Kuidas kasutada oma WordPressi blogi oma unistuste töö maandamiseks

Kuidas kasutada oma WordPressi blogi oma unistuste töö maandamiseks

Töö otsimisel on klišee, mis ütleb: “See pole mitte see, mida teate, vaid see, mida teate.” Ehkki see ütlus ei räägi kogu lugu, ei saa eitada, et elus loodud sidemetel on teie karjääritee määramisel tohutu mõju. Tõhusa võrgustamisoskuse omandamine võib parimal juhul tunduda keeruline või isegi võimatu.


Kui otsite tööd või isegi täiesti uut karjääri, võib blogimine olla lahendus oma nime ja isikliku kaubamärgi väljatoomiseks ideaalsetele tööandjatele. Kui teil on tööhõivele keskendunud ajaveeb, eristute kohe teiste tööotsijate seas. Võib-olla veelgi olulisem on see, et teie ajaveeb aitab teil oma valdkonnas tõhusalt võrku sulanduda enne kandideerite uuele ametikohale.

Selles postituses tutvustame teile neljaastmelist protsessi, kuidas oma blogi kasutada oma unistuste töö leidmiseks. Me käsitleme palju maad, sealhulgas seda, kuidas luua isikupärast brändi ja kuidas kasutada teie ajaveebi oma valdkonnas autoriteedi saamiseks. Selleks ajaks, kui olete valmis, saate oma unistuste töökoha kindlustada palju paremini. Alustame!

1. samm: määratlege oma ajaveebi eesmärk

Oma ajaveebi tõhususe tagamiseks peate selle asjakohaselt kaubamärgima. Seda silmas pidades on teie esimene samm oma ajaveebi eesmärgi määratlemine.

Määratletud eesmärgi korral on teil lähtepunkt, millist tüüpi sisu peate looma. Eesmärk on pakkuda oma vaatenurka oma tööstusele häälel, mida tööandjad tõsiselt võtavad.

Teie ajaveebi eesmärgi määratlemiseks soovitame teil teha väike kodutöö. Alustage kolme järgmise ülesandega:

 1. Tehke kindlaks oma tulevane unistuste töökoht. Teades konkreetselt, mida soovite oma unistuste karjääris teha, aitab see teie sihtrühma määratleda.
 2. Uuringud potentsiaalsetele tööandjatele. Tööandjate uurimine aitab teil mõista, kas need on teie ajaveebipüüdluse õiged sihtmärgid.
 3. Seadke oma unistuste töö jaoks isiklikud kriteeriumid. Kui teie kriteeriumid on paigas, saate oma sisuteemadele lähtepunkti.

Valmisoleku ajaks peaksite teadma, milline näeb välja teie unistuste töökoht ja millised tööandjad seda tööd pakuvad.

2. samm: looge oma portfoolio

Meie enda kogu WordPressi teema on mitmekülgne ja seda saab kasutada mitmesuguste portfellitüüpide jaoks.

Veebiportfell võib olla kõnekaart potentsiaalsetele tööandjatele ja suurepärane tagasilink teie ajaveebi sisule. Õnneks võib selle loomine olla lihtsam kui WordPressi abil arvate.

Alustuseks peaksite valima kvaliteetse WordPressi teema, millel on tugev portfellile keskendunud kujundus. Kui see on juba tehtud, peaksite koostama oma saavutuste loetelu, mis võimaldaks häid portfellielemente. Kui teil pole ühtegi (või palju) eset, mida saaksite oma portfelli jaoks kasutada, proovige oma ande tutvustamiseks luua näidisprojekt või ‘teeselda’ projekti. Veenduge, et kõik teie portfellis olevad üksused vastaksid hästi tööandjatele, kelle valisite 1. etapis tehtud uurimistöö käigus.

