Kasvatage oma WordPressi äri uudiskirjadega

Kasvatage oma WordPressi äri uudiskirjadega

Infolehed on brändide seas kõige tõhusamad viisid, kuidas suhelda oma klientide ja potentsiaalsete klientidega. Need võimaldavad teil suhelda lihtsal, kuid samas taskukohasel viisil. Turundajana tunnen, et infolehed paistavad usaldusfaktori tõttu silma teiste kanalite jaoks uskumatute alternatiividena. Infolehed kehtivad igas suuruses ja domeeniga ettevõtetele. Need toimivad teie isikliku aknana teie klientidele, töötajatele, müüjatele, inimestele, kes on teie ettevõttest üldiselt huvitatud.


Selles artiklis õpime, kuidas kasutada infolehti oma WordPressi ettevõtte kasvatamiseks. Samuti käsitlen 7-osalist juhendit teie ettevõtte infolehtede loomiseks. Pange teemat üksikasjalikult uurima.

Miks infolehed aastal 2020

Lihtne vastus on „tagastamine”. E-posti turundus loob ROI-i 4200%. Muidugi on sotsiaalmeediaturundus tänapäeval populaarsemaks muutumas, kuid seda on veelgi. Nii sotsiaalmeedia turundus (SMM) kui ka SEM-i maastikud on ühtaegu ülerahvastatud ja küllastunud. Peate konkureerima kümnete tuhandete konkurentidega ja märkamine on raske, isegi kui kasutate parimaid WordPressi SEO tööriistu turul. Samuti a uuring ütleb, et 80% põhja-ameeriklastest kasutab vähemalt ühte adblokeerijat. See vähendab nende platvormide tõhusust.

Sellega seoses tahan ka rõhutada, et kõik need tegevused on mõeldud müügivihjete genereerimiseks. Nende müügivihjete kogumiseks peate looma köitva sisu ja veenma lugejaid oma kontaktteavet jagama. E-posti aadressid kuuluvad potentsiaalsete klientide hulka, kes olete juba teie tellinud. See tähendab, et nad on juba huvitatud ja müügihunnikust poolel teel. Kui kaotate võimaluse nendeni jõuda, on tegemist ränga veaga ja seda tuleks igati vältida.

Lihtsaim viis WordPressi abil oma e-posti loendi kasvatamiseks on pistikprogrammi või kahe rakendamine. See võib hõlmata pistikprogrammi kasutamist infolehtede optiliste vormide lisamiseks hüpikvormi, optiiniratta (võita spinni) või spetsiaalse sihtlehe kaudu.

Mida teha pärast müügivihjete e-posti aadresside hankimist? Te ei saa neile turundusmeilisõnumeid kogu aeg saata, vastasel juhul märgivad nad teid rämpspostiks. Samuti pole soovitav ebapiisavalt suhelda. Infolehed ületavad lõhe sisuturunduse ja väärtuspõhise suhtluse vahel teie klientidega ja võimalike klientidega.

2020. aasta on teie jaoks õige aeg oma e-posti turunduskampaaniate ülesvõtmiseks või korraldamiseks, kui te seda praegu ei tee. See aitab hallata teie eelarvet ja jõuda tõhusalt olemasolevate klientide ja potentsiaalsete klientideni. Mis peaks turundajana teile esimesena pähe tulema? Vaatame seda allpool olevas jaotises:

Määrake päevakord ja korrigeerige oma meililisti

Rusikareeglina alustatakse mis tahes tegevust alles pärast selle eesmärgi määratlemist. Ma soovitan teil alustada soovitud tulemuse seadistamisega. Mida soovite, et inimesed pärast teie teatise lugemist teeksid? Kas soovite, et nad kasutaksid suunamiskoodi, sooduskupongi või räägiksid neile eelseisvast sündmusest? Selge päevakava seadmine aitab välja selgitada suuna, kuhu peate minema.

Samuti on üks olulisemaid nõuandeid mul teie postitusloendi puhastamine. Eemaldage passiivsed abonendid, mille tulemuseks on kopsakas e-kiri või muul viisil liitumine. See on eriti kasulik, nii et saate oma infolehti kohandada vastavalt sellele, mis teie publikule meeldib. Saate vastuvõtjaid järk-järgult laiendada, et sellest rohkem haakuda.

Siin loetlen 7 sammu teie ettevõttele suurepäraste infolehtede loomiseks. Neid põhimõtteid saate kasutada peaaegu igat tüüpi infolehtede korral.

