Kasutage korduva liikluse loomiseks tõuketeateid

Kasutage korduva liikluse loomiseks tõuketeateid

Oma publiku kaasamiseks peate saama nende tähelepanu tähendusrikkalt haarata. See ei ole aga alati lihtne ülesanne, eriti kui nende mobiilseadmetel on nii palju tähelepanuhäireid.


Õnneks pakuvad tõukemärguanded tõhusat lahendust. Push-teatised on kirjastajatele ja teistele ettevõtetele viis edastada oma vaatajaskonnale otseseid ja reaalajas sõnumeid, et aidata kaasa haarata ja suurendada liiklust.

Selles postituses räägime sellest, mis on tõukemärguanded, ja selgitame nende kasutamise eeliseid. Tutvustame teile ka neli näpunäidet, kuidas kasutada push-märguandeid korduva liikluse loomiseks ja arutame nende seadistamist oma WordPressi saidil. Alustame!

Push-teavituste kasutamise eelised

Push-teated on klõpsatavad hüpikteated, mida saab kasutada brauserites või mobiilseadmetes ja rakendustes. Need on vahetu, reaalajas otsese suhtluse vormid.

Push-teatiste abil saavad kirjastajad:

 • Jõudke nende lugejateni oma mobiilseadmetes kohtades, kus nad suurema osa ajast veedavad
 • Lisage uus kanal, mida nad otseselt kontrollivad, mis sarnaneb uudiskirjaga, kuid suurema avatud ja klikkimise määraga
 • Suurendage kaasatust ja naaskevisiite, aidates juhuslikest külastajatest saada lojaalseteks lugejateks ja luues harjumusi

Eelkõige uudiste ja sisu avaldajad saavad push-teavitustest kasu. Lõppude lõpuks pakuvad nad tõhusat viisi ajatundliku sisu, lugude ja värskenduste edastamiseks lugejatele. Push-teated võivad täita sama rolli nagu infolehed, kui on vaja lojaalsete lugejate baasi ehitada.

Push-teavituste teine ​​eelis on lubamisprotsessi lihtsus. Näiteks peavad teie saidi või mobiilirakenduse esmakülastajad ainult valima Lubama kui seda küsitakse, ja neid saab siis teie abonentide loendisse lisada.

Push Notification opt-in

Mobiilirakenduse tõuketeatistel on eriti kõrge osalemise määr. Uuringute kohaselt, ligi 60 protsenti Interneti-liiklusest tuleb mobiilseadmetest, kusjuures mobiilirakenduse tõuketeatiste lubamise määr on see 43,9 protsenti iOS-i kasutajatele ja 91,1 protsenti Android-kasutajatele (kuna viimasel platvormil toimub protsess automaatselt).

Nüüd, kui oleme hõlmanud tõukemärguannete kasulikkuse, vaatame nelja näpunäidet, kuidas neid kasutada oma ajaveebi või uudiste saidile korduva liikluse loomiseks.

1. Looge selgeid ja lühikesi sõnumeid ning kasutage emotikone

Tõuketeated on lühikesed. Tavaliselt on teil ainult umbes 40 tähemärki, et kasutajate tähelepanu köita ja oma sõnumit edastada. Seetõttu on soovitatav kasutada lihtsat ja otsest keelt.

Valige kindlasti teemad, mis on teie lugejatele olulised. Samuti on kasulik sõnumi kujundamine viisil, mis sisendab kiireloomulisust ja innustab tegutsema. Uudiste kirjastajate jaoks oleks üks võimalus tähelepanu köitmiseks lisada termini nagu „UUDISTE BREAKING” õigeaegse ja olulise loo tõuketeatesse.

Lisaks võiksite proovida kasutada meeldejäävaid ühevooderdisi ja üleskutseid tegevusele. Teadusuuringud on ka leidnud, et emotikonide kasutamine tõuketeadetes võib seotust märkimisväärselt suurendada.

