Kuidas lisada Instagrami fotosid WordPressi

Nüüdseks on teil tõenäoliselt kas Instagrami konto või olete seda ühel või teisel hetkel veebis näinud. 2016. aasta juuni seisuga oli Instagramil 500 miljonit aktiivset kasutajat muutes selle tänapäeval üheks kõige populaarsemaks sotsiaalmeedia võrgustikuks. Ja kuna sellest on saanud selline meediajõud, pole ime, et soovite oma voo oma veebisaidile lisada.


Integreerides oma Instagrami konto oma WordPressi ajaveebiga, saate suunata osa liiklusest, mida teie ajaveeb teie Instagrami profiilile jõuab (ja vastupidi, kui lisate oma Instagrami profiilile lingi oma ajaveebile). See on suurepärane viis oma ajaveebipublikuga ühenduse loomiseks ja see avab teile rohkem võimalusi oma brändi veebis loomiseks. Alustamiseks valmis?

Instagrami lisamiseks oma blogisse on kolm viisi – postituse manustamine, vidina kasutamine või pistikprogrammi installimine. Kõik need on võimalused oma Instagrami postituste või voo lisamiseks oma saidile, kuid esteetiliselt on igaüks neist väga erinev.

1. Instagrami postituste põimimine

Kui soovite lihtsalt oma postitusse lisada Instagrami foto, on see sama lihtne kui foto URL-i kleepimine oma sisusse. WordPress toetab vaikimisi tohutut hulka URL-i manuseid (näete täielikku oebide nimekiri koodeksis). Foto lisamiseks haarake lihtsalt URL (alates https üles kuni?). Siin on visuaal, et saaksite teada, millist URL-i osa kopeerida:

WordPress Instagram manustab

Seejärel kleepige kopeeritud URL lihtsalt oma sisusse. Kas peaks välja nägema umbes selline:

[instagrami URL = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp]

Ja kui soovite, võite ka pealdise eemaldada ja ekraani laiust reguleerida, sisestades lühikoodi osana Instagrami URL-i. Nii et kui sisestame URL-i järgmiste parameetritega (sisestage need koos ja avage) [ ja sulgemine ] et kood toimiks):

instagram url = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = tegelik laius = 320

Ülal jagatud Instagrami postitus näeb selle asemel välja järgmine:

[instagrami URL = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp hidecaption = tegelik laius = 320]

Kui soovite oma voogu oma WordPressi saidile lisada, peaksite siiski kaaluma Instagrami jaoks valmis teema või pistikprogrammi kasutamist.

2. Instagrami teemavidina kasutamine

Suurepärane on Instagrami juures see, et seda kasutatakse nii laialt, et paljud WordPressi teema arendajad on hakanud vaikimisi lisama ka Instagrami vidinaid. See sobib teile suurepäraselt, kuna võite juba kasutada Instagrami oma praeguse teemaga või kui mõtlete oma kujunduse muutmisele, võiksite proovida ühte neist. Kõigil kolmel on vidinad teie külgriba ja jaluse jaoks.

Redwoodi tundlik WordPressi ajaveebi teema

Redwoodi WordPressi teema koos Instagrami vidinaga

SoloPinesi Redwoodi teema sisaldab teie külgriba Instagrami voo vidinat ja jaluse vidinat, mis annab teile topelt valikuid voo kuvamiseks. Lisage lihtsalt oma kasutajanimi ja teil on hea minna. Lisaks saate jalusesse lisada linke kõigile teistele oma sotsiaalmeedia profiilidele.

Hankige Redwood

Staatusele reageerivad uudiste ja ajakirjade ajaveebi teema

Olek WordPressi teema koos Instagrami vidinaga

Olek sisaldab nii armsat Instagrami voo vidinat kui ka kohandatud jaluse voo vidinat. Nende hulka kuuluvad juhuslikult valitud värvid, mis kuvatakse teie fotode alumise äärena. See lõbus ajakirja stiilis teema hõlmab ka sisseehitatud sotsiaalset integratsiooni, lisatud sotsiaalset vidinat ja palju sisseehitatud reklaamiruume. Nii et oma ajaveebi rahaks tegemine on lihtne!

