Kuidas ajastada WordPressi postitusi hulgi

Kuidas ajastada WordPressi postitusi hulgi

Arvan, et nõustute, kui ütlen: ajakava funktsioon WordPressis on tõeline elupäästja. Saate hõlpsalt postitusi, lehti ja isegi WooCommerce’i tooteid tulevikupäevaks ajastada, mis säästab palju aega, mida saate suunata liikluse suurendamiseks ja ajaveebi kasvatamiseks.


Kui teil on üks postitus, leht või toode, on ajakava koostamine sama lihtne kui tulevase avaldamiskuupäeva määramine WordPressi postitoimetajas. Allolev pilt näitab vaike WordPressi ajastajat töös.

WordPressi vaikimisi ajakava funktsioon

Kui teil on mitu postitust, näiteks pidage mitme autoriga ajaveebi, võib iga postituse eraldi ajastamine ära kulutada teie aja tohutu osa. Kui soovite oma blogi pidamiseks vanad postitused taaskasutada otsin värske, iga postituse avaldamiskuupäeva muutmine võib olla hirmutav ülesanne, seda enam, kui teil on sadu postitusi.

Mida teha?

Päeva säästmiseks võite pöörduda automaatse hulgiplaneerimise poole. Ja mida peate WordPressi postituste lahtiselt ajastamiseks? Tasuta Automaatse postituse ajakava pistikprogramm.

Tänases postituses käsitleme sügavamalt funktsioone, mis muudavad automaatse postituse ajakava täpse hulgimüügi ajakava pistikprogrammi WordPressile.

Pistikprogramm aitab teil postitusi ajastada ühe hooga, nii et saate oma blogi töös hoida ka puhkusel olles. Lisaks võimaldab see redigeerida oma postituste avaldatud kuupäevi, nii et saate oma ajaveebi värskena hoida.

Hulgiplaneerimine sobib suurepäraselt ka sooduskampaaniate korraldamiseks pidulikel aastaaegadel ja pühadel. Haarake endale see kruus kohvi ja pangem Auto Post Scheduler proovile.

Palun ärge lahkuge, kui oma mõtteid lõpus kommentaaride jaotises jagate.

Kuidas paigaldada automaatpostituse ajakava

automaatne postituse plaanija WordPressi plugin

Auto Post Scheduler on tasuta pistikprogramm, mis on saadaval WordPressi pistikprogrammide hoidlas. Pistikprogrammi saate kohe alla laadida, installida ja kasutada, ilma peenraha maksmata.

Kui vajate veelgi rohkem võimalusi, pakub arendaja lisatasu versiooni, mida nimetatakse WP automaatne plakat Codecanyonis. Lisatasu versioon maksab kirjutamise ajal 25 dollarit dollarit.

wp automaatplakat

Selle postituse jaoks kasutame tasuta versiooni. Sellegipoolest alustame oma WordPressi saidi pistikprogrammi seadistamisega.

Automaatse postituse ajakava installimine

Logige sisse oma WordPressi administraatori juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus nagu on näidatud alloleval pildil.

uue WordPressi plugina lisamine

Järgmisena tippige märksõna otsinguväljale “Auto Post Scheduler” ja klõpsake siis nuppu Installeeri nüüd nagu järgmises ekraanipildis esile tõstame.

automaatse postituse ajakava pistikprogrammi installimine WordPressi administraatori juhtpaneelile

Pärast seda klõpsake nuppu Aktiveeri nuppu, et saada pall veerema, nagu me allpool üksikasjalikult kirjeldame.

automaatse postituse ajakava pistikprogrammi aktiveerimine

Pärast aktiveerimist on pistikprogramm Auto Post Scheduler kasutamiseks valmis, peame lihtsalt konfigureerima paar võimalust.

Kuidas sa seda teed??

Siit saate teada, kuidas konfigureerida pistikprogramm Auto Post Scheduler ilma higi purustamata.

Kuidas konfigureerida automaatse postituse plaanija WordPressi pistikprogrammi

Nüüd, kui automaatse postituse ajakava pistikprogramm on teie veebisaidil aktiivne, vaatame kapoti alla ja avastame, miks pistikprogrammil on ainult 5 tärni arvustused saidil WordPress.org.

automaatse postituse ajakava ülevaated

Suurepärased arvustused kõrvale, lubagem asuda asja kallale.