Push Notification emotikonid

Emotikonid võivad aidata teie teates edastada teatud emotsiooni või tooni. Lisaks saavad need parandada teatise üldilmet.

Samuti on oluline luua köitev nõusoleku teade. Erinevalt veebiteatistest, mis kasutavad ainult lubamise või blokeerimise lubamissõnumeid, võimaldavad mobiilimärguanded teie saadetud sõnumeid isikupärastada.

Valimissõnumi meisterdamisel kaaluge lugejale valimise väärtuse ütlemist ja selgitust, mida nad saavad (uudislugusid, uusimaid värskendusi, spetsiaalseid tutvustusi jne). Samuti saate kohandada valikuid Luba ja Don Nupud ‘lubada’ on natuke isikupärasemad, kasutades selliseid termineid nagu „Jah!“ või “Võib-olla hiljem”.

2. Segmenteerige oma vaatajaskond

Inimesed ei taha, et neid pommitatakse pidevalt teadetega, eriti nendega, mis pole nende jaoks asjakohased. Üldistatud leviedastatud lähenemisviisi kasutamine teavituste edastamiseks võib põhjustada teie abonentide pahandamise ja loobumise.

Uuringute kohaselt võib vaatajaskonna segmenteerimine tõuketeatiste jaoks suurendada CTR-i 218 protsenti. Tuvastades oma tellijad nende huvide põhjal, saate edastada sõnumeid, mis on isikupärastatud igaühele. See peaks omakorda suurendama võimalust, et nad sõnumid avavad.

Abonentide kategoriseerimiseks on mitmeid viise. Näiteks saavad uudiste kirjastajad kasutajaid segmenteerida selle põhjal, milliseid sisukategooriaid lugeja huvitatud on. Muud segmentimisvalikud hõlmavad ajavööndit, asukohta ja seadme tüüpi.

Mobiilirakendused võimaldavad sisu avaldajatel ka oma tellijatel valida, mis tüüpi teatisi ja millal nad soovivad saada. See võimaldab kasutajal end paremini kontrollida ja vähem pommitada tarbetute teadetega.

Selle töötava tehnika näidet saab vaadata The New York Timesi tõuketeadete seadetes oma mobiilirakenduse jaoks.

Tõuketeate segmendi sätted

Sisu- ja uudiste kirjastajad saavad neid seadeid kasutada oma vaatajaskonnale väärtuslike sõnumite loomiseks. Saate teada, milliste lugude jaoks teie publik on huvitatud tõuketeatiste saamisest, ja neid vastavalt kohandada.

3. Olge tähelepanelik sõnumite ajastamise ja sageduse osas

Ühes uuringus leiti, et ligi 40 protsenti kasutajatest väidab, et nad loobuvad tõukemärguannetest, kuna häirivad neid valel ajal. Lisaks ütlesid enam kui pooled, et loobuvad sellest, kuna nende arvates on push-teated ärritavad.

Uuringud on näidanud, et kõrgeim klõpsamissagedus tõuketeadete puhul toimub teisipäeviti ja muudel tööaegadel. Kuid see on muidugi üldistus. Push-teadete kõige tõhusama aja ja sageduse kindlaksmääramine võib vajada mõnda katset.

See on veel üks põhjus, miks segmenteerimine on võtmetähtsusega; see aitab teil otsustada, millal igale abonentide kategooriale sõnumeid saata. Näiteks saavad e-kaubanduse saidid kasutada push-teatisi, et tegeleda ostukorvist loobumisega.

e-kaubanduse tõukemärguanne

Lisaks võimaldab vaatajaskonna segmentimine sõnumeid kohandada vastavalt ajavöönditele ja asukohtadele. Kui pool teie vaatajaskonnast asub teistsuguses ajavööndis, ei taha te saata sõnumeid, mida nad saavad keset ööd.

