Kuidas käivitada ise hostitud WordPressi ajaveeb vähem kui 15 minutiga

WordPressi ajaveebi esmakordsel installimisel tõmbasin ma peaaegu juuksed välja. Protsessi oli lihtne jälgida, kuid iga kord, kui jõudsin lõpuni, sain vea ja nagu paljud teised vead, ei öelnud see kunagi, mis oli valesti. Hiljem, pärast minu veebihosti juures kontrollimist ja asja üle palju müra tegemist, teatasid nad mulle, et mõni hulkuv koer sõi minu .htacess faili. Niisiis nimetasin ümber mõjutatud faili ja whoa, installisin oma esimese WordPressi ajaveebi!


See polnud midagi suurt. Kurat, kellega ma nalja teen? Selle esimese installatsiooniga kaasnenud saavutustunne oli nagu ükski teine. Esiteks olin ma rõõmus, et install õnnestus lõpuks. Teiseks olin ma põnevil, et tegin suure sammu oma unistuse – omada veebiettevõtte – poole. Sellest ajast alates olen installinud lugematu arv WordPressi eksemplare nii veebiserveritesse kui ka personaalarvutitesse.

Eeldades, et teate, mida teete, peaks ise hostitud ajaveebi installimine või selle käivitamine võtma vähem kui viisteist minutit. See on lihtne töö ja igaüks saab sellega hakkama. Kui olete põnevil ja valmis oma esimest ajaveebi käivitama, siis laseme taimeritel linnuke teha ja teeme selle korda. Nautige ja ärge unustage oma mõtteid kommentaarides jagada, ootame alati teie tagasisidet.

Mida sa vajad

Kõigepealt vaatame läbi, mida teil vaja on. Te vajate veebimajutuspaketti. Isetehtud WordPressi ajaveeb nõuab erinevalt tasuta ajaveebist (nt teie nimi.wordpress.com) veebiserverit. Siin installite WordPressi platvormi. Järgmine on teie domeeninimi. See on teie ajaveebi identiteet. See on teie ajaveebi virtuaalne aadress veebis (URL). Nende kahe olulise jaoks on vaja teatavat makseviisi. Pidage ainult meeles, et need on korduvad kuupõhised või aastased maksed, seega veenduge, et koostaksite ka vastava eelarve.

Ja lõpuks vajate WordPressi skripti installimiseks ja ajaveebi kohandamiseks uue teema ja paari pistikprogrammiga umbes viisteist (15) minutit oma aega. Kas ma ei saa alustamist oodata …

Täiusliku WordPressi hostimise valimine

Esiteks – laske omaenda hostitud WordPressi ajaveebil kena hubane kodu. Jällegi, kui teil pole veebiservereid, peate rentima serveriruumi. Oleme seda teemat varem mitu korda siin, siin ja siin käsitlenud, kuid kui te pole kunagi neid postitusi näinud, siis siin on kiire kokkuvõte teguritest, mida peate oma WordPressi ajaveebi õige veebimajutuse valimisel meeles pidama :

