Kuidas kasutada Instagrami oma e-poe müügi suurendamiseks

Kuidas kasutada Instagrami oma e-poe müügi suurendamiseks

Kui teil on e-poe pood, peaks teie toodete reklaamimine Instagramis olema esmatähtis. Instagram on nüüdseks kasvanud 600 miljonit aktiivset igakuist kasutajat, kõik fotode ja piltide vaatamine, postitamine ja jagamine. See aitab muuta selle ideaalseks platvormiks teie veebipoe reklaamimiseks.


Instagramis kohal viibimine aitab teie brändil jõuda laiema publikuni. Instagram võimaldab teil luua ka jälgijate kogukonna, kus saate oma tooteid kuvada. Lõppkokkuvõttes aitab Instagram teil müügivihjeid luua ja e-kaubanduse müüki suurendada.

Kuid nagu kõigi sotsiaalmeedia kanalite puhul, pole kindlat kasu. Aeg, mille jooksul Instagramis peategelaseks saab, võib olla palju. Samuti võib olla raske jälgida, kui tõhus on Instagram teie e-poe müügi suurendamisel. Mis on Instagrami parim tava, kui soovite oma e-poe tuludele tõeliselt mõju avaldada?

Selles artiklis käsitleme kasutatavaid abinõusid Instagram oma e-poe müügi suurendamiseks. Vaatleme, kuidas Instagramis alustada, kuidas oma pilte rahvahulgast eristuda ja milliseid hashtage peaksite kasutama. Seejärel kaalume, kuidas luua tõeline Instagrami kohalolek ja kuidas kasutada reklaami oma WordPressi veebisaidi Instagrami liikluse suurendamiseks.

Alustamine Instagramist

Instagram

Instagram on kiire seadistamisega. Laadige lihtsalt alla oma nutitelefoni rakendus Google Playst või Apple Store’ist. Pärast kiiret registreerumist olete valmis alustama. See on sama lihtne!

Profiilipildi valimine

Kui olete oma konto seadistanud, peate üles laadima profiilipildi. Valige e-kaubanduse poe jaoks midagi olulist, ideaaljuhul oma logo. Alati veenduge, et see on midagi, mida inimesed tunnevad ja mäletavad. Kui olete oma ettevõtte nägu, võib see olla teie pilt või kui müüte ühte peamist võtmeartiklit, võib see olla selle konkreetse toote foto.

Biograafia lisamine

Bio

Teie elulugu on oluline, kuna see räägib publikule teie ettevõtte kohta, kes te olete ja mida müüte. Biograafia on ainult 150 tähemärki pikk, nii et peate pakkima võimalikult palju teavet lühikestesse sõnadesse. Siin saate lisada oma veebisaidile lingi, nii et lisage see kindlasti oma biograafia lõppu. See aitab suunata liiklust teie WordPressi saidile.

Ettevõtte kontole üleminek

Pärast profiili valmimist peaksite uuemale versioonile üle minema ettevõtte konto. Seda on lihtne teha ja tasuta, kuid peate lisama mõned oma ettevõtte kontaktandmed ja omama Facebooki ettevõtte lehte.

Ehkki ärikontole üleminek pole hädavajalik, on see kindlasti soovitatav, kui olete tõsine e-poe pood. Ärikontol saate kuvada lisateavet oma WordPressi veebisaidi ja müüdavate toodete kohta. Muud eelised hõlmavad ülevaade postitustest ja jälgijatest, samuti piltide reklaamimise võimalus ettevõtte eesmärkide saavutamiseks.

Kui teie ettevõtte konto on loodud, on aeg hakata pilte lisama …

Pange oma pildid välja paistma

Samsung

Instagram on piltpõhine sotsiaalmeedia kanal, seega on ülioluline, et teie pildid oleksid hästi läbimõeldud ja parima kvaliteediga. Teie pildid peavad silma paistma, nii et mõelge välja ilusate, originaalsete, lõbusate ja mõtlemapanevate fotode kombinatsioon.

Vaatame, mida piltide postitamisel arvestada ja milliseid tööriistu saate nende erilise eriliseks muutmiseks kasutada.

Ärge minge kõva müügi alla

Nike

Instagram ei tähenda suurt müüki, seega ärge kuvage lihtsalt pilti, mis reklaamib tooteid. Mõelge, kuidas saate oma tooteid peenelt näidata. Teie toote loodud elustiili kuvamine on tõhus viis oma toodete vaikseks reklaamimiseks.

Suurepärane näide peene elustiili reklaamimisest Instagramis on pärit Nike’ist. Enamik Nike üles laaditud pilte näitab sportlasi tegevuses. Alles siis, kui vaatate lähemalt, märkate, et kõiki neid sportlasi kannab Nike. Nike ei müü siin mitte ainult nende tooteid, vaid ka nende brändi inspireeritud elustiili. Ja kes ei taha kuulus sportlane olla oma mängu tipus?!

