Kohandage oma WordPressi administraatori ala White Label Branding abil

  1. 1. Praegu loeb: Kohandage oma WordPressi administraatori ala White Label Branding abil
  2. 2. Kuidas kohandada oma WordPressi administraatori kasutajaliidest

Kõik on WordPressi administraatori liidesega tuttavad. Detsembris anti sellele a uus kaasaegne disain. Värviskeemi täiustati, kuid liidese üldine paigutus pole paljude aastate jooksul muutunud.


WordPress on tuntud oma paindlikkuse tõttu funktsionaalsuse tõttu, mida pistikprogrammid ja teemad pakuvad. Kahjuks pole administraatori piirkond paindlik. WordPressi põhiversioon ei lase teil administraatori ala viisil muuta.

Täna tahaksin anda teile lühikese ülevaate fantastilisest pistikprogrammist pealkirjaga White Label Branding, mis võimaldab teil muuta administraatori ala vastavalt oma vajadustele. Pistikprogramm on kasulik klientidele veebisaitide brändimiseks ja vajalike menüüde eemaldamiseks.

White Label Branding pakub sadu kohandamisvõimalusi. Valikud on jagatud viieks põhiosaks: bränding, navigeerimine, sisselogimine, värviskeemid ja rollide haldur.

Bränding

Administraatori ala kaubamärgistamine on suurepärane viis oma veebisaitide eristamiseks ja oma klientide profiili tõstmiseks nii klientide kui ka töötajate jaoks. Pistikprogramm võimaldab teil muuta administraatori faviconi, päise logo ja jaluse logo. Selles piirkonnas saab keelata ka WordPressi sõnumid ja abivalikud.

Brändingu valikud

E-posti aadressi ja nime, mida kasutatakse teavitusmeilisõnumites, saab konfigureerida. Sõnumeid saab lisada ka avalikule armatuurlauale ning redigeerijate ja administraatorite armatuurlauale.

Vaikevidinaid saab ka armatuurlaudadelt keelata. See on kasulik valik, kuna armatuurlaud võib kasutajaid sageli rahvarohkeks muuta ja üle jõu käia.

Brändingu valikud

Navigeerimine

White Label Branding võimaldab teil eemaldada (loe: peita!) Kõrgeima taseme menüüd ja alammenüüd WordPressi peamisest administraatori menüüst (s.o lehe vasakus servas asuvast menüüst). See on kasulik, kui loote veebisaidi mõnele sõbrale või kliendile, kellel pole WordPressiga kogemusi. Näiteks võite eemaldada algajate kasutajate menüü lingid Ilme ja sätted, et olulisi konfiguratsioonisätteid ei muudetaks.

Navigeerimisvalikud

Samuti saab peita WordPressi administraatoririba (st menüü lehe ülaosas). Teise võimalusena saate administraatori ribalt eemaldada konkreetsed üksused.

Navigeerimisvalikud

Logi sisse

Sisselogimislehte ja sisselogimisvormi saab kohandada seadete alal. Saate muuta sisselogimislogo ja sisselogimislehel kasutatavat värviskeemi. Seejärel saab vormi horisontaalse ja vertikaalse telje abil lehele paigutada.

Sisselogimisvalikud

Vormi kohandamise võimalusi on palju. Saate muuta iga sildi, välja ja äärise värve. Vormi raadiust saab ka muuta.

Saadaolevat konfiguratsioonivõimaluste arvu ei kasuta enamik WordPressi kasutajaid; kuid need on olemas neile, kes seda vajavad.

Sisselogimisvalikud

Kui teile vaikimisi sisselogimisvorm ei meeldi, saate selle HTML-i ja CSS-i abil täielikult omaga asendada. Samuti on võimalus malli sätete varundamiseks.

Sisselogimisvalikud

Värviskeem

WordPress 3.8 tutvustas kaheksat uut administraatori värviskeemi. See oli kena vaheldus siniste ja hallide võimaluste vahel, mis enne olid saadaval.