Nüüd saate oma portfellielemente lisada oma WordPressi veebisaidile. (Kui te pole oma saiti veel üles seadnud, on nüüd selleks aeg!) Kui olete lõpetanud, soovitame teil paluda usaldusväärsetel sõpradel ja / või pereliikmetel teie portfell üle vaadata ning anda teile ausat ja konstruktiivset tagasisidet. Kasutage seda tagasisidet oma portfelli optimeerimiseks, kuni olete sellega rahul.

Pidage meeles, et teie portfell pole kunagi valmis. Peaksite seda regulaarselt värskendama, nii et see jääks teie praeguste võimete ja kogemuste näitlikustamiseks.

3. samm: oma volituse suurendamiseks kasutage oma blogi

Portfellivaba WordPressi portfelli teema

Nüüd, kui teil on portfell paigas, on aeg pöörata oma tähelepanu oma ajaveebile. Soovite kasutada seda oma autoriteetsuse demonstreerimiseks valitud valdkonnas, mis suurendab teie positsiooni potentsiaalsete tööandjate silmis. Sellisena peaks iga teie avaldatud postitus põhinema sellel pildil, mida proovite luua.

Blogipostituste ideede saamiseks on lugematu arv suundi, kuid siin on mõned soovitused, kuidas alustada.

 1. Vaadake lähemalt ja / või viige oma portfellis olevatele projektidele. Kui vähegi võimalik, peaksite oma portfooliole tagasi viima. Mis oleks parem viis seda teha kui ajaveebi postituse kaudu? Kasutage postitust, et uurida oma portfelli mõnda aspekti üksikasjalikumalt, või pakkuda alternatiivset nurka.
 2. Kirjutage arvamuslugusid. Kui teil on oma tööstuse olukorra kohta midagi öelda, peaks teie ajaveeb toimima platvormina.
 3. Paljastage oma tugevused. Kahtlemata on teil lugusid positiivsete saavutuste kohta minevikus (professionaalsed või muud); kasutage oma ajaveebi seebikarbina varasemate kogemuste tutvustamiseks, mida potentsiaalsed tööandjad suhtuksid soodsalt.

Lühidalt – kõik, mida arutate, peaks näitama, et olete oma tööstuses kogenud.

Sõna välja saamiseks soovitame külaliste postitamine kui saate võimaluse. See mitte ainult ei väljasta teie nime seal tööstuses; Külaliste postitused pakuvad ka suurepärast võimalust oma lingi tagasi saamiseks oma blogisse.

4. samm: kuvage oma töö kohta iseloomustusi

Kui keegi teie töötanud tööst on kiitnud, teeb see teie oskuste ja tööstuse autoriteedi tutvustamiseks imet. Parim viis kiituse võimendamiseks on saada see iseloomustusvormingus, mida saate kasutada oma ajaveebis ja portfellis.

Iseloomustuste saamine võib olla keeruline. Õnneks on mõned näpunäited, mille abil saate suurepärast tagasisidet, ilma et oleksite tüütu. Lihtsaim viis on kasutada lühikest küsitlust, mille inimesed saavad endale sobival ajal täita. Tööriistad nagu Küsitluse ahv ning need WordPressi küsitluse ja küsitluse pistikprogrammid sobivad suurepäraselt tagasiside kogumiseks, mida saaksite kasutada oma töö iseloomustamiseks.

Kui olete oma iseloomustused kätte saanud, saate neid oma veebisaidile lisada. Lihtsaim viis oleks luua oma iseloomustuste jaoks leht, kuid saadaval on ka pistikprogramme, mis võimaldavad teha professionaalsemat tööd. Õnneks oleme kogu protsessi kohta juhendi kirjutanud!

Järeldus

WordPressi ajaveebi kui tööotsingu tööriista kasutamine võimaldab teil viia karjäärivõrgustikud järgmisele tasemele. See võimaldab teil jõuda oma tööstuses teistega ja luua autoriteetse kohaloleku, kuhu tulevased tööandjad meelitatakse.

Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas kasutada oma blogi oma unistuste töö leidmiseks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map