Kuidas luua jagatava sisuga pilte sotsiaalmeedias

Kuidas luua jagatava sisuga pilte sotsiaalmeedias

Tee täiusliku artikli juurde on pikk. Valige teema, mis köidab teie vaatajaskonda. Leidke silmatorkav pealkiri. Sisu mustand. Lugege, lugege uuesti ja lugege uuesti, kuni see on valmis.


Kuid selleks, et töö korda saada, on veel üks miil. Üks paljudest inimestest ei hooli sellest läbi. Veenduge, et postitus oleks sotsiaalvõrgustikes jagatav.

“See on automaatne!” võite öelda. Muidugi, iga korraliku WordPressi eksemplariga on kaasas pistikprogramm, mis tegeleb teie eest vastiku rõskega. Te ei pea isegi teadma Facebooki avatud graafikust ega Twitteri kaartidest.

Kuid see on vaid pool loost. Kui teie artikli meta taaskasutatakse sellisena, nagu see on sotsiaalvõrgustikes, võib olla hea. Kuid see pole kindlasti suurepärane.

Teie veebisaidi sisu ja sotsiaalsed võrgustikud

Enne kui näitame teile, kuidas oma sisu jagamiseks valmis saada, vaatame lähemalt, kuidas teie meedium teie veebisaidil ja sotsiaalsetes võrgustikes välja näeb. Sest need on sageli väga erinevad.

Bränditeadlikkus

Bränding on oluline. Tugev bränd aitab teil parandada klientide lojaalsust, edendada suusõnaliselt, saada uusi kliente … Brändi loomine võib tegelikult olla teie kirjutatava ajaveebi peamine eesmärk, kuna see juhtub sageli ettevõtete ajaveebide puhul.

Bränditeadlikkus

Kui artikkel avaldatakse veebisaidil, tegeleb brändinguga veebisait ise:

 • Domeeninimi kuvatakse brauseri aadressiribale.
 • Veebisaidil on sageli tipptasemel navigeerimisriba, mis manustab logo ja kasutab taustavärvina logo põhivärvi.
 • Kujunduse ainulaadsed omadused (font, paigutus jne) muudavad veebisaidi külastajaid naastes hõlpsasti äratuntavaks.
 • Favicon vahekaardil.

Mis juhtub brändiga, kui artiklit jagatakse sotsiaalvõrgustikus? See on (peaaegu) kadunud.

Vaatame üle, kuidas jagatud artikkel Facebookis välja näeb:

Facebooki jaga

Peamised komponendid:

 • Kujutis. Tavaliselt on see suur pilt, see on esimene element, mida teie külastajate Facebooki sõbrad märkavad.
 • Pealkiri. Paksus kirjas on see esimene tekst, mida saab lugeda.
 • Kirjeldus.
 • Päritolu domeeninimi. Seda elementi kuvatakse suurtähtedena ja helehallina, see element jääb kergesti tähelepanuta.

Need elemendid on tavaliselt koos täiendava teabega. Ülal on artikkel jaganud inimese profiilipilt ja nimi koos oma kommentaariga. Allpool meeldimised ja kommentaarid.

Bränd, mis oli veebisaidil nii levinud, on nüüd peaaegu nähtamatu. Halvim juhtum: domeeninimi erineb kaubamärgist pisut (nt „The New York Times” muutub „nytimes.com”).

Esiletõstetud pilt

Tavalises WordPressi postituses on esiletõstetud pilt. See kõigile sobiv pilt sobib mitmel otstarbel. Esimene neist on sageli pealkirja lisamine artiklite loenditesse, näiteks ajaveebi avalehele. Nii luuakse hõlpsasti sirvitav kirjekujundus, kus külastaja saab hõlpsalt märgata, mida ta huvitab või mida ta on juba üle vaadanud.

Esiletõstetud pilt ilmub regulaarselt ka artikli lehe ülaossa. See loob sõbraliku kutse sisu lugemiseks, hoides ära ülekaaluka tekstiploki tagasilükkamise.

See pilt võib täita mis tahes ettevõttesiseseid nõudeid. Lai pilt, ütleme 16: 9? Muidugi! Ruudukujuline pilt? Miks mitte! Pikk pilt? See teeks originaalse kujunduse!

Esiletõstetud pilti kasutatakse tavaliselt uuesti nagu sotsiaalsete võrgustike aktsiate puhul. Probleem on selles, et reeglid kehtestavad nüüd sotsiaalvõrgustikud. Väänamisega: sotsiaalvõrgustikud ei kaeba peaaegu kunagi, kärpides esitletud pilti vaikselt vastavalt enda vajadustele.

