Kuidas luua sotsiaalset võrgustikku WordPressi abil

WordPress on veebiväljaande sisestusriba nii madalale lasknud, et saate aja jooksul, mis kulub teie koera ümber blokeerimise, luua mis tahes veebisaidi. Kas te ei armasta ega oma kutsikat? Starbucksis kohvi saamiseks kulunud aja jooksul saate luua suvalise WordPressi saidi, sealhulgas sotsiaalse võrgustiku..


Igal juhul eeldame, et teil on juba äriplaan paigas, kuna see on kasulik, nagu nägime WordPressi abil vabakutselise ettevõtte rajamisel. Peale selle on teie sotsiaalse võrgustiku seadistamiseks vaja veel mõnda muud.

Mida sa vajad

 • WordPress ilmselgelt – installitud kohapeal või veebiserverisse
 • Suhtlusvõrgu pistikprogramm – loetleme mõned parimad WordPressi sotsiaalsete võrkude pistikprogrammid, mis seal on; vali lihtsalt üks, mis kõditab sinu väljamõeldist
 • Suhtlusvõrgustiku WordPressi teema – ehkki võite kasutada mis tahes WordPressi teemat, soovitame kasutada sotsiaalse võrgustiku teemat, mis hõlbustab teie tööd

Kas olete valmis? Kõik, tüürimees, läheme siia.

WordPress

Oleme alati WordPressi teemadel ja täna vaatame, kuidas saaksime platvormi painutada, et luua, hallata ja hallata sellist laadi sotsiaalset võrgustikku, mille üle võite uhkust tunda..

Esimesed asjad kõigepealt. Selle juhendi kasutamiseks peab teil olema vähemalt üks WordPressi eksemplar, mis töötab kas lokaalselt või võrgus. Ma just installitud värske koopia WordPressist alamdomeenis, kuna minu veebimajutaja Bluehost toetab Mojo Marketplace’i kaudu WordPressi kiireid installeerimisi.

Kõrvalt: Kui teil on huvi, olen endiselt Bluehostiga isegi pärast häkkimist, sest nad pakkusid mulle koogi ostmist ja võtsid aega, et vabandust paluda. Mida? Ma ei ole üks, kes vimma peab ja mulle meeldiks, kui ütleksite, et te ei jaga kooki tasuta. Noh, kõik väärivad teist võimalust, eks?

Lisage oma installimisel ja käitamisel suhtlusvõrkude võimalused, kuna – nii võimas kui WordPress on – sellel ei ole nõutavaid funktsioone, mida peame täieõigusliku sotsiaalse võrgustiku käitamiseks. Ärge siiski kartke, me kasutame lihtsalt mõnda järgmistest sotsiaalsete võrgustike pistikprogrammidest.

Sotsiaalvõrgustike WordPressi pistikprogrammid

See jaotis aitab teil valida oma saidile ideaalse suhtlusvõrgustiku pistikprogrammi. Alustame populaarsetest…

BuddyPress

buddypress-plugin-wordpress

Lühidalt – BuddyPressi pistikprogramm “… aitab teil oma WordPressis juhtida mis tahes sotsiaalset võrgustikku koos liikmeprofiilide, tegevusvoogude, kasutajarühmade, sõnumite ja muuga.” See on 100% tasuta, nii et jah, olge valmis lõbutsema, ilma et oleksite mündi välja pannud.

Üle 100K + aktiivsete installimiste ja suurepärase kasutajareitingu 4,0 / 5,0 abil on BuddyPress üsna vajalik suhtlusvõrkude mootor. Pistikprogrammi on lihtne integreerida, kuid kui olete kunagi ummikusse jäänud, kasutage julgelt BuddyPressi kogukonna eeliseid, kes on valmis teid toetama.

See pistikprogramm on tõeliselt „karbis asuv sotsiaalne võrgustik” koos kõigi funktsioonidega, mida vajate oma konkreetset tüüpi võrgu loomiseks. Ja kui sellest ei piisa, on teie käsutuses lai valik laiendusi, et muuta oma sotsiaalvõrgustik ükskõik kuhu soovite.

