Kuidas isikupärastada WooCommerce’i oma kõige hinnatumatele klientidele

Kuidas isikupärastada WooCommerce'i oma kõige hinnatumatele klientidele

Ettevõtte omanikuna on iga klient eriline. Sest päeva lõpus, a klient = tulu. Kuid oma klientide hulgast peaksite suutma tuvastada neid, kes istuvad ülejäänud kohal.


Need pole teie ühekordsed ostjad. Need on kliendid, kes ostavad hulgi, on korduva tulu allikaks või mõjutavad suunamisi teie juurde. Helistame neile oma kõige hinnatumad kliendid – sest noh, nad on! Need võivad teie kasumi graafikut eksponentsiaalselt suurendada, hoiate neid õnnelikuna.

Kuidas siis seda teha? Olete alles teada saama!

Isikupärastatud sõnumside

Kindel suundumus, mis sel aastal taastub, on nutikas sisu! Mis nutikat sisu te küsite? See on sisu, mis on kohandatud teie kliendi vajadustele.

Nutikas sisu töötab dünaamiline sisu igava staatilise sisu asemel sõnumite, tegevusele kutsumise jms kuvamiseks. See lisab kasutajakogemust. Teie kauaaegsed kliendid oleksid kindlasti õnnelikud, kui sisu neile otse pöörduks.

“Isikupärastatud sisu toimib teadaolevalt paremini kui üldine sisu, kuna see meelitab esile kliendi emotsioone.”

Siin on näide.

Kohandatud kliendi tervitussõnum

Üldise „Tere seal“ teate asemel töötab paremini „Tere {klient-nimi}“. On tööriistu, mis aitavad teil oma hinnatud kliente tuvastada ja neile sellist kohandatud sisu kuvada.

Oma WooCommercei kaupluses ühekaupa minnes hõlmaks ka isikupärastamine ka näitamist soovitatud tooted nende ostu- või sirvimisajaloo põhjal.

WOOCOMMERCE TEHNIKA NÕU # 1

Kuidas saate isikupärastatud sisu oma WooCommerce Store’i lisada?

Erihinnad

Päris ilmne, kas pole? Kõigile meeldib palju. Kuid lisaks sellele meeldib kõigile eriline tunne.

See töötab nii: töötab a kogu poe allahindlus võib aidata teil müüki parandada, kuid pakkudes erihinnad teatud klientidele, hoiab neid rohkem teie juurde tagasi tulema.

Teie tipptasemel kliendid tahavad teada, et sinult ostmine on väärtuslik. Ja saate seda mõtet tugevdada, pakkudes neile isikustatud hinnakujundus. Selle saavutamiseks on kaks võimalust:

 1. Koguseline hind: töötab suurepäraselt teie hulgimüüjate jaoks. Suurem kokkuhoid klientidele, kes ostavad suurema koguse tooteid
 2. Liikmetasandil põhinev hinnakujundus: teie püsiklientidele. Mida kõrgem on liikmelisus, seda suurem on soodustus

Rollipõhine hinnakujundus

WOOCOMMERCE TEHNIKA NÕUANNE nr 2

Koguselise hinnakujunduse või kliendi / grupi / rollipõhise hinnakujunduse saate seadistada järgmistel viisidel:

Pakkumised ja allahindlused

WooCommerce võimaldab teil määrata müügihindu ja isegi planeerida müüki. Kuid astuge oma eriklientide jaoks üks samm edasi ja looge isikupärastatud pakkumisi nende sünnipäevadeks või tähtpäevadeks.

Sünnipäeva erisoodustusmeil või ostukrediit võivad olla suurepärane idee!

WOOCOMMERCE TEHNIKA NÕUANNE 3

Seda saab saavutada näiteks e-posti turunduse pistikprogrammi abil:

Saatmise eelised

Amazonase peaministrit kuulnud? Kui kelluke kohe helistab, siis seda ei tehta. Amazon Prime pakub oma peamistele klientidele ühepäevaseid saatekulusid. Miks nii? See on eelis, mille nad saavad (lojaalsete) kaupluse liikmetena.

See pole mitte niivõrd ostukogemuse isikupärastamine, kuivõrd pakkumise pakkumine saatmiskulude eelis pikaajaliste klientide või äripartnerite jaoks.

Alternatiivse ideena võite pakkuda saatmisalandusi vastavalt liikmelisuse tasemele. Kuid kõige tähtsam – veenduge, et tarnite õigeaegselt, et oma kõige hinnatumad kliendid oleksid õnnelikud!

