Kui, miks ja kuidas oma WordPressi saidile premium-sisu lisada

Esimene küsimus, mida peate endalt ausalt küsima, kaaludes oma sisu kättesaadavaks ainult tasulistele lugejatele. Kas teie sisu on seda tõesti väärt? Paljudel ettevõtlusega alustavatel inimestel on oma äriväljavaadete suhtes tavaliselt väga optimistlikud ootused. Optimism on väikestes annustes hea, kuid pragmatism ja kriitiline hinnang hoiavad ettevõtteid sageli pikema aja vältel mängus. Parimatel ettevõtetel on tervislik annuseoptimism, mida kahandab pragmatism.


Google oleks suurepärane näide. Nad investeerivad pidevalt võõrastesse tehnoloogiatesse (optimismi) ja veel 96% nende tuludest seostatakse reklaamimisega alates 2011. aastast. Neil on rikkus ja ressursid, mis võimaldaksid neil endale lubada mõnda märkimisväärset rahalist luksumist.

Kui alustate esimest korda blogijana, ei pruugi teil olla rahalisi vahendeid vigadest õppimiseks. Veenduge, et te ei teeks ühtegi!

Kas inimesed maksavad teie sisu eest?

See on kõige põhilisem ja samas kõige olulisem küsimus, mida peate endalt küsima. Ja “Kerge jah” saabumine on väga lihtne. Selle keeruka, kuid ülimalt olulise küsimusega tegelemine on ülioluline.

raha

Kui viitan sisule – pean silmas videoõpetusi, veebikursusi, pilte, stock-pilte, heliraamatuid, e-raamatuid, tavalisi artikleid, uudislugusid ja igasugust meediumit, mis suhtleb publikuga. Ja teie pakutavate teadmiste / teabe jaoks on vaja inimesi, kes on nõus oma raskelt teenitud sissetuleku üle andma. Ja see pole lihtne. Siin on mõned head küsimused, mida saate endalt küsida, et otsustada, kas kasutajad reageerivad teie sisule:

 • Kas leiate kõikjalt Internetist täpselt sama sisu, mida oma lugejatele tasuta müüte? Kui vastus on jaatav, peatuge siin, ei saa te kunagi oma sisu raha eest müüa. Kui keegi saab midagi tasuta, pole motivatsiooni seda osta (eeldusel, et ajalisi eeliseid pole). 
 • Kas teil on selles konkreetses valdkonnas usaldusväärsust, mille kohta teavet pakute? Kas teil on juba ajaveeb või veebisait, mida aastaid käitate ja mis pakub teatud teemadel konkreetset teavet? Kas teil on kõrgharidus konkreetses valdkonnas või sellega seotud valdkondades? Põhimõtteliselt mitu inimest teie veebisaiti külastab? Kõik, mis lisab usaldusväärsust, on arutelus väga asjakohane.
 • Kas on õige aeg? Sisu vaatamise kulude lisamine mõjutab seda, kui tõhusalt saate oma ettevõtet laiendada. Kui olete jõudnud publiku kriitilise massini või kui uute klientide ostmise kulud on tootlust vähendamas ja kui kasv aeglustub, kuna olete turuosa osas niši / tööstuse tipus või lähedal, hea aeg premium-sisu loomiseks.
 • Kas teave, mida kavatsete müüa, sisaldab mingeid arusaadavaid või praktilisi teadmisi? Sisu, mis pakub rahalisest / emotsionaalsest rikastamisest vähe kasu või pole sellest üldse kasu, on turul tavaliselt keeruline. 

Järgige raha, see viib teid väga harva eksiteele. Kui mõistate, kuidas märksõna uurimine töötab, saate otsustada, kui väärtuslik on teie nišš või kui suur on teie niši konkurents. Võiksin siinkohal kirjutada märksõnauuringutest, kuid see teema on lai ja väärib sügavat arutelu – soovitan teil seda vaadata Mozi juhend märksõnade uurimiseks.

Kui te ei leia viisi, kuidas turuväärtust võrrandisse siduda, on teie ettevõtte kasumlikuks muutmine väga keeruline. Ilma numbrita on vastus ülalnimetatud küsimustele lihtsalt metsik oletus, mis ei aita teid. Edukad ettevõtted teenivad raha, teie sissetulekute optimeerimine peaks olema teie eesmärk. Peate teadma, kuidas sisu kättesaadavaks tegemine ainult tasulistele kasutajatele mõjutab teie sissetulekuid ja haaret.

See kõik taandub ükskõik millises nišis oleva piruka suurusele, nimetatud niši konkurentsivõimele, teie võimele pakkuda vaatajaskonnale suurt väärtuspakkumist ning kompromisside tegemine ettevõtte laiendamise ja paremate sissetulekumarginaalide vahel.  