Kui soovite, et tee kulgeks vähem läbitud teel, saate oma WordPressi sotsiaalvõrgustiku luua just nii, nagu te seda ette kujutate, tänu BuddyPressi teema arendamise e-raamat saadaval BuddyPress.org kaudu.

BuddyPressi installimine

BuddyPressi seadistamine on käkitegu. Valikute konfigureerimine ja sotsiaalse võrgustiku kohandamine on sama lihtne. Tõeline kicker paneb inimesi teie võrgu vastu huvi tundma, kuid ärge muretsege, kuidas peaksite oma saidile rohkem liiklust pakkuma.

Lisaks logige sisse oma WordPressi administraatorialasse ja liikuge saidile Pistikprogrammid -> Lisa uus. Järgmisel ekraanil otsige otsinguvälja abil üles BuddyPress ja vajutage nuppu Installeeri nüüd nuppu. Seejärel aktiveerige lihtsalt installitud BuddyPress.

Minor BuddyPressi konfiguratsioonid

Liikuge lehele Seadistused -> Permalinks ja määrake valikuks Postituse nimi. Liikuge lehele Seadistused -> BuddyPress oma võimaluste seadistamiseks vastavalt oma vajadustele. Lisaks aktiveerige julgelt kõik sellel lehel vajalikud moodulid. Liikuge lehele Välimus -> menüüd  menüüde loomiseks. Võrgu rikastamiseks pääsete juurde teistele BuddyPressi vidinatele, liikudes saidile Välimus -> Vidinad. 

Sellest hetkest alates peaksite saama oma sotsiaalse võrgustiku probleemideta üles ehitada. Kõik funktsioonid, mida võite vajada, on saadaval pistikprogrammi, lisamise või laiendusena, nii et ärge kõhelge veebis kontrollimast, kui olete ummikus või vajate. Alustage otsingut BuddyPressi pistikprogrammide hoidla ja foorumid.

HaloSocial

WordPress-halosotsiaalne plugin

Üsna huvitav WordPressi suhtlusvõrgustike pistikprogramm on see. HaloSocial pole mitte ainult ilu asi, vaid ka piisavalt tõestusmaterjal WordPressi austajatele, kes on valmis platvormi kujutlusvõimest kaugemale sirutama. Mis ma oskan öelda? HaloSocial kuulub lihtsalt oma klassi, mida peate uskuma.

Hämmastavatest kodustest ajakavadest, profiilidest, liikmetest, sündmustest, gruppidest, lehekategooriatest ja muudest funktsioonidest koosnevate reklaamidega pakub HaloSocial teile jõudu, mida vajate oma unistuste sotsiaalse võrgustiku loomiseks. Ja nagu ka Facebook, ilmub profiilipildi kohal hiirega hõljumikaart kasutaja põhiteabega:

kuidas-luua-sotsiaalne-võrk-koos-WordPress-halosotsiaalne-hüpikaken

Vaadake Kate hõljukkaarti?

Seal on suurepärane tugifoorum, mis aitab teid alati välja, kui olete ummikus. Peale selle pakub HaloSocial kolme hinnakujunduspaketti: tasuta põhipaketiga stardipakett, 99-dollarine Professional-pakett koos mõne lisafunktsiooniga ja 149-dollariline agentuuripakett koos kõigi funktsioonidega. Ole tark ja vali pakett, mis sobib sulle kõige paremini.

Peepso

WordPress-Peepso-plugin

Siis on meil Peepso, nüüdisaegne ja kaasaegne suhtlusvõrkude plugin, mille arendajad välja lasid, et konkureerida BuddyPressiga. Nahkhiire paremal on Peepso puhas ja kaasaegne disain, mis paistab silma ka ilma spetsiaalset teemat kasutamata.

Kui olete selle suhtlusvõrgustiku pistikprogrammi installinud, lisab see teie WordPressi administraatori menüüsse uue menüüpunkti „Peepso”. Selle uue menüüelemendi kaudu saate oma sotsiaalse võrgustiku konfigureerida ilma higi purustamata.

