Kohandage oma WordPressi teemat nende kasulike tööriistade abil

Tööriistad oma WordPressi teema kohandamiseks

Sellele järgmisele küsimusele vastamiseks on teil neli sekundit – täpne aeg, mida peate oma veebikülastajatele püsiva esmamulje loomiseks. Mida teeksite oma veebiettevõtte eristamiseks arvukatest teistest seal tegutsevatest ettevõtetest? Märgistage tokk… kolm, kaks, üks. Aeg on läbi.


Tõenäoliselt tulid nende vastuste hulgas välja järgmised:

 • Teil on kõige vingemad tooted
 • Räägi suurepärane isiklik lugu, miks sa teed, mida sa teed
 • Looge tohutu veebikohalolek
 • Rääkige kellegagi Final Famous, Inc-st, mis on täiesti fiktiivne ettevõte

Kui väljamõeldis kõrvale jätta, siis varundage meie loendis kolmas täpp; suurepärase veebipõhise kohaloleku loomine. Lihtsam öelda kui teha: veebipõhise kohaloleku loomine, mis võimaldab teil rahvahulgast eristuda, hõlmab paari tegurit, mis seostuvad suurepärase veebisaidi olemasoluga.

Kas ütlete suurepärast veebisaiti? See on õige; teie veebisait on muu hulgas teie veebiettevõtte nägu – teie ainus võimalus teha oma väljavaadetele suurepärane esmamulje. Tänases postituses avaldame 20 tööriista, mida saate kasutada oma WordPressi teema kohandamiseks vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja traalides olevate klientide meelitamiseks. Enne tööriistade loendit on siin mõned tõed WordPressi teema kohandamise kohta, mida peate oma teemades muudatuste tegemisel meeles pidama.

Kuidas kohandada WordPressi teemasid

Kui te pole kunagi WordPressi teemat kohandanud, võite arvata, et see on nii keeruline protsess, mis nõuab raketiteadlase ajusid ja neurokirurgi vastupidavust. Miski ei võiks tõest kaugemal olla. Tänu WordPressi täiustatud teemavalikute laiale valikule on WordPressi väljanägemise ja funktsioonide muutmine lihtsam kui kunagi varem. Ja paljud teemad, nagu näiteks Kokku, hõlmavad sisseehitatud lehtede koostajaid ja kohandamisvalikuid, nii et saate luua ühetaolise veebisaidi ilma koodi kasutamata.

Isegi kui teie käsutuses on palju valikuvõimalusi, pole mõned funktsioonid ja stiilid lihtsalt sisseehitatud, mis tähendab, et peate need käsitsi lisama. Kui proovite proovida kedagi, kellel on vähe aega või kogemusi, käsitsi koodi kirjutamiseks, ei tekita see kõige parem tunne, seega millised on teie võimalused WordPressi teemade kohandamiseks?

Täpse WordPressi teema otsimisel võite minna tasulise teemaga (näiteks Kokku), tasuta teema või teemaraamistikuga, sõltuvalt teie ettevõtte vajadustest ja isiklikest eelistustest. Tasuta teemaga ei pane te oma krediitkaarti maha, kuid funktsioonide ja valikute ebapiisavus paneb teid soovima. Muidugi, võite alati päikesepoolselt saada pistikprogramme mis tahes funktsioonide jaoks, kuid me kõik teame, kuidas see läheb.

Kvaliteetsete WordPress-teemade abil saate funktsioone, väljanägemist, värskendusi ja vinge tuge hinnaga. Piisab, kui öelda, et teie valitud esmaklassilisel teemal ei pruugi olla kõiki funktsioone ja valikuid, mis teid ruudukujuliseks tagasi viivad. Kommertslik teemaraamistik pakub teile paindlikkust, parimaid veebistandardeid, puhast koodi, tuge jne, kuid kui te ei tea, mida teete või vähemalt on lapseteema, olete ummikus ega saavuta palju teema kohandamise või isegi arendamise valdkonnas.

