Kuidas luua Facebooki uuesti turundamise kampaaniaid WordPressile

Kuidas luua Facebooki uuesti turundamise kampaaniaid WordPressile

Kas olete märganud, et Amazonist toodet otsides või veebiartiklit lugedes ilmuvad teie vaadatud tooted või sisu sageli Facebooki reklaamides? Noh, see on uuesti turundamine seal.


Uuesti turundamist, mida nimetatakse ka uuesti turundamiseks, on suured kaubamärgid laialt kasutanud. Seadistamise lihtsuse ja odavate kulude tõttu võib see olla ka väiksematele ettevõtetele äärmiselt kasulik. Uurime siis lähemalt Facebooki uuesti turundamise eelistest ja sellest, kuidas saate oma WordPressi veebisaidile oma Facebooki uuesti turundamise kampaania luua.

Mis on Facebooki uuesti turundamine?

Facebooki uuesti turundamine

Uuesti turundamine sisse lülitatud Facebook on sisuliselt väljapanek kuulutused Facebookis neile, kes on juba teie WordPressi veebisaiti külastanud. Sageli külastavad inimesed teie veebisaiti huviga teie toodete või teenuste vastu, kuid lahkuvad enne ostu. Facebooki uuesti turundamine kasutab Facebooki reklaame, et tuletada potentsiaalsetele klientidele meelde teie veebisaiti, sisu ja tooteid, suunates liikluse teie saidile tagasi.

Kuna Facebookis on aktiivne nii palju inimesi, on teie veebisaidi külastajate tõenäosus regulaarselt Facebooki logida. See teeb sellest ideaalse asukoha oma ajaveebi või toodete reklaamimiseks ja oma vaatajaskonnaga uuesti kaasamiseks.

Facebooki uuesti turundamise eelised

Facebooki uuesti turundamine

Facebooki uuesti turundamisel on mitmeid omavahel seotud eeliseid. Siin on kõige olulisemad …

Bränditeadlikkus

Facebooki uuesti turundamine aitab bränditeadlikkust. Kuulutuste näitamine neile, kellel on teie veebisaidiga juba seos olnud, hoiab teie saiti värskelt meeles. See omakorda suurendab tõenäosust, et see vaadatakse konkurentide saitide asemel üle, kui inimesed seda vajavad.

Suurendage liiklust oma saidile tagasi

Uuesti turundamise reklaamide kasutamine aitab teil uuesti ühendust saada veebisaidi varasemate külastajatega. Sel moel oma publiku kaudu Facebooki kaudu kaasamine tuletab neile meelde teie veebisaiti ja suunab liikluse tagasi teie WordPressi saidile. Kui külastajad on teie veebisaidil tagasi, on teil rohkem võimalusi oma eesmärkide saavutamiseks konverteerida.

Suurendada müüki

On palju põhjuseid, miks inimesed ei pruugi algselt teie veebisaidil ostu sooritada. Võib-olla soovivad nad toodet edasi uurida, võrrelda konkureerivate saitide hindu või pole lihtsalt kindlad, kas nad seda toodet tõesti tahavad. Kuid see, et keegi ei osta toodet esimest korda, ei tähenda see seda, et keegi hiljem seda ei osta.

Toote uuesti esitamine ärgitab inimesi mäletama, aidates neil meelde tuletada, miks nad just seda tahtsid. Nad on teie saidiga juba tuttavad, nii et teie kuulutuse nägemine julgustab inimesi läbi klikkima, ostu tegema ja isegi elukestvateks klientideks saama.

Teisendage oma saidi eesmärkide taustal

Facebooki uuesti turundamine ei tähenda ainult toodete müüki. Uuesti turundamise kampaaniaid saab luua selleks, et aidata oma veebisaidil teisendada paljude erinevate eesmärkide saavutamiseks. Võib-olla soovite müüa teenust või tellimust, laiendada oma e-posti nimekirja või suurendada oma järgmiste või sotsiaalsete fännide ringi. Facebooki uuesti turundamisel saab kuvada kampaaniaid, mis aitavad teil kõigil neil eesmärkidel tulemusteni jõuda.

