovida:

Pistikprogramm Kõik ühes skeem.

Lisaks mitme sisutüübi pakkumisele on seda lihtne paigaldada ja sellel on hõlpsasti kasutatav liides. See sisaldab kõiki levinumaid skeemitüüpe, nagu fotod, hinnangud ja hinnad, ning on täielikult kohandatav WordPressi administraatoriala kaudu. See pistikprogramm võimaldab teil ka postitusi konfigureerida, et lisada otsingumootoritele lisateavet. Kui teil on pärast selle installimist küsimusi, võite kasutada arendaja sõbralikku kogukonna foorum.

4. Võrdlustabelid

Ülevaatesaidi haldamisel soovite sageli võrrelda mitut toodet korraga. Siit tulevad kasuks võrdlustabelid. Õnneks, TablePress võimaldab teil lisada nii paljude ridade ja veergudega tabeleid kui vaja ja kohandada nende stiile ilma HTML-i kasutamata:

TablePressi pistikprogramm.Selle pistikprogrammi abil saate tabeleid hõlpsalt hallata WordPressi administraatoriala kaudu ja lisada neid oma teema kõikjale. See on suurepärane võimalus võrrelda erinevaid tooteid hinna, põhifunktsioonide, toimivuse ja muu põhjal – pakkudes oma vaatajaskonnale elutähtsat teavet, mida nad ei pea otsima. Parim külg on see, et isegi algajatel pole TablePressi kasutamisega probleeme.


Arvustuste saidi loomine on nutikas viis oma vaatajaskonna, liikluse ja isegi sidusettevõtte turundustulu suurendamiseks. Õnneks muudab WordPressi kogukond protsessi hõlpsamaks, pakkudes palju kasulikke ja hõlpsasti rakendatavaid pistikprogramme, mis pakuvad vajalikku funktsionaalsust.

Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas luua suure liiklusega arvustuste sait? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map