Kuidas kasutada sõnumsiderakendusi oma WordPressi saidi liikluse suurendamiseks

Kuidas kasutada sõnumsiderakendusi oma WordPressi saidi liikluse suurendamiseks

Globaalselt meelitavad mobiilsed messengerirakendused iga päev üha rohkem kasutajaid. Tegelikult meelitavad kolm parimat platvormi – WhatsApp, Facebook Messenger ja WeChat – kumbki üle miljardi kasutaja kuus.


Isegi kui neid on aktiivsemad kasutajad sõnumsiderakendustes kui sotsiaalmeedias, need platvormid on suures osas tähelepanuta jäetud ja on viimase kahe või kahe aasta jooksul suuri ettevõtteid märkimisväärselt investeerinud. See tähendab, et eksimisvõimalusi on nii võimalusi kui ka ruumi – eriti kui otsite võimalusi oma WordPressi saidi liikluse suurendamiseks.

Tõde on, 67% kasutajatest otsivad ettevõtteid sõnumsiderakenduste kaudu rohkem suheldes ja selle buumi ärakasutamiseks saab suure osa sellest teha õigete WordPressi pistikprogrammidega. Esimene samm on sõnumsiderakenduste mõistmine ja seejärel uurimine, kuidas nende tõhusat kasutamist suurendada teie WordPressi saidi liiklust.

Siin on see, mida peate teadma.

Sõnumsiderakendused: uus liikluse genereerimise võimalus

Arvestades, et see tehnoloogia ja need uued turundusstrateegiad on nii ainulaadsed, on avaldatud väga vähe andmeid. Kui mõned suuremad kaubamärgid investeerivad suurema osa oma jõupingutustest ja ka sellest, kui kiiresti konkreetne vestlusplatvorm on kasvanud, on mõlemad õiglased viisid potentsiaali mõõtmiseks.

WordPressi pistikprogrammid ja sõnumsiderakendused

Jagamisnupu lisamine oma WordPressi saidile on suurepärane viis liikluse suurendamiseks ja seotuse suurendamiseks. Miks? Sest see võimaldab kasutajatel jagada teie teavet platvormidel, mida nad kasutavad. Veelgi parem, seal on palju lihtsaid pistikprogramme, mille vahel valida.

AddtoAny Share Buttons Free WordPress Plugin

AddToAny on üks sotsiaalse jagamise pistikprogramm, mis saab teie lehele jagamise nupud 100 erineva müügipunkti jaoks. AddToAny’i kasutatavad sõnumirakendused hõlmavad Kikut, Viberit, WeChat ja WhatsApp.

Line on veel üks suurepärane rakendus, millel on jagamisnupu pistikprogramm. Üks lihtne viis, kuidas pool miljardit liini kasutajat teab, et te seal olete, on lisamine Liini sotsiaalne pistikprogramm oma saidile. Üks lihtne klõps nupul „Joonista” viib teie lehe paljude uute nägude ette.

Võite ka sammu edasi minna ja automatiseerida oma vastuseid Discordi abil. WP Discord postitus näiteks kasutab pistikprogramm robotit ja Webhooki URL-i, mis teavitab teie soovitud kanali lugejaid igast uuest postitusest, mis teie WordPressi saidil avaldatakse.

Parimad sõnumsiderakenduse valikud

Nii et teate pluginaid, mida saate oma WordPressi lehele integreerida, kuid milliseid sõnumsiderakendusi peaksite liikluse suurendamiseks valima?

Kui olete varem liikluse genereerimiseks sotsiaalmeediaturundust kasutanud, kehtivad paljud neist samadest oskustest ka siin. Mõlema kanali valdamine ja selle täieliku liikluse genereerimise potentsiaali väljatoomine ei ole lihtne ülesanne.

Kui asjad on juba riputatud ja teie kontod on kõik seadistatud, saate suurema osa igapäevastest funktsioonidest jätta robotitele ja see on oodata peaaegu kõigil platvormidel. Vestlusbotid pakuvad palju eeliseid teie klientidele ja lubage teil kasutada sõnumsiderakendust täies mahus.

