Kuidas luua oma WordPressi veebisaidile reklaam e-raamat (4 sammu)

Kuidas luua oma WordPressi veebisaidile reklaam e-raamat (4 sammu)

Võib-olla olete juba mõnda aega eetris olnud mõttega kirjutada e-raamat, kuid te pole veel sellega tutvunud. Lõppude lõpuks on e-raamatu loomine liiga raske ja aeganõudev, eks?


Ehkki reklaam e-raamatu koostamine pole jalutuskäik pargis, saate seda teha, kui mõtlete sellele järele. Lisaks on e-raamatu avaldamisel palju eeliseid, näiteks saate oma veebisaiti reklaamida ja ennast oma valdkonnas autoriteediks nimetada.

Selles artiklis oleme kokku pannud neljaastmelise protsessi, mis aitab teil luua oma esimese reklaamie-e-raamatu, mis hõlmab kõike planeerimisest avaldamiseni. Sukeldugem kohe sisse!

1. samm. Valige õiged tööriistad

Esimene samm e-raamatute kirjutamise protsessi juurde on õigete tööriistade leidmine. E-raamatu kirjutamine erineb vormindamise seisukohast tavalisest ajaveebi postitusest palju, seega peate leidma tööriistad, mis aitavad teil selle probleemiga toime tulla, nagu ka mõned teised. Seda silmas pidades koostasime teie kasuks lühikese nimekirja oma lemmikkirjutusvahenditest, mis on jagatud nelja kategooriasse.

1. Kirjutamine ja redigeerimine

 • Microsoft Word. Sellega olete ilmselt juba tuttav. See on üks parimaid tööriistu ajurünnakuks ja mis tahes tüüpi sisu kirjutamiseks. Lisaks võimaldab see teil: seadistage keerukaid makrosid tegeleda korduvate toimingutega, mis võib olla märkimisväärne aja kokkuhoid.
 • Google Docs. Paberil, Google Docs on väga sarnane Microsoft Wordiga, välja arvatud selle suurepärased koostööfunktsioonid. Kui töötate koos toimetajaga ja peate püsima muutuste ja paranduste peal, peaks see tööriist olema teie alul.

2. Vormindamine ja teisendamine

 • PublishXpress. PublishXpress pakub sujuvat teisendamist saidile .epub ja .mobi vormingud. Teil on vaja ainult oma lähtefail üles laadida, valida kaas ja klõpsata nupul Teisenda nuppu.
 • Anologiseeri. Anthologize on WordPressi plugin, mis teisendab WordPressi postitused vaid mõne hiireklõpsuga PDF-ideks.

3. Kõik-ühes tööriistad

 • Pressiraamatud. See võimas WordPressi pistikprogramm võimaldab teil seda teha e-raamatute kavandamiseks, kirjutamiseks, muutmiseks, vormindamiseks ja avaldamiseks otse armatuurlaualt.
 • Kaliiber. See töölauarakendus pakub täisfunktsioonide komplekti e-raamatute kirjutamiseks, vormindamiseks, avaldamiseks ja isegi teisendamiseks mitut tüüpi failide vahel.

4. WordPressi tööriistad

 • PDF ja printimine: BestWebSoft. Mida pakkuda oma veebisaidil esmaklassilist või tasuta sisu pdf-vormingus? See tasuta pistikprogramm lisab oma postitustele nupud PDF ja Prindi, et lugejad saaksid hõlpsalt teie sisu hiljem alla laadida või välja printida.
 • Lihtne PDF-eksportija. Kas peate eksportima kõik või kõik oma postitused või kõik kohandatud postituse tüübid? See tasuta pistikprogrammide hulgimüük eksportib teie postitused ühte PDF-faili, muutes protsessi kiireks ja lihtsaks.

2. samm: alustage oma reklaamveebide kirjutamist

Kui olete leidnud õiged tööriistad, on aeg varrukad lahti keerata ja kirjutama hakata. See etapp võib olla pikk ja pettumust valmistav, seetõttu on oluline, et jääksite kinni teie jaoks toimivast protsessist. Seda silmas pidades toimige järgmiselt meie hakkama pikkade kirjutamisülesannetega:

 1. Valige teema. See on isiklik otsus, kuid parimate tulemuste saamiseks peaksite valima teema, mille vastu olete kirglik ja asjatundlik.
 2. Uurimistöö. Uurige oma teemat ja hakake mõtlema, millist teavet sellest e-raamatusse saab.
 3. Pange kokku kontuur. Kui olete oma ideid põhjalikult uurinud, looge oma projekti jaoks ülevaade. Selle jaoks pole raskeid ja kiireid reegleid, kuid alustamiseks võite alati malli otsida.
 4. Kirjutage oma esimene mustand. Istuge maha ja hakake kirjutama – sõltuvalt teie isiklikust maitsest võib see samm sisaldada heldetes kogustes kohvi. Selles etapis võiksite redigeerimist vältida, kuna see võib teid aeglustada.
 5. Redigeerige ja poleerige oma mustandit. Ideaalis peaksite tegema väikese pausi oma esimese mustandi valmimise ja redigeerimise vahel. Otsige ideesid, mis teil võisid jääda, sõna kordust, vooga seotud probleeme ja muidugi grammatikavigu ja kirjavigu.
 6. Korrektuur. Selle sammuga saab kõige paremini hakkama värske silmapaar, nii et peaksite mõtlema selle toimetamisele allhanke korras. Hea toimetaja peaks püüdma kõik, mis eelmisel etapil vahele jäid.
 7. Avaldage oma e-raamat. Räägime lähemalt sellest, kuidas teie e-raamatut edaspidi avaldada, nii et jätkake lugemist!