 • Maksumus: Ärge alati ostke turul kõige odavamat tehingut. Samal ajal ärge makske funktsioonide eest, mida te ei vaja praegu ega lähitulevikus. Vajaliku eest tasumine tähendab, et peate eelnevalt teadma oma hostitud WordPressi ajaveebi nõudeid. Veebimajutajatel nagu WPEngine, Bluehost, GoDaddy ja HostMonster on suurepärased hinnad, isegi hallatava WordPressi hostimise jaoks. Lisaks, kui tabate mõne neist heas tujus, saate oma veebimajutuskulude vähendamiseks ära kasutada heldeid allahindlusi ja kuponge (vaadake meie WordPressi kupongide lehte, et näha mõnda hostide praegust eripakkumist). Alustage väikselt või sõltuvalt teie veebisaidi vajadustest ja vastavalt suurendage või vähendage. Ärge mängige oma veebiettevõttega odavalt, kuid ärge laske ettevõttel teid keerutada.
 • Funktsioonid & Etendus: Soovite olla koos veebiga, mis “… tagab kordade, ülikiirete serverite, [piiramatu] ribalaiuse ja piisavalt kettaruumi teie vajaduste rahuldamiseks”. Aga kui palju piisab? Enamik veebimajutajaid pakub muude funktsioonide hulgas mõõtetu kettaruumi, piiramatut ribalaiust ja piiramatuid alamdomeene. Lähtealusena peaks enamikule inimestest siiski piisama 5 GB väärtusest ribalaiust kuus ja 5 GB kettaruumist. Muud funktsioonid, mida tuleks meeles pidada, hõlmavad muu hulgas lisadomeene, varundusteenuseid, e-posti ja skriptide tuge. Tööaegadel on Jetpackil suurepärane funktsioon, mis saadab teile e-posti teateid iga kord, kui teie sait alla läheb. Kui hakkate neid märguandeid palju saama, peaksite kaaluma oma veebimajutaja muutmist või üleviimist paremaks hostimisplaaniks.
 • Klienditoe kvaliteet: Klienditeenindus on ületamatu. Kui armastate oma kliente (ja kes mitte), soovite alati nende näol naeratuse hoida. Muidugi on kliente, kellega peate võimalikult kiiresti äärekivi äärde lööma, kuid see pole mõte. Oma hostitud WordPressi ajaveebi jaoks valitud veebimajutajal peaks olema klienditeeninduse hea maine. Te ei soovi, et külastajad näeksid vigu, kuna teie hosti klienditeenindus ei suuda mõnda juhuslikku probleemi piisavalt kiiresti lahendada. Internetis olevad ülevaated annavad kiiresti teada, kas teie valitud WordPressi hostiteenuse pakkuja väärtustab klienditeenindust.

WPExploreris armastame ja väärtustame absoluutselt kõiki oma lugejaid. Armastame ja kasutame ka WPEngine’i – kõrgelt hallatavat WordPress-hostit -, kuid selle õpetuse jaoks valin Bluehost, kuna see on usaldusväärne, sellel on palju vingeid funktsioone ja klienditugi on lihtsalt öeldes hämmastav.

Veebimajutus on aga vaid üks osa võrrandist. Teil on vaja ka domeeninime, et kliendid, sõbrad ja pereliikmed leiaksid veebist teie WordPressi ajaveebi.

Täiusliku domeeninime valimine

Nüüd, kus oleme asunud elama teie WordPressi ajaveebi jaoks mugavas kodus, on meil vaja ainult aadressi siis lõpuks on teil visiitkaartide URL inimesed leiavad teie ettevõtte. Teie domeeninimi võib olla mis iganes. See võib olla teie nimi, teie nime ja lemmikjoogi kombinatsioon, toote nimi, millel on väike keerutus – ükskõik! Olen näinud veebis paar naljakat domeeni, kuid see lugu on juba teine ​​päev.

Muide, domeeninimi on midagi sellist nagu facebook.com või youtube.com nagu juhuks, kui teil on pea pilvedes. Tavaliselt maksavad need umbes 10 dollarit aastas ja Bluehostiga registreerumisel saate alati tasuta domeeni. Paljud teised veebimajutajad pakuvad tasuta domeeni, nii et ärge tundke end selles osas olevat piiratud.

Saate valida, kas registreerite oma domeeninime oma veebi või mõne domeeni registreerija partneri juures, näiteks Namecheap (registreerin siin oma domeenid) või GoDaddy. Sõltumata sellest, kas registreerite oma domeeni registripidaja või veebimajutaja juures, ärge laske meelel lahku minna, ütlen teile täpselt, mida teha, et domeen mõne minutiga oma WordPressi ajaveebi suunata. Kuid kõigepealt võtkem a selfie Vajutage siis oma veebimajutuse konto üles.

