Kuidas kujundada oma WordPressi saiti dünaamilise sisuga

Kuidas kujundada oma WordPressi saiti dünaamilise sisuga

Kuidas saaksin oma veebisaidi professionaalseks muuta? See on küsimus, mida paljud soovivad veebisaidi ehitajad oma projekti kavandades endalt küsivad. Ilmsed vastused hõlmavad disaini täiustamist või palju väljamõeldud funktsioonide lisamist.


Tegelikult on dünaamilise sisu lisamine aga üks tõhusamaid viise oma põhisaidi tõeliseks täiustamiseks ja professionaalseks ning kohandatud veebisaidiks muutmiseks. Dünaamiline sisu annab teie kasutajatele teie veebisaidil palju täiuslikuma kogemuse.

Dünaamilise sisu tutvustus

Mis on täpselt dünaamiline sisu?

Dünaamiline sisu tähendab interaktiivset veebisisu, mis muutub sõltuvalt kellaajast, asukohast ja kasutajast. Kui kasutaja navigeerib dünaamilisel veebisaidil, tõmbab WordPress andmebaasist õige teabe kasutajale kuvamiseks olenevalt sellest, millisel lehel nad asuvad.

Staatiline sisu ei muuda seda, mida näete esipaneelil. Tegelikult vajate enam kui tõenäoliselt arendaja abi, kui soovite selles muudatusi teha. Dünaamilise sisu korral saavad veebisaitide omanikud aga kõike kodeerimata kohe taustal redigeerida. See tähendab, et teave võib muutuda vastavalt sellele, mida kasutaja vaatab, pakkudes palju interaktiivsemat kogemust.

Näitlikustamiseks võiksite vaadata spordisaali veebisaidil pakutavaid erinevaid spordisaale. Muidugi on igal spordisaalil erinev teave, näiteks oma nimi, aadress ja ruumide loetelu. Seetõttu näete igal spordisaalil klõpsates erinevat sellega seotud sisu, mida te teistelt lehtedelt ei leia.

Tasakaalusaal

Energiaklubi

Dünaamilise sisu eelised

Dünaamiline sisu toob teie veebisaidile palju eeliseid, mida staatiline sisu ei saa pakkuda.

 • Parem kasutajakogemus. Kasutajad näevad neile kohandatud sisu, näiteks erinevaid pakkumisi, mis muutuvad vastavalt nende käitumisele.
 • Parandage oma KPI-sid. Dünaamilise sisuga saate kohandatud sisu loomisega konversioone parandada ja oma veebisaidil põrkeprotsente vähendada.
 • Sujuv navigeerimine. Dünaamiline sisu pakub veebisaidi kaudu staatilise sisuga sujuvat kogemust, kuna hõlpsalt leiate otsitava sisu.
 • Lihtne värskendada. Saate lihtsalt oma lehte WordPressi tagapõhjas redigeerida, ilma et peaksite palkama asjatundlikku arendajat.
 • Vastab ekraanisuurustele. Dünaamiline veebisait kohaneb staatilistega hõlpsalt erinevate ekraanisuurustega.

Dünaamilise sisu loomiseks soovitame kahel viisil. Allpool kuvame teile kaks võimalust ja täpselt, kuidas saate oma veebisaite luua mõlemaga.

1. Looge dünaamiline sisu tööriistakomplektiplokkide ja Gutenbergi abil

Tööriistakomplekt

Info ja allalaadimine

Programmi käivitamine Tööriistakomplektide plokid pakub uut võimalust WordPressis dünaamilise sisu loomiseks, kasutades selle blokeerijat Gutenbergi.

Alates aasta tagasi käivitamisest on Gutenberg märkimisväärselt paranenud, pakkudes teile lihtsat ja intuitiivset viisi oma veebisaitide kujundamiseks ja juurutamiseks. Parim külg on see, et mittekodeerijad saavad nüüd Gutenbergi ja integreeritud pistikprogrammide abil hõlpsalt ehitada täpselt seda, mida nad silmas pidasid.