Kuidas veebiettevõtted raha teenivad??

Kui ma räägin nüüd sisu müümisest ja esmaklassilise sisu loomisest, siis pean silmas ettevõtteid, kes sõltuvad üksnes või suures osas kraami turul müümisest.

BusinessCalc

See arutelu muutub erinevate ettevõtete puhul radikaalselt erinevaks. Mis on veebiettevõtte jaoks erinevad võimalikud sissetulekuallikad? Kõige tavalisemad on:

 • Reklaam
 • Sidusettevõtte turundus
 • Teenused või tooted
 • Premium sisu

Põhimõtteliselt töötab enamik veebiettevõtteid sissetuleku teenimiseks ühega neljast kanalist. Võtame näiteks WPExploreri – miks palkab WPExplorer kirjutajaid sisu loomiseks kirjutajaid, ainult et mitte seda sisu müüa?

Esimene põhjus – Me pole WP-uudiste ainus allikas. Meie veebisaidil on päris vinge sisu, mis aitab WordPressi kasutavatel veebiettevõtetel. Meil on suurepärase sisuga mitmesuguseid teemasid, mis hõlmavad turundust, otsimootori optimeerimist, hostimist ja peaaegu kõiki muid aspekte eduka ettevõtte juhtimisel WP-toega veebisaitide kaudu.

Teine põhjus – Meie ajaveebi hea sisu tähendab suurepärast turundust. Pidage meeles, et ma rääkisin usaldusväärsuse suurendamisest, see lisab meie usaldusväärsusele suuresti. Sisu muutmine ainult tasulistele lugejatele kättesaadavaks teeks takistusi.

Kolmas põhjus – WPExploreri peamine äritegevus on teemade, mitte sisu müük. WPExplorer on a teemaja , mis loob vingeid teemasid, mida on viimase paari aasta jooksul müüdud üle 35 000 eksemplari. Ja lisaks teemade müümisele kasutame ka sidusettevõtte turundus meie sissetulekutele pisut lisada. Kvaliteetse sisu loomine ei ühildu jällegi meie sissetulekuallikatega, see lihtsalt satuks korda.

Enamik veebisaite, mis oma sisu müüvad, suudavad pakkuda midagi sellist, mida teised veebisaidid ei suuda, näiteks uudiste õigeaegne edastamine või põhjalikud arvamused ja artiklid, mida te kuskilt mujalt ei leia. See on ka põhjus, miks nii paljud ajalehed ja ajakirjad veebis kasutavad tulude teenimiseks tellimismudelit. 

Kuidas müüte esmaklassilist sisu??

Kui müüte e-raamatut, mis on siin pakutavate asjadega võrreldes väga erinev. Minu kirjeldatava juhtumi puhul räägime ettevõttest, mis loob päevas / nädalas suurepärast värsket sisu. Nii et isegi kui veebisait ei teeni reklaami kaudu raha ja ei tegutse sidusettevõtte ega teenuste müüjana, saab ta raha teenimiseks müüa õigeaegselt toodetud sisu.

Tellija ja liikmelisuse mudelid

A tellimine modelleeritud on suunatud suure sisu tootmisele ja siis on pakkuja ja lugeja vahel väga vähe suhtlemist. See on mudel enamiku premium-ajakirjade ja ajalehtede, näiteks The New Yorker või WSJ jaoks.

A liikmelisus See mudel sobib veebiettevõtetele, mis ületavad sisu pakkumise, aktiivsete liikmete baasiga veebisaitidele, kes on ka veebiettevõtte pakutavate teenuste või toodete vastuvõtjad. Samasse liikmesusse kuulumine võib olla juurdepääs ainult liikmetele mõeldud sisule.

Oleme arutanud teie sisu müümise üle ja eesmärk pole toote turule toomine ega teenuse müümine. Nii et me räägime tellijatest, mitte liikmetest. Peame üles ehitama abonentide baasi. Veebisaitidel on tavaliselt suur vaatajaskond, kuid ainult väike osa neist on tellijad ja tasuliste abonentide puhul langeb see protsent veelgi.

See võib olla natuke keeruline, nii et hoian seda lihtsana. Selle tegemiseks on mitu võimalust. Kuid parim viis oleks.

 1. Looge suurepärast sisu
 2. Looge vaatajaskond ja saavutage skaala
 3. Looge esmaklassilist sisu
 4. Teisendage väike protsent mittemaksvast vaatajaskonnast maksvateks abonentideks
arvutigraafikud

Kasv on monetiseerimisest olulisem.

Kas te kujutate ette, kas proovite müüa sisu uhiuuel veebisaidil, mille domeen on vähe või üldse mitte? Kui te pole kuulsus, ei tööta see. Nii et peate kindlasti sisu avaldama. Aga kui palju?

