Kuidas luua sidusettevõtte veebisait WordPressi abil

Kas soovite natuke raha teenida? Muidugi. Kes seda ei tee? Ja kas sa tead, mis on parim osa? Nagu me lähiminevikust juba nägime, saate WordPressi abil tappa. Täna ehitame teile tütarettevõtte saidi, et saaksite teha natuke moolah ja osta rannamaju, Ferrarist ja töid. Kõik see teie jaoks, lihtsalt selleks, et saaksite õppida midagi uut ja elada suurena, sest olete seda ära teeninud.


Maailm on sinu. – arm

Täpsemalt ehitame tooteülevaate saidi, kasutades platvormi, mida me nii armastame ja hellitame. Selle põhjuseks on asjaolu, et sidusettevõtte saite on erinevat tüüpi, nagu me hetkega näeme. Me relvastame teid; annab teile kõik tööriistad ja ressursid, mida vajate oma unistuse reaalsuseks muutmiseks.

Te teenite sidusettevõtte saidiga raha, kui olete valmis vajalikke pingutusi tegema. Muidugi ei saa te midagi asjata. Nii et wow meile lõpus kommentaaride osa. Haarake muide oma turvavööst kinni, see on kogu metallipedaal.

Sidusettevõtte veebisaitide tüüp

Oma WordPressil põhineva sidusettevõtte äriga saate käia mitmel viisil. Kuigi püüan seda postitust üldisena hoida, on selle jaotise eesmärk aidata teil valida teie jaoks parim sidusettevõtte veebisait. Siin me läheme.

Päevapakkumised

Kui saate sõlmida tehinguid kohalike ettevõtetega, et oma kasutajatele suuri allahindlusi leida, saate komisjonitasude arvel tohutu varanduse. Internet on igapäevaste pakkumiste veebisaitidega rikkalik, kuna neid on märkimisväärselt lihtne üles seada ja ärimudel on üsna sirgjooneline. Mida rohkem pakkumisi väljastate, seda suurem on sidusettevõtte komisjonitasu. Saate sissetuleku täiendamiseks pakkuda reklaame küljel.

Suur osa tööst on seotud tehingute kogumisega ettevõtetelt ja tootjatelt, kes saavad pakkuda tohutuid allahindlusi, mis ergutavad kasutajaid ostma asju, mida nad isegi ei vaja. Kõigist läbimüügist saate 30–50%. Hea näide on Groupon,kuigi neid on tonni rohkem.

kupon-tegeleb-wordpress-teema

Lihtne viis oma kupongi saidi loomiseks ja kiireks kasutamiseks on eelkujundatud kupongi teemaga, näiteks Kuponi WordPressi teemaga. Sellel teemal on kõik, mida vajate oma igapäevaste pakkumiste saidi jaoks, nagu näiteks pakkumiste esitamine, lihtsad teemavalikud, kupongi tagasiarvestus, sotsiaalne integratsioon ja palju muud.

Woocommerce-coupon-countdown-plugin

Kui teil on juba mõni teema, mida armastate, võib teie pistik olla kõige parem. Lisage WooCommerce poe kupongid WooCommerce Coupons Countdown WordPressi pistikprogrammi abil. See on kiire ja lihtne viis kohandatud kupongide lisamiseks mis tahes WooCommerce’i e-poe veebisaidile.

magic-wp-kupongid

Tahad alustada tasuta valikuga? Magic WP Kupongid Lite on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis annab teile võimaluse lisada klõpsu loendurisüsteemiga põhilisi kuponge, meeldimistest ja mitte meeldimistest ning uute kupongimallide üleslaadimise võimaluse.

