Kas peaksite tegema rakenduse oma WordPressi äri jaoks?

Kas peaksite tegema rakenduse oma WordPressi äri jaoks?

Seda küsimust kerkib üsna palju ja see sõltub täielikult teie vastustest mõnele lisaküsimusele.


Mobiilirakenduse loomine lihtsalt seetõttu, et arvate, et see on uus ärisuund, pole hea mõte. Mobiilirakendused ei saa mitte ainult kalliks minna, vaid muudate protsessi klientidele sageli keerukamaks.

Näiteks võib restoranil juba oma mobiili veebisaidil olla kupongide leht ja broneerimise link. Mis oleks mõtet sundida kliente laadima alla rakendus, mis teeb sama asja?

Niisiis, kas peaksite tegema rakenduse oma WordPressi äri täiendamiseks? Vaatame lähemalt.

Teil peaks juba olema tundlik WordPressi veebisait

Kui te ei tööta praegu mobiilselt reageeriva WordPressi saidiga, on nüüd aeg see hankida. Põhimõtteliselt tähendab see, et teie veebisait klõpsab oma kohal ja teeb tahvelarvutis või nutitelefonis vaadates kasutajasõbralikumad nupud, pildid ja kirjasuurused.

Kui te pole kindel, kas teie veebisait reageerib kiiresti, minge lehele Google’i mobiilisõbralik test, kleepige oma URL-i ja klõpsake nuppu Käivita test nuppu. Google teatab teile, kas teie sait on mobiilisõbralik.

Kui ei, siis soovitan leida uus WordPressi teema (muidugi soovitame teema WordPress kokku, kuna see on just see – kogu pakett sisaldab reageerivaid, RTL-i jaoks valmis ja SEO-sõbralikke). Vastasel juhul kannatavad teie otsingutulemused.

Järgmine samm on oma tundliku WordPressi saidi kuvamine telefonis ja tahvelarvutis. Vaadake liidest ja vaadake, kas sellel on kõik funktsioonid, mida mobiilirakendusest soovite.

Mõnikord ei pea te mobiilirakenduse eest lisaraha maksma, eriti kuna see nõuab klientidelt rakenduse allalaadimise täiendavat sammu.

Kas on mõni vajalik funktsioon, mida saaks mobiilirakendusega paremini teha??

Seal on palju mobiilirakenduse funktsioone, mida te lihtsalt ei saa mobiilile reageeriva veebisaidiga dubleerida. Näiteks üks levinumaid funktsioone, mida näete, on premeerimisprogramm. Mõned ettevõtted seovad hüved krediitkaartidega, teised aga teevad kordumatuid kliendikoode, mida saab registris skannida.

Teine funktsioon, mida olen mobiilirakendustes näinud, on broneerimissüsteem. Enamasti reageerivatel veebisaitidel muutub broneerimisprotsess millekski palju keerukamaks, kui peaks olema. Näiteks lõi Chipotle rakenduse, mis laseb inimestel rakenduse kaudu tellimusi teha, siis saavad nad saabumisel joone vahele jätta. Ma ei kujuta ette reageerivat veebisaiti, mis pakub samu funktsioone.

Suur mobiilirakenduse funktsioon, mida te ei saa tundliku WordPressi saidiga dubleerida, on tõuketeade. Mitte ainult, vaid tõukemärguanne on üldiselt üks suuremaid rahateenijaid, kui tegemist on mobiilirakendustega.

Kas mobiilirakendus oleks teie klientidele kasulik?

Olgu, nii et olete otsustanud, et soovitud funktsiooni saab teha ainult mobiilirakendusega.

Nüüd on küsimus järgmine: kas see funktsioon aitab teie kliente tõesti aidata?

Push-märguannetega saadate välja väärtuslikke kuponge või hunniku reklaame, millest kliendid ei hooli?

Kas premeerimisprogramm on piisavalt mugav ja väärtuslik, et kliendid saaksid kaaluda mobiilirakenduse allalaadimist ja järjepidevat kasutamist?

Kas teil on vahendeid rakenduse turustamiseks??

Kui te ei saa kasutajaid oma mobiilirakendust alla laadima, pole selle kasutamiseks mingit põhjust. Olen näinud, kuidas mitmed väikesed jaemüügiettevõtted teevad muljetavaldavaid rakendusi. Mul oli golfiväljaku klient, kes tegi rakenduse ja postitas pro-poodi allalaadimise eelistega sildi.

Mehel oli isegi QR-kood kiireks skaneerimiseks ja allalaadimiseks. Ainus probleem oli see, et mõned pro-poe töötajad ei maininud seda märki kunagi.

Üks töötaja selgitas aga rakenduse eeliseid igale golfimängijale. Huvitav oli see, et suutsime viidata ajale, mille jooksul inimesed rakenduse alla laadisid, kui see konkreetne töötaja töötas. 90% allalaadimistest pärinevad ajast, mil see inimene mehitas profipoodi.

Ühesõnaga, peate olema valmis oma rakenduse turustamise plaaniga.

