Kuidas lisada oma WordPressi saidile autorikast

Kuidas lisada oma WordPressi saidile autorikast

Nagu arvatavasti teate, suurendab autori biokast teie ajaveebi autentsust. Ehkki anonüümsel avaldamisel on oma kasutusvõimalusi, ei võrrelda see autentsuse väärtust. Autori biograafia loob usalduse teie lugejate vastu. Inimesed ei taha ainult lugeda teavet, mille avaldate oma ajaveebis, vaid nad tahavad ka teada, kes te olete. Inimestel on lihtsam teid usaldada, kui nad saavad seostada loetud sisu tegeliku inimesega.


Nii et kui olete end varjunimede taha peitnud, on aeg kaaluda autori biovälja lisamist. Eelmises postituses näitasin teile, kuidas hallata blogis mitut autorit, ja jagasin ka seda, mida peate teadma ajaveebi biograafia kirjutamise kohta. Kuid selles postituses jagan kuut viisi, kuidas saate oma saidile autori biovälja lisada, et kõik need autorid saaksid oma tähtpäeva. Põhimõtteliselt on sellel kolm lähenemisviisi:

 1. Valige teema, millel juba on autoriboks
 2. WordPressi pistikprogrammide kasutamine
 3. Teema koodi otse redigeerimine

Kuus meetodit, mida hakkan arutama, on tegelikult pistikprogrammid. Enne kui midagi muud teete, peate siiski lisama juhtpaneeli kaudu autoreid või kasutajaid aadressil KasutajadLisa uus. Siis peavad teie või teie autorid lisama biosaated (lühikirjeldused) ja kogu muu sisu, mida teie autorikastides kasutatakse (Gravatar, pilt, lingid, sotsiaalsed profiilid jne).

Lisage oma ajaveebisse uusi autoreid

Lihtsaim ja soovitatav (kuid mitte tingimata parim) viis oma blogisse autori biovälja lisamiseks on pistikprogrammi kasutamine. Laadige lihtsalt alla valitud pistikprogramm, installige see ja seadistage soovitud viisil. See selleks. Siin on mõned pluginad, mida tuleks kaaluda:

1. Valige sisseehitatud autorikastidega teema

Teema sisseehitatud autorikarbid kokku

Lihtsaim vastus on valida teema, millel on juba vajalikud autoriboksi valikud. Näiteks meie enda teema Total sisaldab tuge autori bios, pilte ja linke. Nii et kõige rohkem peate vaid lisama natuke stiili. Võtke vaid aega, et kõigepealt uurida teema reaalajas esitlust, otsida blogi ja kontrollida postitusi, et näha, kas seal on autorikasti. Kui te pole milleski kindel, pöörduge lihtsalt arendaja poole. Nad peaksid saama teile kohe öelda, kas see on nende pakutav teemafunktsioon.

2. Starbox: autorikast inimestele

Starbox: autorikast inimestele

Starbox pakub teile lihtsat viisi ilusa autori biokasti lisamiseks ilma koodi segamata. Sellel on mitu kasutatavat teemat, näiteks äriteemad, rippteema, väljamõeldud teema ja palju muud. See pistikprogramm hõlbustab ka autori sotsiaalsete profiilide integreerimist. Google’i ja Facebooki autoriõiguse kinnituse saate seadistada ka ühe nupuvajutusega.

Starbox on loodud kasutajate kaasamiseks. See keskendub visuaalidele ja on kindlasti väga kasutajasõbralik pistikprogramm. Saate pluginat täiendavalt kohandada, kui soovite, kuid vaikeseaded pakuvad rohkem kui piisavalt, et tööd õigesti teha.

3. Lihtne autorikast

Lihtne autorikast

Lihtne autorikast teeb täpselt seda, mida selle nimi soovitab: lisab oma WordPressi ajaveebi postitustele lihtsa autorikasti. Kuigi pistikprogramm võib olla lihtne, pole see mingil juhul igav. Lihtsa autoriboksi abil saate kuvada oma nime, kirjelduse, graafiku, veebisaidi ja sotsiaalmeedia ikoonid. Tegelikult toetab see kuni 30 ikooni, kui olete tõeline sotsiaalmeedia tegelane.