Hinnavõrdluskohad

Hinnavõrdlussaitidel kuvatakse tavaliselt toode ja selle hind erinevates poodides. Tavaliselt sisaldavad need kasutajate esitatud tooteülevaateid, mis moodustavad suurema osa nende sisust. Kuidas hinnavõrdlussait raha teenib? Teenite vahendustasu, kui kasutaja klõpsab lingil ja külastab jaemüüja saiti. Samuti saate müüa reklaamipinda.

wp-võrrelge-võrrelge-WordPress-teema

Lisage oma arvustused (ja siduslingid), kasutades WordPressi teema Hinnavõrdlus. See on suurepärane võimalus oma lemmiktoodete ja -teenuste jagamiseks oma lugejatega, kasutades hõlpsasti loetavaid võrdlustabeleid koos logode, kuupäevade, hindade ja muuga..

go-hinnakujundus-võrdlus-tabel-plugin

Go Responsive Hinnakujundus ja Võrdle WordPressi pistikprogramm sobib ideaalselt võrdlustabelite loomiseks peaaegu kõige jaoks. Lisage pilte, videoid, funktsioonide loendeid, ikoone ja palju muud, et aidata lugejatel otsustada, milline valik on neile kõige parem. Hinnakujundustabelid on suurepärane võimalus sarnaste pakkumiste (nt hostimine või teemapaketid) võrdlemiseks ja vastandamiseks.

Woocommerce-Võrdle tooteid

Kui neid kahte lisatasu valikut pole teie eelarves, siis WooCommerce Võrrelge tooteid tasuta WordPressi pistikprogrammiga on lihtne viis toote WooCommerce poodide võrdluste lisamiseks.

Tooteülevaate saidid

Me paistame sellel alal täna valgust. Tooteülevaate saitidel on ekspertide arvustused teie kasutatud või testitud toodete kohta. Samuti võite tervitada ülevaateid kasutajatelt, kes on seda toodet varem teie sisu rikastamiseks kasutanud. Te teenite sidusettevõtte vahendustasu siis, kui kasutaja, kellele viitate jaemüüjat, ostab ostu või teeb mõne muu soovitud toimingu.

seal vaadata-hinnangud-ülevaated-WordPress-teema

Teema Review WordPress on stiilne arvustusajakirja teema, mille lugejad saavad hõlpsasti üle vaadata, et jätta oma hinnangutele lisaks teie oma. Nii saavad teie saidi külastajad olla reitingutes kindlad ja klõpsata loodetavasti neil sidusettevõtete linkidel.

taqyeem-rating-reviews-plugin

Kui soovite oma praegusele saidile arvustusi lisada, siis kontrollige Taqyeemi hinnangute ja arvustuste WordPressi pistikprogrammi. Näib, et see reitingu plugin ei saa oma piiramatute värvide, piiramatute ülevaatuskriteeriumide, kohandatud fondide ja mitmete ülevaatusstiilidega midagi teha..

wp-toode-ülevaade

Vinge tasuta võimalus on WP tooteülevaate tasuta WordPressi pistikprogramm mis pakub häid pistikprogramme. Saate lisada kohandatud ülevaateikoonid, kohandatavad värvid, eel- ja con-võimalused ning isegi laadija-eelse funktsionaalsuse.

* * *

Päeva lõpuks on sidusettevõtte turunduse eesmärk reklaamida kellegi teise tooteid ja teenida sellega komisjonitasu. Mis tahes viisil välistab see tootearenduse tüütu protsessi, mis tähendab, et saate hõlpsalt oma saidi üles seada ja hakata teenima paari kuu pärast. See tähendab ka, et teil on rohkem aega keskenduda sisu arendamisele ja turundusele.

Kui soovite selle asemel luua sidusprogrammi, siis teate oma toodete reklaamimiseks meie parimate sidusprogrammi pistikprogrammide juhendit.

Miks kasutada WordPressi?

Ilmselt on WordPress ilus, kuid on palju muid põhjuseid, miks isegi suured kaubamärgid WordPressi kasutavad ja armastavad. Puudutame lihtsalt mõnda põhjust, miks peaksite oma sidusettevõtte veebisaidi sisselülitamiseks kasutama WordPressi.