Pikaformaadilise sisu, näiteks e-raamatu kirjutamisel tasub olla võimalikult struktureeritud ning protsessi mitmeks etapiks jaotamine muudab pingutuse palju vähem stressi tekitavaks kui ilma selleta plaani käsitlemine.

3. samm. Vormindage oma e-raamat

E-raamatu kaane ekraanipilt.

Näide atraktiivsest e-raamatu kaanest.

Kui olete e-raamatu kirjutamise lõpetanud, on aeg töötada selle paigutuse ja vormingu kallal ning seejärel teisendada dokument soovitud failitüübiks. E-raamatu õige vormingu saamine on kriitilise tähtsusega, et see saaks õigesti kuvada igasuguste kuvade puhul, eriti väikeste vormingute kuvarite korral.

Kui olete oma e-raamatu paigutuse ja vorminguga rahul, peame ühilduvusvigade minimeerimiseks selle teisendama sobivaks failitüübiks. Need on praegu kõige populaarsemad e-raamatute failivormingud:

 • PDF: See failitüüp on äärmiselt levinud tänu laiale ühilduvusalale.
 • Mobi: Mobipocket (või mobi) Vorming on ideaalne, kui peate keerulist sisu hõlpsalt ja paindlikult renderdama.
 • ePub: See populaarne e-raamatute vorming pakub kindlat kogemust ja seda toetab enamik lugemistarkvara.

Neist kolmest on PDF tänu oma tavatugedele vaieldamatult populaarseim formaat. Kuid tänapäeval on enamikul inimestel tõenäoliselt juurdepääs lugemistarkvarale, mis toetab mitmesuguseid failitüüpe, nii et te ei pea vaikimisi valima PDF-i, kui ühilduvus on teie peamine mure.

4. samm. Laadige üles ja avaldage oma e-raamat

Pärast rasket tööd on vaja vaid e-raamat avaldada ja oodata, kuni hõõguvad ülevaated hakkavad ilmuma. Avaldamisel on kaks peamist võimalust, nii et uurime nende eeliseid, mis aitavad teil seda teha otsus.

Avaldage oma raamat ise

Esimene võimalus on oma raamat ise avaldada. See tähendab, et te ei pea levitamisagendi kaudu käima ja see on sama lihtne kui e-raamatu üleslaadimine oma WordPressi veebisaidile ja klõpsamine Avalda nuppu. Enda avaldamine võib olla parim viis, kui töötate piiratud eelarvega või kui te ei soovi oma kasumit veebimüüjaga jagada. Lisaks võimaldab see teil säilitada kontrolli kogu protsessi üle, mis võib säästa palju peavalu.

Kasutades Lihtne digitaalne allalaadimine (EDD) pistikprogrammiga saate kogu protsessiga hakkama otse oma WordPressi armatuurlaual. Tegelikult. meil on isegi terve lihtne digitaalsete allalaadimiste juhend, mis tutvustab teile veebipoe esmakordset seadistamist.

Plugina Easy Digital Downloads.

Kui soovite oma e-raamatut tasuta pakkuda, siis Tasuta allalaadimine EDD lisandmoodul võimaldab teil seda teha, sundimata ostjaid tavapärasest kassast välja minema. Selle asemel peavad nad vaid e-raamatu eest oma e-kirja pakkuma.

Võtke ühendust edasimüüjaga

Teine võimalus kirjastamisel on e-raamatute levitaja kasutamine. Edasimüüja abil laadite oma e-raamatu lihtsalt üles, määrate hinna ja istute sel ajal, kui nad teevad kogu teie jaoks raske töö (muidugi tasu eest). Mõned meie lemmikturundusteenused hõlmavad SmashwordsMustand2Digitaal, ja Amazon Kindle’i otsene kirjastamine.

Kui teil pole aega oma e-raamatu avaldamise kõigi pisidetailidega toime tulla, võib õige levitamisteenus võtta teie õlgadelt tohutu koorma. Kuid pidage meeles, et enamikul teenustel on oma juhised ja e-raamatu värskendamiseks ning maksete vastuvõtmiseks peate nendega hakkama saama. Kui te ei arvesta nende väikeste puudustega, kaaluge seda võimalust igal juhul.


E-raamatu avaldamine võib olla pettumust valmistav ettevõtmine, kui te ei tea, kust alustada. Kuid projekti käsitlemine kindla plaani alusel peaks aitama teil kiiremini lõpule viia ja säästa palju peavalu.

Siin on neli peamist sammu oma esimese reklaamie-e-raamatu kirjutamiseks ja avaldamiseks:

 1. Leidke tööks sobivad tööriistad.
 2. Istu maha ja kirjuta.
 3. Vormindage oma e-raamat.
 4. Avaldage oma e-raamat oma veebisaidil või levitusteenuse abil.

Kuidas lahendate keerukaid kirjutamisprojekte, näiteks reklaam-e-raamatuid? Jagage oma kogemusi meiega allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map