Parem tulu oma raha eest

Facebooki uuesti turundamisel on müügi teenimisel suurem edu kui raba standardses reklaamikampaanias. Seda seetõttu, et reklaamid on suunatud konkreetselt neile, kes on juba teie saiti külastanud ja teie toodete vastu huvi üles näidanud.

Seetõttu on Facebooki uuesti turundamine lühiajaliselt parem rahaline panus, kuna tõenäolisem on, et saate reklaamide eest välja makstud raha eest tulu. See võib olla oluline tegur väiksematele ettevõtetele, kes töötavad range turunduseelarve piires.

Niisiis, nüüd teame natuke Facebooki uuesti turundamisest ja miks peaksite seda kasutama, vaatame läbi, kuidas seda oma WordPressi veebisaidil seadistada.

Kuidas luua oma WordPressi veebisaidil Facebooki uuesti turundamise kampaania

Facebooki uuesti turundamine

Facebooki uuesti turundamisega alustamiseks logige sisse Facebooki ja valige jaotises „Seaded” „Loo kuulutused”. Teid suunatakse nüüd uuestiKuulutuste haldur‘.

Facebookis reklaamikampaania loomiseks on neli etappi, mis kuvatakse teie ekraani vasakus servas …

 1. Kampaania
 2. Konto
 3. Kuulutuste komplekt
 4. Kuulutuse kujundus

Vaatame nüüd üksikasjalikult igas etapis …

1. Kampaania

Eesmärgid

Kampaania on esimene samm, kus peate oma valima kampaania eesmärk. Nagu näete, on valida paljude eesmärkide vahel, kuid teie valitud eesmärk peaks olema lingitud ühe teie saidi kõige olulisema eesmärgiga. Selle artikli jaoks olen valinud liikluse. See tähendab, et minu reklaamide eesmärk on julgustada vaatajaid minu veebisaiti uuesti külastama, aidates sellega saadavat liiklust suurendada.

Kampaania nimi

Pärast valiku „Konversioonid” valimist peate oma kampaaniale nime panema. Seejärel klõpsake käsul Seadista reklaamikonto.

2. Reklaamikonto

Konto

Oma Facebooki uuesti turundamise kampaania seadistamise teine ​​samm on „reklaamikonto”. Siin peate sisestama üksikasjad oma kontoriigi, valuuta ja ajavööndi kohta.

3. Reklaamikomplekt

„Reklaamikomplekt” koosneb mitmest sammust. Siin saate valida, kuhu liiklust suunate, millise sihtrühma jaoks soovite oma reklaame näidata, kuhu reklaame pannakse ja kui palju soovite maksta …

Liiklus

Liiklus

Jaotises „Liiklus” peate valima, kas soovite suunata liiklust oma veebisaidile või rakendusse. Nagu näete, olen valinud veebisaidi. Hilisemas protsessis saate valida kindla URL-i.

Pakkumine

Pakkumine

Siin saate oma vaatajaskonna jaoks pakkumise luua, et julgustada teda teie saiti uuesti külastama. Soodustuse või lunastatava kupongi vormis pakkumine võib olla äärmiselt tõhus viis oma veebisaidile liikluse suurendamiseks.

Loo pakkumine

Kui see on asi, mida soovite seadistada, lülitage pakkumine lihtsalt sisse lülitatuks, valige oma Facebooki leht, mis on lingitud teie WordPressi veebisaidiga, ja klõpsake siis nuppu “Loo pakkumine”. Nüüd täitke üksikasjad, et viia lõpule pakkumine, mille soovite oma Facebooki uuesti turundamise kampaaniasse lisada.

Sihtrühm

Siin saate määratleda sihtrühma, kellele teie reklaamikampaania sihib. Uuesti turundamise seadistamiseks peate looma „Kohandatud vaatajaskond”. See võimaldab Facebookil näidata teie reklaame neile, kes on juba teie veebisaiti külastanud ja teie ettevõtte vastu huvi üles näidanud.

