Kuidas kasutada Patreoni oma WordPressi sisu ühiseks rahastamiseks

Kuidas kasutada Patreoni oma WordPressi sisu ühiseks rahastamiseks

Selle artikli juurde jõuti, et saada lisateavet selle kohta, kuidas saate Patreoni kasutada ühisrahastamiseks. Miks? Võib-olla olete oma WordPressi ajaveebi ka oma hobina alustanud. Või olete investeerinud palju aega väärtusliku sisu loomisse, et teenida passiivset tulu ega näinud reaalset väljamakseid? See võib olla eriti pettumust valmistav, kui teil on korralik jälgimine, kuid traditsioonilised tuluvood ei võimalda isegi teie hostimistasude katmiseks piisavalt sisse tuua..


Selle stsenaariumi korral võiksite rohkem teada saada ühisrahastus. See on erakordselt populaarne raha kogumise meetod, mis täiustab vanakooli näpunäidete purki. Eriti Patreon on loojate jaoks üha enam levinud viis pidevalt tulu teenida. Lühidalt – see võimaldab teie jälgijatel oma saidi kulude katmiseks ja teie sisule regulaarset sissetulekut teenida.

Selle postituse jooksul tutvustame teile Patreoni ja uurime selle eeliseid veelgi. Siis näitame teile, kuidas seda oma WordPressi saidiga integreerida, et saaksite oma sisu ühiselt finantseerida. Sukeldugem sisse!

Sissejuhatus Patreoni ja selle eelistesse

Patreon teie saidi Crowdfundisse

Lihtsamalt öeldes, Patreon on liikmepõhine platvorm, mis võimaldab teil maksta otse oma vaatajaskonna poolt. Selle saidi kaudu teenite tulu juba loodavast sisust. Fännid või kliendid kohustuvad maksma valitud summa, mis tuleb tavaliselt tasuda iga kuu või iga kord, kui postitate uut sisu. Kui kasutate Patreoni ühisrahastamiseks, võtavad nad väikese tasu ja saate ülejäänud raha.

Patreon annab tellijatele võimaluse liituda teie kogukonnaga ja maksta teile naudingute tegemise eest ilma vahendajata. Kuna nad valivad makse summa ja sageduse, ei pea nad kunagi muretsema planeerimata tasude pärast. Veelgi olulisem on see, et Patreon aitab teil luua oma publikuga patrooni ja kunstniku suhteid.

Siin on mõned platvormi peamised eelised:

 • Saate prognoositavat sissetulekut. Kuna näete selgelt, kui palju iga tellija maksab ja millise sagedusega (näiteks postituse kohta või kord kuus), teate, kui palju raha oodata.
 • Saate endiselt kasutada muid sissetulekuallikaid. Kui kasutate sidusettevõtte linke, Google AdSense’i või muud tüüpi tulude teenimist, saate neist endiselt kasu saada, ilma et see mõjutaks Patreoni kontot.
 • Teil jääb oma sisu omandiõigus. Kõik, mille loote, on endiselt teie enda oma, Patreon väidab, et tal pole omandiõigust.
 • Te ei pea makseid ega tuge haldama. Kõik üksikasjad, mis käsitlevad maksete töötlemist ja Patreoni platvormi toetamist, on teie enda käes.

Enne alustamist on oluline arvestada, et Patreoni kasutamine ühisfondina toimib kõige paremini siis, kui teie blogis või veebisaidil on juba järgmine teave. Teie kliendid saavad sellest võimalusest tavaliselt teada teie saidi ja sotsiaalmeedias viibimise kaudu ning otsustavad teid toetada, kuna neile juba meeldib teie sisu. See tähendab, et peate oma publiku loomiseks aega võtma enne kutsute neid patroonideks.

Teine asi, mida tuleks meeles pidada, on see Patreon võtab finantstasu, põhineb teie patrooni osamakse protsendil. Hinnad on läbipaistvad, kuid on võivad muutuda, mis võib mõjutada teie kliente ja teie tulusid.

Kuidas kasutada Patreoni oma WordPressi sisu ühiseks rahastamiseks

Kuigi te ei vaja Patreonis edu saavutamiseks tuhandeid regulaarseid saidikülastajaid, peaks teil enne alustamist olema mõni järgmine teave. Saidi liikluse suurendamine SEO kaudu, aktiivne suhtlemine sotsiaalmeedias jälgijatega ja kvaliteetse sisu pakkumine on kõik viisid kindla jäljendi loomiseks. Seejärel saate oma konto Patreonis seadistada!