Mõnikord on WordPressi sait loodud ajaveebi või veebiteenuse jaoks, millel on kasutajaid kogu maailmast. Sel juhul on teil vaja rohkem digitaalselt suunatud turundustegevust.

See võib hõlmata järgmist:

 • E-posti turundus
 • Google’i reklaamid
 • Facebooki postitused
 • Blogimine

Mobiilirakendustega kohalikud ettevõtted ei soovi aga kasutajaid kogu maailmast. Üritate veenda oma praeguseid ja uusi kliente rakenduse alla laadima.

See tähendab, et suurem osa rakendusturundusest sõltub teile ja teie töötajatele. E-posti turundus, sotsiaalmeedia ja kohalikele suunatud reklaamid tulevad kasuks, kuid teie rakenduse allalaadijate arvu suurendamiseks või vähendamiseks on järgmised turundusvaldkonnad:

 • Koolitatud töötajad, kes näitavad inimestele, kuidas rakendust alla laadida
 • Mingi registreerumisboonus nagu BOGO
 • Registris olev märk QR-koodiga ja teie veebisaidi mainimine (kuna paljud inimesed ei tea, kuidas QR-koode kasutada)
 • Hästi läbimõeldud digitaalse turunduse plaan

Kuidas muuta oma WordPressi veebisait rakenduseks

Muidugi pluginaga! Kaks populaarset viisi praeguste WordPress-saitide teisendamiseks mobiilirakendusteks on MobiLoud ja AppPresser.

Ainus probleem, mis mul nende WordPressi rakendusekonverterite jaoks on, on see, et tulemused ei erine palju reageeriva veebisaidi versioonist. Tundub, et muundurid genereerivad mobiilisõbralikke nuppe ja vahekaarte, kuid kui teil on see juba tundlikul veebisaidil, muudate selle põhimõtteliselt kasutajatele keerukamaks, kuna nad peavad seejärel rakenduse rakenduste poest alla laadima..

See on aga nende konversioonipluginate paljaste osade funktsionaalsus.

Näiteks MobiLoud pakub teile selliseid asju nagu tõukemärguanded ja rakenduse lisafunktsioonid, alates 69 dollarist kuus. Suur küsimus on, kas hinnakujundus on väärt või mitte, seetõttu on oluline, et vaataksite üle, milliseid funktsioone saate, ja võtaksite arvesse, kas kavatsete rakendusega raha teenida.

Näiteks võib MobiLoudi esmaklassiline versioon osutuda tegelikult paremaks võimaluseks kui üks edasijõudnumaid spetsiaalseid rakenduste koostajaid.

Miks?

 • Stardipakett on 120 dollarit kuus. See kõlab väikeettevõtte või alustava ettevõtte jaoks järsult.
 • Kuid enamik allolevatest edasijõudnute rakenduste koostajatest ei säästa teile palju raha.
 • Ja MobiLoud tagab, et säilitate oma WordPressi saidi praeguse kaubamärgi.
 • Seejärel saate 120-dollarise maksega kuus tõuketeateid.

See võtab natuke katsetamist, kuid järgmine hot dogi seisustsenaarium pole haruldane:

 • Teie hot dogi stend müüb lõunasöögi ajal umbes 100 koera.
 • Iga hot dog teenib teile 3 dollarit kasumit.
 • See tähendab, et 120 dollari kuus õigustamiseks peate saama ainult 40 rohkem klienti kuus.
 • Kuna push-teateid saab teatud aja jooksul asukoha põhjal välja saata, tundub 40 klienti kuus olevat täiesti teostatav (eriti kuna saaksite tipptundidel töötada piiratud ajaga pakkumisi).

Seetõttu peate mõistma, mida rakendus teie heaks teeb, ja kas need tõukemärguanded pakuvad teile ja teie klientidele väärtust või mitte.

See 120 dollarit kuus võib olla ebamõistlik ajaveebi jaoks, mis müüb kuus vaid käputäis e-raamatuid, seega sõltub see täielikult teie ettevõttest ja tööst, mille panite turundamisse.

Rohkem ägedate rakenduste koostajaid koos vingete tööriistadega

Need valikud ei muuda teie WordPressi saiti. Selle asemel alustate mallidest ja saate palju rohkem funktsioone, näiteks iBuildApp või BuildFire. Ja muidugi on tuhandetel kvalifitseeritud arendajatel sellistel saitidel nagu Toptal ja Upwork, kes on valmis tunnihinnaga aitama.

Kas peaksite tegema rakenduse oma WordPressi äri täiendamiseks?

Tutvuge küsimuste loendiga, et otsustada, kas rakendus sobib või mitte:

 • Kas teie tundlik sait rahuldab juba teie mobiilivajadusi??
 • Kas on mõni funktsioon, mida saaks mobiilirakendusega paremini teha??
 • Kas rakendus teeniks teile raha??
 • Kas sellest oleks kasu teie klientidele?

Pärast seda peaks teil olema oma otsus. Andke meile teada, kui plaanite oma WordPressi ettevõtte jaoks rakendust luua. Ja kui soovite rohkem näpunäiteid, lugege meie juhendit, kuidas muuta oma WordPressi veebisait rakenduseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map