See hõlmab dünaamilist sisu, mida veebisaidi ehitajad saavad tänu tööriistakomplektide blokkidele Gutenbergiga luua.

Kuidas tööriistakomplektide plokid toimivad??

Tööriistakomplektide plokid on uus plugin, mida saate kasutada kahel rindel:

 1. Looge kohandatud ja lisafunktsioone, näiteks sisumallid, arhiivid ja Vaated.
 2. Toetage plokkide dünaamilisi allikaid, mis muudavad teie kohandatud väljad ja taksonoomiad teie lehtedel kuvamiseks kättesaadavaks.

Seetõttu saate tööriistakomplektide plokkide abil dünaamilist sisu hõlpsalt mis tahes postitustele, lehtedele või mallidele lisada ilma kodeerimiseta.

Allpool olen loonud spordisaalide demoveebisaidi sisumallide näite, mis tagab, et igal jõusaali postitusel on sama kujundus, kuid tänu dünaamilisele sisule erinev sisu.

Tööriistakomplekti sisumall

Kuidas luua dünaamilise sisuga malli, kasutades tööriistakomplekti blokke

Loome meie veebisaidil spordisaalide kohandatud postitüübi malli.

Te peate seda tegema installige Toolset Blocks enne alustamist ja veenduge, et teate Gutenbergi redigeerija kasutamise põhitõdesid.

On kaks peamist allikat, millest saate dünaamilise sisu joonistada, kasutades tööriistakasti blokke. Võite kasutada nii praeguse postituse kui ka kohandatud välja allikat. Allpool käsitleme mõlemat võimalust, et näidata, millal peate neid kasutama.

Dünaamilise sisu kuvamine praegusest postitusest

Suunake Tööriistakomplekt> Armatuurlaud ja klõpsake nuppu Loo sisumall valik postituse tüübi kõrval, mille jaoks soovite sisumalli luua.

Loo sisumall

Nüüd saame oma sisumallide loomiseks hakata oma plokke lisama. Kujutame ette, et tahan pildi lisada. Kõigepealt valite + ploki lisamiseks vasakus ülanurgas asuv valik.

Tööriistakomplekt Ploki loomine

Kerige allapoole, kuni leiate Toolset’i plokkide loendi ja lisage Pildiplokk.

Tööriistakomplekti pildiblokk

Nüüd näete küsimust, mis soovitab teil kasutada dünaamilisi allikaid või mitte. Klõpsake nuppu Jah.

Tööriistakomplekti dünaamiline allikas

Valige oma pildi allikas. See määrab sõltuvalt sellest, millise valiku valite, millise sisu WordPress üles tõmbab. Soovin kuvada bloki iga spordisaali pildid, nii et valin Esiletõstetud pildiandmed valik.

Tööriistakomplekti esiletõstetud pildiandmed

Parempoolsel külgribal saate oma pilti veelgi reguleerida, kui soovite muuta näiteks dünaamilise sisu allikat või stiili.

Tööriistakomplekti pildiseaded

Dünaamilise sisu kuvamine kohandatud väljalt

Dünaamilise sisuga plokkide loomiseks kohandatud väljalt saame kasutada sama sisu malli nagu varem. Seekord lisan iga spordisaali hinnangute jaoks kohandatud välja dünaamilise sisuna.

Liikuge tööriistakomplekti plokkide loendisse ja lisage Ühe välja plokk.

Tööriistakomplekt ühe välja plokk

Paremal külgribal all Põlluallikas, valige Kohandatud väli välja tüüp.

All Kohandatud põllurühmad rippmenüüst valige Spordisaalid postituse tüüp. Pange tähele, et see on kumb kohandatud postituse tüüp, kust soovite kohandatud välja tõmmata.

All Kohandatud väli rippmenüüst valige kohandatud väli, mida soovite kuvada. Olen valinud Hinnang valik.

Tööriistakomplekti kohandatud väljade postitus

Kui vahetate esiosa eri spordisaalipostide vahel, näete, et igas postituses kuvatakse dünaamilise sisu tõttu selle spordisaali õige hind. Pange tähele, kuidas me ei pidanud dünaamilise sisu loomiseks üldse kodeerima.