1. Looge Patreoni konto

Registreeruge Patreoni loojakontole

Kui olete juba Patreoni liige, peate lihtsalt oma kontole sisse logima, oma saidil navigeerima Seadistused ja valige Saage loojaks. Kui olete selle saidi jaoks täiesti uus, võite klõpsata lihtsalt nuppu Minu lehe avamine nuppu Patreoni kodulehel. Sealt saate registreeruda oma Facebooki kontoga või oma e-posti abil.

2. Looge oma Patreoni leht

Patreoni loojakonto loomise avakuva

Järgmisena peate looma oma Patreoni lehe. Mugav viisard viib teid protsessist läbi. Kaasatud on mitu sammu, nii et kõige parem on, kui teil on järgmised asjad valmis:

 • Teie sotsiaalmeedia kontod koos profiili ja kaanefotoga.
 • Idee, kuidas soovite oma maksegraafikut seadistada.
 • Publikut genereeriv pigi (võiksite kaaluda ka sissejuhatava video loomist).
 • Plaanid, kuidas oma kliente toetamise eest premeerida (lisa- või varajane sisu, videote või postituste tegemine, spetsiaalne foorum või infoleht jne).

Nende üksikasjadega ettevalmistamine muudab lehe loomise protsessi palju lihtsamaks. Muidugi saate seda teavet hiljem alati redigeerida.

3. Reklaamige oma saidi ja sotsiaalmeedia kontodel oma turuletulekut

Kui olete lehe valmis saanud, saate selle igal ajal käivitada. Siin saavad asjad huvitavaks. Esiteks on aga oluline teha mõned eeltööd ja reklaamida Patreoni lehte oma WordPressi saidil ja sotsiaalmeedia platvormidel. Vastasel juhul ei saa keegi sellest võimalusest kunagi teada.

Niisiis, enne kui klõpsate Käivita nuppu (mis muudab teie lehe platvormil otsitavaks), kaaluge järgmiste käivitamiseelsete näpunäidete järgimist:

 • Planeerige oma turuletoomise ettevalmistamine, arutades Patreoni liikmesust ja visandades oma eesmärgid oma publikule.
 • Kasutage ära oma käivitamiseelsed tööriistad, ja veenduge kindlasti oma lehe eelvaates.

Kui teie turule toomise eelne reklaam pole väljunud, minge edasi ja tehke Patreoni leht elavaks. Pidage ainult meeles, et soovite seda jätkuvalt oma saidil ja mujal reklaamida.

4. Patreoni integreerimiseks WordPressiga kasutage tasuta Patreoni nuppu, vidinaid ja pistikprogrammi

Patreoni nupud, vidinad ja pistikprogramm

Nüüd, kui olete avaldanud Patreonis oma lehe, et ühisrahastada, peaksite oma saidil edasi liikuma. Üks parimatest viisidest selle kasutamiseks on pistikprogrammi kasutamine, mis ühendab saidi otse Patreoni kontoga. Selleks soovitame Patreoni nupp, vidinad ja pistikprogramm.

See pistikprogramm on lihtne viis oma veebisaidi või ajaveebi integreerimiseks Patreoniga. See võimaldab teil:

 • Lisage nupud tegevusele (CTA) otse oma WordPressi saidile.
 • Kaasa vidinad, mis ühendavad teie lehed ja postitused otse teie Patreoni kontoga.

Veelgi enam, kui värskendate profiversioonile, saate isegi oma Patroni sisu otse oma WordPressi saidile kaasata. See võimaldab teil linkida oma Patreoni spetsiaalse sisuga, julgustades samal ajal fänne teid toetama.


Tõenäoliselt panite oma jälgijate sisu loomiseks palju vaeva. Ehkki võite seda teha loomingulise armastuse nimel, on nutikas tagada ka rahaline toetus, kasutades Patreonit ühisrahastusse, et saaksite kvaliteetse sisu tootmist jätkata. Selle võimaldamiseks on teie jälgijatel võimalus saada pidevat tulu pakkuvateks patroonideks.

Selles postituses oleme arutanud Patreoni kasutamise eeliseid oma WordPressi sisu ühisrahastamiseks. Selgitasime ka, kuidas alustada ja kuidas Patreon olemasoleva saidiga integreerida. Aga võib-olla jäime millestki ilma. Kas teil on küsimusi Patreoni kasutamise kohta oma sisu ühiseks rahastamiseks? Arutleme nende üle allpool kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map