Kuidas lisada WordPressile üleskutse tegevusele

Kuidas lisada WordPressile üleskutse tegevusele

Kutse tegevusele (CTA) pole midagi muud kui väljamõeldud nupu turustamise kõnepruuk, mis motiveerib kasutajat soovitud toimingut tegema, viies nad teie seatud konversioonilehtrist allapoole.


Mõelge sellele: peate vähemalt korra oma elus olema registreerunud mõnele või muule tellimusteenusele (Spotify, Amazon Prime jt) või laadinud alla veebisaidil tasuta ressursi (e-raamat, mallid jne) vahetage meie isiklike andmete vastu.

Amazon Prime CTA

Amazon Prime CTA

Noh, võimas tegevusele kutsumine hõlbustas teie “tegevust”. Need kaasahaaravad väikesed nupud on turundaja kasuliku vöö asendamatu osa. Nad saavad vahet teha potentsiaalse kliendi teisendamise ja potentsiaalse patrooni kaotamise vahel.

Miks on CTA nii oluline??

Hästi tehtud CTA on väärtus mündi mõlemale poolele:

 • Veebisaidi jaoks: see on teie võimalus kutsuda inimesi, kes külastavad teie saiti või lugema teie e-posti uudiskirja, tegema midagi tulutoovat, näiteks ostu tegema, allalaaditud e-raamatut alla laadima, teie sisu rohkem tarbima või jagama oma tööd oma sotsiaalmeedia. CTA julgustab kasutajat teie veebisaidiga suhtlema ja võib-olla võib panna aluse viljakatele pikaajalistele suhetele uue külastajaga. Veelgi enam, teil on võimalus saada nende isiklikke üksikasju ja saada väärtuslikku uut juhtpositsiooni.
 • Kasutajate jaoks: CTA teatab üheselt, mida nad peaksid teie veebisaidi läbimise järel tegema. Ilma selleta lahkuvad nad (ja unustavad) tõenäoliselt teie veebisaidi, ilma et oleksite teinud midagi neile või teile kasulikku. Lisaks on nupp nende pilet piletiks millegi äraviimiseks (võib-olla tasuta).

See on win-win. Ja veel, ligi 70 protsenti väikeettevõtete veebisaidil pole ühte CTA-d. Kui loete seda, olete tõenäoliselt osa sellest enamusest. Ärge siiski muretsege, me oleme teid kaetud.

Mõni Dos ja Don’t

Enne, kui arutame, kuidas lisada CTA oma WordPressi veebisaidile, on oluline meeles pidada järgmisi kaheksat juhist, kuidas veenvat CTA-d kirjutada..

 1. Vaidlustatav: Käsutage kasutajal konkreetset toimingut. Ole kindel. Ärge olge ebamäärane.
 2. Succinct: Ärge kunagi kirjutage täislauseid ühe nupu sisse. Kasutage kompaktseid fraase, mis ei ületa viit sõna.
 3. Rabav: Kujundage CTA oma veebisaidi silmapaistvamaks elemendiks. Kasutage kontrastset värvi ja suuremat kirjasuurust. Sobitage nupu värv oma kaubamärgi logoga, ülejäänud leht on vastandatud. Lisaks peent animatsioone, näiteks nupp hõljub ja disainiefektid, näiteks 3D-varjutamine, võivad selle veelgi ahvatlevamaks muuta.
 4. Humoorikas: Kindel olemine ei tähenda, et te ei võiks olla vaimukas. Enamik kasutajaid imetleb nutikat sõnamängu ja puntidel on veenvad võimed.
 5. Isiklik: Andke kasutajatele mulje, et nad vastutavad. See tähendab, et kirjutage reale „Anna mulle tasuta PDF” midagi, vastupidine vastus (kui tegemist on hüpikaknaga) on midagi sellist nagu „Ei, tänan. Ma olen prodigy ”.
 6. Hõõrdetu: Sellised sõnad nagu “osta” ja “registreerumine” vihjavad alateadlikult sellele, et kasutaja peab pakkumise eest pingutama ja midagi andma. Kes ei kõhkleks, kui palutakse otse oma raha või isiklike andmetega osa saada? Parim juhinduda ja kasutada madala hõõrdega alternatiivid nagu „Proovi” ja „Hangi”.
 7. Kiireloomuline: Kui see on asjakohane, kutsuge esile kiireloomulisus, teadmata jätmise hirm (FOMO), kirjutades fraase nagu „Ainult X tükki vasakule” või pakkumisele osutav taimer aegub varsti.
 8. Rahustav: Jällegi, kui see on asjakohane, tehke kasutajatele kristallselgeks, et neil pole nupule klõpsamisel midagi kaotada. Näiteks saavad nad tellimuse igal ajal tühistada või saada täieliku tagasimakse, kui nad pole tootega rahul. Laused nagu „Krediitkaarti pole vaja” või „Tühista ükskõik millal” võivad veenda äärepoolseid kasutajaid astuma sammu.