Piisavalt üllatusena on lapseteema kasutamine parim viis WordPressi teema kohandamiseks. Kajasime siin varem WordPressi lapseteemasid, nii et ma ei hakka üksikasjadesse laskuma, kuid te ei tohiks kunagi teema faile otse kohandada, et vältida iga muudatuse kaotamist iga kord, kui teemat värskendate. Selle asemel peaksite kasutama lapseteemat. Lasteteemad võimaldavad teil vanemateemal põhineva unistuste saidi üles ehitada, ilma et oleks oht, et värskenduse korral kaotate oma kohandamise.

Lapseema stiilitabelifaili (style.css) kasutades saate muuta mõne rea koodiga kogu veebisaidi väljanägemist. Spetsiaalse PHP-faili nimega function.php abil saate funktsioone lisada või oma saiti struktuuriliselt muuta. Võite minna sammu edasi ja luua lapseteema jaoks mallifailid, mis annab teile täieliku kontrolli oma teema kujunduse ja ülesehituse üle.

Kui teie lapse teema on paigas, saate selle oma soovi järgi ümber pöörata ja arvata, mida saate, CSS-i redigeerida mingil määral otse oma WordPressi administraatori juhtpaneelilt. Kuid muudatused, mida saate sel viisil teha, on piiratud, seega on vaja täiendavaid tööriistu.

Tööriistad oma WordPressi teema kohandamiseks

Tööriistad, mida selles jaotises käsitleme, hõlmavad kooditoimetajaid, FTP-kliente, koodide inspektoreid, pildimanipulaatoreid ja tõenäoliselt kõike muud, mis on veebiarendajate, veebidisainerite ja tehniliselt asjatundlike veebisaitide omanike valduses. Kui olete täiuslik algaja, leiate ka mõned kalliskivid, kuid HTMLi, CSSi ja PHP tundmaõppimine on teie huvides – nendest asjadest, millest WordPress koosneb. Sellegipoolest on siin nimekiri tööriistadest, mida peate oma WordPressi teema viljakaks kohandamiseks.

TemplateToaster

TemplateToaster

Üks lihtsamaid võimalusi on kasutada kohandatud teema loomise tööriista, näiteks TemplateToasteri kujunduse koostaja. tarkvara. Kui see on arvutisse installitud, on teil kõik, mida võiksite oma teema kujundamiseks vaja minna.

Kasutage oma malli loomiseks sisseehitatud visuaalset ehitajat. Veergude, päiste, kohandatud menüüde, galeriide, vidinate alade ja muu jaoks on palju võimalusi. Kõik ilma kodeerimiseta. Kui soovite kujunduse oma otselehele üles laadida, saate hiljem aega säästa, kui soovite oma kujunduse loomisel isegi sisu lisada. Lisaks on kõik täielikult reageeriv (seega pole vaja muretseda oma saidi kujunduse kujundamise pärast erinevatele seadmetele) ning RTL ja mitmekeelne on valmis. Ja kui olete kõik oma kohandatud teema loomisel rakendusega TemplateToaster valmis, peate vaid selle eksportima!

Chrome’i arendaja tööriistad

Teil on WordPressi teema installitud ja kasutamiseks valmis, kuid kuidas sa täpselt tead, millist elementi kohandada? Kui vaatate oma teemat eestvaates, ei saa te öelda, milline element on milline. Taust ei ole parem, kuid tänu Chrome’i arendaja tööriistad, saate eelvaate teema struktuuri ja CSS-i muudatustele eelvaadet vaadata, nii et näeksite enne nende kodeerimist, kuidas need välja näevad. Saate visuaalselt kontrollida mis tahes elementi, kasutades punkti ja klõpsu lähenemist, mis muudab teie töö lihtsaks. Google Chrome’is saate arendaja tööriistad avada, klõpsates oma saidil paremklõpsuga ja valides „Kontrolli elementi”.