Vaikimisi loob Peepso kuus lehte, milleks on kodu, tegevus, liikmed, kasutajaprofiil, parooli taastamine ja saidi registreerimine. Lisaks on Peepso kaasas intuitiivne armatuurlaud ja paar armsat funktsiooni, mis muudavad pistikprogrammi vaatamist väärt.

Peepso on kerge, selle hinnang on 4,4 / 5o ja kõigi teie käsutuses olevate funktsioonidega saate mõne sekundi jooksul luua oma WordPressi saidi sisse sotsiaalse võrgustiku. Ettevõte pakub lisatasu paketti, millel on rohkem funktsioone, nii et ärge tundke end tasuta versiooni mõnevõrra piiratud funktsioonide tõttu takistatud.

WP Symposium Pro sotsiaalse võrgustiku pistikprogramm

wp-sümpoosion-pro-plugin

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, on meil olemas WP Symposium Pro sotsiaalse võrgustiku pistikprogramm, mis pakub lahedat reitingut 4,4 / 5,0. Nende lehe WordPress.org andmetel on WP Symposium “… WordPressi ülim sotsiaalsete võrgustike pistikprogramm”. Kui tõsi see on?

Funktsioonide hulka kuuluvad tegevusseinad, profiilid, e-posti aadresside hoiatused, foorumid, lühikoodid, kaardid, sõbraühendused, vestlus, profiili turvalisus, pildi / video manused, galeriid ja teavitusriba, et see nimekiri lühikeseks jääks. Pistikprogramm sisaldab ulatuslikku dokumentatsiooni ja videoid, mis aitavad teil hõlpsalt ja kiiresti seadistada. Teil pole tõesti dokumente vaja, kuna WP Symposium on hõlpsasti installitav, seadistatav ja kasutatav.

Pärast installimist liikuge lihtsalt saidile WPS Pro -> häälestus oma sotsiaalse võrgu konfigureerimiseks oma WordPressi administraatori menüüs. Lisaks ühildub see sotsiaalse võrgustiku pistikprogramm enamiku WordPressi teemade ja pistikprogrammidega, seda on lihtne kohandada ja see toetab mitut keelt.

Minu valik: Ülaltoodud neljast pluginast läheksin koos BuddyPressi või Peepsoga, ehkki viimane nõuab mõne funktsiooni avamiseks rahalisi investeeringuid. BuddyPress seevastu on varustatud väga paljude tasuta pistikprogrammidega, mis on suur pluss. Minu kolmas ja neljas valik oleks WP Symposium ja HaloSocial selles järjekorras. Seal on veel üks pistikprogramm, mida nimetatakse WP Mingle, kuid autorid pole seda rohkem kui kahe aasta jooksul värskendanud, nii et ma ei puudutaks seda.

Nüüd, kui meil on olemas pistikprogrammid, mida peame oma sotsiaalse võrgustiku toiteks ühendama, võiksime vaadata mõnda WordPressi teemat, mis on loodud spetsiaalselt sotsiaalsete võrgustike jaoks. Lahe? Olgu, teeme seda.

Mingle – mitmeotstarbeline WordPressi teema

kuidas-luua-sotsiaalses-võrgus-kasutades-WordPress-mingle-teema

Kui loote oma sotsiaalset võrgustikku BuddyPressi abil, peate selle omaduste ja tohutu esteetilise väärtuse kõrval olema Mingle. Teile tõi eliitkirjaniku Parallelus, Mingle on spetsiaalselt loodud BuddyPressi platvormi jaoks, lisaks saatelehele pikk nimekiri vingetest funktsioonidest.

Saate kõike uskumatult paindlikust pukseerimis-paigutuse koostajast, kontaktvormide koostajast, külgribageneraatorist, puhtast HTML5 + CSS3, SEO-sõbralikust koodist, ajaveebidest, portfellist, slaidiseanssidest ja lühikoodidest ning muudest võimalustest. Minglel on üle 5 tuhande kliendi, ostja reiting on 4.31 / 5.00 ja see maksab kõigest 64 dollarit. See on iga peenraha väärt.

