Konversioonimäära optimeerimise juhend WordPressis

Konversioonimäära optimeerimine (CRO) on oluline veebisaidi optimeerimise tehnika, mis tegeleb sellega, kuidas külastajad teie veebisaidiga tegelevad. See on põhimõtteliselt viis rada ja optimeerida külastajate arv, kes on tegelikult teie toote ostmine või esinedes soovitud tegevusele.


Siin on huvitav fakt: suure liiklusega, kuid madala konversioonimääraga veebisait teenib vähem tulu kui suhteliselt madala liiklusega, kuid kõrgema konversioonimääraga veebisait. Teisisõnu:

Suurem konversioonimäär annab paremat tulu.

Sõnastik

Järgnevalt on toodud mõned mõisted, mida peame enne juhendiga jätkamist mõistma. Jagagem see ära, et me ei unustaks:

 • Teisendus: Kui külastaja sooritab konkreetse tegevus teie veebisaidil, nimetatakse seda konversiooniks.
 • Tegevus: Toiming võib olla mis tahes tegevus või tehing, mille soovite oma külastajal läbi viia. See võib olla uudiskirja registreerumine, teie (või reklaamitud) teenuse ostmine, oma sotsiaalse kanali tellimine jne..
 • Konversioonimäär: Võtke konverteerivate inimeste arv ja jagage need külastajate koguarv oma saidile. Näiteks kui teie saidil on 1000 külastajat, neist 50 konverteerib, siis on teie konversioonimäär 5%

Konversioonimäära valem

 • Konversioonileht: Toimingute jada, mille külastaja teeb kliendiks teisendamiseks. (Klient on selles kontekstis keegi, kes teeb teie soovitud toimingu)

Lihtne konversioonileht

 • Tegevuskutse (CTA): See on nupp, mida külastajad saavad peaks klõpsake soovitud toimingu tegemiseks nuppu. See võib olla ükskõik, kas „Osta kohe”, „Tasuta prooviperioodile registreerumine” või loomingulised, näiteks „Vaadake, miks te raha kaotate”..

Bounce Exchange

Bounce Exchange on väljumise eesmärgi saavutamiseks mõeldud tehnoloogia üks piiridest. Nupud, mida näete, on CTA-d. 

Põhinäitajad

Edaspidi on siin mõned põhijuhised CRO jaoks, laenatud Neil Patelilt (tuntud analüütikaekspert).

 • Teie CRO-i jõupingutused peaksid olema suunatud rohkem konversioonide kogumisele – st konversioonimäära suurendamisele.
 • CRO ei põhine sellel, mida soovite. See on umbes pannes end külastajatele kingadesse ja nende vaatenurgast mõtlemine. See on protsess, mis muudab külastaja jaoks soovitud toimingu võimalikult lihtsaks ja usaldusväärseks.
 • CRO-le saab pöörduda kahel viisil – tõendid tagatud ja üldised tehnikad. Esimene nõuab rohkem pingutusi ja tavaliselt on selle parem investeeringutasuvus.
 • Üldised tehnikad ei pruugi alati töötada. Mis töötab ühe veebisaidi puhul, ei pruugi töötada teise.

cro protsess

CRO on evolutsiooniline protsess

 • Tõendid on tagatud CRO jõupingutused peaksid olema kasutajakesksed ja andmepõhised. See ei peaks põhinema ainult õpikute taktikal. Peate oma kasutajaid uurima, omandama teadmisi ja vormistama hüpoteese, neid testima ja protseduuri korrama, kuni olete saavutanud oma konversioonieesmärgi.
 • Uurimistöö näitab, et liiga palju valikuid mõjutab meie otsustusprotsessi. Seetõttu tuleks iga soovitud toiming paigutada oma sihtlehele. Parim on mitte segi ajada ühte lehte, kus on liiga palju võimalusi või CTA-sid.
 • Ülaltoodud punkti jätkamiseks peaksid teie CRO jõupingutused olema suunatud ka: kõrgeim kasutajakogemus. Ärge jätke kasutajal arvama, kas ta soovib teie uudiskirja jaoks alla laadida ainult e-raamatu või registreeruda eraldi. Selle asemel pakkuge neile ühe uudiskirja registreerimisvormi, kus nad saavad teie e-raamatu tasuta koopia.
 • Pidage meeles, vähem valikuid = väiksem otsustamise aeg = kiirem teisendamine.
 • Pildid on väärt 1000 sõna ja teatud pildid töötavad paremini sõltuvalt teie sihtrühmast. Päris pildid vahel edestama põhipilte.

