Kuidas korraldada WordPressi õpetamise ülemaailmne tippkohtumine

Ülemaailmne WordPressi tippkohtumine

Praegu toimub ülemaailmne virtuaalne üritus, mida nimetatakse WP Summit. See kestab 25. märtsini, see toob kokku 28 WordPressi ja veebiettevõtte eksperti.


Ma lõin selle sündmuse, kuna tundsin selle järele vajadust, kui alustasin oma veebiettevõtte karjääri 2013. aasta alguses. WordPressi kohta olid ajaveebid, kuid puudus põhjalik ressurss, mis tutvustaks vajalikku teavet nagu samm-sammuline ülevaade..

Ma soovisin, et WordPressi parimad eksperdid annaksid mulle oma nõuandeid suurepärase WordPress-saidi ehitamiseks (mida iganes see ka ei tähendaks), loendi ja populaarseima vaatajaskonna loomiseks ning WordPress-saidi raha teenimiseks. Muidugi olid tasulised liikmemaksud. Kuid tol ajal oli mu veebiettevõte kõrvalhüpe, töötasin ikkagi ärikonsultandina. Nii et ma ei tahtnud sellesse raha investeerida, vaid aega.

Selle keetmiseks otsisin tasuta, kõikehõlmavat ressurssi, mis aitaks mul WordPressi veebisaidi nullist üles ehitada ja selle kasumlikuks veebiettevõtteks laiendada. Ja just seda ma otsustasin luua.

WP tippkohtumise salajane kavandamisetapp

Miks salaja? Sest peale minu sõbra ja juhendaja on ainult väga vähe inimesi Navid Moazzez teadis mu plaanidest. Ma ei öelnud seda isegi oma sõbrannale.

WP tippkohtumise esinejate rivistus pidi olema uskumatu, vastama minu enda standarditele. Mulle meeldib õppida parimatelt, just nii on mind juhtmega ühendatud.

Teemad, mida ma soovisin, et WP tippkohtumine hõlmaks, peaksid ulatuma WordPressi põhialustest kõrgtasemel tehnikani, näiteks sihtlehtede jagatud testimine või oma WordPressi kaitsmine häkkimise eest.

Tahtsin ümardatud ressurssi, millest mul endal puudu oli. Kirjutasin siis üles nende teemade loetelu, mille kohta soovisin inimesi intervjueerida:

 • WordPressi põhialused
 • Veebimajutus
 • Veebiettevõtte strateegiad
 • Nimekirja hoone
 • Veebisaidi kujundus ja WP-teemad
 • WordPressi turvalisus
 • SEO
 • Sotsiaalmeedia turundus
 • Konversioonide optimeerimine
 • Müügilehtrid

Ma pole kaugeltki nende valdkondade ekspert, kuid pärast peaaegu kaks aastat veebiettevõtte ja WordPressiga jamamist tean piisavalt, et küsitleda nende kohta eksperti ja esitada õigeid küsimusi..

Niisiis, teades, millest tahan rääkida, hakkasin pöörduma mõjutajate ja tõeliselt populaarsete ettevõtjate poole. Päris populaarsed. See on katkend koosseisust, mille ma kokku sain:

 • Jason Cohen (WP Mootori asutaja)
 • Rand Fishkin ( Moz)
 • Tony Perez (Sucuri kaasasutaja)
 • Dan Norris (WP Curve kaasasutaja)
 • Oli Gardner ( Ära ütle üles)
 • Navid Moazzez (Branding Summiti võõrustaja)
 • ja paljud teised

Nimetage seda perfektsionismiks, nimetage seda püsivuseks. Ma tahtsin, et WP tippkohtumisel oleks A-taseme kõlarid ja sain nad kätte. Muidugi pole kõik esinejad sellel tasemel, kuid igaüks on tõestanud oma oskusi väga edukate veebiettevõtete juhtimisel.

WP tippkohtumise taga olevad tööriistad

WP tippkohtumine on üles ehitatud mõnele samba tööriistale, mis laiendavad WordPressi funktsionaalsust vajalikule tasemele. Kõigepealt teema. Tegu on Artbeesi filmiga Ken (see on teemametsal), mis on tänu Visual Composerile ja värvide, fontide ning kohandatud CSS / JS-i lihtsatele kohandamisvõimalustele äärmiselt paindlik. Siin on nimekiri kõigist WP Summiti veebisaidile installitud pistikprogrammidest:

 • BackWPUp
 • CrazyEgg Heatmap jälgimine
 • Lihtsad sotsiaalse jagamise nupud
 • YoaST SEO ja Analytics
 • W3 kogu vahemälu
 • OptinMonster
 • Krakeni pildi optimeerija
 • Ümbersuunamine
 • Soovinimekirja liige
 • WPBakery visuaalne helilooja