Hankige olek

Fbirdi elustiiliga WordPressi blogi teema

Fbird WordPressi teema koos Instagrami vidinaga

Fbird on puhas blogi stiilis teema, millel on ka Instagrami külgriba ja jaluse vidin. Kuigi külgriba vidin on lihtne ruudustik, kuvatakse jaluse vidin kenasti uudiskirja tellimiskasti kõrval. Nii on teie lugejatel võimalus teid jälgida ja liituda igal leheküljel teie uudiskirjaga.

Hankige Fbird

3. Instagrami pistikprogrammi installimine

Viimane võimalus on kasutada pistikprogrammi, kuna seal on sõna otseses mõttes pistikprogramm kõige jaoks, ka Instagram. Pistikprogrammi valimisel lugege kindlasti üksikasju, et saaksite teada kõiki soovitud funktsioone või paigutusi. Siin on mõned kõige allalaaditud tasuta Instagrami pistikprogrammid saidist WordPress.org.

Armu Instagrami voog

Armu Instagrami galerii pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Grace Instagrami vooggalerii on mitmekülgne tööriist sotsiaalse voogesituse ja jagamise jaoks. 4 erinevat tüüpi voo paigutust, 5 voo tüüpide ühendamiseks on avatud võimalus privaatse ja avaliku sisu piiramatuks voogesitamiseks. Need on vaid mõned Grace’i vingeimad funktsioonid.

Lisage ruudustik, müüritise, õigustatud galerii või liugvood. Lisaks saate oma Instagrami sotsiaalset seina kohandada mitte ainult sobiva paigutuse valimisega. Mugava visuaalehitaja kaudu on saadaval palju stiilifunktsioone. Mis ei nõua veebiarendust ega professionaalset kujundamise oskust. Mis tahes elemendi värvid, kujundid, veerised, polstrid, kõrgus ja kaal ning muud peenhäälestamise tööriistad on teie loovuse jaoks avatud.

Voogesitage praktiliselt igat tüüpi Instagrami sisu. Ja võimaldage kasutajal sisu sortida päisevoogude või sotsiaalse seina kaudu. Pidage meeles, et kogu avalikku sisu saate voogesitada Instagramist. Nii et te ei vaja isegi oma isiklikku aktiivset Instagrami kontot.

Ja kui voogesite omaenda Instagrami kontot WordPressi saidil või ajaveebis, saab Grace pakkuda ilusa päise. Kuvage seal kõige olulisem konto teave: avatari, jälgijate arv ja järgmised andmed.

Muud funktsioonid hõlmavad eel modereerimist, käsitsi või automaatseid filtreid kindla sisu välistamiseks ja lisamiseks sõna, fraasi, kasutajatunnuse, URL-i ja muude andmete abil. See funktsioon on eksklusiivne Grace Instagrami vooggaleriis ja te ei leia seda ühestki teisest sotsiaalse voogesituse WordPressi pistikprogrammist.

Grace Instagrami vooggalerii pakub konkurentide seas ka kõige lihtsamat API-ühendust. Ainult üks nupp pistikprogrammi vahekaardil Autoriseerimine – ja võite vabalt kasutada kõiki avaliku avaliku Instagrami sisu hämmastavaid võimalusi! Grace pakub ka suvalise sotsiaalse jagamise nuppude sujuva lisamise iga suhtlusvoo postituse juurde. Nüüd ei kaotaks te ühtegi kasutajat, kes soovib sisu kohe jagada!

WP Instagrami vidin

WP Instagrami vidina pistikprogramm

WP Instagrami vidin on Instagrami lihtne integreerimine teie WordPressi saidiga. Selle pistikprogrammi abil saate pistikprogrammi vidina abil lisada oma uusimad Instagrami fotod mis tahes külgribale või jalusesse. Pistikprogramm hoiab asjad puhtana ja lihtsana, kuid saate seda CSS-iga kohandada, et see sobiks ülejäänud saidiga.