Saate seda kohandada ka teie teemavärvide ja paigutuse jaoks. Lisaks on autorikast täielikult reageeriv, nii et see näeb mobiilseadmetes sama terav välja nagu sülearvutites ja suurematel ekraanidel. Lihtne autorikast võimaldab teil sisestada autori biovälja käsitsi kausta koodi single.php või autor.php mallifailid, kui peaksite seda soovima.

4. Kaasautorid pluss

Co Autorid Plus

Co-Authors Plus on loodud mitme autoriga ajaveebide jaoks. WordPress ei toeta vaikimisi mitut autorikrediiti, nii et selline pistikprogramm võib olla tõesti mugav, kui teil on mitu autorit, kes teevad koostööd.

Rakenduse Co-Authors Plus abil saate postitusele määrata mitu ritta, millesse panustasid mitu kaasautorit. Autori biosid saab lingina lisada, kasutades ka nende autori külalise profiili.

Ilmselt pole see pistikprogramm nii sirgjooneline kui teised, mida siiani siin käsitletud. Enne pistikprogrammi mallimärgendite kasutamist autori joonte kuvamiseks peate oma teemafailides mõned muudatused tegema. Sellegipoolest tasub vaadata, kas pakute sageli koostööpostitusi.

5. Seksikas autor Bio

Seksikas autor Bio

Seksika autori biopistikprogrammi abil on hõlbus lisada täielikult kohandatud autori biokast oma postitustele. See toetab nii ühe- kui ka mitut autorit ning sellel on kaks komplekti sotsiaalmeedia ikoone – ümar ja ruut.

Plugina administraatori paneeli kaudu saate kohandada kõike, sealhulgas värve, avatari suurust, lingi värve ja tausta. Vaikeekraanil on tume taust autori nimega suurtähtedes, samal ajal kui bioinfot kuvatakse valge tekstina.

6. Teema käsitsi integreerimine

Varasemad meetodid kasutavad pistikprogramme või tuginevad teie teema sisseehitatud funktsioonidele, et kuvada postituste autorite biokaste. Vaatasime vaid mõnda neist, mida saate kasutada autori eluteabe sujuvaks lisamiseks postitusele, kuid kindlasti on teil veel palju võimalusi, kui teil on vaja. Muidugi, kui olete veebiarendaja ja töötate teema loomisel, siis soovite selle lisada oma teema sisse käsitsi.

Allpool on näidiskood, mille saate lisada. Sel juhul kuvatakse sellel pealkiri, graafik, autori kirjeldus ja link autorite lehele. See kood on võetud otse meie teemast Zero WordPress ja sellel lehel näete reaalajas demo.

Mõned märkused:

 • Autori bioinfo lisatakse WordPressi aadressil Kasutajad> Teie profiil.
 • Koodis, mida märkate, on autori biograafia seatud kuvama ainult siis, kui kasutajal on kirjeldus, sest vastasel juhul näeks see lihtsalt nime ja avatari korral imelik välja
 • WordPressi avatarid seadistatakse kaudu Gravatar nii et teie kasutajad peavad looma konto ja üles laadima oma graafiku.
 • Kui soovite oma autori biokasti stiilida, lisage oma kohandatud stiil otse teema kujundusse stiil.css faili.

Autori biokasti lisamine postitustele on autentsuse loomiseks tingimata vajalik. Lugejad loovad teiega tõenäoliselt tugeva ühenduse, kui nad saavad loetud sisule näo kinnitada. Õnneks on palju pistikprogramme, mille abil saate lisada autoriboksi minimaalse vaevaga.

Nüüd teile. Kuidas mõjutas autorikasti lisamine teie postitustele teie ajaveebi lugejaskonda? Mul oleks hea meel kuulda teie mõtteid allpool esitatud teemal!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map