Kas peaksite valima tasuta või premium WordPressi teema?

Kas peaksite valima tasuta või premium WordPressi teema?

Kui alustate just uut projekti, võib olla keeruline otsustada, kas valida tasuta või esmaklassiline WordPressi teema. Kuigi esmaklassilisi teemasid peetakse üldiselt parimaks valikuks, ei ole see tegelikult alati nii.


Selles artiklis võrdleme tasuta ja esmaklassilisi teemasid hinna, tugiteenuste, turvalisuse ja värskenduste, kasutatavuse ja kvaliteedi kriteeriumidega. Samuti kaalume freemium-teema valimise eeliseid. Alustame siis …

Raha väärtus

Kokku

Hind on ilmne erinevus tasuta või premium WordPressi teema valimisel. Paljud alles alustanud inimesed on ettevaatlikud uue teema eest maksma, kui nad ei tea, kas nende projekt õnnestub.

Kuigi tasuta teema on algselt „tasuta”, on reaalsus selline, et kui soovite luua professionaalse või tulusa veebisaidi, peate tõenäoliselt ostma mujalt. Tasuta teemad tervikuna ei sisalda laiaulatuslikke funktsioone. Nii et teie veebisaidi värskendamine vajalike lisatasu pistikprogrammidega, mida vajate täielikult toimiva veebisaidi jaoks, võib maksta teile üle mõistliku teema hinna,.

Premium-teemadega kaasnevad sageli ka arvukad varjatud lisad, mis muudavad need hinna ja kvaliteedi suhte suurepäraseks. Paljud premium-teemad on juba sisse lülitatud premium-pistikprogrammidega. Näiteks meie enda teemaga Total on kaasas Visual Composer, Slider Revolution ja palju muud, mis on lisatud ilma lisatasuta (lisaks on teemavärskendused kogu eluks tasuta).

TeemaForest pakub valikut hostimise ja domeenide pakkumisi, kui ostate mõne nende lisatasu teemadest. Või kui liitute teemaklubiga nagu WPMU DEV, saate juurdepääsu paljudele lisadele, nagu pluginad, tugi, turvalisus ja palju muud.

Peamine näpunäide: Uurige täpselt enne teema allalaadimist, mida see teema sisaldab, et vältida pettumusi ja lisakulutusi.

Tugi arendajatelt

Toetus

Üks silmapaistvamaid kontraste tasuta ja premium-teema vahel on pakutav tugi. Tasuta teemade arendajatel on äärmiselt piiratud eelarve. Selle tulemuseks võib olla, et nad ei suuda viivitamatult kvaliteetset tuge osutada. Ehkki abi on tavaliselt saadaval, ei ole ööpäevaringne abi üldiselt teenusvabad teemad.

Premium teemadel on üldiselt kas suuremad arendajate meeskonnad, paremad tugisüsteemid olemas või mõlema kombinatsioon. Tavaliselt pakutakse laiaulatuslikke videoõpetusi ja -dokumentatsiooni, foorumeid ning e-posti tuge ning paljud pakuvad abi ööpäevaringselt. Nii et kui teil on veebiettevõtteid või teil pole ulatuslikku WordPressi kogemust, võib see olla tippkvaliteediga premium-teema.

Peamine näpunäide: Enne lõpliku otsuse tegemist kontrollige alati, kuidas teemat toetatakse.

Veebisaidi turvalisus ja värskendused

WordPressi hoidla

Üldiselt eeldatakse, et premium-teemad on turvalisemad kui tasuta teemad. Kuid see pole alati nii.

Tasuta WordPressi teemad WordPressi hoidla läbida range ülevaade. See tagab, et hoidlas saadaolevad teemad on kõrgetasemelised ning põhieesmärkideks on turvaelemendid.

Premium-teemad võivad olla rohkem turvalisusega segakotid, kuna igaüks saab luua premium-teema ja seda müüa. Kui aga ostate oma teema usaldusväärsete arendajate käest või tuntud teemapoest (nt Themeforest, StudioPress, Anariel Design, Elegant Themes jne), peaksite saama hõlpsalt magada.

Tunnustatud arendajate premium-teemad on üldiselt kõige turvalisemad teemad. Nendel ettevõtetel on suured eelarved ja arvukalt turvalisusele pühendunud arendajaid. Vead leitakse ja parandatakse kiiresti, kuna kõik turvarikkumised võivad tõsiselt mõjutada teema edasist müüki.