Lisage piltidele tekst

Ülekate

Piltidele teksti ülekatte lisamine on suurepärane võimalus oma publikuga suhelda. Lisage inspireeriv pakkumine, esitage küsimus, jagage uudiseid või avaldage fotol arvamust. Selle lisateabe lisamine pildile julgustab vaatajaid teie postitust peatama ja seda kaaluma.

Teksti ülekatte kasutamisel on paks ja hele tekst hea, kuid veenduge, et see ei kahandaks pilti. WordPressi veebisaidi URL-i, sooduskupongi koodi või müügi jagamise teksti lisamine võib olla tõhus viis oma veebisaidile liikluse suurendamiseks. Kasutage seda taktikat siiski säästlikult. Piltide liiga palju reklaamimist kaotavad tõenäoliselt teie Instagrami jälgijad.

Looge kollaaž

Kollaaž

Uimastamise kollaaži loomine on veel üks viis, kuidas aidata oma piltidel rahva hulgast silma paista. Loo rääkimine kollaaži kaudu võib olla tõhus viis oma publiku lummutamiseks ja teie toodete vastu huvi tekitamiseks.

Tasuta rakendus Instagram Paigutus võimaldab teil luua ainulaadseid kollaaže. Seejärel saate need üles laadida ja jagada oma jälgijate ja potentsiaalsete klientidega.

Laadige üles slaidiseanss

Slaidiseanss

Selle aasta veebruaris sündis Instagram Slideshows. Instagrami slaidiseanss võimaldab teil üles laadida 10 fotot või videot, et neid slaidiseansina Instagramis mängida. See sobib ideaalselt e-poe jaoks, kuna see võimaldab teil ühe slaidiseansi ajal näidata tootevalikut. Kuna slaidiseanssid on Instagramis endiselt suhteliselt uus kontseptsioon, tasub seda kuvamisvõimalust kindlasti ära kasutada.

Kasutage videot

Kui soovite Instagrami tõeliselt mõjutada, on oluline avaldada erinevaid meediume, et meelitada oma vaatajaskondi erinevatele maitsele ja hoida oma jälgijate huvi. Videote loomine on veel üks hea viis, kuidas oma vaatajatele meeldida ja aidata teid konkurentidest eristada.

Instagram võimaldab teil lisada kuni 15 sekundit videot üleslaadimise kohta. Kasutage videot, et näidata oma toodet liikumisel, kasutamisel, probleemi lahendamisel või mõnel muul asjakohasel, lõbusal või huvitaval viisil.

Parimad näpunäited hashtagide kasutamiseks

Apple

Hashtagidega võib olla keeruline õigesti jõuda. Oma piltide suurele vaatajaskonnale nägemiseks on oluline kasutada mitmeid populaarseid räsimärke. Liiga ebamäärased räsimärgid tõmbavad lõpuks ligi inimesi, kellel pole tegelikult mingit huvi teie müüdavate toodete vastu.

Samuti muutuvad pidevalt trendikad räsimärgid, nii et uurige iga kord, kui postitate uue pildi, seotud räsimärke. Siin on paar viisi, kuidas leida oma piltide jaoks sobivad räsimärgid …

Otsige seotud hashtage

Otsing

Kaks suurepärast kohta sobivate räsimärkide otsimiseks asuvad mõlemad Instagrami enda sees. Esiteks annab Instagrami otsingufunktsioon teile loendi kõigist teie niši, e-poe poodide või toodete asjakohastest räsimärkidest. Sisestage lihtsalt märksõna ja see näitab teile, milliseid seotud sõnu otsitakse.

Teiseks vaadake, mida hashtagsi teie võistlus Instagramis kasutab. Otsite meelitada samasugust vaatajaskonda kui oma otsestel konkurentidel, nii et vaadake, milliseid räsimärke nad inimeste meelitamiseks kasutavad, ja siis kasutage neid ka.

Kasutage kolmanda osapoole tööriista

Kolmanda osapoole tööriist, näiteks Fookusmärk Rakendus aitab teil leida iga postitatud foto jaoks asjakohaseid Instagrami hashtage. Lihtsalt määrake postitatava pildi fookus ja Focalmark annab teile selle teema populaarsete räsimärkide loendi. Valige hashtagid, mis sobivad kõige paremini teie e-poe pood ja pildil olevad tooted.

Asutage oma e-poe pood Hashtag

Kuna teie e-poe pood kasvab, soovite, et teie brändil oleks otsitavat teie ainulaadse räsimärgi kaudu. See hashtag tuleks lisada kõigile teie postitatavatele piltidele, muutes kõik fotod kohe otsitavaks. Samuti peaksite oma ainulaadset räsimärki oma publikuga jagama, lisades selle oma Instagrami biograafiasse.

Looge kohalolek Instagramis

Siinses artiklis oleme siiani arutanud, kuidas seadistada Instagrami konto, lisada erinevaid show-stopp-tootepilte ja -meediume ning kuidas neid hashtagidega õigesti märgistada. Ainult oma piltide postitamisest ei piisa kahjuks, kui soovite kasutada Instagrami oma e-poe müügi suurendamiseks. Mida peate siis veel tegema kasvatage oma Instagrami?