Ja see ongi kõik. Pidage kinni neist parimatest tavadest, et luua absoluutselt vastupandamatu CTA koos pakkumisega, millest nad ei saa keelduda.

Kuhu paigutatakse CTA-d?

CTA-d on kasulikud teie veebisaidi erinevates kohtades, populaarsed on järgmised:

CTA paigutamine t ajaveebi postituse lõppu

Blogipostituse lõpus (sotsiaalmeedia eksamineerija)

CTA paigutuse väljumise kavatsus

Väljumise kavatsusega hüpikaknad (Omniconvert)

CTA paigutamine külgribal

Fikseeritud külgribal (Kiire tärkamine)

CTA paigutus sisusse

Vastava sisu keskel (sisuturunduse instituut)

CTA tervitusleht

Tervituslehena (Kiire tärkamine)

Lisaks on need eriti kasulikud meiliturunduse infolehtedes. Infolehed ja reklaammeilisõnumid peaksid alati lõppema atraktiivse üleskutsega tegevusele, et paluda lugejatel:

 • Lugege uusimaid blogipostitusi
 • Laadige alla tasuta ressurss
 • Vaadake uut tootekataloogi
 • Kasutage piiratud aja müüki või allahindlust
 • Ja nii edasi

Lõpuks räägime sellest, kuidas seda tegelikult oma WordPressi veebisaidile lisada.

CTA lisamine?

Kui soovite CTA-d käsitsi kodeerida kohandatud CSS-iga, siis see artikkel on sinu jaoks.

Kuid kogu seda vaeva ei ole vaja läbi elada, välja arvatud juhul, kui muidugi soovite. Selle ülesande täitmiseks on saadaval mõned tõeliselt suurepärased (tasuta ja tasulised) pistikprogrammid.

Allpool on kuue parima tasuta (ja freemium) plugina kogumik, mis on teie hõlpsaks tutvustamiseks käsitsi valitud.

Elementor

Elementor Page Builder plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Peamiselt mõeldud WordPressi jaoks täieõiguslikuks leheehitajaks. Elementor on ülilihtne, lohistatav pistikprogramm, mida saab kasutada ka kaunite CTA-de lisamiseks oma veebisaidile.

Tõsi, selleks, et oma veebisaidile vaid mõned nupud lisada, pole teil vaja kogu leheloojat. Kuid Elementor välistab tagapõhja töö täielikult, võimaldades reaalajas esiotsa kujundamist, mis muudab selle kasutamise eriti mugavaks. Proplaani abil on teil juurdepääs CTA-vidinatele, mis annavad teile täieliku kontrolli oma CTA-de üle.

Lõpptulemuseks oleksid täielikult reageerivad ja mobiilisõbralikud CTA-d. Lisaks töötab see hästi ka WordPressi abil sihtlehe loomiseks.

Ultimate lühikoodid

Lühikoodid Ultimate plugin

Vastavalt WordPress.com, „Lühikood on WordPressi spetsiifiline kood, mis võimaldab teil teha väga väikeste jõupingutustega 40 asja. Lühikoodid saavad manustada faile või luua objekte, mis tavaliselt nõuavad palju keerulisi, inetuid koode ainult ühel real. Lühikood = otsetee. ”

Nagu nimest selgub, on Shortcodes Ultimate tasuta pistikprogramm, mis on laetud lühikoodidega, mis võimaldavad teil hõlpsalt luua sakke, nuppe, kaste, liugureid ja karusselle, reageerivaid videoid ja palju muud.

Lühikoodid Ultimate CTA Editor

Kui installitud, on lühikeste koodide generaator saadaval WordPressi postituse redigeerijas. Kasutage kohandatud, tundlikku CTA loomiseks kastide ja nuppude segu.

WPForms

WPForms WordPressi pistikprogramm

Teie veebisaidi külastajad võivad soovida teiega ühendust võtta mitmel põhjusel, näiteks:

 • Küsi pakkumist
 • Küsige võimalust koostööks
 • Selgitage mõningaid kahtlusi
 • Lihtsalt anna sulle selga pat

Lihtne kontaktvorm, millel on mõned sisestusväljad ja nupp „Esita”, hõlbustab kahesuunalist suhtlust ja aitab parandada üldist kasutajakogemust. See on kasulik ka siis, kui soovite, et külastajad registreeruksid oma e-posti loendisse.