Mis eristab CRO-d – miks see on nii oluline??

CRO on üks neist tehnikatest, mis arvestab kvaliteet üle kvantiteedi. Nagu ma juba varem mainisin, ei maksa suure liiklusega, kuid konversioonideta veebisait teile raha. Nii et selle asemel, et keskenduda oma turundustegevusele suurema liikluse omandamisele, peaksite selle kallal töötama teisendades juba olemasoleva liikluse. See maksimeerib teie kasumit, ilma et peaksite suurema liikluse eest maksma (muidugi peaksite kandma CRO-protsessi kulud).

CRO jõupingutused nõuavad märkimisväärselt ajalisi (ja potentsiaalselt rahalisi) investeeringuid. Jagage oma turunduseelarve võrdselt liikluse ning SEO ja CRO-ga on hea mõte. Liikluse läbi sõelumine aitab CRO-l eraldada teie ettevõttele sobivat tüüpi külastajaid. Koos andmepõhine uurimistöö lähenemisviisi abil saate aru oma klientide tüübist. Saate neid tulemusi kasutada täpsustage oma SEO-d ja liikluse omandamise jõupingutused sihtliikluse saamiseks. Need külastajad on tõenäolisem teisendamine.

cro parandab liikluse omandamist

CRO parandab liikluse omandamise protsessi

CRO protsess

1. Tuvastage leht, mida peate optimeerima

Pange alus – teadke, mida peate tegema. Nimetage element teie saidil vajab optimeerimist. See pole nii lihtne, kui tundub. Nagu me varem nägime, sõltub CRO teie veebisaidist ja mis veelgi tähtsam – teie vaatajaskonnast. Taktika, mis töötab suurepäraselt ühel saidil, ei pruugi teie oma töötada.

Siin on näide. Mõelge olukorrale, kus olete spetsialiseerunud WordPressi nõustamisteenustele ja pakute tasuta konsultatsiooni. Teie eesmärk peaks olema tasuta konsultatsiooni võimaldava lehe ja CTA optimeerimine. Inimesed konverteerivad suurema tõenäosusega, kui nad nagu esialgne tasuta pakkumine.

2. Kehtestage lähteolukord

Enne kui saate optimeerimisega alustada, peate teadma, milline oli eelmine esitus. Siit tuleb algtase. Otsige üles konversioonistatistika ja määrake see oma lähtejooneks. Valige kindlasti a elujõuline kestus (päevad, nädalad või kuud) sõltuvalt teie liiklusest ja pidage seda praeguse CRO-protsessi jaoks kinni.

Kuidas sellega WordPressis hakkama saada:
Google’i sisukatsed, mis on osa Google Analyticsist, on suurepärane võimalus WordPressi testlehtede jagamiseks. See võimaldab eesmärkide seadmist ja lehevariantide registreerimist jälgimiseks. See aitab veebimeistritel tuvastada „võitnud“ leht. Siin on sisse panema Google’i sisukatsetuste integreerimiseks oma WordPressi veebisaidiga, pakkudes liidest koodilõigu hõlpsaks lisamiseks oma lehtedele. Arutleme terve WordPressi konversioonimäära optimeerimise tööriistade täieliku loendi sarja eelseisvas artiklis.

