Kuidas kasvatada oma vaatajaskonda ja reklaamida oma tooteid WordPressi võistlustega

Suurendage oma vaatajaskonda WordPressi konkursside abil

Oma WordPressi veebisaidil võistluse korraldamine võib olla väga väärt, kuid see võib olla ka raske töö. Kui see on õigesti planeeritud ja teostatud, võib see aidata teie vaatajaskonda kasvatada, tõsta bränditeadlikkust ja aidata teie tooteid reklaamida ja müüa.


Kuid mida peate enne konkursi läbiviimist arvestama ja mis tüüpi võistlus sobib teie projekti jaoks kõige paremini? Selles artiklis käsitleme mõnda erinevat tüüpi konkurssi, mida saate korraldada, samuti parimaid WordPressi võistlusprogrammide pluginaid, mis muudavad teie vaatajaskonna kasvatamise imelihtne.

WordPressi võistluse läbiviimise eelised

WordPressi võistlus

Võistluste korraldamine tekitab teie veebisaidikogukonnas põnevust ja suhtlemist. Auhinnad ei pea olema tohutud, kuid kui õigesti teha, võivad teie ettevõttele tasud olla.

E-posti aadresside kogumine

Konkursid on suurepärane viis e-posti aadresside kogumiseks ja üks harvadest juhtudest, kui inimestel on hea meel neist osa saada. Inimesed armastavad lõbusaid võistlusi ja lisaks sellele ka tasuta kingitusi. Auhinna võitmise võimaldamiseks juurdepääsu saamiseks e-posti aadressi maksmine on väike hind. Samal ajal kasvab ja kasvab teie saidi meililisti.

Vaatajaskonna kasvatamine

Konkursi ilmne tulemus on see, et saate jõuda laiema publikuni, eriti kui teete oma sotsiaalmeedia kanalitest maksimumi. Mida rohkem inimesi teie võistlusega tegeleb, seda oma sõpradega võrgus arutades ja jagades, seda rohkem hakkab teie veebisait viljelema ja uue publikuni jõudma.

Sotsiaalmeedia olemasolu parandamine

Konkursid on populaarne viis oma sotsiaalse meedia kohaloleku parendamiseks. Jagage või korraldage oma võistlusi oma sotsiaalmeedia kontode kaudu ning teie aktsiate, meeldimiste ja jälgijate arv kasvab kiiresti. See suurendab teie vaatajaskonda sotsiaalmeedias ja kui olete selle vastu nutikas, aitab see suurendada teie saidi liiklust.

Bränditeadlikkuse tõstmine

Bränditeadlikkuse tõstmisele aitab ulatuslikult kaasa nii sotsiaalmeedia turundus kui ka laiema publikuni jõudmine läbi konkursi korraldamise. Teie võistluse ümber tekkiv elevus ja sellest tulenev uute tarbijateni jõudmine aitab tõsta teie kaubamärgi üldist teadlikkust. Sellega seoses aitab konkurents ise ja selle ümber toimuv suhelda teid tõsise kaubamärgina ja tõelise autoriteedina oma valdkonnas.

Oma toodete reklaamimine

Võistlused on ka muljetavaldav viis oma toodete reklaamimiseks, eriti kui rajada konkurents ühe toote ümber. Selleks võib olla teie toote kasutamine auhinnana, palumine inimestel konkreetse toote kohta kommentaare anda või jagada fotosid, millel kuvatakse mõni teie toode. Laske oma külastajatel ja klientidel teie tooteid teie eest turundada konkursside kaudu, jagades pilte ja nende üle dialoogi laiema publikuga.

Kõik ülaltoodud punktid peaksid lõpuks suurendama teie saidi liiklust ja suurendama müüki või müügivihjeid. Kuid see kehtib ainult siis, kui olete konkursi läbi mõelnud ja valinud oma saidile ja vaatajaskonnale sobiva võistlustüübi.

Asjad, mida tuleks enne konkursi alustamist kaaluda

WordPress-Võitja-Dollarphotoclub_105863212

Kui olete otsustanud oma WordPressi veebisaidil konkursi korraldada, ärge lihtsalt kiirustage ilma selge plaani või strateegiata sinna. Enne alustamist tuleb kaaluda mõnda peamist punkti.