Veebimajutuskonto seadistamine

Veebimajutuskonto avamiseks vajate domeeninime. Kui soovite end domeeniregistris registreerida nagu teie oma, siis minge nimele Namecheap või kuhu iganes ja tehke seda lihtsalt. See on lihtne ja arusaadav protsess, ma ei eelda, et teil tekiks probleeme. Kui soovite saada tasuta domeeni (tasuta vähemalt ühe aasta jooksul), minge üle Bluehostisse ja klõpsake avalehe keskel asuval rohelisel nupul „Alusta kohe”..

sinine vaim

See peaks teid suunama registreerumislehele, kus saate valida oma veebimajutuspaketi. Selle kirjutamise ajal on saadaval kolm paketti: starter hinnaga 3,95 dollarit kuus, pluss hinnaga 6,95 dollarit kuus ja business pro hinnaga 14,95 dollarit kuus:

vali oma plaan

Pidage meeles, et need on ainult esimesel ametiajal kehtivad soodushinnad (see tähendab, kuidas suvaline hostimise allahindlus töötab). Pärast esimest ametiaega uuenevad hinnad vastavalt tavapäraste hindadega. Sellegipoolest on see väga taskukohane hostimine ja sobib kõigile, kes alles alustavad.

Kui registreerite oma domeenid registripidajaga, mitte oma veebiga, peate kohandama oma nimeserveri (DNS) teavet. Kui ostate oma hostipaketi firmalt Bluehost, peate selle lisama ns1.bluehost.com ja ns2.bluehost.com oma nimeserveri kirjetele. See pole liiga keeruline, kuid pöörduge abi saamiseks vajaduse korral oma domeeni registripidaja poole või otsige selle KKK-st.

Samuti võib pärast oma domeeni registreerimist kuluda umbes 24 tundi. Me ei võta seda aega selles õpetuses arvesse. Nii et kui ostsite just oma domeeni, peate tegema väikese kohvipausi ��

Liigume edasi järgmise sammuni. Valige plaan, mis vastab teie vajadustele. See peaks viima teid lehele, kuhu lisate või valite oma domeeninime:

registreeru nüüd

Kui soovite tasuta domeeni, kasutage vasakul asuvat kasti. Kui teil on juba domeeninimi, kasutage paremal asuvat kasti. Valige unikaalne domeen, kuid pidage meeles, et teie valik ei pruugi olla saadaval:

domeen pole saadaval

Kui see pole saadaval, valige lihtsalt mõni muu domeen või muutke .com laiend näiteks .org, .net või .us näiteks. Päeva lõpus saate alati endale meelepärase domeeni, nii et ärge higistage seda.

Klõpsake nuppu „Järgmine” ja teid suunatakse teisele lehele, mis kogub teie andmeid, paketi üksikasju ja arvelduse üksikasju. Valige, mida vajate, sisestage oma arveldusinfo ja klõpsake allosas rohelist nuppu „järgmine“. Bluehost võimaldab teil maksta krediitkaardiga või PayPaliga, nii et olete siin hästi kaetud. Jätkake makse tegemist.

Mis nüüd?

Logige sisse oma e-posti kontole ja näete e-posti aadressi “Welcome to Bluehost”. See esialgne e-post sisaldab kõiki linke, mida peate alustamiseks. Oma kontole saate sisse logida minnes https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin või klõpsates tervituse e-posti lingil (või mõnel). Teie juhtpaneel (mida nimetatakse ka c-paneeliks) peaks välja nägema järgmine:

kontrollpaneel

Lõbus, eks ole?

Teie ise hostitud WordPressi ajaveebi installimine

Klõpsake jaotises „Veebisaidi ehitajad” WordPressi ikooni. Lõbus osa alles algab. Uus avanev vahekaart viib Mojo Marketplace’i ühe klõpsuga installimiseni. Klõpsake lihtsalt rohelist nuppu „Install” või valige WordPressi olemasoleva installi importimine. Meie puhul on see “Install”.

Järgmisel lehel valige domeen, kuhu soovite oma WordPressi ajaveebi installida. Teie domeen peaks siin kuvama, kuni see on registreeritud. Klõpsake nuppu „Kontrolli domeeni“. Oodake viis sekundit. Administraatori kasutajanime ja parooli seadistamiseks valige „Kuva täpsemad valikud”. Nõustuge tingimustega ja klõpsake siis nuppu „Installi kohe“. Oodake mõni sekund või minge kohvi tooma.