WOOCOMMERCE TEHNIKA NIPP 4

Isikupärastatud saatekulusid saab saavutada järgmistel viisidel

 • WooCommerce Advanced Shipping: tingimuslike saatmisalanduste määramiseks

Lojaalsuse eelised

“Püsiklientide väärtus on keskmiselt kuni kümme korda suurem kui nende esimese ostu korral.”

SUMO preemiapunktide pistikprogramm

Kui juhite e-poe poodi, on teie üheks väärtuslikumaks varaks teie olemasolev kliendibaas. Lõppude lõpuks on tõestatud, et olemasolevad kliendid ostavad sinult tõenäolisemalt uuesti kui esmakordsed ostjad. Seda silmas pidades, kui saate oma olemasolevat kliendibaasi rahul hoida, peaks teie e-poe pood arenema – muidugi on seda palju lihtsam öelda kui teha!

Kliendi hoidmiseks on palju võimalusi ja üks parimaid strateegiaid on lojaalsusskeemi tutvustamine. Kui see on asi, mida soovite rakendada, vaadake SUMO preemiapunktide pistikprogrammi, mis on saadaval 49 dollari eest. Saate selle integreerida WooCommerce’iga ja pistikprogramm ühildub kõigi WooCommerce’i toetatud teemadega.

SUMO boonuspunktid võimaldavad teil lojaalsuspunkte jaotada mitmel viisil. Kõige ilmsem viis on muidugi see, kui klient teeb teie poest oste. Näiteks võite pakkuda 1 kulupunkti iga kulutatud 1 dollari eest ja pistikprogramm võimaldab teil täpsustada iga punkti rahaline väärtus. Lisaks ostude tegemisele saate lojaalsuspunktide pakkumisega julgustada külastajaid teatud toiminguid tegema. Võite pakkuda punkte ühiskondliku jagamise jaoks, jättes arvustuse, suunates sõbrale või registreerudes teiega konto jaoks. Jällegi saate täpsustada, kui suur tasu on iga nende toimingute eest. SUMO-ga võiksite proovida isegi sotsiaalmeedias tekitada teatud suminaid, andes võistluse osana lojaalsuspunkte (kas võistluse kohta või võitjale).

Seejärel saavad külastajad lunastada kassas oleva lojaalsuspunkti, et raha nende ostmise eest maha tõmmata. Samuti saate määrata minimaalse / maksimaalse punktide arvu, mis ühe ostuga lunastatakse. Kui soovite anda oma klientidele põhjuse, miks nad jätkavad teie käest konkurentide kaudu ostmist (va head teenust pakkudes!), Võib lojaalsusskeemi kehtestamine osutuda väga tõhusaks.

Kasutajatugi

Teie kõige hinnatumad kliendid väärivad erilist tähelepanu. Neil peaks olema lojaalsuse eelis, kui nad teiega nii kaua seostuvad. Lisaks allahindlustele või isegi tasuta reklaammaterjalidele pakutakse tipptasemel kasutajatugi. Selle teenuse osana saate neile ka e-kirju saata tootetreeningu videod või võõrustage toodete koolituse veebiseminarid nende ostetud toodete kohta.

WOOCOMMERCE TEHNIKA NÕUETE 5

Isikupärastatud klienditeenindust saab lisada, kasutades:

Tasuta reklaam

Strateegia, mis tagab kliendi õnnelikuks, kuid täiesti tasuta, on tema kaubamärgi reklaamimine teie veebisaidil.

Kõrval nende lugu teie blogis, või lisades kliendiintervjuu, võivad nad end erilisena tunda ja ka liiklust suunata. See ei saa neile mitte ainult kasu tuua, vaid võib ka teistele klientidele näidata, et hoolite; üldise bränditaju parandamine.

BONUSE NIPP

Funktsioonipostitusele võiks lisada klientide soovitusi teie toodete kohta. Natuke enesereklaami pole kunagi kellelegi haiget teinud, nüüd tegi seda?! :-p

Likvideerimine

Olgu tegemist isikupärastatud sõnumite või hinnakujundusega, paneb sellise taktika kasutamine kliente oluliseks. Ja see on mõte, kas pole nii?! Selle eesmärk on klientidele teada anda, et hindate neid.

Neid strateegiaid on üsna lihtne rakendada ja neist on pikaajaliselt kasu. Kui olete nende rakendamiseks teadlikult pingutanud, tunnevad teie hinnatud kliendid end kindlasti hästi … ja see tekitab ka teile hea enesetunde! ��

Kas teil on siin rohkem ideid, mida soovite näha? Kommentaaride osa on arutamiseks avatud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map