Kuidas lisada seotud postitusi oma WordPressi ajaveebisse

Kuidas lisada seotud postitusi oma WordPressi ajaveebisse

Seotud postituste lisamine oma ajaveebile aitab parandada sisu seotust, hoida külastajaid teie saidil ja edendada teie SEO-d. Tutvustades oma lugejatele oma saidi muud asjakohast sisu, pakute muljetavaldavat kasutajakogemust, mis aitab lõpuks teie saidil oma eesmärke saavutada. Ainus küsimus, mis jääb, on see, kuidas oma WordPressi ajaveebisse seotud postitusi lisada?


Selles artiklis käsitleme üksikasjalikult seotud postituste pistikprogrammi kasutamise eeliseid. Seejärel vaatame, kuidas installida Jetpack teie WordPressi veebisaidile ja seadistada mooduliga seotud postitused. Lõpetuseks kaalume veel mõnda WordPressi pistikprogrammi, mis võivad teie ajaveebile lisada ka muljetavaldavaid seotud postituste jaotisi.

Miks peaksite kasutama seotud postituste pistikprogrammi?

Seotud postituste näideSeotud postituste pistikprogrammi kasutamisel oma WordPressi veebisaidil võib olla palju eeliseid. Vaatame mõnda neist …

Hoidke külastajaid oma saidil

Kui teie saidile saabub uus külastaja, ei tea nad, mida teha või kust otsida. Teie ülesandeks on muuta oma publiku teekond saidil võimalikult sujuvaks ja lihtsaks. Kui külastajad peavad mõtlema, kuhu nad järgmisena peaksid minema, peab teie veebisait oma navigeerimist täiustama.

Paljud teie saidi külastajad leiavad teie saidi otsingumootori kaudu, saabudes konkreetsele postitusele või lehele, mis oli seotud nende esialgse otsinguga. Probleem on selles, et kui inimesed on lõpetanud artikli lugemise, mis nad kõigepealt teie saidile viis, kui nad teisiti ei ütle, lahkuvad nad kohe. Siit võib olla kasulik postitustega seotud pistikprogramm.

Kui kuvate artikli all seotud postitusi, ütlete külastajatele, mida edasi teha. Sisu esitamine äsja lugenud postitusega sarnases nišis hoiab neid huviga, mida teie sait pakub. Ja mida rohkem lehti nad vaatavad ja mida kauem nad teie saidil kulutavad, seda tõenäolisemalt nad konverteerivad teie saidi eesmärkide saavutamiseks.

Looge lojaalne jälgija

Kõigi WordPressi veebisaitide tähelepanu keskmes peaks olema lojaalse jälgija loomine. Seotud postituste pistikprogramm aitab teie külastajatel hõlpsalt juurde pääseda paljudele artiklitele, andes teie sisule vaatamise aja, mida ta muidu poleks saanud. Mida rohkem teie vaatajaskond loeb, seda tõenäolisemalt muutuvad nad teie kirjutamise ja veebisaidi sisu fännideks, suurendades tõenäosust, et nad jälgivad teid ja jagavad teie artikleid sotsiaalmeedias ning naasevad regulaarselt teie saidile.

Täiustage oma SEO-d

Seotud postituste pistikprogramm on tõhus viis oma WordPressi veebisaidi SEO täiustamiseks. Julgustades oma külastajaid üha rohkem ajaveebi postitusi lugema, suureneb lehevaatamiste arv ja kohapeal veedetud aeg. Samal ajal vähenevad põrkemäärad. Need mõõdikud suhtuvad otsimootoritesse positiivselt ja aitavad teie sisu hästi järjestada.

Kasutage vana sisu uuesti

Pettumust valmistav võib olla pidevalt uue sisu sügavale maetud sisu sirvimine. Seotud postituste pistikprogrammi kasutamine on suurepärane viis oma vanema, kuid siiski kvaliteetse sisu vaatajaskonnale vaatamiseks saamiseks.

Nüüd olete näinud mõnda muljetavaldavat eelist, mida seotud postituste pistikprogrammi kasutamine võib tuua. Vaatame järgnevalt, kuidas lisada seotud postituste funktsioone oma WordPressi veebisaidile.