Lihtne ja mitmekülgne

Alustuseks on WordPressi lihtne seadistada, õppida ja kasutada. Ehkki kodeerimisoskus võib ükskord kasuks tulla, ei vaja te WordPressiga sidusettevõtte veebisaidi loomiseks mingeid teadmisi kodeerimise kohta. Teil on vaja ainult õiget WordPressi teemat ja pistikprogramme ning olete valmis. Lisaks pakuvad hõlpsasti saadaolevad WordPressi teemad, pistikprogrammid, lisandmoodulid, skriptid ja laiendused WordPressi üsna mitmekülgseks platvormiks.

Otsingumootor sõbralik

WordPress on otsimootorisõbralik, ehitatud puhtale koodile ja järgides parimaid veebistandardeid – kõik see on mõeldud otsingumootorite ahvatlemiseks. Ma mõtlen, et Google ja muud meeldivad WordPressi ajaveebid ning kui saate oma ülevaatesaidile integreerida ajaveebilõigu, saate hõlpsamalt paremat paremusjärjestust luua ja konversioone suurendada.

Väärtuslik ajaveeb suurendab ka kasutajate usaldust – täpselt seda kvaliteeti, mida vajate komisjonitasude ülespoole tõstmiseks. Saate oma SEO-d veelgi tugevdada, saates oma saidi Google’ile ja kasutades selliseid pistikprogramme Pärmi SEO.

Integreerige reklaamid hõlpsalt

Vidinaid kasutades saate reklaame hõlpsalt oma WordPressil põhinevasse sidusettevõtte saiti integreerida, maksimeerides oma teenimisvõimalusi. Kleepige lihtsalt reklaamide HTML-kood kausta Tekst vidin ja asetage see kuhu iganes, sõltuvalt teie teemast. Mõne teema pealkirja all on muude teemade päises spetsiaalsed reklaamialad.

Suur tugi

Vähesed (kui neid on) sisuhaldussüsteemid saavad kogukonna osas WordPressiga võrrelda. WordPressi ümber on suur kogukond. See kogukond on suurepärane sidusettevõtte loomisel vajaliku tasuta ja optimaalse toe allikas.

Blogijate, konsultantide, kaasautorite, arendajate ja ekspertide seast saate muu hulgas parima toe, millest võite kunagi unistada..

Ehitagem siis WordPressi abil teile sidusettevõtte veebisait. Esiteks, mida te vajate?

Mida sa vajad

migreerumine-uuele-WordPress-hostile

 • Parim WordPressi hostimine – teie sidusettevõtte sait peab hea kasutajakogemuse tagamiseks olema ülikiire. Te ei vaja korduvaid seisakuid ja te ei soovi kindlasti oma saiti häkkeriks kaotada. Lisaks vajate oma saidi kasvamiseks piisavalt serveriressursse. Kuidas valida parimat WordPressi hostimist, on teie selg kaetud. Kui vajate kiiret parandamist, soovitame WPEngine’i nende teiste parimate WordPress-hostide hulgas.
 • Domeeninimi – muutke see lühikeseks (maksimaalselt 3 sõna) ja meeldejäävaks. Mõelge suurelt ja sügavalt tulevikku. Kui see on võimalik, muutke see rõvedaks, ärge lihtsalt minge üle parda. Olge loominguline ja kui olete selleks valmis, ostan kõik oma domeenid firmalt Namecheap.
 • Suurepärane WordPressi teema – minge koos mitmekülgse, eelistatavalt mitmeotstarbelise teemaga, mis eristab teie arvustusi. Kui mõtlete kogu WordPressi teemale, olete õigel teel.
 • Nišš – valige tore, mille vastu olete kirglik või olete kursis. Kulutate selles nišis töötades palju aega, nii et see oleks parem meeldiv. Reklaamite tooteid selles nišis ja poisid, keda müüte, hindavad kirge.
 • Piisavalt suurepärane sisu – mis tegelikult on piisavalt sisu? Avaldage arvustusi ja ajaveebi sisu järjekindlalt, tõrgeteta. [Lihtsam öelda kui teha]
 • Kannatlikkus – see on voorus

Kuidas luua sidusettevõtte veebisaiti WordPressi abil

Nüüd, kui meil on rekvisiidid kaetud, vaatame siis tegelikult selle sidusettevõtte saidi ehitamiseks, millest oleme alates esimesest lõigust rääkinud. Alustame kõige ilmsemast punktist.