3. Tuvastage tõkked

Nüüd, kui olete asunud konkreetsele lehele, mida soovite optimeerida, eraldage konversioonileht loogilisteks osadeks. Kui teil on kõrge põrkemäär, määrake osa, kuhu kasutajad kipuvad lahkuda. See on osa, mida soovite muuta. Valmistatakse selle osa erinevad versioonid ja A / B testitakse neist ühte.

See ei ole alati nii, et kasutajad soovivad teie saidilt lahkuda. Mõnikord võiksite oma maandumislehel teha väikeseid (või suuri) muudatusi ja vaadata, kuidas need vanaga võrreldes toimivad..

Näiteks võisite oma CTA paigutada karusselli – see on tõesti halb mõte. Kolme slaidiga automaatses liuguris oleks CTA peidetud kaks kolmandikku ajast! Palju parem on staatiline sihtleht teave on hästi nähtav. Sama kehtib ka Flash- ja HTML5-prindilehtede kohta. Nad on vana kool, stiililt väljas ja jube nii SEO kui ka CRO jaoks, hoolimata sellest, kui ilusad nad välja näevad.

4. Kustutage tõkked

Kui teie põrkemäär on kõrge, küsige endalt – miks on nii, et külastajad lahkuvad just sellelt lehelt?

Siin on mõni küsimus, mis aitab süüdlast märgata:

 • Kas CTA on korralikult nähtav või on seda raske leida?
 • Kui CTA on klõpsatav? Kas inimesed klikivad CTA-l?
 • Mõlemal juhul kasutage sama saavutamiseks soojuskaardi analüüsi tarkvara.
 • On riskiriba liiga kõrge? Näiteks krediitkaardiandmete küsimine tasuta konsultatsiooni jaoks pole nii hea mõte. Klapi poolel kuvades „krediitkaarti pole vaja” on suurem võimalus konversiooniks.

Kui soovite oma sihtlehel teha väikseid muudatusi, siis võiksite seda teha katse koos järgmisega:

envato koduleht

Envato kodulehel on kasutatud iseloomustuse + CTA-lähenemist

 • Muutke CTA mikroskoopiat
 • CTA paigutuse muutmine (suuremad nupud, teksti suurus, kirjastiil jne)
 • Proovige kogu sihtlehe jaoks erinevaid värvikomplekte. Uuringud näitavad, et värv mõjutab kasutaja tuju ja käitumist.
 • Sihtlehe andmemahu muutmine – kas kasutajad kerivad CTA saavutamiseks liiga palju?
 • Kui tihti näitan CTA-d? Millist mõju avaldab CTA korduv kuvamine konversioonimäärale?
 • Kas minu pealkirjad piisavalt magnetiline?
 • Kliendi iseloomustuste, portfelli ja klientuuri positsiooni muutmine.
 • Kas ma olen liiga palju küsides info registreerumisvormil? Näiteks on hea mõte mitte küsida kliendi aadressi, kui krediitkaardi töötlemise teenus seda ei vaja.

5. Loputage ja korrake

Me peame sellest aru saama CRO on pidevalt arenev protsess. Pärast konkreetsete elementide komplekti tehnikate katsetamist saavutate konkreetse teisendusmäära. Tööstustrendi muutus mõjutab masse. Mõelge nutitelefonide buumile ja asjade internetile. See viib masside huvide muutumiseni.

Eile oli asi korraliku paari kõrvaklappide omamises. Täna on kõik seotud traadita boomboxidega – the Beats Pill.

Üldised viisid CRO parendamiseks

Siiani oleme rääkinud spetsiifilistest turundusvõtetest – tõkete tuvastamine, CTA optimeerimine, mikroskoopia, jne. Vaadakem nüüd mõnda neist muud kuidas saate oma konversioonimäära parandada. Need meetodid on üldised ja kehtivad kõigil veebisaitidel, mille eesmärk on hea kasutajakogemus (UX).