Enamasti on see hästi. Pildi vasak / parem või ülaserv on veidi kärbitud ja tulemus on sama hea, kui inimene oleks seda teinud.

Kuid mõnikord pole automaatne kärpimine õige. Näiteks tema intervjuu Tim Ferrisega, Dr Andrew Weil näeb hea välja:

Automaatne kärpimine: ajaveebi postitus

Kui ta on Facebookis jagatud, kaotab ta osa oma peast:

Automaatne kärpimine: Facebookis

Põhiküsimus pole tulemus ise. Võib väita, et tulemus on korralik. Tegelik probleem on kontrollimatu autopiloot: ülesanne jäeti ainuüksi Facebooki hooleks. Mis on kahetsusväärne, kui seda artiklit jagati üle 1000 korra.

Pealkiri ja kirjeldus

Tekstilised metaandmed on veel üks lahknevuste allikas veebisaidi ja sotsiaalsete võrgustike vahel.

Veebisaidil on pealkirja jaoks eraldatud ruumi tavaliselt piiramatult. Kui kipute olema sõnatu, täidab veebisait seda hea meelega.

Pealkiri ja kirjeldus

Suhtlusvõrgustikud on teine ​​lugu. Facebook piirab pealkirja kahe reaga, kärbides ja lisades ellipsis liiga pikkadele pealkirjadele. Seda tuleb kombineerida platvormidega: lauaarvuti brauseritele on ette nähtud suuremad ekraanid kui nutitelefonide pärisrakendustele.

Facebooki töölaua märkus

Facebooki mobiilimärkus

Kas see on kriitiline küsimus? Ilmselt mitte. Kuid mis pole normaalne, on pealkirja kärpimine ilma, et te sellest teada saaksite.

Kirjeldus on veel üks tekstiline teave, mida saab kasutada täiendava teabe edastamiseks. Facebook näitab seda:

Artikkel Facebook Share

Kuid LinkedIn ei tee järgmist:

Artikkel LinkedIn Share

Seetõttu peaks B2B ajaveebi, mida tõenäolisemalt jagatakse LinkedInis, kasutama olemasoleva ruumi ärakasutamiseks paremaid pikki pealkirju ja panema kirjeldusesse vähe vaeva, mida harva näeb.

Muutke oma bränd nähtavaks, kui külastajad teie sisu jagavad

See oli probleemide jaoks. Aeg lahendusteks! Kui teie sisu on sotsiaalvõrgustikes jagatud, pestakse teie bränd lihtsalt ära. Siiski on olemas sõnavabadusruum, mida kasutada: pilt.

Olgem ausad. Esiletõstetud pildid pole sageli inspireeritud. Pole paha, kindlasti mitte. Kuid neil puudub originaalsus, muutes nad sarnaste piltide ookeanis märkamatuks.

Sotsiaalsed aktsiad ilma kaubamärgita

Kui fotokunst ei muuda revolutsiooni, võib selline pilt vähemalt teie kaubamärki kanda:

Sotsiaalsed aktsiad koos brändinguga

Kuigi see ei muuda pilti ahvatlevamaks, on WPExploreri logo nüüd nähtav. Juhuslikel sotsiaalsete võrgustike kasutajatel on võimalus seda märgata, aru saada, et nad nägid seda logo varem või isegi anda sellele artiklile mõni sekund või tähelepanu, kuna nad olid varem WPExploreriga seotud.

Lugu ei pea sellega lõppema. Isegi kui kasutate tavalisi fotopilte, saate oma esiletoodud piltidele identiteedi anda. Kui neid sotsiaalsete võrgustike kaudu kuvatakse, muutuvad WPExploreri artiklid äkki nendeks tumesinise halliga piltideks, mille vasakus alanurgas on valge logo. Inimesed, kes selle kujundusega mõni kord kokku puutuvad, võivad seda juba märkama hakata, isegi kui see kiiresti maha keritakse.

Kuidas luua postitustele jagatavaid pilte?

Nagu enamus asju, on ka piltide postitamiseks raske ja hõlbus viis oma brändi identiteedi lisamiseks.

Käsitsi (raske tee)

Muidugi pole nende tavade rakendamine raketiteadus. Pilte saab redigeerida kas töövõtja või ise. Artikleid saab enne ametlikku avaldamist jagada ja iPhone’iga üle vaadata.