Tervitusele reageeriv WordPress + BuddyPress-teema

kuidas-luua-sotsiaalne-võrgustik-kasutades-wordpress-tervitus-teema

Pärast tervituskontrolli võib julgelt öelda, et Parallelusel on suhtlusvõrgustike WordPressi teemade osas hea kujundustunne. Alustuseks on tervitus 100% reageeriv, mis tähendab, et teie suhtlusvõrgustik näeb hea välja ja toimib erinevates seadmetes hästi, hoolimata ekraani suurusest.

Lisaks on tervitusel lahedaid funktsioone, nagu Slider Revolution, pukseerimishaldur, piiramatu värvivalik, täielik lokaliseerimise tugi, hüpikaknast sisselogimise vorm, hõlpsasti kohandatav, ajaveebid, vidinad, intuitiivne administratiivpiirkond, külgribageneraator, portfellid, kõik BuddyPressi funktsioonid ja lühikoodid teiste hulgas.

Tervitus ühildub BuddyPress 1.5 ja uuemate versioonidega, WordPress 4.3+ ja suuremate brauseritega. Selle ostja reiting on 4,50 / 5,00 ja müük on 64 dollarit. Selle ilu tundmiseks proovige demoversiooni.

Woffice – sisevõrgu / ekstraneti WordPressi teema

kuidas-luua-sotsiaalne-võrk-kasutades-wordpress-woffice-teema

Vähesed teemaautorid saavad sellest õigesti aru, kui nad soovivad luua nišipõhiseid WordPressi teemasid. Kuid mitte 2Fwebd, Woffice’i võimueliidi autor, kes on WordPressi suhtlusvõrgustiku teema sellest maailmast väljas.

Selle teemaga seoses toimub nii palju suurepäraseid asju, millesse te kohe armuda. Selle mitmeotstarbelistest võimalustest, laiast valikust funktsioonidest, kõrgetest kodeerimisstandarditest, regulaarsetest värskendustest ja suurepärasest toest, kui mainida mõnda. Woffice’i abil saate luua muu hulgas sotsiaalseid võrgustikke, sisevõrke, ekstraneteid või kogukondi koolidele, oma töökohale, ettevõtetele ja valitsusasutustele.

Funktsioonide hulka kuulub kogu BuddyPressi võrk, Wiki, failihaldur, Font Awesome’i ikoonid, vestlus ja sõnumside, foorumid, Google’i fondid, reageeriv disain, demosisu, dokumentatsioon, videoõpetused, kalender, lühikoodid, bbPress, WMPL tugi, Trello integreerimine, riivsai, puhas kood, piiramatu külgriba, kohandatud vidinad, kohandatud sisselogimisleht ja e-kaubandus.

Woffice’i ostja muljetavaldav reiting on 4.88 / 5.00 ja see maksab ainult 64 dollarit. See teema ühildub WordPressi uusima versiooniga ja kõigi kaasaegsete brauseritega.

Mao – reageeriv suhtlusvõrgustiku teema

kuidas-luua-sotsiaalset-võrgustikku kasutavat-sõnapressi-mao-teemat

Milline teema nimi! Kas see on sama klanitud, paindlik ja paindlik kui roomaja, mille järgi teda on nimetatud? Rohkemate funktsioonidega, kui te tõenäoliselt kunagi vajate, on Serpent omalaadne WordPressi teema, mille eesmärk on viia teie veebisait järgmisele tasemele. See on selline teema, mida soovite sõnast minna; sa ei saa selle lapsega lihtsalt valesti minna.

Milliseid funktsioone võite oodata? Kosmoteemad – Serpent’i eliit autor – esitlevad selliseid funktsioone nagu reageeriv paigutus, Facebooki-laadne postitusnupp, valguskasti sisselogimine ja registreerimine, klaviatuuril navigeerimine, postkasti esitamine, kasutajaprofiilid, vihjeabi abilised, Facebooki kommentaarid, slaidiseanssid, sotsiaalsed meediumikoonid, võimas administraatoriala, külgribad, vidinad ja rippmenüüd.