LINE

Sõnumsiderakendused, et suunata liiklust oma WordPressi saidile: rida

Joon on mobiilirakendus nutiseadmetes vahetu suhtluse jaoks. Just koos üle veerand miljoni kasutaja, Line pakub sõnumsiderakenduse jaoks palju. See annab inimestele ja ettevõtetele võimaluse suhelda üksteisega, luua kogukondi ja nendega liituda ning jagada sõnumeid, fotosid ja videoid. Samuti edendavad need ainulaadsete emotikonide ja kleebiste kasutamist, loomist ja müüki. Mõned peamised faktid Linei kohta:

 • Praegu on Line’i kasutajaskonna kõige olulisem osa Kagu-Aasias – eriti Jaapanis (kus rakendus pärineb)
 • Liinikasutajad on tavaliselt noored, paljud neist 10–19-aastane vanuserühm
 • Liini kasutajaskond kahekordistub igal aastal

Kõigist siin olevatest vestlusplatvormidest on Amazoni kõige märkimisväärsem kohalolek Line’is. Nende konto ja kogukond on pühendunud Amazoni toodete ja elustiili reklaamimisele. See pole nii interaktiivne kui paljud teised kaubamärgiga kogukonnad ja kõik lingid osutavad otse Amazon.com-ile. Kui teil on WordPressis Amazoni sidusettevõtte veebisait, saate kasutada Amazoni ühendust Line’iga.

Laadige alla Amazon Associates Link Builder

Pistikprogramm Amazon Associate Link Builder pakub teie WordPressi veebisaidil sidusettevõtete reklaamimiseks vajalikke tööriistu. Seejärel saate Line’i abil oma sidusettevõtteid reklaamida. Liini kaudu saate tagasiside saamiseks küsida, uusi tooteid reklaamida või paluda klientidel erinevaid tooteid üle vaadata. Trikk on suhtlusliini avamine ja usalduse loomine, nii et potentsiaalsed kliendid külastavad veebis ostes kõigepealt teie WordPressi saiti..

WhatsApp

Sõnumsiderakendused liikluse suurendamiseks oma WordPressi saidile: Whatsapp

WhatsApp on metsikult populaarne video- ja tekstivestluse mobiilirakendus. Koos 1,5 miljardit igakuised aktiivsed kasutajad, on tõenäoline, et olete WhatsAppist kuulnud või seda kasutanud. Mõni WhatsApi statistika, mida tuleks meeles pidada, on järgmine:

 • 42% Interneti-kasutajatest vanuses 25-34 on kasutanud või hakkab kasutama WhatsApp
 • Ligi kolmandik alla 44-aastastest inimestest on seda kasutanud
 • Üle 70 000 kasutaja uuringus, 15% teatas, et WhatsApp on nende peamine uudisteallikas, samal ajal kui ainult 8% tugines Facebook Messengerile

WhatsApi liikluse suurendamiseks peaksite kasutama rakenduse pakutavaid rühmi. Võimalik, et peate oma jõupingutused siiski segmenteerima, kuna igas rühmas võib korraga olla ainult 256 liiget. Võite osaleda ka moodustatud rühmades. Erinevalt teistest sõnumsideteenustest ei luba WhatsApp reklaame ega robotid. See tähendab, et peate olema loov.

Haridusteabe ja teabe saamiseks saatke oma WordPressi blogipostitustesse linke. Samuti saate pakkuda inimestele stiimuleid oma kontoga tegelemiseks. Näiteks, Absoluutne viin lõi väljamõeldud tegelase Steve. Absoluti peole kutse saamiseks pidid inimesed Steve’iga ühendust võtma ja talle muljet avaldama.

WhatsApp vestluse tasuta pistikprogramm

Samuti on olemas WhatsApp WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil avada WhatsApp vestluse otse oma WordPressi saidilt. See pistikprogramm võimaldab WordPressi saidiarendajal sisestada veebisaidile vestluskasti.

Seejärel paluvad paljud veebilehtede omanikud WordPressi saidi liikluse suunamiseks lugejatelt tagasisidet sisu kohta oma vestluskasti WhatsApp kaudu. Nad vestlevad lugejatega, et näha, mis nendega resoneerib, ja seejärel kasutavad nad tagasisidet oma sisustrateegia muutmiseks ja kohandamiseks.