Sihtrühm

Valige jaotises „Vaatajaskond” „Loo uus> Loo kohandatud vaatajaskond”.

Loo kohandatud vaatajaskond

Valige hüpikmenüüst „Kohandatud vaatajaskonna loomine” „Veebisaidi liiklus”.

Loo piksel

Nüüd peate looma a Facebooki piksel. Teie Facebooki piksel võimaldab Facebookil koostada loendi inimestest, kes on teie veebisaiti külastanud. Oluline on see, et see optimeerib ja mõõdab ka teie saidi konversioonide reklaame. Pange oma pikslile nimi ja klõpsake nuppu “Järgmine”.

Pixel on loodud

Valige uuesti „Kohandatud vaatajaskonna loomine> Veebisaidi liiklus”. Siin saate kohandada oma kohandatud vaatajaskonna üksikasju, võimaldades teil sihtida neid, kes on kindla aja jooksul külastanud teie saidi teatavaid lehti..

Loo vaatajaskond

Kuna olen vabakutseline kirjanik, kes müüb oma kirjutamisteenuseid, valisin valiku Inimesed, kes on külastanud kindlaid veebisaite. Väljale „URL sisaldab” olen kirjutanud „portfell”. See tähendab, et minu Facebooki reklaamid on suunatud inimestele, kes on juba minu portfoolio lehte vaadanud ja seega üles näidanud huvi minu eelneva töö vastu. Need on väga tõenäoliselt potentsiaalsed kliendid, seega on oluline demograafiline element, et muutuda kohandatud vaatajaskonnaks ja uuesti turundada.

Loo vaatajaskond

Kui olete kohandatud teabe kohandatud vaatajaskonna jaoks kohandanud ja oma kohandatud vaatajaskonnale nime andnud, ärge klõpsake siis veel nuppu „Loo vaatajaskond”. Selle asemel klõpsake vasakus alanurgas oleval ikoonil ja valige „Kuva pikslikood”, kuna järgmine samm on lisada oma Facebooki pikslikood oma WordPressi veebisaidile.

Facebook Pixeli baaskoodi installimine

Facebooki piksli installimine hõlmab koodi lisamist ja kõigi oma saidi lehtede sildid ja mõned konkreetsed lehed, mida soovite jälgida. Teie WordPressi veebisaidile tuleb lisada kahte tüüpi koode: piksli põhikood ja sündmuse kood.

Sisestage päised ja jalus Aktiveerige

Kui te pole koodiga tegelemine kindel, ärge muretsege. Selles protsessis on abi paarist pistikprogrammist. Sisestage päised ja jalus on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil sisestada koodi oma saidi päisesse ja jalusesse. Seega pole vaja oma teemafaile ise redigeerida. Installige ja aktiveerige see pistikprogramm oma WordPressi veebisaidi juhtpaneelil.

Facebooki piksli põhikood

Pikslikoodi kuvamiseks vahetage tagasi oma Facebooki reklaamide halduri vahekaardile. Kopeerige põhikood.

Klõpsake oma WordPressi juhtpaneelil valikul Seaded> Lisa päised ja jalus.

Skriptid päises

Kleebi piksli põhikood kasti pealkirjaga “Skriptid päises” ja klõpsake siis nuppu “Salvesta”.

Facebook Pixeli sündmuste koodi installimine

Sündmuse koodid on pisut keerukamad, kuna need tuleb lisada üksikutele lehtedele, mida soovite jälgida ja optimeerida. Sündmus on toiming, mis toimub teie veebisaidil ja sündmuse kood võimaldab teil neid toiminguid jälgida ja tulemusi kasutada oma reklaamide optimeerimiseks.

Sündmuse koodid

Saate valida üheksa tüüpi sündmuste vahel, kuid üks peaksite olema seotud teie eesmärgiga. Näiteks on minu eesmärk liikluse suurendamine oma veebisaidile, nii et valin „Vaata sisu“. Kui soovite müügivihjeid suurendada, valige „Plii” ja / või „Täielik registreerimine”. Või e-poe poodides saate valida paljude sündmuste hulgast, sealhulgas „Lisa ostukorvi“, „Lisa sooviloendisse“ ja / või „Osta“. Lisateabe saamiseks sündmuste kohta vaadake Facebooki abilehed.