Mao ostja hinne on 4,43 / 5,00 ja ainult 49 dollari eest saab selle ilutöö nii päeval kui öösel. Hind sisaldab ka tulevasi värskendusi ja 6-kuulist tuge.

UnitedCommunity – BuddyPressi teema

kuidas-luua-sotsiaalset-võrgustikku kasutavat-sõnapressi-ühendatud-kogukonna-teemat

Värvus, soojus ja energia on UnitedCommunity viis, funktsioonirikas WordPressi sotsiaalvõrgustiku teema, mille autoriks on auväärse eliidiautori Diabolique. Esmakordselt avaldatud 2. septembril 2015 on UnitedCommunity suhteliselt uus teema (selle kirjutamise ajal), mis on üsna punch.

Märkimisväärsete funktsioonide hulka kuulub pilkupüüdev, ainulaadne ja reageeriv disain, üle 40 siselehe, reaalajas vestlus, vidinatega valmis avaleht, hõlpsasti paigaldatav ja seadistatav, ühilduv WooCommerce’iga, kohandatud vidinad, hüpikteated, WPML-i valmisolek, Google’i fondid, rippmenüüd , Kontaktvorm 7 ja jQuery Masonry ajaveeb. UnitedCommunity saate ainult 64 dollari eest.

Klein – vastik sõmer kogukonna teema

kuidas-luua-sotsiaalset-võrku-kasutades-wordpress-klein-teema

Kui otsite oma sotsiaalse võrgustiku jaoks ideaalset WordPressi teemat, siis ärge otsige kaugemale; Kleinil on su selg kaetud. Andke oma kasutajatele ülim suhtlusvõrgustik koos paljude funktsioonidega, mis lubavad üht ja ainult ühte; suurepärane kasutajakogemus.

Teie kasutajad saavad saata piiramatu arvu sõnumeid, jagada sündmusi, lisada ühendusi, arutada foorumites ideid ja luua kauneid kasutajaprofiile. Saate ära kasutada Kleini WooCommerce’i võimalusi toodete müümiseks oma võrgu liikmetele. Klein toetab lisaks veebiplatvormile WordPress 4.4, bbPress ja BuddyPress, andes teile kogu jõu, mida soovite muuta oma WordPressi sait austatud sotsiaalseks võrgustikuks.

Muude funktsioonide hulka kuuluvad Visual Composer Page Builder, kohandatud värvid, Revolution Slider, WPML-valmis, reageeriv disain, intuitiivne administraatori paneel, SEO-valmis kood, 6 erinevat päist + paigutused, sisselogimine sotsiaalmeediasse, 1000+ fondiikoonid ja teatised ainult maini mõnda. Kleini autor on eliit autor dunhakdis, tema ostja reiting on 4.55 / 5.00 ja maksab ainult 59 dollarit.

Muud kaalutlused

WordPressi abil võimsa sotsiaalse võrgustiku loomine ei tähenda ainult pistikprogrammi ja teema valimist. Peate pidama meeles selliseid asju nagu WordPressi hostimine ja veebisaitide reklaamimine. Mängige julgelt nende pistikprogrammidega, mida me just jagasime, et saada aru, kuidas igaüks töötab, kuid leppige siis ainult ühega, mis vastab teie soovidele.

Lõppmärkus

Suhtlusvõrgustiku loomine WordPressi abil ei ole keeruline, nagu me siin täna nägime. Kõik, mida vajate, on suurepärane plaan, suhtlusvõrgustiku pistikprogramm ja ühilduv teema. Pidage meeles, et saate valida mis tahes teema ja seda oma maitse järgi kohandada, kuid suhtlusvõrgustiku teemad säästavad teie aega, pakkudes teile rohkem võimalusi.

Kas teil on küsimusi? Võib-olla soovitusi? Kas jätsime midagi välja? Jagage palun meiega kommentaarides. Rõõmustab teie edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map