Kuidas lisada avatari oma WordPressi saidile koos Gravatariga

Avatarid – arvutikasutajate graafilised kujutised – aitavad määratleda inimese võrgusidentiteeti. WordPress nimetab neid globaalselt tunnustatud avatarideks (või „gravataarideks“) ja need ikoonid (koos kasutajanimedega) tuvastavad ajaveebide ja foorumite postituste ning kommentaaride autoreid. Gravataarid on väikesed, kuid samas võimsad ja pakuvad veebisaitide omanikele võimalusi, mis sageli tähelepanuta jäetakse.


Ehkki Gravatars ei pruugi tunduda väga oluline, võivad nad tegelikult mängida olulist rolli teie saidile liikluse suurendamisel ja inimeste tagasipöördumise julgustamisel. Samuti aitavad need luua suhteid teie ja teie kasutajate vahel ning tugevdavad teie kaubamärki.

Selles artiklis toome välja neli põhjust, miks Gravatars on oluline nii teile kui ka külastajatele. Samuti selgitame, kuidas neid oma veebisaidil lubada ja kuidas luua kohandatud vaikimisi loodud Gravatar külastajatele, kellel seda veel pole aktiveeritud.

Mis on avatari?

Avatarid on juba pikka aega kasutajate võrgus kuvamiseks. Sõltuvalt andmekandjast võivad need olla kasutaja pilt või 3D-kujutis. Avatarid on aja jooksul arenenud ja sellel terminil on veebimaailmas palju tähendusi. Avatari ühte vormi – seda, mida kasutatakse WordPressis – nimetatakse Gravatariks.

Mis on Gravatar?

Erinevus avatari ja granaadi vahel on äratundmise ulatus. Tavaliselt luuakse erinevate saitide ja foorumite jaoks uued avatarid. Gravatariga on aga sama esitus kaasas, kui lähete erinevatele saitidele. Sa lihtsalt registreeruge Gravatariga, andke neile pilt ja see on kõik! Iga kord, kui postitate või kommenteerite WordPressi veebisaiti, millel on Gravatars lubatud, ilmub teie ikoon koos sisuga. Siin on näide meie ajaveebis tegutsevatest Gravataritest:

Kommentaarid WPExploreri ajaveebi postitusest koos kaasneva Gravatariga.

4 põhjust, kuidas luua endale ja teie veebisaidi külastajatele graafiline pilt

Nüüd teate juba, mis on Gravatars, vaatame ära mõned eelised, mis on neile nende veebisaidil lubamisele.

1. Saate luua tuntust ja luua usaldust

Gravataarid aitavad teie veebisaidile isikupära lisada. Ajastul, kus veebis anonüümsus on nii levinud, on tore, kui saan tegelikult nimele näo panna. Puudub kohtumine näost näkku ja see, kui saate visuaali sellest, kellega räägite, muudab suhtlemise palju inimlikumaks. Inimesed mäletavad ja tunnevad ka pilti tõenäolisemalt kui nime.

2. Gravatar võib olla teie kaubamärgi täiendav turunduselement

Kui olete Gravaatori aktiveerinud, kuvatakse seda kogu teie saidil. Sõltuvalt teie teemast ja seadetest võisite seda näha igas postituses ja teie tehtud kommentaarides. Ehkki see on väike, muudab see kokkupuute sagedus teie Gravataari kaubamärgitöös võtmeelemendiks. Seetõttu on oluline kaaluda teie valitud Granatuuri pilti.

3. Gravatar võib aidata luua kogukonnatunnet

Kui inimesed hakkavad sinuga ja teiste tavakommentaatoritega tuttavaks saama, hakkad kogukonnatunnet üles ehitama. Külastajad tunnevad üksteist tõenäoliselt ära, andes neile rohkem suhet suhelda. Nagu oleme sotsiaalmeedia abil avastanud, tõmbavad inimesed end kogukonda kuuluma – eriti kui nad on leidnud mõttekaaslasi, kes arutaksid oma huve.

4. Saate oma kokkupuudet teistel veebisaitidel suurendada

Lisaks sellele, et teie Gravatar on teie saidil kuvatav, saate oma ekspositsiooni ka suurendada, kui see kuvatakse ka muudel saitidel. Inimesed tunnevad teid ja teie brändi ära, kui kommenteerite teisi veebisaite, aidates teil oma saidile liiklust tagasi tuua ja aidates lõpuks oma kogukonda ja oma haaret laiendada. Suurema särituse suurenemise põhjusel võivad teised saidiomanikud olla ka suurema tõenäosusega suhelda teie Gravaatori toega veebisaidiga.