Mis on konkursi eesmärk?

Mõelge hoolikalt läbi, mida soovite WordPressi võistluse korraldamisel saavutada. Keda sihite ja sellest tulenevalt, millist tüüpi võistlust peaksite korraldama? Kas soovite oma vaatajaskonda kasvatada, meililisti suurendada, oma tooteid reklaamida või midagi muud? Pidage meeles, et pikas perspektiivis võite korraldada mitu WordPressi võistlust, nii et vali oma saidi esimese võistluse jaoks lihtsalt üks või kaks eesmärki.

Kes on sihtrühm?

Peate kindlaks määrama oma sihtrühma, kui soovite, et teie võistlus saavutaks oma eesmärgid. Tahad, et konkurss meelitaks ligi inimesi, kellest saavad tõenäoliselt kliendid, tellijad või tellijad, mitte inimesed, kes armastavad võistlusi, kuid kellel pole teie niši vastu huvi.

Teie konkursi auhind on siin oluline. See ei pea olema kallis, kuid oluline on see, et see peab vastama teie sihtrühmale ja olema seotud teie toodete või tööstusega. See aitab meelitada õige klientuuri.

Mis tüüpi WordPressi võistlust korraldate?

Teie valitud võistlustüüp peaks aitama linnukesega valida õige publiku meelitamiseks ja võistluse eesmärkide saavutamiseks. Mõelge sellele, millist tüüpi võistlust teie sihtrühm huvitab. Näiteks kõige algelisemal tasemel korraldavad fotograafid fotokonkurssi. Kuid kui teie eesmärk on e-posti aadressi kogumine, veenduge, et see oleks võistlusele astumise eeltingimus.

Erinevad võistluste tüübid, kus saate joosta

Siin on mõned erinevat tüüpi võistlused, mida võiksite korraldada, samuti mõned parimad WordPressi võistlusprogrammide pluginad, mis aitavad teil neid hallata.

Märge: Tutvuge kindlasti oma riigi, osariigi, provintsi, maakonna, linna jne kingitusi ja loteriisid käsitlevate seadustega. Mõnel juhul võivad kehtida vanusepiirangud, maksuvormid või muud eeskirjad ja nõuded, mida peate järgima.

Fotokonkurss

Fotokonkursi WordPressi pistikprogramm

On hästi teada, et inimesed tegelevad rohkem veebipiltide kui tekstiga. Miks mitte kasutada seda ära ja korraldada fotokonkurss? Piltide jagamine võistlustel võib olla suurepärane viis oma toodete reklaamimiseks, kuna võistluse eesmärk on postitada pilt oma toodetest, mida kasutatakse või mida nauditakse. Teie saidi seotuse suurendamiseks võite paluda inimestel võitja väljaselgitamiseks piltide järgi hääletada.

Fotokonkursi pistikprogramm on premium WordPressi võistlusplugin. See võimaldab teil WordPressi saidil üles seada fotokonkursi ja pakub mitmesuguseid võimalusi, et saaksite võistlust oma vajadustele kohandada. See arvutab hääled kokku ja selgitab välja teie jaoks võitja, viies WordPressi abil läbi kõik veebivõistluste korraldamise ja läbiviimise raskused.

WordPressi kommentaarivõistlus

Valige pistikprogramm Give Winner

Kui soovite luua oma veebisaidi kogukonnas põnevust, arutelu ja kaasatust õhutavat võistlust, peaksite installima ja käivitama tasuta WordPressi pistikprogrammi Valige kingituse võitja. See pistikprogramm võimaldab teil oma saidil korraldada konkursi, mis põhineb inimestel, kes kommenteerivad ajaveebipostitust.

Valige lihtsalt, millist ajaveebi postitust soovite inimestega arutada, ja pakkuge seejärel pistikprogrammi juhuslikult valitud võiduvõimalust kõigile, kes otsustavad kommenteerida. Seda tüüpi võistlused soodustavad teie saidil diskursust ja loovad tugeva interaktiivse kogukonna.