Tulge tagasi ja klõpsake lehe ülaosas oranžil ribal kuvataval mustal nupul „Kuva mandaat”. See avab uue lehe teie blogi URL-i ja sisselogimisandmetega. Logige oma WordPressi ajaveebisse sisse kaudu http://www.oma oma domeen.com/wp-admin. Asendage youdomain.com oma tegeliku domeeninimega nüüd, kui see teil on.

Vaikimisi kuvab teie uus ise hostitud WordPressi ajaveeb WordPressi teema uusima versiooni, mida tuntakse kakskümmend neliteist. See on põhiteema ja kui teile ei meeldi roheline-must mash-up, minge lihtsalt siia Välimus -> kujundused oma WordPressi administraatori menüüs. Siit klõpsake WordPress.org-is saadaval olevate tuhande tasuta teema seast valimiseks nuppu „Lisa uus”.

Meie tasuta teemakogu on täis fantastilisi teemasid, mida saate kasutada oma ajaveebi ilme parandamiseks. Kuid kui otsite ideaalset WordPressi teemat, mis on loodud teie vajadustega kohanemiseks, soovitan WordPressi teemat kokku lohistada.

Praegu oleme teie WordPressi ajaveebi seadistamise teinud väga palju ja peaksite sellega vabalt tegema kõik, mida soovite. Peab Pluginad aktiveerida Akismet – surmav rämpspostitaja – ja installida teile meelepärased pistikprogrammid alates sotsiaalmeediast, e-kaubanduse liikmelisusest ja administraatori pistikprogrammidest..

Kas te ei saa oodata oma sisu avaldamist? Minema Postitused -> Lisa uus oma esimese ajaveebi postituse loomiseks, Lehed -> Lisa uus uue lehe ehitamiseks (nt lühike teave lehe kohta koos teie missiooniga) või Meediumid -> Lisa uus  heli-, video- või pildifailide üleslaadimiseks. Võite alla laadida ka allalaaditavaid faile, nii et jagage julgelt oma PDF-e-raamatut. Üleslaaditud faili vaikesuurus on 50 MB, kuid saate seda hõlpsalt muuta, lisades mõnele PHP-failile paar rida koodi. Ärge nüüd selle pärast muretsege, saate sellest kõike teada siin õigel ajal.

WordPressi administraatori juhtpaneel on ilus ja hõlpsasti kasutatav ning isegi kui olete algaja (roheline sarv iseenesest), peaksite WordPressi loomisega mõnusalt aega veeta. Ärge unustage alati oma saidilt välja logida. Lisaks kõigele muule, nautige nii palju kui võimalik.

Rohkem ressursse

Mõned järgnevad artiklid inspireerisid mind, nii et kui soovite lugeda rohkem iseenda hostitud WordPressi ajaveebi seadistamise kohta, ei saa ma mõelda parematele ressurssidele:

Kui jooksete snagi sisse

See juhtub, me kõik teeme vigu. Nii et igaks juhuks, kui teil mingil moel probleeme ilmneb, on siin käputäis kasulikke linke, mis sisaldavad häid näpunäiteid algajatele, oma ajaveebi ja isegi SEO-d. Ja muidugi on meie ajaveebis tonni rohkem kasulikku teavet (kasutage vajaliku leidmiseks pealkirjas seda toredat otsingukasti).

 • Kas olete WordPressi uus kasutaja? Vältige neid 10 Rookie viga
 • 15 levinumat WordPressi tõrget lahendustega
 • 15 WordPressi viga, mida tuleb vältida igas hinnas
 • Postitusseeria: tavalised WordPressi saidi SEO vead
 • Postitusseeria: kuidas oma WordPressi ajaveebi 10 lihtsa sammuga segada

Järeldus

Mida ma välja jätsin? Mmmh, ei oska praegu midagi mõelda. Siin on umbes kell 16:00 ja taustal mängib Tech N9ne toode “Party The Pain Away”. Mul on kohv otsa, mis tähendab, et pean minema alla korrusele. Kuni järgmise korrani, räägime allpool olevas kommentaaride jaotises. Adios ja God Speed ​​amigos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map