Kuidas Gravatarereid aktiveerida oma WordPressi veebisaidil

Õnneks saate kõik Gravatarsi eelised saavutada väga vähese vaevaga. Alustuseks ei pea Gravatarsi ilmumiseks kasutajakontosid haldama – need on sisse ehitatud WordPressi, nii et te ei vaja isegi pistikprogrammi.

Gravatarsi lubamine oma saidil on lihtne. Liikuge oma WordPressi juhtpaneelile ja leidke Seadistused ekraanil ja valige Arutelu. Kerige järgmisel ekraanil alla ikoonini Avatarid jaotis:

Avatari seadete jaotis

Gravatarsi aktiveerimiseks kontrollige nuppu Kuva avatarid kasti, et lubada neil oma kommentaaride sektsioonid. Valimiseks on ka teisi võimalusi, näiteks otsustamine, kas soovite kasutajaprofiile kuvada, kui hiirega Gravatarile hiirega üle kantakse. Seal on ka a Maksimaalne hinnang valik. Gravatar võimaldab kasutajatel hinnata oma pilti vastavalt teatud vaatajaskonnale. Vaikeseade on G – sobib kõigile vaatajaskondadele, kuid pidage meeles, et kasutajad hindavad pilte ise, seega ei pruugi need olla täiesti usaldusväärsed.

Mis siis saab, kui külastajatel pole gravaatorit?

Muidugi pole kõigil Gravatari – mõni ei pruugi olla WordPressi kasutaja või soovib jääda anonüümseks. Kui külastajatel pole oma Gravatarit aktiveeritud, kuvatakse nende nime kõrval vaikepilt. Valida on mitme vaikimisi valiku vahel:

Vaikimisi avatari pildid ja nimed

Kuid te ei tee seda on ühega neist võimalustest. Selle asemel võite muuta kohandatud vaikepildi, mis sobib teie kaubamärgiga. Kui teil on teemafailide kohandamine teile meelepärane, saate käsitsi lisada ka oma kohandatud vaikimisi avatari. Seda öeldes, kui eelistaksite pistikprogrammi, WP kasutaja avatari on kiire ja lihtne võimalus.

WP kasutaja avatari (tasuta)

WP User Avatari pealkirja ekraanipilt WordPress.org-st

See pistikprogramm võimaldab teil kasutada kohandatud avatarina kõiki meediumiteegis olevaid fotosid. Kui olete pistikprogrammi installinud ja aktiveerinud, minge tagasi S-i juurdeettings ekraanil oma WordPressi juhtpaneelil:

WP kasutaja avatari seadete ekraan

Aastal Vaikimisi avatari jaotis, valige WP kasutaja avatari ja klõpsake nuppu Valige Pilt, mis palub teil valida ühe oma meediumiteegist või teise võimalusena pildi arvutist üles laadida.

Sellel pistikprogrammil on a lisatasu versioon hinnaga 20 dollarit, mis pakub lisafunktsioone, näiteks annab kasutajatele võimaluse teie saidi jaoks kohandatud avatari seadistada. Ehkki see võib mõne saidi jaoks sobida, on see nii teeb keelata mõned Gravatar süsteemi eelised, mida me varem mainisime.

Järeldus

Ebaeksuaalse olemuse tõttu on lihtne jätta tähelepanuta Gravaatori potentsiaalsed eelised. Need ikoonid ei pruugi teie veebisaidi loomisel olla peamised tegurid; märkide tegemisel ja saadud liikluse suurendamisel on neil aga lugematu arv potentsiaalseid eeliseid.

Selles artiklis oleme pakkunud välja neli suurepärast põhjust, et veenduda, kas teie ja teie külastajad on Gravatarsi lubanud. Teeme need kiiresti kokku:

 1. Saate luua tuntuse ja tekitada usaldust.
 2. Gravatar võib olla teie kaubamärgi täiendav turunduselement.
 3. See võib aidata luua kogukonnatunnet.
 4. Saate oma nähtavust suurendada teistel veebisaitidel.

Kas Gravatars saab teie veebisaidi jaoks ülioluliseks? Jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map