Kuidas kasutada komplekteeritud tooteid oma WordPressi poe turundusvõtetena

Kuidas kasutada komplekteeritud tooteid oma WordPressi poe turundusvõtetena

E-kaubanduse turundusstrateegiad on nagu moetrendid. Mõne aja pärast värvite kanga lihtsalt mõne muu värviga ja nimetate seda revolutsiooniliseks. Sellegipoolest, nagu ülalnimetatud analoogia, muudab teie toote loovus just teie loovust. Selliste usaldusväärsete strateegiate hulgas, mida saab kasutada müügi suurendamiseks, on komplekteeritud toodete kasutamine.


Toodete komplekteerimist on digitaal- ja füüsiliste kaupluste omanikud kasutanud juba pikka aega. Selle kontseptsiooni keskmes on inimese kalduvus valida hunnik tooteid soodushinnaga, selle asemel et neid tooteid eraldi osta. Arvestades kliendi poolt kokkuhoitud kokkuhoidu, saab seda kasutada nende manööverdamiseks suurema ostu sooritamiseks kui algselt.

Ehkki komplekteeritud tooted peaksid olema klientide jaoks stiimuliks, ei vandu nad tänapäeval seda. Miks? Kaks põhjust.

  1. Hetk, mil klient arvab, et proovite ärgitada teda ostma midagi sellist, mida nad ei pea vajalikuks, näevad nad ostu kuluna ja tagantjärele.
  2. E-kaubanduse turg on lähenemas. Arvestades e-poodide arvu, mis rahuldavad sama nišipublikut, navigeerivad kliendid tõenäoliselt teisele veebisaidile, et saada neile vajalikku, kui nad näevad, et olete ostu suhtes liiga kentsakas.

Hoia küll kinni! See ei tähenda, et komplekteeritud tooted oleksid ummikstrateegia. Vastupidi, on olemas mõned suurepärased rakendused, kus tootekimpe saab kasutada peamise turundusmeetodina, eeldusel, et teete seda nutikalt.

Klassikalised strateegiad komplekteeritud toodete suurema müümise jaoks

WordPressiga veebipoe ehitamisel saate oma poodi turustada, tulusid suurendada ja pakkuda nende komplekteeritud tootemeetoditega klientidele rohkem väärtust.

Looge väärtust aheldatud kimpudega klientidele

Ahelakomplektid viitavad meetodile, mida kasutatakse, kui kliendile pakutakse seotud tooteid kas tasuta või väga soodushinnaga, tänuavalduseks peamise komplekteeritud toote e-poest ostmise eest.

Leitakse, et aheldatud kimbud töötavad nende kahese eelise tõttu paremini kui lihtsad tootekimbud; nad müüvad peamist tootekomplekti, kuna sellega on seotud need tasuta tooted, ja toimivad reklaamiklippidena sarnastele või olulistele toodetele, mida kliendid saavad hiljem osta.

Kuid võib-olla kõige olulisem ülesanne, mida nad teevad, on luua klientidele väärtus. Kaupluse ostjad tajuvad lisatooteid kui tasu suurema ostu eest, mis julgustab neid sagedamini teie poodi naasma, luues püsikliente.

Mõelge toidupoele, mis pakub teile tasuta toodet kimbuga A ja kolmele tasuta tootele, millel on suurem väärtus kimp B. Mida te läheksite ostma?

Paku kohandatavate toodete komplekte

Kellele ei meeldi valikute tegemine? Tegelikult on veebis ostlemisel mantra „mida rohkem, seda parem”. Pakkudes klientidele võimalust luua oma tootekimplid, on komplekteeritud tootestrateegia üks populaarsemaid iteratsioone.

See tagab inimestele täieliku vabaduse otsitavate toodete valimisel ja vastavalt vajadusele pakkimisel.

Kui olete mures kompileerimisprobleemide pärast, mida see võib müüjate seas põhjustada, saate klientidele alati valida eelmääratud tootevaliku. See võimaldab teil tootepaketi üle tõhusat kontrolli olla, kuid ei piira kliente kinnispakis olevate toodete ostmist.