Lisasin oma sisumallile veel mõned dünaamilise sisuga plokid. Vaadake, kuidas see nüüd esipaneelil välja näeb.

Tööriistakomplekti jõusaali näide

2. Dünaamilise sisu loomine kokku

Teine võrdselt tõhus viis dünaamilise sisu loomiseks on teema Total abil sisseehitatud dünaamiliste postimallide loomine.

Milliseid funktsioone kogupakkumine pakub?

Kokku on WordPressi üks populaarsemaid teemasid ja see sisaldab palju funktsioone, mida saate hõlpsasti seadistada ilma, et peaksite nende toimingute jaoks mitu pistikprogrammi alla laadima..

 • Lihtne demoimportija – Muutke oma tühi sait täielikult funktsionaalseks veebisaidiks, mis on ühe hiireklõpsuga koos sisuga, kui otsustate importida kokku ühe kokku 40-st eelmonteeritud demosest.
 • Lohistage lehe koostaja – Kokku on integreeritud populaarse WPBakery lehe koostajaga, et pakkuda teile intuitiivset pukseerimisfunktsiooni, et saaksite oma veebisaidi hõlpsalt üles ehitada.
 • 100s leheehitaja elemendid – Kasutage oma lehtede kohandamiseks Totali sadu leheehitaja elemente.
 • Lihtsalt kohandatav – Kasutage reaalajas kohandaja sätteid, et muuta oma saidil mitmeid elemente, sealhulgas värve, fonte, laiusi ja palju muud.
 • Arendaja sõbralik – Total on kaasas paljude sisseehitatud konksude ja filtritega, mis muudavad teie teema muutmise hõlpsamaks, kasutades veebidokumentatsioonist saadaolevat 450+ sisselõiget.

Ja muidugi saate Total abil dünaamilist sisu luua. Allpool näitame teile näidet sellest, mida saate lihtsa portfelliüksuse dünaamiliseks muutmisega saavutada.

Kuidas luua dünaamilise sisumalliga kokku

Suunake Visuaalne helilooja> mallid ja klõpsake nuppu Lisa uus. Järgmisena pange mallile nimi.

Portfelli postituse koguplaan

Esiteks lisan Postimeedia element, mis kuvab mis tahes meediumid, mille olete oma postitustele lisanud. Portfellide puhul võib see olla esile tõstetud pilt, galerii, video jne.

Järgmisena lisan Postituse sisu moodul, mis kuvab redaktori postitustele lisatud sisu.

Postitus kokku

Rakenduse Total abil saate oma dünaamilisse malli lisada mitu postielementi. Lisage postituse pealkiri, metaandmed, seotud üksused, sildid, sotsiaalsed lingid ja palju muud. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Avalda.

Nüüd peame oma portfelli kohandatud postitüübile määrama dünaamilise malli. Selleks minge WordPressi Kohandaja, siis suunduge Portfell ja valige malli, mille lõite alt Dünaamiline mall (täpsem).

Kokku dünaamiline mall

Nüüd näete oma meediat toimimas. Klõpsake nuppu Salvesta ja avalda ja teie dünaamiline sisu peaks olema valmis.

Dünaamilise malli kogupikendus

Dünaamiliste mallide loomine on eriti hea võimalus, kui loote klientidele veebisaite. Neid kasutades saate malli üks kord luua ja selle kohe kõigile portfelliüksustele omistada. Mitte ainult seda, vaid kui peate muutma paigutust, peate tegema ainult malli redigeerimise ja värskendatakse ka kõiki teie portfellielemente.


Rääkige meile oma kogemusest dünaamilise sisu loomisel! Nüüd on teil dünaamilise sisu loomiseks kaks meetodit. Võite alla laadida Tööriistakomplektide plokid või Kogu teema juba täna ja alustage oma veebisaidi kasutuselevõtmist tavapäraselt kohandatud versioonini.

Kas olete mõlemat tööriista oma veebisaidile dünaamilise sisu lisamiseks kasutanud? Andke meile allolevates kommentaarides teada, kuidas see teie jaoks välja kujunes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map