Jagatav konkurents sotsiaalmeedias

Wishpondi ühiskondlikud võistlused

Muljetavaldav viis julgustada inimesi tootemargi tuntust looma ja uusi järgijaid saada on korraldada sotsiaalmeedias jagamisvõistlus. See hõlmab teatud tüüpi pildi või teksti loomist ja inimeste palumist jagada ja meeldida, et neil oleks võimalus võita.

Wishpondi ühiskondlikud võistlused on suurepärane tasuta WordPressi võistlusplugin, mis võimaldab teil seadistada jagamisvõistluse Facebookis ja Twitteris. Ta juhib ja jälgib teie jaoks võistlust ning valib juhuslikult isegi võitja.

Vaadake sõbrakonkurssi

Kutsuvkasti WordPressi võistlusplugin

InviteBox on premium-tüüpi sõber-tüüpi WordPressi võistlusprogrammide plugin, mis võimaldab juhtida soovitusvõistlusi. Kuid sellega kaasneb 14-päevane tasuta prooviversioon (mida saaksite kasutada uue veebisaidi käivitamiseks ja hiljem kasutada erinevaid võistluse pistikprogramme).

Seadistades saatekirjakampaania koos KutsuBox saate oma võistlust juhtida, autasustades neid, kes suunavad oma sõpru. Inimestel on tavaliselt hea meel sõbrale saata, kui tal on võimalus mõni auhind võita. Vahepeal saab teie sait kasu teie ettevõtte reklaamimisest ja jagamisest uue vaatajaskonnaga.

Videokonkurss

Videokonkurss WordPress Pugin

Veebivideod on asi, mida kõik praegu huvitavad, nii et proovige seda proovida. Videokonkursi WordPressi pistikprogramm on esmaklassiline võistluste plugin, mis aitab teie jaoks videokonkurssi üles seada ja hallata. Videokonkursside kaudu saate reklaamida oma brändi ja tooteid. Loodetavasti jagavad inimesed võistlust ja videoid ka sotsiaalmeedias, aidates teie vaatajaskonda kasvatada.

WooCommendi loterii

WooCommendi loterii

Või võiksite korraldada vanaaegseid loteriisid. WooCommerce Lottery võimaldab teil kasutada oma WordPress-loteriisid, kasutades WooCommerce’i jõudu.

Pärast installimist saate loterii luua samamoodi nagu loote mis tahes muu WooCommerce’i tootelehe. Saate määrata igale piletile hinnasildi, mille kasutajad maksavad WooCommerce’i kinnitatud makseväravate kasutamise eest, mille olete oma veebisaidile installinud.

Samuti saate juhtida iga loterii kõiki olulisi üksikasju. See hõlmab stardi- / finišiaegu, maksimaalset piletite arvu kasutaja kohta ja võitjate arvu. Samuti saate täpsustada saadaolevate piletite absoluutse maksimaalse arvu. Täiendava elevuse tekitamiseks on olemas isegi terve rida animeeritud vidinaid, lootes järgmise loosimiseni.

Kui loterii lõpuaeg kätte jõuab, hoolitseb plugin ka kogu kulisside taga olevate asjade eest, sealhulgas ka võidupiletite juhusliku valimise eest. Pärast loosimist saadab WooCommerce Lottery võitja (te) le soovi korral meilisõnumeid – ja kui soovite, neile, kes ei võitnud.

Ehkki te ei saa pistikprogrammi raha väljavõtmiseks kasutada, saab seda kasutada lahedate auhindade väljaandmiseks – näiteks teie e-poe poes olevad tooted.


Muidugi on veel palju erinevaid võistlusteenuseid ja pistikprogramme, mida saate kasutada, kuid selles artiklis mainitu on kindlasti hea koht alustamiseks. Mõelge hoolikalt oma tüüpi veebisaidile või ettevõttele, vaatajaskonnale, keda soovite meelitada, ja mis kõige tähtsam, mida soovite oma konkurentsi kaudu saavutada. Seejärel valige vastavalt konkursi tüüp. Edu!

Kuidas kasutate võistlusi oma veebisaidi reklaamimiseks ja laiendamiseks?? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map