Kuidas lisada seotud postitusi WordPressi koos JetPackiga

Kuidas lisada seotud postitusi Jetpackiga

Hetke pärast uurime, kuidas kasutada Jetpackit oma blogisse seotud postituste jaotise lisamiseks. Siiski on mitmeid muid tõhusaid ja tasuta WordPressiga seotud postituste pluginaid, mis on kõik elujõulised võimalused. Oluline on see, et mõned teemad, näiteks Total (mille oleme loonud siin, WPExplorer), sisaldavad tegelikult ka nende enda seotud postituste tööriista. Seetõttu kontrollige enne seotud postituste pistikprogrammi installimist alati, et teie teema seda funktsiooni ei sisalda.

Jetpack on funktsioonirikas lahendus, mis võib teie WordPressi veebisaidile lisada muljetavaldavat funktsionaalsust. Loodud Automattic, Jetpack koosneb laiast moodulivalikust, mis on pühendunud teie saidi toimivuse parandamisele. Selle artikli puhul keskendume siiski mooduliga seotud postitustele.

Jetpackiga seotud postituste pistikprogrammi näide

Seonduvad postitused võimaldab teil oma saidi iga artikli alla lisada atraktiivsete seotud postituste jaotise (nagu ülalpool näha). See tööriist analüüsib iga postitust ja kuvab seejärel külastajatele muid kontekstuaalseid artikleid, mida nad võivad lugemisest huvitada.

Jetpack pakub kiireid kohandamisvalikuid, kuid saate ka kaugemale jõuda konfigureerige koodiga seotud postituste jaotis. Seotud postitused luuakse nende sisu, aga ka kõigi määratud siltide või kategooriate põhjal. Jetpack kohustub ka töötlema ja teenima oma pilvest. See tähendab, et teie veebisaidi serveril pole täiendavat koormust, tagades, et see ei mõjuta teie saidi kiirust.

Jetpacki on äärmiselt lihtne paigaldada ja seadistada ning sellega seotud postitusi saab aktiveerida lihtsalt ühe nupuvajutusega. Nii et kui soovite oma saidile kiiresti lisada stiilsete seotud postituste jaotise, võib see olla teie jaoks pistikprogramm. Vaatame, kuidas seda üles seada …

1. samm: installige Jetpack

Avage oma WordPressi juhtpaneel ja valige menüüst Pistikprogrammid> Lisa uus.

Lisage uus pistikprogramm

Tippige otsingufunktsiooni „Jetpack”. Kunagi Jetpacki pistikprogramm asub, klõpsake Install> Activate.

Jetpack Aktiivne

Nüüd leiate, et Jetpacki menüü on lisatud teie WordPressi menüüsse.

2. samm: aktiveerige seotud postitused

Seotud postituste mooduli aktiveerimiseks valige oma WordPressi menüüst Jetpack> Seaded. Seejärel valige vahekaart Liiklus ja kerige alla jaotiseni Seotud postitused.

Seotud postituste aktiveerimine

Seotud postituste funktsiooni sisselülitamiseks aktiveerige nupp Kuva seotud sisu pärast postitusi. Seejärel saate valida mõne lihtsa kohandamisvaliku hulgast, mis võimaldab teil kasutada suurt silmatorkavat paigutust ja lisada jaotisse Seotud pealkiri.

3. samm: jaotise Seotud postituste muutmiseks kasutage kohandajat

Hiljutine Jetpacki arendus lubab teil oma teema kohandaja abil oma seotud postituste jaotist veelgi muuta. Avage kohandaja, klõpsates valikul Jetpacki Proovi seda nüüd üleskutse tegevusele või WordPressi menüü Ilme> Kohanda. Seejärel avaneb teie sait reaalajas, kuvades teie WordPressi kohandajat.