1. WordPressi sidusettevõtte saidi seadistamine

Sidusettevõtte saidi seadistamine on täpselt nagu tavalise WordPressi saidi seadistamine. Kuna teil on vaja, et kasutajad teie arvustusi usaldaksid, et saaksite neile ka edaspidi komisjonitasusid teenida, peate oma tooteülevaate saidile pisut mõtlema ja mõtlema. Sa ei saa lihtsalt saiti juhuslikult kokku lüüa ja võid võita.

Pole tähtis, milliseid tooteid teie üle vaatate ja reklaamite, WordPress pakub laia valikut teemasid ja pistikprogramme, mis aitavad teil kiiresti luua professionaalse ülevaate saidi. Ja kuna WordPressi teemasid on lihtne kohandada, ei pea te isegi minema spetsiaalse ülevaatusstiilis teemaga, ehkki see oleks suur hüpe õiges suunas.

Peale selle hõlmab ülevaatussaidi seadistamine õige WordPressi hostimise valimist, WordPressi, teemade ja pluginate installimist ning konfigureerimist. Nii lihtne kui A, B, C.

WordPressi installimine on lihtne töö; paljud veebimajutajad pakuvad ühe klõpsuga installeerijaid, mis muudavad teie töö õndsuseks. Minge edasi ja ostke meie hästi kureeritud veebimajutajate loendist bonafide’i hostimine ja installige oma domeenile WordPress. Lisage teema (näiteks Kokku või tasuta) ja seadistage oma pistikprogrammid (selle kohta saate hetkega rohkem teada).

Seal on ka paar suurepärast WordPressi ülevaatamise teemat, nii et ärge hoidke end tagasi; minge julgelt lahendusele, mis sobib teie jaoks. Oleme eespool jaganud suurepäraseid näiteid, kuid veebis leidub neid tõesti hulgaliselt. Pärast oma WordPressi saidi installimist on aeg hakata looma vinge sisu. Kuid kõigepealt mõned näpunäited.

2. Valige targalt oma tooted ja sidusettevõtted

Kui teie süda on selles, pole mustuse-odavate toodete reklaamimisel midagi halba. Ainus negatiivne külg on see, et peate oma sidusettevõttest ettevõttest arvestatava sissetuleku teenimiseks muutma palju rohkem inimesi.

Mõelge sellele, kui saate 10% iga teie tehtud 10-dollarise müügi kohta, peate 1000 inimese kuus teenimiseks konverteerima 1000 inimest. Kui teisest küljest saate igast 1000 dollarilisest müügist 10%, peate 1000 dollari teenimiseks kuus ainult 10 konversiooni. Vaadake, kuhu ma sellega lähen?

Sama juhtum kehtib sidusettevõtte partnerite ehk programmide kohta, mida te käite. Ma hoian kõrvale sidusprogrammist, mis pakub näiteks 10% igast müügist poistele, kes pakuvad 50%, hoides kõik muud tegurid, sealhulgas hind, konstantsena.

Kas soovite kaameraid reklaamida oma fotograafia ajaveebi / arvustussaidi kaudu? Esmalt uurige paari kaamera edasimüüjat ja valige ainult parimad sidusprogrammid. Kas nende tingimused on soodsad? Kas väljamakse on teie sidusettevõtte ülalpidamiseks piisavalt suur? Kas nad pakuvad laia tootevalikut? Kas neil on turul hea maine? Kas nende sidusprogramm on edukas? Kuidas suhtuvad nad oma olemasolevatesse tütarettevõtetesse? Need on vaid mõned tegurid, mida tuleb reklaamitavate toodete ja partnerite valimisel arvestada.

Pidage meeles, et kui reklaamite ebameeldivaid tooteid just selleks, et oma kasutajatelt komisjonitasu lüpsta, kannatab teie kaubamärgi imago teie lohakuse vastu. Lõpetate ettevõtte kiiremini, kui suudate selle üles ehitada.