Liikuge lehele Seadistused> Automaatne postituse plaanija nagu me alloleval pildil esile tõstame.

juurdepääs automaatse postituse plaanijale

See viib teid Auto Post Scheduleri administraatori armatuurlauale, nagu on näidatud alloleval pildil.

automaatse postituse ajakava valikud

Üsna lihtne administraatori juhtpaneel, kas sa ei arva? Armastan lihtsat administraatori juhtpaneeli, mis keskendub olulistele. Automaatse postituse ajakava suvandite ekraani on julge kasutada, kuna kõik, mida vajate, on vaid hiireklõpsu kaugusel. Lihtsalt osutage ja klõpsake, ja teie töö on tehtud!

Enne kui midagi muud teete, võtke siiski aega, et tutvuda saadaolevate võimalustega. Allpool on esitatud ülevaade ülaosast saadaolevatest valikutest.

Väljaminevad nupud

automaatse postituse ajakava administraatori valikud

Nagu ülaltoodud pildil näha, saate administraatori ekraani ülaosas neli silmapaistvat nuppu. Esiteks on teil olemas Tugifoorum nuppu, mis viib teid Automaatse postituse ajakava tugifoorum saidil WordPress.org – kus saate tasuta tuge. Teiseks on teil olemas Jäta ülevaade nuppu, mis muidugi viib teid WordPress.org-i arvustuste jaotisesse.

Kolmandaks, teil on Instant Karma ainult 1 dollar nuppu, mis suunab teid PayPali annetamislehele, võimaldades teil toetada automaatse postituse plaanijat. Võite teha ühekordse annetuse või igakuise annetuse, märkides ruudu allpool näidatud viisil.

Neljandaks, teil on WP automaatne plakat nuppu, mis suunab ümber lisatasu versioon. WP automaatplakat on täielikult ümber kirjutatud, lisades funktsioone, piiramatut reeglistikku ja täielikku lisatasu tuge.

Luba automaatne postituse plaanija

Isegi pärast pistikprogrammi aktiveerimist pidage meeles, et peate lubama ajakava, kasutades Luba automaatne postituse plaanija nuppu nagu allpool näidatud.

luba automaatse postituse ajakava nupp

Soovitame lubada ajastaja alles pärast oma võimaluste konfigureerimist. Kui lubate plaanija kohe, peate töötama vaikesätetega. Kui vaikevalikud sobivad teie jaoks, minge edasi ja klõpsake nuppu Luba automaatne postituse plaanija. Kui soovite siiski oma automaatse postituse ajakava konfigureerida, lugege edasi, et saada lisateavet iga valiku kohta.

Automaatse postituse ajakava valikud

Selles jaotises käsitleme kõiki valikuid, nii et saate täielikult kasutada Auto Post Scheduleri pistikprogrammi võimsust.

Automaatse postituse ajakava

automaatse postituse ajakava

Esimene rivis on Automaatse postituse ajakava ülaltoodud suvand, mis võimaldab teil seadistada automaatse avaldamise ajakava. Vaikeväärtus on 24 tundi, mis tähendab, et avaldate automaatselt ühe postituse päevas. Näiteks kui soovite avaldada kaks postitust päevas, peate muutma selle väärtuseks 12 tundi. Peate avaldama neli tükki päevas, muutma selle väärtuseks kuue tunni ja nii edasi.

Taaskäivitage avaldamisel?

taaskäivitage avaldamise suvandil

Teiseks on teil olemas Taaskäivitage avaldamisel? märkeruut, mis on kasulik, kui soovite vanu postitusi uuesti avaldada. Lahtri märkimine avaldab juba avaldatud postitused. Põhimõtteliselt aitab see valik muuta teie ajaveebi värskeks, avaldades postitused automaatselt uuesti.

Alustage ajastamise viivitust

Alusta ajastamise viivituse võimalust

Kolmandaks, teil on Alustage ajastamise viivitust, mis aitab teil määrata viivituse enne, kui teie esimene plaanitud postitus ilmub. Vaikeväärtuseks on seatud null (0), mis tähendab – kui lubate automaatse postituse plaanija, avaldatakse teie esimene plaanitud postitus kohe. Saate seada algusaja viivituse sekundites, tundides või päevades, mis tähendab, et teil on täielik kontroll oma postituste reaalajas ilmumise üle.

Piirdu kontroll nende postitustüüpidega

Siis on meil Kontrollige ainult neid postitustüüpe valik. Selle valiku abil saate valida, milliseid postitustüüpe soovite ajastada. Postita on vaikeväärtus, kuid saate valikusse lisada ka muid postitustüüpe. Kuidas? Hoidke lihtsalt nuppu VAHETUS klaviatuuril ja valige kõik postitustüübid, mida soovite automaatselt ajastada.