Sisse tuleb WPForms.

See on veel üks hõlpsasti kasutatav, kuid samas võimas pistikprogramm lihtsa lohistamisliidese abil. Nägusa ja toimiva kontaktivormi koostamine võtab vaid mõne minuti.

Lisaks on see eellaaditud mallidega, mida saate valida ja kohandada. Ja jah, loodud vormid on reageerivad, mobiilisõbralikud ja optimeeritud otsingumootorite indekseerijate jaoks.

Samuti uhkeldab sisseehitatud automaatne rämpspost ja saate blokeerida robotid, lisades CAPTCHA, reCAPTCHA või Google’i uus nähtamatu reCAPTCHA.

Hüpikaku tegija

Hüpikuteguri pistikprogramm

Hüpikaknad on vajalik kurjus. Need võivad kasutajaid ärritada, kuid kui õigesti ajastada, on see õnnistuseks nii veebimeistritele kui ka kasutajatele.

Näiteks võivad väljumise eesmärgiga hüpikaknad muuta ühekordsed külastajad tavapärasteks, paludes neil registreeruda oma e-posti nimekirja vastutasuks millegi väärtusliku, näiteks tasuta e-raamatu eest.

Ja algajale sõbraliku ning väga kohandatava hüpikvalmis tegijaga, nagu näiteks hüpikakende tegija, saate hüpikakende abil luua mis tahes arvu ja tüüpi hüpikuid – e-posti lubamise, teatise hüpikaknaid, video valguskaste ja mis teil on -.

Lisaks saate muude funktsioonide hulgas seada klikkide käivitajaid, jälgida hüpikavade avatud arvu ja määrata viivituse.

Boxzilla

Boxzilla pistikprogramm

CTA pistikprogrammide isa, Boxzilla on veel üks hüpikakendele kutsutav pistikprogramm, mis võimaldab teil üles ehitada kastid, mis hüppavad üles või libistavad sisse ja välja vastavalt teie eelnevalt kavandatud päästikutele: aeg saidil (või lehel), väljumise kavatsus, kerimisprotsent, lehevaatamiste arv või käsitsi klõpsamine.

Need kastid võivad sisaldada mis tahes sisu vormingut, mis teile meeldib.

Saate kohandada kasti asukohta ekraanil ja kasutada seda mis tahes CTA jaoks, näiteks MailChimpi registreerumisvorm, suhtlusnupud ja nii edasi. Kasti välimust saab täielikult kohandada ka intuitiivse redigeerija abil. See on ka mobiilile optimeeritud.

Lihtne külgmine vahekaart

Lihtne külgmise vahelehe pistikprogramm

Lisage oma veebisaidile ülemaailmne CTA, mis viitab teie lemmik sisule, kasutades lihtsat külgkaarti.

See lisab brauseriakna vasakusse või paremasse serva vertikaalse vahekaardi, mille saate linkida mis tahes lehele. Vahekaart püsib, kui kasutaja kerib lehte üles või alla, nii et see on alati nähtav ja tegevuseks valmis. Ja see on ka mobiilisõbralik.

Seda on lihtne seadistada ja kasutada. Ainult ühelt lihtsalt lehelt „Seaded“ saate seada vahelehe teksti, seada oma fonte ja värve ning linkida sihtkoha URL-iga.

OptinMonster

OptinMonster WordPress Optin vormid

Me ei saa CTA pistikprogrammide kogu lõpule viia ilma OptinMonsterit mainimata. See populaarne müügipliidi genereerimise tarkvara pakub mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas hüpikaknad, ujuvad ribad, sisulukk, kupongiratas, loenduri aeg ja palju muud. Võite seda isegi kasutada luua tervitusmatti tegevusele kutsumine, millest külastajad lihtsalt ei puudu.

Pluss on teie optiini / CTA-de loomine ja kohandamine intuitiivse lohistamiskampaania koostaja, piiramatute värvivalikute, pilditaustade, MonsterEffektide ja muu abil. OptinMonster toetab ka loendite segmenteerimist, reaalajas käitumise automatiseerimist, jagatud testimist ja konversioonianalüütikat. Nii et saate lühidalt teada, kas CTA töötab.


See täiendab nimekirja WordPressi parimatest pistikprogrammidest, mida saate kasutada oma veebisaidile suure konverteerimisega CTA lisamiseks. Ja nüüd teate, kui tähtis on seda teha koos parimate tavadega, mis sellega kaasnevad. Mida sa siis ootad? Edasi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map