Mõelge e-poe juhtumitele, kus müüakse moe- ja meigitarvikuid. Arvestades nahatoonide valikut, brändivalikuid, värvipalette ja isiklikke eelistusi, on iga ostleja jaoks tootekimpude loomine vaevalt teostatav. Selle asemel võiksite siin luua kohandatava komplektikoti, kus ostjal oleks võimalik oma pakutavate toodete hulgast valida.

Paku kohandatavate toodete komplekte

Komposiitne alternatiiv

Komposiittoodete kimpe kasutatakse alati, kui pildile tuleb mõni suurem kohandamine. See on väärtuse loomise ja kohandatud komplekteerimismeetodite kombinatsioon. Siin peab teie põhitoode või tootepakett püsima muutumatuna, kuid välisseadmeid saab vastavalt vajadusele kohandada. Kui teil on e-pood, mis müüb kaameraid ja fotoseadmeid või mööblit või isegi kohandatud DIY ehteid, võib see olla suurepärane võimalus teie tootepakkide populaarsuse suurendamiseks.

Mõelge veebikaamerate müügi poe näitele. Teil on kaasas oma DSLR + objektiivikimp, kuid pakki saate lisaks komplektile osta lisaks objektiivi, komplektikoti, mälukaardi ja statiivi. Kui on olukord, kus klient ei vaja, näiteks statiivi, on tal vabadus seda kimpu vastavalt vajadusele kohandada.

See on lihtne näide liitkomplektide kasutamise kohta. Võite isegi julgustada platvormidevahelisi oste, tehes keerukamaid kimpe.

Lisandväärtus ja pakkumise alternatiivid

Sega läbi

See on komplekteeritud toodete klassikaline juhtum ja jäljendab maksimaalselt elavat ostukogemust. Kliendid saavad tooteid lahtiselt osta soodushinnaga, samas komplektis on valikulised variatsioonid. Siin saate määrata kindla arvu üksusi, mida saab kimpu lisada, ja inimesed saavad vastavalt oma valikule lisada üksikuid / mitu eset.

Mõelge veebikondiitritoodete kauplusele, kus inimesed valivad šokolaadide ja küpsetiste hulgast. Teil on tooteboksid suurusega 4, 6, 8, 12 jne. Inimesed saavad osta erinevat tüüpi šokolaadi või sama toote mitut ühikut ja ostuga kassasse minna..

Pakkuge valikulisi kimbu variatsioone

Loe Patrick Poptasi kogemus, et saada rohkem teada mitmesugustest viisidest, kuidas saate segatoodete kimpe veebipõhises kondiitripoes kasutada.

Grupid on head

Grupitud toodete müük on põhistrateegia poodidele, mis müüvad hädavajalikke esemeid, mida inimesed tavaliselt sirvimiseks ei kuluta. Toidupoe näidet taas nähes näeme, kuidas see võib olla kasulik, kui teil on valmis pakend tooteid, mida vajaksite nädalaks või kuuks. See võib hõlmata kõike alates õlist kuni leiva ja köögiviljadeni kuni kiirtoiduni, näiteks 2 inimesele.

Võite isegi laiendada ideed ja valmistada kategooriate kaupa grupeeritud kimbud; veganid, taimetoitlased, lihasõbrad, tervis ja tervis ja palju muud või muutuva kestusega nädal, kaks nädalat, kaks kuud jne.

Kogu paketil võib olla kindel hind, mis on väiksem kui iga üksiku toote kogumaksumus, kuid jääb teie kasumimarginaali piiresse. Kõik ostjad peavad vaid valima oma tootepaki ja kontrollima! Paar klõpsu ja teie igakuine toidupood on tehtud!

Lõppmärkus

Komplekti kuuluvad tooted on suurepärane viis hulgiostude soodustamiseks ja neid saab kasutada: mitmesuguseid rakendusi. See võib olla üks vanimaid strateegiaid raamatus, kuid töötab sellegipoolest veatult.

Mis on teie arvamus komplekteeritud toodete kasutamisest konversioonimäärade tõstmiseks? Mõni muu uuenduslik viis, mida soovite jagada? Andke meile kommentaarist kommentaar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map