Märkmik++

WordPressi teema kohandamine hõlmab (või hõlmab) palju koodide kirjutamist. Selleks vajate võimsat tekstiredaktorit, mis võimaldab teil jääda asjade tippu. Märkmik++ on teie parim panus, kuna seda on lihtne kasutada, see näeb hea välja ja pakub rohkelt vingeid funktsioone, mis teevad koodi kirjutamisest palju rõõmu.

Ülev tekst

Notepad ++ töötab Windowsiga, kuid kui teil on vaja Mac-arvuti jaoks üksik-tekstilist redaktorit, Ülev tekst on suurepärane valik (seda me kasutame siin WPExploreris kõigi oma teemade kodeerimisel). Kaasas on tähelepanu kõrvale juhtimise režiim, jagatud redigeerimise tugi ja see võimaldab teil kohandada kõike, vahetudes samal ajal projektide vahel koheselt.

Kohalik server (WAMP, XAMPP, MAMP, LAMP)

Parim ja lihtsaim keskkond WordPressi teemade kohandamiseks (või arendamiseks) on kohalik server. See välistab sisselogimise ja otse serverisse üleslaadimise protsessi, säästes teie aega ja vaeva. See tähendab ka, et teil on serveri täielik kontroll, et seda vastavalt erinevatele vajadustele kohandada. Teemade kohandamiseks või arendamiseks ei pea te ostma hostimisruumi ega registreerima domeene / looma alamdomeene, mis on teie rahakoti jaoks suurepärane. Puudub seisakuid ega kasutuspiire ning kõiki muid asju, mida te praeguse WordPress-hostiga vihkate.

Oma kohaliku serveri loomiseks vajate selliseid programme nagu WAMP ja XAMPP Windowsi jaoks, MAMP Mac OS X jaoks või LAMP Linuxi jaoks. Ma kasutan WAMP-i ja see on siiani olnud vinge nii hea. Kas soovite teada saada, kuidas WordPressi installida? Tutvuge meie juhendiga!

Adobe Photoshop

Oota, ma pole graafiline disainer. Tahan lihtsalt oma WordPressi teema (sid) kohandada. Kas oskate öelda, miks ma seda vajan Adobe Photoshop? Siin on teie rõõmuks kena väike pakkumine:

[Photoshop] on defacto standardne tarkvara piltide töötlemiseks. Kasutan seda logode redigeerimiseks, taustakallete värvide muutmiseks ja veebisaidi mis tahes pildielementide [peaaegu] kohandamiseks. – Chris Cree, veebipõhine turundus.

Nüüd näete, miks teil on vaja WordPressi teemade kohandamiseks Adobe Photoshopit? Photoshopiga saate teha nii palju muid asju, nagu maketide loomine, veebivärvide valimine, veebis piltide salvestamine jne. Photoshop maksab iga kuu umbes 20 dollarit, mis on minu maailmas natuke kallis, kuid seda väärt.

GIMP

Kui hakkate alles alustama ja on piiratud eelarvega, on Photoshopis 20 dollari suurune kuupüüdmine kuus asi, mida te ilmselt ei soovi teha. Siseneb GIMP ja teie päev ja 240 dollarit aastas on kokku hoitud. Ehkki seadistamine on keeruline, on GIMP Adobe Photoshopile väärt alternatiiv.

GenerateWP

Teemade kohandamise alustamisel vajate erinevate komponentide, näiteks taksonoomiate, külgribade, kohandatud postitüüpide, menüüde, lühikoodide ja tööriistaribade koodilõike, et mainida vaid mõnda. Kuigi saate valida, kas kulutada tunde lõppu Google’i kasutamine koodid, GenerateWP pakub teile lihtsaimat ja kiireimat viisi oma projekti jaoks kohandatud koodi loomiseks, kasutades uusimaid WordPress API ja kodeerimisstandardeid. Genereerige soovitud kood ühe nupuvajutusega.