Premium-teemasid värskendatakse tavaliselt regulaarsemalt. Värskendused on sageli vastus WordPressi põhimuudatustele ja uusimatele turvaaukudele. Värskendustsükkel ei ole tavaliselt nii regulaarne ega tasuta teemadega kooskõlas. Nii et mida vanemaks teema muutub, seda avatumaks on turvarikkumiste suhtes.

Peamine näpunäide: Kvaliteetse ja turvalise teema tagamiseks ostke alati tasulisi teemasid usaldusväärsetest allikatest ja tasuta teemasid WordPressi hoidlast.

Teema kujundamise kvaliteet ja funktsionaalsus

TeemaForest

Kujunduse kvaliteet võib tasuta või premium WordPressi teema vahel väga erineda. Üldiselt pakuvad populaarsed premium-teemad kõrgemat kvaliteeti. Kujundus on oma paigutuse ja esteetika osas professionaalne, sisseehitatud lisafunktsioonid ja funktsionaalsus on keskendunud kasutatavusele.

Kuid mõned premium-teemad lähevad liiga kaugele, sealhulgas kuhjaga funktsioone, mida pluginad paremini teenindavad. See põhjustab teema ülespuhumist, aeglustades teie saiti ja mõjutades selle toimivust. Ja kui otsustate tulevikus teemasid vahetada, pole sisu üleviimine lihtne protsess.

Veel üks asi, mida tuleks WordPressi tasuta või lisatasu teema vahel valimisel arvestada, on see, et tegelikult ei pruugi te vajada paljusid funktsioone, mida paljud premium-teemad pakuvad. Kui valite kerge teema, saate mõne muljetavaldava paranduse installimiseks hõlpsalt installida mõned WordPressi pistikprogrammid. Investeerides leheehitajasse ja muudesse täpsematesse pistikprogrammidesse, saate oma saidi ilmet kiiresti täiustada ja lisada vajalike lisafunktsioonide..

Peamine näpunäide: Loe teema arvustusi, et saada paremini aru teema kvaliteedist ja üldisest toimivusest.

Kasutatavus

Kakskümmend seitseteist

WordPressi teema kasutatavus on äärmiselt oluline tegur, mida tuleb WordPressi veebisaidile uue teema valimisel arvestada. Kahjuks võib saidi loojate ja saidi kasutajate kasutatavus olla selline, milles puudub tasuta teema. Kui teil on WordPressi kasutamise kogemus piiratud, võib see teie kasuks töötada. Vabade teemade lihtsus ja funktsioonide puudumine muudavad nende seadistamise sageli kiireks ja lihtsaks.

Premium-teema arendajad kipuvad keskenduma muljetavaldava kasutatavusega teemade kujundamisele nii esi- kui ka tagaküljel. Premium-klassi kasutatavus säästab teie saidi haldamisel palju aega ja vaeva. Ja mis kõige tähtsam – see võimaldab teil kohanemisprotsessist rõõmu tunda. Külastajate tõhus ja edukas kasutajakogemus suurendab ka kasutaja kohapealset aega ja parandab teie saidi konversioone.

Peamine näpunäide: Vaadake teemademosid, et saada külastajatele kogemus.

Lõplikud mõtted tasuta või esmaklassilise WordPressi teema kohta

Kas pole ikka veel kindel, kas tasustate teema eest välja maksta? Siis võib vabamõtte teema olla teie jaoks hea valik. Freemium-teema on tasuta teema, mida saab igal ajal täiendada. See tähendab, et kui otsustate mingil hetkel tulevikus, et vajate premium-teema täiustatud funktsioone ja funktsioone, saate hõlpsalt vahetada premium-versiooni vastu, ilma et peaksite tegelikult uuele teemale üle minema.

Nüüd peaks teil olema hea idee, mida WordPressi tasuta ja esmaklassilised teemad pakuvad. Ükskõik, mille valite, veenduge, et teeksite oma uuringud. Ja laadige oma teema alati alla usaldusväärsest allikast.

Kas valite oma projekti jaoks tasuta või premium WordPressi teema? Või on Freemium-teema teie jaoks parim valik? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map