Nende pistikprogrammide kombinatsioon on äärmiselt võimas. Lubage mul jagada statistikat lihtsalt OptinMonsteri konversioonimäära kohta. Seadsin selle toimima nagu pliiboks, mis avaneb ühe nupuvajutusega. Konversioonimäär on järgmine:

Ligikaudu 70% kõigist külastajatest, kes klõpsavad nõusoleku vormi avaval nupul, tellivad tasuta intervjuud. Nende 70% konteksti lisamiseks on siin toodud teie liikluse graafik Cyfe armatuurlaud:

Võite näha, et liiklus algas tõesti siis, kui 16. märtsil algas tippkohtumine. Siiani on meil veebisaidil kokku 4000 külastajat, neist 1300 konverteeritakse abonentideks. See on konversioonimäär 32,5%. Päris hea, kui te minult küsite. Muidugi sõltub ümberarvestuskurss suuresti koopiast, tegevusele kutsumisest, nupu kontekstist jne – aga umbes testimisega on minu arvates 32,5% kindel tulemus.

Pistikprogrammides näete ka CrazyEggit, mida kasutan soojuskaartide jaoks ja kaartide kerimiseks. Need näitavad mulle täpselt, kus inimesed minu veebisaidil klõpsavad, kui kaugele nad kerivad ja millised teemad neid kõige rohkem huvitavad.

Nagu näete, klõpsasid paljud inimesed lingil „Kujundus ja kujundused“ ning tõepoolest said need intervjuud osalejatelt palju armastust. Teie veebisaidi vaatajaskonna käitumise tundmine on suurepärane viis pakkumise häälestamiseks!

Tasuta intervjuud ja üldine visioon

WP tippkohtumine on minu eesmärk luua midagi, millel oleks mõju globaalses mastaabis. Enne kui asusin töötama WP tippkohtumisel, töötasin veebidisainerina peamiselt Singapuri ja USA ettevõtete juures.

Minu ettevõte oli juba globaalsem, kui 99% aleviku elanikest, kus ma elan, kunagi oskasin ette kujutada. Linn on Emden, Saksamaa – suurem osa siin elavatest inimestest on Saksamaa tehnoloogia arengust 2 aastat maha jäänud, mis on jällegi viis aastat maha USA-s või Aasias toimuvaga.

Olin WP tippkohtumise loomisel pisut isekas. Tahtsin oma kodulinna inimesi puhuda, kui rääkisin neile, mida teen elatiseks. Tahtsin neile öelda, et lõin globaalse virtuaalse sündmuse, mis aitas WordPressi kasutajatel kõikjal maailmas. Siinsetel elanikel poleks aimugi, mis WordPress on, ometi meeldib mulle idee ��

Niisiis, otsustasin anda kõik intervjuud TASUTA ära 48 tunniks pärast nende avaldamist. See tähendab, et saate registreeruda tasuta ja saate iga päev meilisõnumi, mis sisaldab linki uusimatele intervjuudele.

Intervjuusid tasuta pakkudes lootsin meelitada inimesi kogu maailmast. Ja poiss, kas ma selle eesmärgi saavutasin. Selle aja kirjutamiseni saab veebisait liiklust 102 riigist ja enam kui 1000 tellijat said juba tasuta juurdepääsu intervjuudele.

See on WordPressi jõud. Olen lihtsalt tavaline tüüp, tegelen kirglikult veebiettevõtete loomise ja teiste WordPressi kasutamisega seotud harimisega. Ma pole eriline, aga ma tean, kuidas WordPressi kasutada ja nüüd õppisin ka, kuidas ära tõmmata selline ülemaailmne sündmus nagu WP Summit.

Kas teate, mis selles nii tore on? Kui ma saan hakkama, siis saate seda ka teha. Ma tean, et seda fraasi kasutatakse liiga sageli. Kuid see on tõsi. WordPressi saidi maksimaalne kasutamine aitab teil oma saidile rohkem liiklust genereerida, rohkem müügivihjeid saada (see suurendab müüki) ja avaldab maailmale suuremat mõju..

Sellepärast ma armastan selliseid ajaveebe nagu WP Explorer, kuna nad annavad sellele liikumisele juba suures mahus oma panuse. WP tippkohtumine on järjekordne panus ja loodetavasti mõne aasta pärast, nagu WP Explorer nüüdseks loodud on. Nüüd minge välja ja ehitage WordPressi sait, mis viib teid sammu lähemale oma eesmärkide poole!

Siin on teie tasuta pilet WP tippkohtumisele!

Teie õnnestumiseks, Jan

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map