Kik

Sõnumsiderakendused liikluse suurendamiseks oma WordPressi saidile: Kik

Kik on tasuta kiirsõnumivahetuse mobiilirakendus, mis võimaldab kasutajatel Kik-koodi skannides hõlpsalt uusi vestlusi alustada. See võimaldab üks-ühele ja lihtsaid rühmasõnumeid. Märkimisväärsed faktid Kiku kohta on järgmised:

 • Suur osa Kiku isiklikust kaubamärgist näib olevat mõeldud teismelistele ja noortele täiskasvanutele
 • 70% Kiki publikust on vahemikus 13.-24
 • See on üks populaarseimaid teismelistele mõeldud sõnumsiderakendusi USA-s

Kik hakkas brändidele robotite kasutamise võimalust pakkuma alles 2016. aasta keskel. See tähendab, et saate nüüd ehitada a Kik bot oma WordPressi saidi jaoks ja kasvatada liiklust. Kiki bot võib tegelikult olla tõhusam kui traditsioonilised vestlused. Seda robotit saab kasutada värskenduste, infolehtede ja eripakkumiste automaatseks saatmiseks klientidele, et nad külastaksid teie WordPressi saiti, et näha sääste ja pakkumisi.

Paljud kaubamärgid, sealhulgas Sephora ja H&M, on hakanud kasutama Kikut klientidele soovituste pakkumise alternatiivse vahendina. Ühes Sephora läbimurrekampaania, bränd sai Kiku kaudu üle poole miljoni vestlusboti interaktsiooni.

WeChat

Sõnumsiderakendused, et suunata liiklust oma WordPressi saidile: Wechat

Kiideldes suurim aktiivsete kasutajate suhtarv päevas, WeChat on ainulaadses positsioonis. Sellel mobiilsel häälsõnumite ja lühisõnumite saatmise rakendusel on huvitavat statistikat:

 • 90% WeChati kasutajatest on alla 36-aastased
 • Üle 90% WeChati kasutajatest asub Hiinas
 • 83% kasutab WeChat tööl või tööl

Näiteks Buzzfeed on WeChatit kasutanud, et meelitada uusi lugejaid või tagasipöördunud lugejaid, kes soovivad leida ainulaadset sisu. Ettevõte lõi boti, mis annaks märksõnade põhjal soovitusi, pakkudes kasutajatele kureeritud kogemusi.

WeChat pistikprogramm WooCommerce jaoks

Samuti on olemas a WeChat pistikprogramm WooCommerce jaoks mis aktiveerib WeChati maksed WooCommerce’i saitide jaoks. Selle pistikprogrammi lisamiseks oma WordPressi saidile on selle lihtsad maksevõimalused. Kliendid tulevad tagasi ja liiklus suureneb, kui asjad on lihtsad, ja WeChati pistikprogramm muudab selle nii. See pistikprogramm võimaldab QR-koodiga makseid ja WeChati mobiilimakseid.

Erimeelsused

Sõnumsiderakendused, et suunata liiklust oma WordPressi saidile: ebakõlad

Erimeelsused on Voipi mobiilirakendus, mis puudutab kogukondi. Enamik neist on üles ehitatud mängudele ja fännidele – just seal sai alguse Discord. Paljud neist on poliitilised või loodud konkreetsete küsimuste arutamiseks. Discord on üks väheseid kogukonnapõhiseid sõnumsiderakendusi, mis võimaldab teil kogukonnaga liituda, et otsida liiklust, mitte pöörduda üksikisikute poole. Mõned olulised faktid Discordi kohta:

 • See on näide edukast, kuid niššist vestlusteenuse teenusest.
 • Selle grupi ülesehitus ja üldine ülesehitus on mõeldud kasutamiseks just mängijatele
 • See meeldib ka rühmadele, kes soovivad luua pideva suhtlusega tihedalt seotud kogukondi

Oma kogukonna loomine või mõne teisega liitumine on nii elujõuline viis oma kohaloleku suurendamiseks Discordis kui ka teiste Discordi kasutajate suunamiseks oma veebisaidile.

WP Discord Post tasuta pistikprogramm

Nagu lühidalt varem mainitud, on olemas isegi WordPressi plugin nimega WP Discord Post, mis postitab teie WordPressi postitused teie Discordi kanalile. Neil, kes tegelevad teie Discord-kanaliga, on võimalus hõlpsalt teie saidile linkida.