Uudiste, ajaveebide ja muude sisu avaldajate jaoks on sageli kasu hommikul sõnumite saatmisest. Näiteks saadab The New York Times iga päev tõuketeate “Morning Briefing”.

4. Jälgige õiget mõõdikut

Nagu iga turundusstrateegia puhul, on ka push-teatiste toimivuse jälgimine hädavajalik, kui soovite näha, mis töötab ja mis ei toimi. Milline teadete edastamise ja ajastus teie vaatajaskonnale reageerib, võib võtta veidi aega.

On teatud mõõdikud, millele tuleb tähelepanu pöörata ja mis aitavad teil tõuketeate toimivust hinnata, sealhulgas:

 • CTR
 • Osalemise ja sellest loobumise määrad
 • Avatud kursid
 • Säilitusmäärad

Parimad meetodid andmete hõivamiseks ja analüüsimiseks on erinevad, sõltuvalt platvormidest ja süsteemidest, mida kasutate teatiste saatmiseks. Oluline on aga see, et teie jälgimisstrateegia püsiks järjepidevana, nii et saate oma push-teateid pidevalt optimeerida ja täiustada.

Kuidas saata tõuketeateid WordPressi abil

On oluline mõista, et neid on erinevused veebi- ja mobiilimärguannete vahel. Veebiteatised ei paku isikupärastamisvõimalusi näiteks optimeerimissõnumitele, mida näiteks mobiilteatised teevad. Samuti ei lase need teil iOS-i kasutajateni jõuda. Lisaks on uuringute põhjal leitud, et mobiilirakenduse tõuketeatiste avatud ja klikkimise määr on kõrgem.

Mõlemat tüüpi tõuateateid WordPressi abil saate saata mitmel viisil. Veebiteatiste saatmiseks võite kasutada näiteks sellist tööriista nagu OneSignal.

OneSignali tasuta veebipõhiste teavituste pistikprogramm

Selle WordPressi pistikprogrammi installimiseks minge oma WordPressi juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus. Otsige üles pistikprogramm OneSignal ning installige ja aktiveerige see. Sealt saate viidata meie käepärasele juhendile, et lisada edasiste juhiste saamiseks WordPressile tõuketeateid.

Teisest küljest, kui soovite saata mobiilteateid, saate oma veebisaidil luua mobiilirakenduse versiooni, kasutades sellist teenust nagu MobiLoud.

MobiLoud WordPressi mobiilirakendused

nende tasuta pistikprogramm aitab lihtsalt muuta teie WordPressi saidi rakenduseks, mida saate seejärel kasutada teatiste saatmiseks. MobiLoudi abil saate luua ja saata automaatselt tõuketeateid otse oma WordPressi armatuurlaualt. Samuti annab see lugejatele võimaluse otsustada, milliste teemade kohta nad soovivad push-teateid saada. See sobib ideaalselt ajaveebide, uudiste saitide ja muude sisu avaldajate jaoks, kes soovivad seotust suurendada.


Selles rahvarohkes digitaalses keskkonnas on teil ainult nii palju võimalusi külastajaid kaasata ja veenda naasma. Push-teated pakuvad tõhusat viisi just selle saavutamiseks.

Õnneks on veebi- ja mobiilimärguannete loomine WordPressi kaudu lihtne. Seda tehes pidage meeles neid nelja näpunäidet:

 1. Kaasamise suurendamiseks looge emotikonidega selge, meeldejääv ja lühike sõnum.
 2. Kasutage vaatajaskonna segmentimiseks ja sihitud sõnumite loomiseks mobiilirakendust.
 3. Pidage meeles teatiste edastamise ajastust ja sagedust.
 4. Jälgige mõõdikuid, mis on teie ettevõtte jaoks kõige olulisemad, et optimeerida ja täiustada oma tõrketeatise strateegiat.

Kas teil on küsimusi tõuendusteadete kasutamise kohta? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map