7 juhist veatute infolehtede loomiseks igal ajal

Looge veatud infolehed

Enne kui edasi liikuda, peaksite teadma, et ajalehed erinevad palju muudest sisuvormidest. Väärtuse edastamiseks sõltuvad nad visuaalsest esteetikast teksti sisust. Need peaksid ajendama lugejaid võimalikult kiiresti CTA-nuppu klõpsama. Mõnes mõttes on soovitud toimingu kiireks käivitamiseks mitme väikese sisuelemendi kureerimine. Alustame projekteerimisprotsessist:

1. samm: alustage CTA-st

Jah, sa lugesid seda õigesti. Teie tegevusele kutsumise (CTA) nupp peaks olema teie jõupingutuste keskmes. See võib olla tasuta kupongid, suunamiskoodid, lingid üksuste / teenuste ostmiseks või RSVP oma linna sündmustele. Võite ka küsida soovitusi ja koguda tagasisidet. Teadmine, mida publik peab tegema, aitab kujundada üksikasju, mis sunnivad teda seda tegema.

WordPressi on lihtne tegevusele kutsuda lisada. Lehe koostaja, lühikoodi, vormi või optiini pistikprogrammi abil saate mõne minutiga oma saidil CTA.

2. samm: looge terav subjektirida

See on esimene asi, mida adressaadid näevad. Peate tegema selle nagu see, mida soovite isiklikult lugeda. Enamik meist otsustab mõne millisekundi jooksul postituse avamise või mitte. Seega on olemas mitu viisi, kuidas tagada teie teemarea asjakohasus:

 • Vältige üldisi teemaridu.
 • Hoidke see piiratud 5-7 sõnaga. See parandab ka mobiiltelefone kasutavate inimeste kogemusi.
 • See ei peaks välja nägema nii: KUIDAS IOT MÕJUTAB TÖÖKOHASI või MIS TE KÄSITAKSID KAUBA CoVID’19. Hoidke suurtähtede kasutamist alati normaalsena.
 • Vältige liiga paljude emotikonide kasutamist.
 • Ärge proovige hüüumärke kasutada, kui te ei paku auhindu ega kingitusi. See põhjustab enamikul juhtudel rämpspostina märkimist.

Lühidalt – ärge andke oma tellijatele põhjust oma uudiskirja vahele jätta. Tehke see klõpsamise väärt ja seadke ootused just sinna.

3. samm: lisage loo visuaalne külg

Vaatajaskonna hõivamiseks on graafika teemaribal alles teisel kohal. Autoriõiguse rikkumisega seotud probleemide vältimiseks soovitan kasutada kas tasuta fotosid või tasuta pilte. Pilt peab olema asjakohane ja ahvatlev. Kaaluge pealdiste kasutamist nii loo jutustamiseks kui ka teksti sisus ruumi säästmiseks. Uudiste saatmise eesmärgi saavutamiseks võite kasutada ka asjakohaseid värve või lihtsalt sobitada oma brändi värviga. Seal on palju tasuta veebipõhiseid tööriistu, mida saate kasutada oma WordPressi ajaveebi ja infolehtede piltide loomiseks.

Pidage meeles, et meie aju töötleb graafikat 60 000 korda kiiremini kui tekstilised andmed. Hea näide on toodud allpool:

Lisage loo visuaalne külg

4. samm: kirjutage e-posti sisu nagu kulturist

Ma ei tee siin üldse nalja. Klassikaline kulturismi oli seotud esteetikaga, mis olid hästi proportsionaalsed. Ka teie infoleht peab silmadele proportsionaalne ja meeldiv välja nägema. Mõned omadused, mille peate lisama, on:

 • Lühikesed read ja lühikesed lõigud.
 • Päiste sobiv kasutamine.
 • Võimaluse korral levitage sisu plokkidena.
 • Tõstke esile näpunäiteid, kasulikku teavet ja sõnumeid.
 • Parema nähtavuse tagamiseks joondage paremale, kui see on liiga pikk.
 • Säilitage vajaduse korral sidusus varasema suhtlusega.
 • Optimeerige kõigi seadmete ja ekraanisuuruste jaoks.

Selle tulemuseks on puhas, sisutihe ja köitev atraktiivsus struktuurile. Muidugi on kohustuslik sisestada ainult asjakohast teavet, kuid samamoodi on vaja kasutada ka õiget keeletooni. Proovige jääda viisakas, natuke juhuslikuks, kuid mitte ebaprofessionaalseks. Asutus sisaldab kõiki asjakohaseid andmeid selle kohta, miks tuleb CTA-l klõpsata. Selle väärtusliku ja harivana hoidmine läheb teie jaoks kaugele. Tööriistad on käepärased e-posti turunduse pistikprogrammide kujul, nagu WP-saitide puhul, samas kui CRM-id teistele. Need aitavad ehitamisel visuaalselt atraktiivsed e-posti mallid vaevata.