Kellelegi, sealhulgas Google’ile, ei meeldi aeglane veebisait.

Teie veebisaidi kiiruse parandamiseks on palju võimalusi – oleme neid blogis varem kajastanud, nii et loodetavasti näevad need natuke tuttavad välja.

Geeky ja / või aeganõudvad tehnikad (ükskõik kui väikesed):

Kas soovite kohest rahulolu? Täna saate oma saidi kiiruse parandamiseks rakendada paremat vahemällu salvestamist või CDN-i. Siin on meie lemmikvalikud.

1. Rakendage WordPressi vahemälu

2. Kasutage sisu edastamise võrku

Vaevavabad tehnikad:

Need maksavad üldiselt rohkem, kuid annavad teile meelerahu. Siin on nimekiri erinevatest hostimistehnikatest, järjestatud kulude kahanevas järjekorras:

1. Hallatud WordPressi hostimine

wpengine

Viige oma WordPressi sait üle tuntud saidile hallatud WordPressi hostimine ettevõte – nad on uskumatult kiiresti ja te ei pea muretsema hostimise / kiiruse / turvalisuse / värskenduste probleemide pärast. Teil on vaja vaid tasuda kuupõhine arve ja teil on selleks vabadus keskenduge oma sisule.

 • Näide: WPExplorer kasutab ja soovitab WPEngine
 • Maksumus: 30–250 dollarit kuus

2. Jagatud WordPressi hostimine

saidiplats

Kasutatud a jagatud WordPressi hostimine teenus. See on vorm, mis on spetsialiseerunud domeenile WordPress ja hiljuti tutvustasid seda suuremad hostimisettevõtted.

 • Näide: SiteGround, meediatempel
 • Maksumus: 15–80 dollarit kuus

3. Hallatud pilvemajutusteenus

pilveteed

Kasuta hallatud pilvemajutusteenus nagu Cloudways – nad võõrustavad ja haldavad teie WordPressi saiti pilvimajutuse pakkujates nagu Microsoft Azure, DigitalOcean ja Google Cloud.

 • Maksumus: 5-300 dollarit kuus

4. Pilvemajutusteenused

digitalocean wordpress

Sellised ettevõtted nagu DigitalOcean teevad pilvemajutust lihtne ja taskukohane. Samuti pakuvad need ühe klõpsuga WordPressi installeerimist, nii et saate WordPressi jaoks valmis veebisaidi ühe minuti jooksul juurutada.

 • Negatiivne külg: Peate olema tehniliselt korras ja tõrkeotsing on tõeline valu.
 • Plussid: Plussküljel saate oma serveri üle rohkem võimu ja kontrolli, võrreldes hostitud kuludega hostimisega seotud kulud, võrreldes jagatud hostimisega, tõusevad minutiga.
 • Maksumus: 5-300 dollarit kuus

5. Virtuaalserver

sinine vaim

Jagatud hostimine ei vaja tutvustamist. See on CRO-le taskukohane esimene samm ja ühe klõpsuga WordPressi installimisega saate oma saidil üsna kiiresti alustada..

 • Näide: BlueHost
 • Plussid: Üks lihtsamaid ja usaldusväärsemaid viise WordPressi saidi juurutamiseks algajatele.
 • Miinused: Võib põhjustada seisakuid ja konto peatamise liiklustiheduse ajal.
 • Maksumus: 4-8 dollarit kuus

Järeldus

Seega on teie organisatsiooni oma CRO jõupingutused pole ühekordne asi. Sarnaselt SEO-ga peab sammu pidama koos viimased huvid oma külastaja.

Uurimistöö. Häirima. Korda.

Järgmises artiklis võtame vaatluse alla mõned hämmastavad WordPressi pluginad, mis aitavad teil keskenduda oma konversioonimäära optimeerimise protsessile minimaalsete tehniliste kuludega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector