Kes veel soovib makseid WordPressi saitide abil koguda?

Tugeva sisuhaldussüsteemina saavad WordPress eelistada blogijaid, vabakutselisi ja e-kaubanduse ettevõtete omanikke.


Lisaks sellele, et WordPress on populaarne ja kasutajasõbralik ajaveebiplatvorm, on sellel ka palju muid eeliseid. Seda saab kasutada mitmel ebatraditsioonilisel viisil. Lihtsalt mõne koodi lisamisega või mõne plugina (de) või mõlema abil saame WordPressi abil luua liikmelisuse veebisaidi, e-kaubanduse veebisaidi ja palju muud.

Kui aga asutame liikmelisuse või e-kaubanduse veebisaiti, peame makse kasutajalt või ostjalt sisse nõudma. Kas on võimalik koguda makse WordPressi saitide kaudu? Vastus on JAH. Üks WordPressi paljudest eelistest on hõlpsus selle integreerimiseks erinevate makseplatvormidega, võimaldades ostjal või kasutajal saidil maksta. Selles artiklis lubage mul jagada mõnda parimat viisi makse kogumiseks WordPressi saitide abil.

Tähtis: See postitus läbib mõned parimad meetodid maksete kogumiseks kõige lihtsamal kujul. Kui olete huvitatud täieõigusliku e-poe veebisaidi loomisest, siis vaadake meie postitust, mis käsitleb 20 parimat e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammi.

PayPal

koguda-maksta-kasutada-paypal

PayPal on kõige tavalisem variant. See on üks vanimaid veebimaksete pakkujaid, mida kasutavad miljonid ostjad ja müüjad. PayPaliga saate annetusi koguda ja ostukorvi üles seada. Kõik maksed lähevad otse teie kontole. Mõned pluginad, mis aitavad PayPali ja WordPressi integreerimisel:

 • PayPali annetused: Nagu nimigi ütleb, saab seda pistikprogrammi kasutada annetuste vastuvõtmiseks. See on lihtsalt konfigureeritav pistikprogramm kuvab nupu Anneta veebisaidil kas vidina või lühikoodi kaudu.
 • WP lihtne PayPali ostukorv: Ülaltoodud pistikprogramm on keeruline, kuid see on lihtne ühe klõpsuga makstav pistikprogramm. See annab saidile hõlpsasti kohandatavate sätetega e-kaubanduse näoilme.
 • E-kaubanduse tellimistorm WordPress: See e-kaubanduse pistikprogrammikomplekt on pilve hostitud PCI-ga ühilduv ostukorv koos sisseehitatud CRM-iga, et hallata ulatuslikke veebitellimusi ja saatmist. Saate müüa nii digitaalseid kui ka füüsilisi tooteid.

Kõik ülaltoodud on parimad viisid, kuidas koguda oma WordPressi saidil makse PayPali kaudu.

Selz WordPressi pistikprogramm

Teade: Ilmselt leidub seal mõnda klienti, kes väidavad, et see toode ei tööta õigesti, vaadake allpool olevat Kamili kommentaari. Soovitame teil enne toote kaalumist teha mõned täiendavad uuringud, et näha, kas asjad on paremaks läinud.

Kui otsite meetodit digitaalsete toodete ja teenuste müümiseks, soovitan tungivalt Selzi. Kõik, mida peate tegema, on luua tasuta konto ja hakata müüma. Kuutasu ei ole. Kui pakute teenuseid tasuta, isegi siis ei võta Selz teilt midagi. Maksate Selzile 5% igast tehingust pluss 25 senti ainult siis, kui müüte. See on PayPali jaoks fantastiline alternatiiv kahel põhjusel:

 • PayPal võtab kõrgeid tehingutasusid.
 • PayPal on paljudes arengumaades töötamatu või keelatud.

Selz töötab seevastu igal pool. Maksete kogumiseks WordPressi saitidel installige ja konfigureerige lihtsalt Selzi e-kaubanduse pistikprogramm. Nende lihtsate skriptide abil saate makseid koguda otse Facebookist, Pinterestist ja Twitterist.

selz-wordpress-plugin

Kassaprotsess WordPressis on ülilahe. Ostja ei pea tehingu ajal isegi lehelt lahkuma. Kõik toimub samal lehel ja ostja saab digitaalse toote e-posti teel kohe, kui tehing läbi saab. Kõik ostja üksikasjad on nähtavad Selzi konto armatuurlaual. Saate selle isegi integreerida Aweberi või MailChimpiga, et sünkroonida klientide e-kirju otse oma e-posti loendiga. Selzi kontole laekunud makseid saab otse teie pangakontole või PayPali teha.

Google Wallet

google-rahakott

Google Wallet, Google’i teenust kasutavad peamiselt USA pangakontode omanikud ja see on vastuvõetav enam kui 160 riigis. Kasutajad saavad nutitelefonide kaudu üksteisega edastusi teha. Google Walletit saab ostja kasutada WordPressi saitidel tasumiseks. Nagu PayPal, vajavad kõik ka e-posti id ja Google Walleti kontot. Mõned pistikprogrammid, mis aitavad Google Walleti ja WordPressi integreerimisel:

 • ClassiPress Google Checkout Gateway: Kui WordPressi sait kasutab ClassiPressi teemat, kasutage seda pistikprogrammi Google Walleti integreerimiseks.
 • WP-arve: Väga kasulik plugin vabakutselistele. Kui kasutate WordPressi kliendibaasi loomiseks või kui haldate WordPressil põhinevat kliendiportaali, on see pistikprogramm äärmiselt kasulik. Makseid saate luua, saata ja vastu võtta WordPressi juhtpaneelilt. See toetab rakendusi Google Wallet, PayPal ja Authorize.net.

Lisaks krediit- või deebetkaardiga raha saatmise eest 2,9% tehingu eest ei lisandu Google Walleti konto seadistamise, raha saatmise, töötlemise ja vastuvõtmise eest lisatasusid.

Triip

Triip

WordPressi kasutajad saavad seda kasutada Triip maksete vastuvõtmiseks kogu maailmas, kuid praegu toetatakse ainult USA, Suurbritannia, Kanada ja Iirimaa ettevõtteid. Teisisõnu peaks Stripe’i kasutamiseks teie ettevõte asuma neis neljas riigis. Mõned pistikprogrammid, mis aitavad Stripe’i ja WordPressi integreerimisel:

 • Raskusvormid + triip: Kui kasutate juba gravitatsioonivorme, kasutage selle pistikprogrammi asemel ribade kaudu maksete vastuvõtmiseks.
 • Dig Labsi pistikprogramm: See on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm. See on hõlpsasti konfigureeritav pistikprogramm tavaliste maksevormidega maksete vastuvõtmiseks. Maksevõimalusi saate nende sisseehitatud konksude kaudu paigutada mitmesse kohta.
 • WP triip: Plugin, mis on kodeeritud spetsiaalselt annetustega töötavate WordPressi saitide jaoks. Annetusnupud lisatakse kas lühikese koodi abil või sisestades selle malli.

Stripe’i abil on võimalik koguda nii deebet- kui ka krediitkaardimakseid Visa, American Expressi, Discoveri, MasterCardi, Diners Clubi ja JCB kaudu. Iga õnnestunud tehing maksab teile 2,9% tehingu kohta, millele lisanduvad tasud 30 senti.

EndNote

Neid pistikprogramme on lihtne ja hõlbus kasutada ning muuta oma WordPressi sait raha teenimise automaadiks. Proovige mõnda neist testida ja kasutage neid, mis sobivad ideaalselt teie ettevõttele. Kas teate mõnda WordPressi pistikprogrammi (tasuta või lisatasu), mida saab kasutada makse kogumiseks? Palun jagage seda meiega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map