Kontrollige ainult nende kategooriate postitusi

Järgmisena on meil Kontrollige ainult nende kategooriate postitusi, mis võimaldab teil valida, milliseid kategooriaid ajastada. Vaikimisi on kõik kategooriad valitud, kuid võite alati soovi korral kategooria välja jätta. Valikutele kategooriate lisamiseks hoidke lihtsalt nuppu VAHETUS klaviatuuril ja valige soovitud kategooriad.

Kontrollige ainult nende autorite postitusi

Samamoodi võite valida teatud autorite postituste automaatse ajastamise. Automaatne postituse ajakava hõlmab vaikimisi kõiki autoreid. Võite soovi korral ka mis tahes autori kaasata / välistada, vajutades nuppu VAHETUS klahv oma valiku tegemiseks.

Piirake kontrolli märksõnaotsinguga postitustele

Lisaks saate postitusi ajastada märksõnade kaupa. Arendaja sõnul välistatakse sidekriipsuga tähtaja ettekandmine sellele terminile vastavad postitused. Näiteks ‘John-Malkovich’ tagastab postitused, mis sisaldavad ‘John’, kuid mitte ‘Malkovich’. Saad selle? Vinge, lähme edasi.

Piirake kontrollide arvu teatud päevadel kuni

Pärast seda on teil Piirake kontrollide arvu teatud päevadel kuni valik, mis pakub teile palju kontrolli oma avaldamisaja üle. See valik aitab teil määrata ajavahemiku, mille jooksul teie postitused igal päeval avaldatakse. Ajavahemik tuleb sisestada 24-tunnises vormingus.

Kas saate teada, kuidas ülaltoodud variant töötab? Siin on näide. Oletagem, et soovite avaldada plaanitud postitused esmaspäeviti kella 8.00–17.00, sisestate esmaspäeva pesasse 0800–1700. Kui soovite teisipäeviti avaldada plaanipäraseid postitusi kella 18–13, sisestate teisipäeva pessa 0600–1300 ja nii edasi.

Ärge ajakava kuupäevadel

Kui soovite teatud kuupäevad vahele jätta, pakub automaatne postituste ajakava teile just vajalikku võimalust. Ärge ajakava kuupäevadel Ülaltoodud valik võimaldab teil valida, millistel kuupäevadel te ei soovi postitusi ajastada. Pistikprogramm toetab järgmisi vorminguid: d-m-Y (nt 17-06-2019), d-m (nt 17-06), M (nt 06) ja d (nt iga kuu 17. kuupäev)..

Abikõlblikud postituse staatused

Järgmisena saate hõlpsalt valida postituse oleku, mida kontrollida. Teil on Mustandid, ootel ja Avaldatud postitage olekud, mille hulgast valida. Kui valite Mustandid, mustandi olekuga postituste avaldamist kontrollitakse. Kui valite Ootel, ootel postitusi kontrollitakse postituse osas. Ja kui valite Avalda, avaldatud postitusi kontrollitakse ringlussevõtu osas.

Extra prügikasti valikud

Põhja poole saate rohkem valikuid, mis aitavad teil ülaltoodud viisil kontrollida, kuidas te oma postitusi taaskasutate.

Silumis- ja logimissuvandid

Hapo chini kabisa (st allosas) on teil logimis- ja silumisvalikud, mis on abiks tõrkeotsingul. Vaadake pilti allpool.

Valikute salvestamine

Kui olete soovitud suvandid valinud, klõpsake lihtsalt nuppu Värskenda suvandeid nagu allpool esile tõstame.

automaatse postituse ajakava salvestamine

Automaatse postituse ajakava lubamine

Ja kui eeldate, et te pole automaatse postituse ajakava lubanud, klõpsake nuppu Luba automaatne postituse plaanija nuppu nagu allpool näidatud.

Kui olete automaatse postituse ajaplaneerija pistikprogrammi lubanud, peaksite nägema üksikasju, mida me allpool oleval ekraanisilbil esile tõstame.


Nagu me siin täna õppinud oleme, on WordPressi postituste hulgimüük ajastus. Kõik, kes saavad WordPressi pistikprogrammi installida, saavad häälestada automaatse postituse ajakava ja alustada WordPressi postituste hulgiplaneerimist nagu profid. Nüüd peate meeles pidama ainult sisu loomist!

Kas plaanite oma WordPressi postitusi hulgikaupa mõne muu meetodi abil? Või on teil küsimusi või ettepanekuid? Jagage palun meiega allpool olevas kommentaaride jaotises.

Märge: Seda postitust on värskendatud, et tõsta esile automaatse postituse ajakava pistikprogramm. Algses 2015. aasta postituses kasutati pistikprogrammi Drafts Scheduler, mida enam ei toetata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map