MisFont

Minu teema minutiliste detailide (nt fondide) muutmine võib kujundusele ja kasutajakogemusele suurt mõju avaldada. Kuid oma WordPressi saidi jaoks täiusliku fondi valimine võib väljakutsuda, kui tuhandeid fonte seal on. Ärge muretsege, aga tööriista WhatFont abil saate hõlpsalt teada suvalisel veebilehel kasutatavaid fonte. Installige lihtsalt brauseri WhatFont laiend, käivitage see ja hõljutage kursorit mis tahes tekstiplokil. Lihtne kui 1, 2, 3.

CSSViewer

Tööriist „Kontrolli elementi” töötab suurepäraselt, kuid kas see on sama muljetavaldav kui tööriist CSSViewer? See on kõlav ei. Kuigi te ei saa CSS-i visuaalselt redigeerida (nagu jaotises „Kontrollige elementi”), on CSSViewer lihtne ja intuitiivne CSS-i vaataja, mis muudab WordPressi teemade kohandamise imelihtne. Teil on vaja ainult laiendust installida ja hõljutada kursorit elementidel, et näha CSS-i atribuute.

Mannekeeni sisu

Enamasti saate WordPressi teema omandades just selle – tühja teema lõuendi ilma sisuta. Saate siiski värvi ja nokaga kohandada, kuid ilma näiva sisuta on keeruline välja selgitada, kas midagi on valesti. Aga kust ma saan mulle lahedaid näitsikuid? Meil on teie selg kaetud; saate näidissisu alla laadida saidist Teemaüksuse test koodeksi peal või WordPressi näidissisu WPCandy-s.

WPBakery (endine visuaalne helilooja)

WPBakery ehitaja on selle kirjutamise ajal trendikas toode CodeCanyon’is. See on äärmiselt kasutajasõbralik ja reageeriv lohistamislehe ehitaja, kellel on muude magusate funktsioonide hulgas ka visuaalseid redigeerijaid. Lihtsamalt öeldes saate programmi Visual Composer abil üles ehitada ükskõik millise WordPressi lehe, mida te ette kujutate. Kõlab nagu tööriist, mida soovite WordPressi teema kohandamisel teie kõrval kasutada, eks?

Vastuvõtliku kujunduse, üle 45 sisuelemendi, malli, mitmekeelse toe ja muude funktsioonide hulgas hõlpsa kasutamise korral on Visual Composer just see, mida vajate oma unistuste WordPressi teema üles ehitamiseks. Selle müük on üle 388 000, muljetavaldav ostjareiting on 4,65 / 5,00 ja maksab ainult 64 dollarit.

Teema testisõit

Theme Test Drive on hinnatud maineka arendaja Vladimir Prelovaci hinnatud plugin, millel on vöö all enam kui 25 pistikprogrammi. Pistikprogramm ei tee midagi väljamõeldud – pääsete lihtsalt administraatorina mis tahes teemaga turvaliselt proovile … samal ajal kui külastajad kasutavad vaikimisi [teemat].

See on õige, kasutades teema Test Drive’i, saate oma WordPressi saidil korraga käivitada kahte teemat. Muidugi näevad teie lugejad ainult ühte, kuni teist kohandate. Sisselogimisel näete ainult kohandatud teemat, mis võimaldab teil muudatusi teha läbipaistvalt, ilma et kasutajad kunagi märkaksid, et kasutate enda jaoks muud teemat.

Kas ma reageerin

Kui kohandate oma WordPressi teemat uute funktsioonide ja stiilidega, soovite näha, kuidas kohandatud teema erinevates seadmetes välja näeb ja funktsioneerib. Kui te ei tea, kust alustada, on teie vastus Kas olen reageeriv. Kui olete veebisaidil Am I Responsive, lisage lihtsalt oma URL ja klõpsake GO! nuppu ja see on see.

Muud sobivad alternatiivid hõlmavad Vastuvõtlik disaini kontrollija, või StudioPressi poolt pakutav mobiilse reageerimisega disaini testimine. Te ei soovi, et kohandatud elemendid ekraani laiuse muutmisel kattuksid või rivist välja langeksid?