Postitage regulaarselt

Oluline on koostada ajakava, millal postitate, ja sellest kinni pidada. Instagramis pideva kohaloleku säilitamiseks tuleks pilte regulaarselt postitada.

Kasutades ajastajat nagu Hiljem on lihtne viis olla korraldatud ja oma postitustega kursis. Hiljem võimaldab teil visuaalselt kavandada ja ajastada Instagrami postitusi, nii et näete, millal need avaldatakse. Oma Instagrami kontot professionaalselt hallates saate konkureerida oma tööstuse suurte kaubamärkidega.

Lisage tegevusele kutsed

Üleskutse tegevusele

Kui olete lisanud sobivad räsimärgid, saate liiklust oma piltide juurde. Niisiis, kuidas te saate selle, et see vaatajaskond teid jälitaks?

Lisage iga avaldatud pildi all üleskutse tegevusele, et inimesed saaksid teie fotodega suhelda. Esitage neile pilt pildi kohta ja julgustage neid oma mõtteid jagama. Mida rohkem inimesed pildiga tegelevad, seda tõenäolisem on, et nad teid jälitavad.

Mõnikord võite paluda neil teid jälgida, müüki korraldada või suunata nad oma WordPressi veebisaidile, lisades kommentaaridesse URL-i. Ärge aga tehke seda liiga sageli, kuna te ei soovi, et müük oleks liiga läbimõeldud.

Jälgi, armasta ja kommenteeri

Lisaks oma fotode regulaarsele postitamisele ja kommenteerimisele, peate kulutama aega ka teiste inimeste piltide meeldimisele ja kommenteerimisele. Sihtige oma niši pilte ja kasutajaid, nii et teie tööstuse spetsialistid hakkaksid teid oma ala asjatundjana tundma.

Küsige kommentaarides küsimusi või lisage läbimõeldud arvamusi, et suhelda piltide postitajate või kommentaaride lugejatega. Kui inimesed näevad teid arutelule lisaväärtusena, näevad nad teid kui kedagi, keda tasub jälgida. See aitab teil luua Instagrami kogukonna, kus saate oma e-kaubanduse tooteid reklaamida.

Reklaamige Instagramis

Osta nüüd

Instagramis reklaamimine võib olla väga tõhus viis oma Instagrami liikluse suunamiseks oma WordPressi veebisaidile. Selleks on mitmeid viise reklaamida Instagramis. Saate luua foto-, video- või karussellireklaami ning valida paljude ärieesmärkide hulgast.

Kuulutuse seadistamisel tuleb kõigepealt valida kuulutuse peamine eesmärk. Kui soovite e-kaubanduse müügi suurendamiseks kasutada Instagrami, peab teie reklaami eesmärk olema „Konversioon”. Konversiooni valimine võimaldab teil oma Instagrami kuulutustele lisada nupu tegevusele kutsumise (ostke kohe). Sellel nupul „Osta kohe” klikkides suunatakse teie vaatajaskond teie valitud lehele teie WordPressi veebisaidil.

Nupuga Kutse tegevusele saate luua oma vaatajaskonnale viisi oma saidile ja toodetele otse juurde pääseda. See nupp on saadaval ainult tasuliste kuulutuste korral ja see on võimalus, mida e-poe kauplused peaksid kindlasti kaaluma.

Kasutage oma veebisaidiga Instagrami, et suurendada oma e-poe müüki

Viimaseks – oluline on oma Instagrami konto või oma veebisaidi postitused esile tõsta. Selle tegemiseks on mitu viisi, kuid kõige lihtsam on kasutada lihtsalt WooCommerce’i valmisteemat, mis juba sisaldab kohandatud Instagrami jaotist või vidinat.

New Yorgi WordPressi teema

New Yorgi ajaveebi ja poe WordPressi teema on suurepärane valik, kuna see sisaldab vinge Instagrami jaluse ja täielikku tuge (koos kohandatud stiiliga) WooCommerce e-kaubanduse pistikprogrammile. Kuid teema ei piirdu sellega – see sisaldab ka funktsioone ja valikuid värvide, fontide, paigutuste, reklaami ja lihtsate CSS-i näpunäidete jaoks (tänu lisatud kollasele pliiatsile mõeldud pistikprogrammile).

Kuid kui teil on juba mõni teema, mis teile meeldib, millel puudub Instagrami integreerimine, saate oma Instagrami postitused käsitsi manustada või haarata oma voo lisamiseks plugina WordPressi hoidlast. Meil on terve artikkel, kuidas lisada WordPressile Instagram, peaksite lisateabe saamiseks kassasse minema!

Tulemuste jälgimine

Oluline on teada, kas teie raske töö tasub end ära ja kas Instagram aitab teid toodete müümisel. Ikonosquare pakub põhjalikku teavet teie Instagrami tegevuse, vaatajaskonna ja konversioonide kohta. Jälgige oma analüütikat hoolikalt, et näha, mis töötab ja mida tuleks täiustada. Ja pidage alati silmas lõpptulemust … oma e-poe müügi suurendamist.

Mida peate tegema oma Instagrami kohaloleku parandamiseks ja e-poe müügi suurendamiseks? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map