5. samm: lõigake rasv

Pärast infolehe kokkupanekut leiate alati selliseid osi, mis ei lisa piisavalt väärtust. Saate neid parafraseerida või need osad vastavalt vajadusele jätta. Rasva tükeldamine on oluline, et hoida lõplik sisu krõbe ja loetav. Korrektuuri ja redigeerimise ajal lugege seda mitu korda. Selle tulemuseks on ainult parem, kütkestav koopia.

6. samm: valige õige väljasaatmise aeg ja sagedus

See on massidele jõudmise tehniline osa. Need aitavad õige strateegia määratlemisel. Kui soovite maksimaalset CTR-i, peate otsustama õige sageduse ja saatma aja ära. Nagu paljud turundajad, nõustun ka mina, et infolehe saatmine esmaspäeva või teisipäeva hommikul on parim ajastus. Tellijad loevad seda tõenäoliselt töömeilisõnumeid lugedes.

See on jällegi subjektiivne. Kui olete restorani või kinosaali omanik, võiksid reeded olla teile soodsamad. Äärmuslikel juhtudel võite minna mis tahes sagedusele, näiteks päevas, nädalas, kuus või isegi aastas. Peate vaid tagama, et see ei häiri lugejaid nii kaugele, nagu nad tellivad.

7. samm: mõõtke ja viige tase üles

Infolehtede kirjutamiseks pole imerohtu. Peate oma eelmistest kampaaniatest õppima, mis teie vaatajaskonda erutab ja mis mitte. Kui käitate WordPressi saiti, saate hõlpsalt installida A / B tükeldamise testimise pistikprogrammi. Või sõltuvalt kasutatavast infolehe teenusest võidakse teie plaanisse lisada tükeldatud testimise ja analüüsi tööriistad.

Võite kasutada ka Google Analyticsi tööriistu, mida on lihtne seadistada, kasutades pistikprogrammi Google Site Kit. Kaasamise mõõtmine on pidev protsess, kuna inimesed muudavad mõne aja jooksul oma huvisid ja ka trendid muutuvad. Sellegipoolest aitab õigete tööriistade omamine teie mängu tasandada ja püsib asjakohane.

Kuidas infolehed aitavad luua tugevat ettekannet

Esiteks, kui tellijad klõpsavad, suunatakse nad otse teie sisule, ilma et konkurendid saaksid oma tähelepanu pöörata. Sellele lisandudes loeb rohkem inimesi nii kaua e-kirju 18 sekundit mis on varasemast kõrgem. Saate jagada näpunäiteid, tööstuse uudiseid või haridussisu; ükskõik kumb teie klientidele meeldiks näha, kuid ei saa regulaarselt teistelt ettevõtetelt. Olen alati tundnud vajadust viia suhtlus strateegia koostamise poole, et luua aruandeid. Rohkem kui pool (61%) tarbijate hulgast eelistavad brändid, kes võtavad nendega ühendust e-posti teel. Kampaania saate luua jagades oma infolehtede sisu või saates lubadusi või kuponge vastavalt ajakavale.

Teie ja teie lugejate vahel on alati teatav usaldus, kuna nad e-posti aadressid edastasid. See on siiani suurim tegur, mis käivitab isikupärastatud interaktsioonide sarja. Isikupärastatud e-kirjad saada 6x tavalisi tehingumäärasid. Võite analüüsivahendeid kasutades ja oma tellijatega intiimselt kontakti loomisel kaasamisi järk-järgult suurendada.

Infolehtede SEO mõju

Infolehed on teie SEO mängude vahetajad. Teie tellijad saavad neid päästa ja see on teie turundustegevuse üheks suurimaks eeliseks. See tõstab kaudselt teie SEO järjestust, kuna see suunab teie veebisaidile regulaarset liiklust ja julgustab inimesi teie kaubamärgiga teistel platvormidel suhtlema. Sotsiaalmeedia saitidele jagamisnuppude pakkumine on suurepärane viis SEO mahla saamiseks, kuna mainitud platvormid mainivad positiivseid signaale otsingumootoritele nagu Google. Kõik need on saadaval väga soodsa hinnaga ja seda ei saa kindlasti tähelepanuta jätta.

Sinu kord

Võime järeldada, et oma tarbijabaasiga suhtlemine muutub infolehtede kaudu lihtsaks, ilma et see kõlaks liiga tõrksalt. Kulude arvestamine toimib ka selle kasuks. Aja jooksul kaasamise suurendamine pole vähem kui vara, kuna nähtavuse saavutamiseks ei pea te lootma suurte taalade kulutamisele. Samuti juhivad nad pikas perspektiivis korduvat tulu palju paremini kui muud kanalid. Nagu öeldud, see on teie isiklik platvorm. Selle välimuse ja sisu üle on teil täielik vabadus, ilma et konkurendid selle ümber hõljuksid. Need on piisavad põhjused, miks saate infolehti kasutada, et laiendada oma ettevõtet 2020. aastal ja pärast seda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map