Valge sildi kaubamärgi värviskeemid

Igaüks neist uutest värviskeemidest saab valida värvilahenduse alusena White Label Branding’is. Saate kohandada põhivärvi, lingi värvi ja värvi, mida kuvatakse, kui keegi hõljub üksuse kohal.

Värviskeemi valikud

Värviskeemi sätteid saab varundada ja seal on võimalus laadida ka oma ikoonikomplekt.

Värviskeemi valikud

Rollijuht

White Label Branding sisaldab ka täielikku rolli- ja võimete haldurit. See funktsioon pole vaikimisi lubatud. Peate selle lubama suvandite piirkonnas. Kui see on lubatud, saate lubada või keelata kõik kasutajarühmade lubade sätted. Lube saab ka kasutajapõhiselt seadistada.

Rollihalduri üheks parimaks funktsiooniks on võimalus WordPressi administraatoriala kasutajagrupi jaoks täielikult keelata ja seejärel teisele lehele suunata. Näiteks kui te ei soovi, et kommentaatorid administraatori ala vaataksid, võite keelata abonentide kasutajarühma administraatori ala ja suunata nad tagasi oma avalehele.

Rollijuhi valikud

Valikud

Pistikprogrammi suvandite leht võimaldab teil lubada või keelata pistikprogrammi spetsiifilised funktsioonid, näiteks rollihalduri ja e-posti kaubamärgi.

Valikute leht

Õnneks on pistikprogrammil suurepärane impordi- ja ekspordisüsteem. See võimaldab teil varundada oma administraatori konfiguratsiooniseadete iga aspekti ja eksportida need teistele veebisaitidele, nii et kõik teie veebisaidid on seadistatud ühtemoodi.

Veebisaidi kujundajad võiksid eksportimisvaliku abil kasutada ka klientidele erinevaid konfiguratsioonimalle. Näiteks saate konfigureerida ühe seadistuse algajatele kasutajatele, teise WordPressiga tuttavatele kasutajatele jne. See säästab teid iga kord administraatori liidese konfigureerimisest.

Valikute leht

Lõplikud mõtted

Olen varem kasutanud paljusid WordPressi administraatori kohandamise pistikprogramme. Enamik võimaldab teil teha lihtsaid kohandamisi, nagu näiteks sisselogimisvormi logo muutmine ja administraatori ala värviskeemi muutmine. White Label Branding on selles osas erinev. See võimaldab teil kohandada administraatori liidese kõiki aspekte. Ma ei saa mõelda ühelegi muule pistikprogrammile, mis annab teile administraatori ala selle taseme kontrolli.

Pistikprogrammi jaemüük on CodeCanyonilt 25 dollarit. Algselt ilmus see 2010. aasta lõpus, kuid seda uuendatakse regulaarselt tänapäevani. Kui kavandate veebisaite sõpradele või klientidele, soovitan kontrollida White Labeli brändingut, kuna see annab teile täieliku kontrolli selle üle, mida inimesed saavad WordPressi administraatorialal näha ja teha. Pistikprogramm on kasulik ka neile, kes soovite oma administraatori menüüd korrastada ja menüüd eemaldada (kuna tänapäeval tundub iga pistikprogrammi arendaja tungivalt oma menüü lisamiseks tipptasemele!).

Lisateave valge sildi kaubamärgiga WordPressi pistikprogrammi kohta.

Kui kasutate kõiki oma veebisaite ükshaaval, kuid soovite siiski sisselogimisvormile ja administraatori alale brändingu lisada, siis soovitan kasutada Administraatori kohandamine selle asemel. Allalaadimine on tasuta ja konfigureerimine võtab vaid minut.

Loodetavasti teile meeldis see arvustus. Kui teil on pistikprogrammi kohta küsimusi, küsige julgelt kommentaaride alalt.

Edu,
Kevin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map