NII ET MINE

Sündmusekoodi lisamiseks oma veebisaidile pistikprogrammi kaudu installige ja aktiveerige tasuta WordPressi pistikprogramm SOGO päise jalus. See pistikprogramm võimaldab teil skripti otse lehe üksikute päistesse ja jalustesse lisada.

Vaadake sisu põhikoodi

Kopeerige oma eesmärgi saavutamiseks sobivad Facebooki sündmuste koodid. Olen kopeerinud elemendi „Vaata sisu” põhikoodi, kuid neile, kes soovivad teie reklaamide ROI-d jälgida, peaksite valima „Soovitatav” või „täpsem” kood.

Lisage skript

Avage oma WordPressi veebisaidi leht, kuhu soovite sündmuste koodi lisada. Kleepige lehe allosas sündmuse kood SOGO-redaktorisse. Olen siia kleepinud oma sisu lehele koodi „Vaata sisu”, kuna see on leht, mida ma jälgin. Seejärel avaldage leht uuesti.

Facebooki Pixel Helperi kasutamine

Facebook Pixel Helper

Teie piksel peaks nüüd olema installitud ja töötama. Facebook teatab teile, kui see töötab, kuid kogemuste põhjal võib see võtta umbes 24 tundi.

Facebook Pixel Helper töötab

Facebook Pixel Helper on tasuta tõrkeotsingu tööriist, mis töötab reaalajas. Aktiveerige brauseri laiend ja laadige oma WordPressi veebisait üles. Facebook Pixel Helper annab teile teada, kui teie piksel töötab ja töötab õigesti, või aitab teil vigu tuvastada ja parandada.

Lõpetage oma kohandatud vaatajaskonna loomine

Asukoht

Nüüd on teie Facebooki piksel installitud teie WordPressi veebisaidile ja saate oma kohandatud vaatajaskonna loomise lõpule viia. Lülitage tagasi oma Facebooki reklaamide halduri juurde ja minge edasi ja lisage täiendavaid üksikasju, mida soovite oma vaatajaskonna kogumi kohandamiseks kasutada. Nende hulka kuuluvad publiku asukoht, vanus, huvid, käitumine ja muu.

Salvestage see vaatajaskond

Kui olete lõpetanud, valige „Salvesta see vaatajaskond”.

Eelarve

Eelarve

Siin valite sobiv eelarve oma uuesti turundamise kampaania jaoks ja looge reklaamide ajakava. On oluline, et kui teie reklaamid on valmis ja käitamist, jälgite tulemusi hoolikalt. Kontrollige, kas teie reklaamikampaania on tõhus ja kas saate oma raha eest tagasi.

Looge oma reklaam

Vorming

Viimane samm on oma reklaami loomine. Võite valida lihtsa pildi, karusseli, video või slaidiseansi vahel. Lisage oma meediumid, tekst ja sobivad lingid. Veenduge, et teie reklaam oleks dünaamiline ja kordumatu. See peab silma paistma, kuid samal ajal esindama teie kaubamärki ja meeldima teie sihtrühmale. Facebookis on tore info ja näited võimsaid reklaame, nii et enne alustamist vaadake läbi.

Lõplikud mõtted

Kui teie reklaam on üles pandud ja töötatud, pole töö läbi. Facebook pakub erinevaid strateegiaid, mis aitavad teie reklaamidel teisendada vastavalt nende eesmärgile. Proovige jagatud testimine teie reklaame, luues hulga erinevaid kohandatud vaatajaskondi ja Vaatajaskonna vaatajaskonnad, ja palju muud. Jälgige oma tulemusi alati hoolikalt, et näha, kas teie uuesti turundamise kampaania on edukas, ja õppige, mida saate sellega teha, et konversioone veelgi suurendada.

Millise eesmärgi valite oma Facebooki uuesti turundamise kampaania jaoks? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map