Kohandaja

Kerige kohandaja alla ja klõpsake nuppu Seotud postitused. Siin annab kohandaja teile täiendavad kohandamisvalikud, sealhulgas paigutuse muutmise, pisipiltide kuvamise ja iga artikli avaldamise kuupäeva lisamise. Saate oma saidil tehtud muudatusi reaalajas vaadata nende tegemise ajal ja kui olete vastavate postituste osas rahul, valige Salvesta ja avalda.

Nagu näete, on WordPressi veebisaidil seotud postituste funktsiooni seadistamine kiire ja lihtne protsess. Kui te ei ole siiski veendunud, et see pistikprogramm teile sobib, on siin veel mõned muud võimalused …

Jetpackiga seotud postitused

Kui te ei soovi JetPacki kasutada, on teie hulgast valida palju muid pistikprogramme. Siit leiate täieliku nimekirja meie artiklist parimate seotud postituste pistikprogrammide kohta, kuid siin on kaks meie lemmik Jetpacki alternatiivi.

Järjekordne seotud postituse pistikprogramm (YARPP)

Kuidas YARPP-ga seotud postitusi lisada

Järjekordne seotud postituste pistikprogramm (YARPP) on populaarne valik neile, kes soovivad oma WordPressi veebisaidile seotud postitusi lisada. YARPP pakub mõnda muljetavaldavat funktsiooni ja annab teile rohkem kontrolli seotud postituse jaotise ilme ja positsiooni üle kui Jetpack.

YARPP võimaldab pisipiltide või loendivaate abil valida, kas soovite kuvada postitusi, lehti ja / või kohandatud postitustüüpe. Samuti saate iga seotud postituse alla, külgribale või RSS-voogu lisada seotud postituste jaotise. YARPP kasutab oma täpsemat algoritmi, mis arvestab sisu, postituste pealkirju, silte, kategooriaid ja kohandatud taksonoomiat, et teie lugejatele asjakohast sisu kuvada.

YARPP-i kasutamise negatiivne külg oma veebisaidil on see, et see võib olla äärmiselt andmebaasi mahukas. Sel põhjusel on selle keelanud mitmed WordPressi hostimisteenused, sealhulgas WPEngine.

Seotud postitused Pro

Kuidas lisada seotud postitusi programmiga Seonduvad postitused Pro

Seonduvad postitused Pro on lisatasu eest loodud WordPressi plugin, mida saab osta CodeCanyonist. See võimas pistikprogramm on äärmiselt kohandatav ja sisaldab kolme erinevat paigutust ning 65 eelnevalt määratletud malli. See tagab teie seotud postituste jaotise loomise teie täpsetele kirjeldustele, mis vastavad teie brändile. Kui te pole kindel, kuidas seotud postitusi lisada, on see lihtne viis, ilma et peaksite koodirida puudutama.

Seotud postitused Pro toetab ka mitmesugust sisu, sealhulgas kohandatud postitustüübid, kohandatud sisu, kategooriad, postitused, lehed ja palju muud. Integreerituna bbPressi ja WooCommerce’iga, aga ka muude e-kaubanduse pistikprogrammidega, saate kuvada seotud tooteid või foorumiteemasid.

Vaatamata edasijõudnutele funktsioonidele on Related Posts Pro oma olemuselt seadistatud. Ja tasuta abistava tugitiimi abil saate oma WordPressi veebisaidil kiiresti kuvada asjakohast seotud sisu.

Lõplikud mõtted seotud postituste pistikprogrammide kohta

Nagu näete, on WordPressi ajaveebisse seotud postituste pistikprogrammi lisamine tõhus viis muljetavaldava kasutajakogemuse pakkumiseks. Kui kuvate oma lugejas artikli jaoks olulist vaatajaskonna sisu, siis külastajad klikkivad tõenäolisemalt ja jätkavad teie saidi sirvimist. See aitab vähendada põrkemäärasid, parandada aega, mille inimesed teie saidil veedavad, ja luua teie ajaveebi jaoks lojaalsete jälgijate kogukonna.

Kas teil on rohkem näpunäiteid, kuidas WordPressile seotud postitusi lisada? Või olete oma WordPressi veebisaidil kasutanud seotud postituste pistikprogrammi? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map