Facebooki Messenger

Sõnumsiderakendused liikluse suurendamiseks oma WordPressi saidile: Facebook Messenger

Otsustanud muuta Facebooki vestlusfunktsiooni iseseisvaks rakenduseks, võimaldas kasutajatel luua ühenduse oma FB kontaktidega sarnaselt SMS-i tekstsõnumitega.

Mis puutub majanduskasvu, siis pärast selle eraldamist Facebooki rakendusest, Facebooki Messenger oli:

 • 600 miljonit kasutajat 2015. aasta aprillis
 • 900 miljonit juunis 2016
 • 1,2 miljardit 2017. aasta aprillis

Suuremad kaubamärgid kasutavad Facebooki Messengerit oma sihtgrupile otsese juurdepääsu saamiseks. NBA meistrid Golden State Warriors kasutas Facebook Messengeri luua Warrior Playoff Assistant. See oli viis, kuidas panna kasutajad valima meeskonna playoff-päevakava värskenduste saamine.

Laadige alla Messengeri kliendi vestluse tasuta pistikprogramm

On olemas pistikprogramm, mis võimaldab teil oma veebisaidile lisada reaalajas Facebooki Messengeri vestluse. See võimaldab teil värskendusi saata Messengeri kaudu, kui olete oma WordPressi saidile uue sisu postitanud. Võite kasutada Messengeri ka selleks, et paluda klientidel tagasiside vorme täita. Need kaks lihtsat kaasamistehnikat võivad juhtida märkimisväärset liiklust.

SnapChat

Sõnumsiderakendused, et suunata liiklust oma WordPressi saidile: SnapChat

Sellel mobiilipõhisel sotsiaalmeedia platvormil on teistest platvormidest ainulaadne eristus, kuna kõik postitused hävitavad sekundeid pärast kasutaja vaatamist. Mõned peamised faktid: Snapchati sisaldama:

 • 71% Snapchati kasutajatest on alla 34-aastased
 • 70% Snapchati kasutajatest on naised
 • 30% tuhandeaastastest Interneti-kasutajatest kasutab regulaarselt Snapchati

Snapchatipi on paljud brändid kasutanud, et jõuda tõhusalt ja kaasahaaravalt oma publikuni. WordPressil põhinev veebisait MTV News kasutab Snapchati anda oma vaatajaskonnale juurdepääs eksklusiivsele sisule, mida nad ei leia kuskilt mujalt. See võib olla stseenide taga olev videomaterjal, väljaminek või reklaam. Kui SnapChati jälgijad näevad neid lühikesi eksklusiivsete kaadrite klippe, suunatakse nad pikemate klippide nägemiseks veebisaidile. Nii kasvab veebisaidi liiklus.

Millise sõnumsiderakenduse peaksite valima??

Ülalpool näete kuut kõige populaarsemat sõnumsiderakenduste valikut, mis aitavad teil oma WordPressi saidi ümbritsevat kogukonda kasvatada ja oma liiklusele rohkem liiklust saata. Kuid kõik sõnumsiderakendused pole võrdsed.

Enne kui otsustate investeerida aega ja raha antud sõnumsideplatvormi kampaania koostamisse, mõelge, kes on teie vaatajaskond ja kus nad kõige tõenäolisemalt asuvad.

Sõnumsiderakendused saavad teha enamat

Kas soovite enamat kui lihtsalt liikluse genereerimist? WordPressi ja AI ning populaarse sõnumsiderakenduse abil saate oma rühmale rohkem kui lihtsalt lisaliikmeid või rohkem oma WordPressi saidi külastajaid. Saate koguda asjakohaseid andmeid, mis võimaldavad teie veebisaidil või ettevõttel kasvada kõige kasumlikumas suunas. Samuti saate uudishimulikust muuta oma hääle või kaubamärgi elukestvaks fänniks. Sõnumsiderakenduste potentsiaal turunduses on alles hakanud realiseeruma.

Kas teil on veel sõnumsiderakenduste kasutamist oma WordPressi saidi liikluse suurendamiseks? Hea meelega kuuleme teie mõtteid allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map