WordPressi teema kohandaja

See tööriist oleks pidanud selles nimekirjas esimesena olema, aga hei, kes niikuinii loeb. Kohevaks kõrvale, WordPressi teema kohandaja on hõlpsasti kasutatav WordPressi tööriist, mis võimaldab kohandada mis tahes teemat reaalajas eelvaatena. Sõltuvalt teemavalikust saadaolevatest suvanditest saate kohandada kõike alates päisest menüüdes kuni värvide ja vidinateni ning palju muud. WordPress Theme Customizer’i kasutamiseks liikuge lihtsalt saidile Välimus Kohanda oma WordPressi juhtpaneelil.

CSS kangelane

See on kõik-ühes veebidisaini tööriist, mis aitab teil WordPressi teemat hõlpsalt kohandada. Lihtsalt osutage ja klõpsake nuppu, et redigeerida veeriseid, polsterdust, värve, tausta, fonte ja lisada muude seas visuaalefekte, näiteks varje ja hõlju. CSSHero.org-is on see tööriist “… WordPressi lõplik pistikprogramm, mis võimaldab hõlpsalt ja intuitiivselt punktide ja klikkide liidese abil teie teemade kõiki atribuute kohandada.”

Evernote

Ükskõik, kas kohandate oma või kliendi teemat, peate märkmete tegemiseks ja oma edusammude jälgimiseks tööriista. Võite valida, kas minna vanakooli ja teha märkmeid paberile, mille hiljem kaotate, või hüpata sellele Evernote Ribavagun ja hoidke märkmeid oma seadmetes korraldatult ja sünkroonituna. Valik on teie enda teha. Parim osa? Evernote on tasuta!

FileZilla

WordPressi teema kohandamise ajal ja pärast seda peate failid oma veebiserverisse üles laadima. Võite kasutada oma hostimiskontoga kaasasolevat failihalduri funktsiooni või koos sellega FileZilla, paljudele kasutajatele mõeldud FTP-klient. See on tasuta ja ühildub muu hulgas Windowsi ja Mac OS X-iga.

FireFTP

See on suurepärane brauserilaiend WordPressi austajatele Firefoxi jaoks. FireFTP mängib Firefoxiga hästi, nii et saate faile üles laadida / alla laadida otse oma lemmikbrauserist, ilma et peaksite kunagi iseseisvat FTP-klienti alla laadima. Lisaks on FireFTP tasuta, töötab reklaamitud kujul ja numbrite põhjal üsna populaarseks tööriistaks. Tegelikult on see parim veebipõhine FTP-tööriist!

Põhilaager

Kui kohandate teemasid elatiseks, on teil ilmselgelt projekte, mis jooksevad pähe. Kui te ei suuda oma tööd jälgida, lähevad asjad lõpuks teele, midagi sellist, mida te kindlasti ei soovi. Põhilaager maksab vahemikus 25–150 dollarit kuus ja on parim vahend ülesannete määramiseks, tähtpäevade kontrollimiseks, projektide koostööks, failide jagamiseks ja aruteludeks. “ Basecamp pakub 60-päevast tasuta prooviperioodi, nii et ärge kartke seda proovile panna – nad ei küsi teie krediitkaarti.

ActiveCollab

Kui Basecamp pole teie maitsele, ActiveCollab on muljetavaldav alternatiiv. Tänu hulgaliselt vingetele funktsioonidele ja alates 25 dollarist kuus pakub ActiveCollab teile kõiki tööriistu, mida vajate mis tahes projektiga kursis püsimiseks, mitte ainult teema kohandamist.

Sinu kord…

Kui te pole veel hakanud WordPressi teemasid kohandama, on see eriti lihtne, kui teil on enam kui 20 vinge tööriista, mis muudavad teie töö lihtsamaks ja lõbusamaks. Kui kodeerimine pole teile mugav, soovitame kohandamiste tegemiseks kasutada funktsiooni rikas teema, näiteks Kokku. Milliseid muid tööriistu te kasutate, kui kohandate WordPressi teemasid? Kui teile see postitus meeldis, siis palun jagage oma mõtteid ka meiega, ootame alati teie tagasisidet. Kuulutus astra.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map