Kuidas ja miks lisada lõpmatu kerimine oma WordPressi ajaveebisse

Kuidas lisada lõpmatu kerimine oma WordPressi ajaveebisse

Lõpmatu kerimine on tõhus viis külastajate aktiivseks ja aktiivseks hoidmiseks oma WordPressi veebisaidil. Lõpmatu kerimine võimaldab teie vaatajaskonnal kiiret ja hõlpsat juurdepääsu piiramatule hulgale teabele. See loob positiivse kasutajakogemuse ja võib aidata pikendada aega, mille nad veedavad teie sisu lugemiseks ja teie saidi uurimiseks. Kuid koos lõpmatu kerimise eelistega võib esineda ka probleeme.


See artikkel võimaldab teil mõista lõpmatu kerimise plusse ja miinuseid ning aitab teil otsustada, kas peaksite seda kasutama oma WordPressi veebisaidil. Seejärel arutame, kuidas seda seadistada Jetpacki mooduli Infinite Scroll abil.

Mis on lõpmatu kerimine?

Lõpmatu kerimine tähendab üsna lihtsalt seda, et kasutaja saab piiramatult kerida. Selle asemel, et lugeja jõuaks veebilehe alaossa ja klõpsaks uuele, võimaldab lõpmatu kerimine järgmise teabekomplekti lihtsalt laadida. See tähendab, et külastajad ei pea kunagi ootama uue lehe laadimist, vaid sisu voolab pidevalt alla kerides. See võib hõlmata järgmist postitust teie ajaveebis või rohkem üksusi teie galeriist.

Ehkki see võib olla äärmiselt tõhus, pole lõpmatu kerimine mitte kõigile. Enne ümberlülitamist tasub kõigepealt kaaluda oma vaatajaskonda ja teie käitatava saidi tüüpi, et näha, kas mõlemad ühilduvad.

Kes kasutab lõpmatut kerimist?

Pinterest

Lõpmatu kerimise suured pooldajad on kindlasti sotsiaalmeedia saidid. Instagram, Pinterest, Facebook ja Twitter kasutavad kõik oma voogude jaoks lõpmatut kerimist. See tähendab, et suurem osa veebipõhisest elanikkonnast on mingil hetkel kasutanud lõpmatut kerimist.

BuzzFeed

Lõpmatu kerimine ei ole siiski piiratud sotsiaalmeediaga. BuzzFeed ja Mashitav on ka lõputu kerimise edukalt integreerinud, nii et see pole funktsioon, mis peaks piirduma ainult säutsude ja nööpnõeltega. Kui teil on sisu raske sait või ajaveebi, mida värskendatakse pidevalt uue teabe abil, et teie vaatajaskond saaks läbi sirvida, siis võib lõpmatu kerimine olla just see, mida teie sait vajab.

Lõpmatu kerimise eelised

Lõpmatu kerimise kasutamisel on mitmeid eeliseid. Lõpmatu kerimine annab külastajatele kiire ja hõlpsa juurdepääsu teie saidi teabele. Seda on äärmiselt lihtne kasutada ja sellel on sõltuvust tekitav kvaliteet, mis tõmbab lugejaid ligi ja julgustab neid teie sisuga tegelema.

Suurendab saidil kulutatud külastaja aega

Lõpmatu kerimise üks peamisi plusse on see, et see hoiab inimesi kauem teie saidil. Kui teil pole valikut valida, kas laadida teine ​​või kolmas leht, jätkavad vaatajad lihtsalt kerimist. Ja nagu me teame, mida kauem külastajad teie saidil püsivad, seda tõenäolisem on, et nad konverteerivad teie eesmärkide saavutamiseks, olgu selleks siis e-posti aadressi sisestamine või toote ostmine.

Parandab kasutajakogemust

Lõpmatu kerimise kasutamine parandab oluliselt teie saidi kasutajate kogemusi. Uue teabe laadimisel iga kord, kui lugeja astub üles lehe põhja lähedal, kuvatakse sisu kiiresti ja sujuvalt. Selle tulemusel ei pea teie vaatajaskond tegema otsuseid, klõpsama suvalisi nuppe ega oota, kuni leht laaditakse. Jällegi hoiab see teie saidi külastajaid kauem ja aitab suurendada naasvate külastajate arvu.

Mobiilne sõbralik

Lõpmatu kerimine on ka eriti mobiilisõbralik. Ilma et oleks vaja miniminuppe vajutada, saavad kasutajad oma puutetundlikul ekraanil tähelepanu kõrvale juhtida. Kiire juurdepääs ja kasutusmugavus meeldib enamusele, julgustades külastajaid teie saiti regulaarselt külastama.

Millal ei peaks te kasutama lõpmatut kerimist?

Lõpmatu kerimine ei sobi kõigile ja igale veebisaidile. Nii et millal ei peaks te kasutama lõpmatut kerimist?

Kas teie vaatajaskonnale see meeldib?

Veebis mainitud lõpmatu kerimisega on seotud mõned probleemid, kuid need võivad sageli olla aegunud. Levinud kaebused lõpmatu kerimise vastu hõlmavad järgmist; kui vaatajad on hajameelsed, kuvatakse lõpmatus andmemahus tohutul hulgal külastajaid või lugejad ei saa sisu pärast nende möödumist ümber paigutada.

Ehkki need võisid algselt olla tõelised kaebused, kuna lõpmatut kerimist on nüüd kogu sotsiaalmeedias nii laialt kasutatud, on üldsus sellega harjunud. Nii et ärge laske neil kriitikatel teid oma saidil lõpmatu kerimise tutvustamiseks ja testimiseks ära jätta.

Siiski tasub meeles pidada, et lõpmatu kerimine on isiklik valik. Mõned külastajad võivad eelistada lihtsalt lehe sisu korraga laadimise pagineeritud stiili. Proovige saada oma publikule tunne, mis aitab teil mõista, kuidas nad reageerivad lõpmatule kerimisele.

Kui te pole milleski kindel, proovige reaktsiooni hindamiseks testida oma saidil lõpmatut kerimist. Jälgige oma analüütikat tähelepanelikult, et kontrollida saidil kulutatud aega, põrkeprotsente, külastajate arvu tagastamist ja konversioone. See aitab teil teada saada, kas lõpmatu kerimine on teie külastajate seas populaarne ja kuidas see mõjutab teie saidi toimivust.

Kas teie sait on sellele sobiv??

Lõpmatute kerimiste mittekasutamise otstarbekam põhjus on seotud teie hallatava saidi tüübiga. Kõik veebisaidid ei võimalda end lõpmatuseni kerida. Kui teie veebisaidil on konkreetne eesmärk, mis põhineb teie ülesannet täitval vaatajaskonnal, võib juhtuda, et lõpmatu kerimine pole teie jaoks. Lõpmatu kerimine võib teie vaatajaskonna tähelepanu kõrvale juhtida, mis võib takistada tal käsilolevat ülesannet täitmast. Lõppkokkuvõttes võib see peatada teie saidi teisendamise oma eesmärkide saavutamiseks.

e-kaubanduse saidid on ennast tõestanud, et nad ei sobi lõpmatu kerimisega hästi kokku. On leitud, et kuigi inimesed kipuvad lõpmatu kerimisega veebipoes vaatama rohkem tooteid, kipuvad nad vähem klõpsama. See võib mõjutada müüki ja klientide rahulolu teie saidiga, põhjustades kasumi puudumist ja väiksemat tagasipöördunud klientide arvu.

Samuti on oluline meeles pidada, et lõpmatu kerimine töötab kõige paremini saitidel, mis sisaldavad suurt hulka regulaarselt postitatavat sisu. Kui teie sait pole sisu keeruline, võib lõpmatu kerimine osutuda ebavajalikuks.

Jetpack Infinite Scroll WordPress Plugin

Kui olete otsustanud proovida lõpmatut kerimist, on järgmine samm selle seadistamine. Jetpack, WordPress.com meeskonna poolt, pakub komplekti tasuta pistikprogramme või mooduleid, nagu nad on teada. Nende hulgas on Lõpmatu kerimine moodul. See pistikprogramm võimaldab teil oma WordPressi veebisaidil lubada lõpmatu kerimise, nii et järgmisi postitusi kuvatakse automaatselt, kui lugeja jõuab lehe põhjani.

Jetpacki lõpmatu kerimise seadistamine

See pistikprogramm on äärmiselt kiire ja hõlpsasti seadistatav. Esiteks installige Jetpack oma veebisaidile.

Jetpack

Seejärel valige Jetpacki sätete alt välimus.

Välimus

Lõpmatu kerimise leidmiseks kerige alla, seejärel lülitage see aktiveerimiseks sisse.

Jetpacki lõpmatu kerimine

Selle pistikprogrammi seadistamisel tuleb meeles pidada, et see töötab ainult teemadega, millel on lõpmatu kerimistugi. Uusimatele teemadele on see tugi juba sisseehitatud, kuid kui teie teema ei muretse, siis ärge muretsege. Lõpmatu kerimise toe leht pakub üksikasjalikke juhiseid selle kohta, kuidas oma teemale lõpmatut kerimistuge lisada.

Kui olete mooduli aktiveerinud, hakkab teie saidil automaatselt töötama lõpmatu kerimine. Iga külastaja kohta kuvatakse seitse uut postitust, kui külastaja kerib alla. Seejärel saab igat laadimist vaadata Google Analyticsis uue lehevaatena. See aitab teil oma analüütikat jälgida.

Lõpmatu kerimise funktsioonide kohandamine

CSS-i saab kasutada ka vajaduse korral lõpmatu kerimise funktsioonide muutmiseks. Juhised selle kohta leiate taas Infinite Scroll toe lehelt.

Mida peaksite kaaluma kohandamist??

Jaluse muutmine

Lõpmatu kerimise kriitika seisneb selles, et kuna lugejad ei jõua kunagi lehe lõppu, ei pääse nad kunagi jalusse. Jetpacki lõpmatul kerimisel on kindel jalus, mis libiseb sisse, kui te kerite lehte alla.

Tavaline jalus ei pruugi aga teie saidi kujundusega sobida. Selle jaluse ilmet saab muuta või võite jaluse üldse mitte lisada, sõltuvalt teie saidi vajadustest.

Lisage nupp „Laadi rohkem postitusi”

Lõpmatu kerimine pakub võimalust lisada nupp „Laadi rohkem postitusi”. See võimaldab teie vaatajaskonnal otsustada, kas jätkata kerimist, mis võib olla hea vahend lõpmatu kerimise ja lehe korraga laadimise vahel. Kui te pole kindel, kuidas külastajad reageerivad lõpmatule kerimisele, võib see olla teie saidi jaoks hea valik.

Lõplikud mõtted

Lõpmatu kerimine on suurepärane viis külastajate kaasamiseks, muljetavaldava kasutuskogemuse pakkumiseks ja teie saidil veedetud aja suurendamiseks.

Jetpacki kasutamine WordPressi veebisaidil lõpmatu kerimise seadistamiseks on kiire ja lihtne, kuid samas äärmiselt tõhus. Kui olete käiku lasknud, kasutage Jetpacki saidistatistikat, et aidata teil oma analüütikat jälgida ja jälgida, kas lõpmatu kerimine mõjutab teie saidi toimivust positiivselt..

Mida arvate lõpmatust kerimisest? Kas lisate oma WordPressi veebisaidile lõpmatu kerimise? Palun andke meile sellest märku allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map