Laadige alla WP Instagrami vidin

Instagrami liugurvidin

Instagrami liug-vidina pistikprogramm

Kui soovite oma Instagrami voo lisada galerii asemel slaidina, siis kaaluge tasuta Instagrami liuguri vidina pistikprogrammi. Selle pistikprogrammi abil imporditakse teie pildid manusena. Seejärel saab neid vidinas näidata liuguri või galeriina. Lisaks on olemas võimalused piltide linkimiseks, sortimiseks ja muuks.

Laadige alla Instagram Slider-vidin

Nautige Instagrami pistikprogrammi

Nautige WordPressi pistikprogrammi Instagrami jaoks

Samuti saate oma Instagrami pilte karussellina lisada, kasutades Instagrami pistikprogrammi Enjoy WordPress. Selle pistikprogrammi abil saate lihtsalt aktiveerida, lisada profiili või hashtagi, mida soovite kuvada, valida ruudustiku või karusellide paigutuse, seejärel valida oma veerud ja voila! Kohene Instagram oma veebisaidil mis tahes lehe, postituse või vidisega ala jaoks!

Laadige alla Instagram

DsgnWrks Instagrami maaletooja

DsgnWrks Instagrami importija pistikprogramm

Neile, kes soovivad midagi, saate tõesti DsgnWrksi Instagrami importija kohandada. Selle pistikprogrammi abil imporditakse teie Instagrami fotod teie WordPressi saidile. Sealt saate nende kuvamist täielikult kohandada, kasutades kohandatud postitüüpi, taksonoomiat või kohandatud postituse vormingut.

Laadige alla DsgnWks Instagram imporditud

Instagrami märgid

Instagrami märkide pistikprogramm

Ja kui kõik, mida soovite, on lihtne Instagrami nupp, et teie lugejad saaksid teid jälgida, siis jätkake seda lihtsa Instagrami märkide pistikprogrammi abil. See pistikprogramm lisab lihtsa vidina, nii et saate lisada lingi oma Instagrami profiilile igale külgribale või jalusele. Lihtne on?

Laadige alla Instagrami märgid

InstaShow Instagrami voo plugin WordPressile

InstaShow Instagrami voo plugin WordPressile

InstaShow on esmaklassilised Instagrami voo WordPressi pluginad, mis hõlbustavad teie Instagrami fotode integreerimist oma WordPressi saidiga. Paindlikul fotokanalil on palju võimalusi oma Instagrami piltide lisamise lihtsustamiseks. Selle käepärase pistikprogrammi abil saate hõlpsasti sisestada kohandatava Instagrami voo peaaegu kõikjale. Kasutage pistikprogrammi suvandeid allika määramiseks kasutajanime, räsimärgi või lingi abil. Seejärel valige kohandatud värvid, reageerimisvõime, navigeerimine, loendurid ja palju muud. Seejärel sisestage oma lühikeste koodide generaatori abil oma Instagrami voog kuhu iganes soovite. Muud suurepärased pistikprogrammi funktsioonid hõlmavad Visual Composeri ühilduvust, 16 erineva keele tuge, autorotatsiooni ja palju muud

Hankige InstaShow

Läheb edasi

Kui olete oma veebisaidile lisanud oma Instagrami, saate kasutada kõiki unikaalseid võimalusi, mida see teile pakub. Instagram on suurepärane viis oma lugejatega isiklikul tasandil ühenduse loomiseks, jagades kulisside taga fotosid, tehes uute ja eelseisvate projektide ülesvõtteid, julgustades oma jälgijaid jagama oma ettevõttega seotud fotosid, sildistades kolleege või oma suurimate fännide pilte , või isegi oma # trendide alustamist.

Haara teema või pistikprogramm (või manustage mõned fotod ise) ja alustage oma lugejatega suhte loomist! Kui teil on mõni muu teema või pistikprogramm, mida soovitaksite Instagrami jaoks, või kui teil on näpunäiteid või küsimusi fotode jagamiseks WordPressiga, jätke kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map