Kas olete pildi redigeerimise sessiooniks valmis? Võtke oma esiletoodud pilt, käivitage eelistatud tarkvara või teenus ja looge spetsiaalsed suurused:

 • Facebook ja LinkedIn ootavad 1200 × 630 pilti. Suurema eraldusvõimega ekraanidel võib väiksem pilt olla halvema kvaliteediga. Suuremat pilti ei pruugita üldse töödelda. Kujutist, millel ei ole eeldatavat suhet 19,1: 10, võidakse pärast jagamist kärpida või luua täiesti teistsuguse paigutuse. Pidage meeles, et Facebook tugineb Open Graphile, mis on Šveitsi armee nuga sotsiaalsete metaandmete jaoks. Enamik teenuseid otsib neid ja rakendab oma piiranguid. Oluline on kinni pidada Facebooki ootustest, mis on de facto standard.
 • Twitter ei jõusta ranget eraldusvõimet, vaid minimaalse ja maksimaalse suurusega 2: 1 suhet. 1500 × 750 on suurepärane, ehkki võiksite väiksemat pilti näha.
 • Pinterest on keerulisem. See vajab 600 × 600 ruudukujulist pilti. Või pikk, 600 × 900 pilti. Tegelikult on kõik, mis jääb vahemikku 1: 1 ja 2: 3, korras. Ja väga pikk, ka 600 × 1260 pilti toetatakse. Neid vorminguid uuendati 2018. aastal, nii et varasemad eeldused võivad nüüd olla vananenud.

Nüüd, kui teil on oma pildid, on aeg neid oma kaubamärgi lisamiseks redigeerida. Ühekaupa. See peaks olema samal ajal lihtne ja igav. Eriti kui arvestada, et seda toimingut tuleb teha vähemalt kaks korda, kuna Facebook ja Twitter nõuavad erineva suhtega pilte.

Selle lähenemisviisi peamine probleem on aeg. Artikli kirjutamine on juba pikk, aeganõudev ja energiat nõudev protsess. Kindlasti ei taha me veel ühte sammu lisada.

Automaatselt (lihtne viis)

Kuidas luua kaubamärgiga pilte tõhusalt? Ehkki seal on palju suurepäraseid sotsiaalmeedia WordPressi pistikprogramme, lisavad nad teie saidile lihtsalt nupu “jaga”. Need ei aita tegelikult teil postitusmeediumit vormindada ja optimeerida jagamiseks.

Siin saab WordPressi pistikprogrammi käepäraseks. Täpsemalt Resoc sotsiaalse toimetaja WordPressi taastamine mis automatiseerib suurema osa protsessist ja võimaldab teil mõne sekundi jooksul käsitsi osa käsitseda.

Resoc Social Editor on suvandipaneel, mis asub tavalise postituse redigeerija all. Võite mõelda sellest kui WYSIWYG-i (“Mida näete, seda saate”) sotsiaalsete võrgustike toimetajana.

Resoc sotsiaalse toimetaja WordPressi taastamine

Kujundage üleüldine pilt üks kord ja rakendage see oma esiletoodud kujutisele kahe klõpsuga. Või muutke see vaikimisi, nii et teie sotsiaalsed pildid saavad automaatselt kaubamärgi.

Resoc Social Editori ülekate

Facebooki autokroppimine pole praeguse pildi juures nii tore? Lihtsalt lohistage pilti või hiirega seda sisse / välja suumige. Välist tööriista pole vaja.

Resoc sotsiaalse toimetaja autokroppimine

Pealkirja ja kirjelduse väljaanne pole enam aimdus. Saate vaadata, kuidas teie artikkel tippimise ajal suurematel platvormidel välja näeb.

Resoc sotsiaalse toimetaja pealkiri ja kirjeldused

Järeldus

Sotsiaalmeedia jaoks jagatava sisu loomisel on de facto kvaliteedistandard “piisavalt hea”. See pole üllatav, kui “suurepärase” saavutamine nõuab oluliselt rohkem aega ja pingutusi.

Resoc sotsiaalse toimetaja WordPressi taastamine muudab tehingut. Kui need ülesanded on pool- või täisautomaatsed, on lihtne muuta oma artiklid silmapaistvaks, kui neid jagatakse sotsiaalvõrgustikes.

Tänapäeval võib see kergesti eristuda. Kuna Objekte on kasutatud nii paljusid ilmalikke fotofotosid, piisab oma logo lisamise lihtsast muutmisest, et tekitada korduva särituse kaudu tähelepanu või isegi bränditeadlikkust.

Esimese käigu veelgi lihtsamaks kujundamiseks pakub Resoc-meeskond teie brändi identiteedi ülekatte tasuta. Kui pistikprogramm on installitud, muutke postitust, klõpsake „Loo uus ülekate“, seejärel „Esitage oma TASUTA brändi identiteedi ülekatte taotlemine“, et voilà!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map