Ilmselt ja me oleme seda juba maininud, peate järgima oma kirge, eriti kui kirjutate sisu ise. Kui vajate meeldetuletust, kirjutate inimestele, kes tunnevad huvi teie reklaamitavate toodete vastu – teised nišihuvilised, nagu Shaun Quarton seda ütleb. Kui te ei suhtle reklaamitavate toodetesse kirglikult, kuid olete asjatundja, kuna nišš on tulus, siis need entusiastid “…näeb otse läbi elutu ja inspireerimata sisu.”

Selle kirglikkuse ja sisuäri alal peavad tooted, mida te lõpuks reklaamite, oma sisuga siduma. Te ei saa lihtsalt rääkida teleritest, vaid siis ümber pöörata ja väetist reklaamida. See on sisuturunduse maailmas jälestus.

Jätkates ärge jätke tähelepanuta korduvaid komisjonitasusid, näiteks tellimusi, mis maksavad vahendustasusid alati, kui tellija klõpsab uuendamise nuppu. Need võivad olla suurepärane korduva passiivse sissetuleku allikas, mille seadistamine nõuab vähe pingutusi.

3. Lisage palju kvaliteetset sisu

sülearvuti-ajaveebi tippimine

Sisu on ja olete seda juba miljon korda varem kuulnud, kuningas. Võite oma arvustuste saidilt kuradit turustada nagu Hullud mehed, aga kui teil pole sellist sisu, mis paneb kasutajad linke klõpsama, ja tegelikult ostes, ei lähe te kuhugi.

Oma WordPressi saidile suurema liikluse suunamiseks arutasime, miks on kõrge kvaliteet ülioluline. Olenemata sellest, kas kirjutate arvustusi või ajaveebi postitusi, peab teie sisu olema kõrgema kaliibriga – või vähemalt parem kui konkurendi oma. Peaksite otsima, kas kasutaja otsustusprotsess lisab väärtust.

Teie sisu peaks pakkuma kõiki vastuseid, mida lugejal ostmiseks vaja on. Vaadake, mida teie võistlus teeb, ja minge veel kaugemale. Teie sidusettevõtte sait peaks olema viimane ressurss, mida ostja külastab enne rohelise kulutamist.

Tehke oma märksõna uurimine, et teha kindlaks, mida kasutajad otsivad. Kasutage oma sisu kasutaja valupunktide käsitlemiseks ja teil on endale jätkusuutliku ettevõtte vundament. Lõppude lõpuks teenite ainult siis, kui lahendate mõne kasutaja jaoks mõeldud probleemi. Ja sidusettevõtte saidiga näitate neile lihtsalt, miks teie soovitatud toode on neile vajalik lahendus. Ei saa sellest lihtsamaks minna.

Pro näpunäide: Kvaliteetne (väärtuslik, asjakohane, värske) sisu sisendab teie lugejatesse usaldust.

Hoidke oma sisu värskena, sest vananenud on lihtsalt halb. Jälgige oma niši suundumusi ja te sõidate alati selle asemel, et seda jälgida. Kas pakutakse puhkusepakkumisi? Kas suurepäraseid nišikeskseid uudiseid saab suurepärase ajaveebi postituse jaoks? Kasutage seda ja olge võistlustest eespool. Tööriistad nagu Google’i teavitused ja Google Trends muu hulgas võib sellest püüdlusest kasu olla.

Lisage palju sisu – kümme blogipostitust ja viis arvustust ei osta teile reisi Disneylandi. Teil on vaja palju liiklust ja paremaid SEO paremusjärjestusi ning ainus viis mõlema saamiseks on kvaliteetse sisu järjepidev avaldamine. Märkus. Mida rohkem sisu, seda rohkem on teil võimalusi oma sidusettevõtete linke paigutada. See on õige, võite linke teiste hulgas paigutada ajaveebi postitustesse, lehtedesse, ülevaadetesse, juhtumianalüüsidesse, intervjuudesse, netisaadetesse ja videotesse.