 • Kasutage lähenemist, mis annab igale lugejale kindla artiklite arvu kuus. See on hea mõte, kui toodete iga kuu palju sisu.
 • Saate oma publikule näidata üksikasjalikku katkendit artiklist või selle katkendeid, mis esitavad ennekuulmatuid väiteid. Meelitage oma publikut sisu ostma.

See peab teile kindlasti meelde tuletama, kuidas tarkvaraarendajad tegutsevad, need näitavad teile piisavat arvu funktsioone, et meelitada teid tarkvara premium versiooni ostma. Siin olev pakkumine on väga sarnane, näidake oma publikule lihtsalt nii palju, et nad saaksid ülejäänud summa kinni maksta.

Samuti pean siinkohal rõhutama, et peate välja mõtlema, kuidas see mõjutab teie otsingumootori optimeerimist. Kui teie veebisait tugineb liikluse jaoks otsingumootoritele, nagu enamik veebisaite, võib teie veebisaidi otsimootorite paremusjärjestuse edastamise korral blokeerida teie sisule juurdepääsu, kui otsimootorite indekseerijad vajavad pilku..

Teie tellijate ja liikmete loomiseks mõeldud WordPressi pluginad

Nüüd heade asjade peale! Kuidas oma esmaklassilist sisu müüa? Lihtsaim viis on kasutada mõne hea pistikprogrammi abi, et saaksite keskenduda oma sisule. Esiteks on teil vaja kindlat liikmelisuse ja tellimise pistikprogrammi. Ja kuigi enamikku pistikprogrammidest nimetatakse liikmestaatuse pistikprogrammideks, toimivad need hästi ka teie veebisaidil mitmel tasemel tellimuste ja erineva juurdepääsu taseme loomiseks. Siin on meie lemmik liikmeks saamise ja liitumise pluginad WordPressile:

 • Piira sisu Pro on üks parimaid viise oma sisu raha teenimiseks. Teie liitumis- või liikmelisuse taseme loomiseks ja haldamiseks on hõlpsasti kasutatavaid funktsioone ning konkreetsete postituste, lehe või sisutükkide piiramise võimalusi..
 • MemberPress on veel üks suurepärane pistikprogrammi variant, mis ühendab rohkem liikmesuse valikuid, aruandlustööriistu ja võimaluse müüa nii digitaalseid kaupu kui ka esmaklassilist sisu.
 • MemberMouse on veel üks vinge ja võimas pistikprogramm, mida saate kasutada liikmeksoleku, tellimuste ja toodete müümiseks. Lisatud funktsioonid klientide haldamiseks, meililistidele, ainult liikmetele mõeldud aladele, toetamise automatiseerimisele, aruandlusele ja muule – see on võimas tööriist premium-sisu müümiseks.

Lisaks liikmelisuse pistikprogrammile soovite oma suurepärase sisu reklaamimiseks suurepärast valikut ja hüpikpistikprogrammi. Siin on mõned, mida me armastame:

 • Optini koletis on vaieldamatult üks tuntumaid optiini teenuseid veebis. Paljude vormide, paigutuste, värvide, väljumiseesmärkide, A / B-jaotuse testimise ja paljude aruannete võimalustega on see suurepärane investeering mis tahes ettevõtte jaoks.
 • Õitsema by Elegant Themes on veel üks populaarne valik, kuna see sisaldab lihtsaid funktsioone, reageerivaid kujundusi ja kohandamisvõimalusi, lisaks on see pärit selliselt hästi tuntud brändilt.
 • Popup Pro WPMU poolt on puhas ja lihtne optiini plugin. Oma uudiskirja või lugejatele reklaamimiseks kasutage lihtsalt malle ja lihtsaid võimalusi värvide, animatsioonide ja muu jaoks.

Ja kui soovite rohkem näha, siis kontrollige neid kasulikke liikmesuse ja optiini pistikprogrammi voorusid:

 • Piirake oma liikme WordPressi saidil sisu
 • Parimad WordPressi liikmelisuse pistikprogrammid
 • Õppige 5 parimat WordPressi konversiooni soodustavat hüpikprogrammi pistikprogrammi
 • Kasulikud WordPressi pistikprogrammid teie meililisti laiendamiseks

Mähkimine üles

Praeguseks kõik. Rääkisime sellest, kas peaksite oma lugejatele esmaklassilist sisu müüma, ja WordPressi parimatest tööriistadest, mis võimaldavad teil tellijatele hõlpsalt oma parimat sisu müüa. Ja kui teil on kahtlusi sisu osas, mille eest inimesed oleksid nõus maksma, lugege palun läbi Miles Gallifordi roll on MarketingProfs. Mul oleks hea meel kuulda teie arvamust selle kohta, mida ma allpool olevates kommentaarides arutasin ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map