Üldiselt peaksite püüdma avaldada professionaalselt esitatud ülevaateid. Lükake kvaliteetset sisu järjekindlalt edasi. Muide, ärge unustage kõiki neid üksikasju oma äriplaanisse lisada. Kahjuks ei maininud ma seda varem. Vajate äriplaani; iga ettevõte vajab strateegiat.

4. Reklaamige oma WordPressi sidusettevõtte veebisaiti

Kvaliteetse sisu avaldamise kõrval peate oma saidi reklaamimisel teadlikult pingutama. Tehke kõik, mis teie võimuses, et külastajaid meelitada, lihtsalt veenduge, et taktikad on seaduslikud, või vihastate Google’i poole ja teenite halva reputatsiooni. Reklaamige oma saiti nii veebis kui ka väljaspool – turustage sellest kuradima. Siit saate teada, kuidas suunata oma WordPressi saidile rohkem liiklust.

5. Jälgige oma jõudlust

Isegi parima plaani korral peate WordPressi sidusettevõtte loomisel jääma paindlikuks ja vastavalt sellele kohanema. Enne kulla löömist arenete pidevalt. Enne ideaalse valemi leidmist peate taktikat ja strateegiaid paar korda muutma. See on vältimatu.

Seetõttu peate oma saidi toimivust jälgima ja haldama. Peate katsetama erinevat tüüpi sisuga ja kõrvaldama tooted, mis toimivad halvasti. Tööriistad nagu ahrefid ja Google Analytics pakuvad muu hulgas teile palju teavet oma ettevõtte kohta.

Teie WordPressi arvustuste saidi tööriistad ja ressursid

Tööriistad, mida lõpuks oma WordPressi sidusettevõtte saidi ehitamiseks kasutate, sõltuvad täielikult teie ettevõtte vajadustest. Siin on aga nimekiri üldistest tööriistadest, mida vajate järgmise suure sidusettevõtte saidi loomisel:

 • iThemes Security – Turvalisust tugevdage kümme korda. Kaaluge ka HTTPS-i kasutamist. Lugege muid WordPressi turvameetmeid
 • WordPressi varunduslahendused – annavad teile meelerahu, teades, et kui midagi valesti läheb, saate oma saidi hõlpsalt taastada
 • Pärmi SEO – Parim WordPressi SEO pistikprogramm minu arvates
 • Google Analytics WordPressile – parenduste tegemiseks peate oma statistikat jälgima
 • Hüvasti captcha – Püüa rämpsposti robotid enne teie arvustuste põhja panemist automaatselt hankida. Samuti pole ärritav captcha!
 • Akismet – See on populaarne ja võimas rämpsposti vastu võitlemise pistikprogramm
 • Parimad sotsiaalmeedia pistikprogrammid WordPressile
 • Päris link kuna peate lühendama ja varjutama väljaminevaid sidusettevõtte linke
 • WP ülevaade – looge hämmastavaid arvustuste postitusi ja kokkuvõtteid
 • AzonPress – Tere, Amazoni sidusettevõtted
 • W3 kogu vahemälu – Saidi kiirus on tänapäeval Google’i reitingutegur. Teie WordPressi tütarettevõte peaks laadima ülikiirelt, nii et öelge juba vahemälupistikprogrammile jah

Populaarsed sidusprogrammid

Lõplikud mõtted

Kasumliku WordPressi sidusettevõtte saidi loomine võtab aega ja vaeva, nii et ärge lootke, et tapate üleöö. See ei ole rikkaks saamise skeem, see on ettevõtmine, millest saavad kasu kõik teie valduses olevad ärimeelsused.

WordPressi sidusettevõtte saidi ehitamine ja tervisliku kasumi teenimine on kokkuvõttes teostatav. Paljud Interneti saidid sõltuvad komisjonitasudest ja arenevad neil hästi, nii et jah, see on elujõuline ärimudel. Mängige lihtsalt oma kaarte õigesti ja ole kannatlik. Saa haiks ja investeeri oma ressursid arukalt. Järgmise korrani pidage meeles, et sparring on treenimine. Siin on teie edu: Rõõmustage!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map