Kas peaksite osalema järgmisel kohalikul WordPressi üritusel?

Lühidalt? Jah. Kuid see ei tähenda väga põnevat postitust, kas nüüd? Sellegipoolest on see tõde ja kui suhtute WordPressisse tõsiselt, saate kohalikel üritustel osalemisest tohutult kasu. Ma kavatsen täna veeta aega, et uurida ära osalemise eelised ja see, mida võite oodata, et kogu kogemusest välja tulla.


Üldised eelised

Matt Mullenweg San Franciscos WordCampis

Esiteks võite olla üllatunud, kui palju liikujaid-loksutajaid kohtute sellistel konverentsidel. Nagu WordCamp kiikab, “Pole haruldane kohtumine … esinejatega, keda näidatakse kallitel veebitööstuse konverentsidel, näiteks South by Southwest.”

Ja kuigi paljud konverentsid ei meelita suuri nimesid, on mõnikord see, mida saate, veelgi parem. Saate kohtuda igasuguste veebidisainerite ja arendajatega, kes töötavad igasuguste projektide kallal, paljud neist elavad otse teie linnas.

Ja isegi ilma tähetarbeta üritustel tasub minna lihtsalt kogema oma kohalikku WordPressi kogukonda kõige “päris” ja kirglikumal kujul. Neid üritusi korraldavad ja osalevad peamiselt kohalikud inimesed, kes WordPressist tõeliselt hoolivad, ja pole mingil viisil võimalik mõõta, kui kasulik on end ümbritsevasse keskkonda viia, mis on täis inimesi, kes on kõik kokku tulnud teie jaoks huvipakkuval eesmärgil..

Ärge kartke, kui te pole siiski piisavalt kogenud. Enamik neist üritustest väljub igati oskustega inimeste vastuvõtuks. Tegelikult, kui olete WordPressis uustulnuk, võib kokkutulekul osalemine inimestega, kes selle ära teenivad, olla just motivatsioon, mida peate oma tööle järgmisele tasemele viima.

Ja ärge ajage neid segamini ühe teie tüüpilise tüütuse, korporatiivsusega ärisündmusega. Enamikul konverentsidel on isegi järelpidusid ja võrgustikuüritusi, mis võimaldavad teil ka kaasliiklejatega veelgi mitteametlikumalt tutvuda. Kas vajate rohkem põhjuseid? Said pihta!

Võrgustiku loomine

Lisaks sellele, et saate teavet teistelt inimestelt, saate selle ka ise välja anda. Kui olete arendaja või veebisaidi koostaja, siis mis oleks parem viis oma teenuste reklaamimiseks kui üks-ühele suhtlemine huvitatud inimestega? See on kindel viis äri koondamiseks.

Kui plaanite võrkude loomist, siis kontrollige kõigepealt oma pardid järjest. See tähendab, et oma parimate töödega portfell tuleb eelnevalt välja sorteerida ja postitada kuskile hõlpsasti meeldejääva URL-iga, millest saate inimestele teada anda. See tähendab, et visiitkaardid trükitakse, kui te pole seda juba teinud. Ja see tähendab ka seda, et tutvustate eelnevalt sissejuhatust ja liftikõnet, nii et te ei komistaks oma sõnade üle, kui on aeg oma teenuseid müüa.

Töö leidmine

See on seotud võrgustike loomisega, kuid väärib sama jaotist. Enamik kokkutulekutel pakutavatest töövõimalustest on üks-ühele vestluste kaudu inimestega, kes vajavad oma projektides abi. Just selle tõelise näost näkku suhtlemise kaudu on teil võimalus tõepoolest potentsiaalsetele klientidele meeldida ja kasutada oma isikupära nende võitmiseks.

Kuid isegi kui selline suhtlus pole teie asi, postitavad paljud konverentsid töötahvleid, pakkudes teile paremat ülevaadet teie piirkonnas asuvate WordPressi arendamise ja veebikujunduse võimalustest, kui võiksite saada isegi sama veebisirget sirvides. See on spetsialiseerunud, keskendunud ja kohandatud kohalviibijatele.

Loengud

WordCampi loengud

Nagu enamikul messidel pakuvad konverentsid silmapaistvaid eksperte nii WordPressi arendamisel kui kasutamisel. Need eksperdid peavad loenguid, kus arutatakse, kuidas nad on karjääri loonud ja kuidas nad seda teevad. Hindamatu on oskus näha, kuidas nad teatud väljakutsete kaudu püsivad või kuidas nad tööprotsessis läbi käivad.

Võite isegi õppida tundma selliseid veebidisaini aspekte, mida te pole varem mõelnud uurida. Keegi, kes on kogu protsessi ekspert, võib lõpuks paljastada, et probleem, mis teil on tekkinud, on võti kohas, kuhu te poleks kunagi osanud mõelda. Näiteks kui olete alati keskendunud rohkem veebiarenduse tehnilisele poolele, võib see aidata esitlustel osaleda, kuidas traditsioonilisi graafilise disaini meetodeid saab WordPressis rakendada. Ja see on ainult üks näide. Neid on nii palju!

Talking Shop

Kuid ärge arvake, et tulete ainult esiletõstetud esitlustest – saate oma kaubandusest palju teada saada, lihtsalt oma kaaskülalistega vesteldes. Paljud neist võivad olla sama teadlikud kui poodiumide taga olevad inimesed ja kui teil veab, võite leida uue juhendaja või kaastöötaja.

Mingite oskuste õppimiseks pole paremat viisi kui üks-ühele suhtlemine. Isolatsioonis töötamine võib olla palju raskem kui siis, kui teil on keegi abistav. Sellised sündmused aitavad sageli teil sõpru saada, kes võivad olla nendeks allikateks hiljem.

Teave uute funktsioonide kohta

Võite ka WordPressi ja selle pistikprogrammide uusimate värskenduste reaalajas demonstreerimist saada ka kohalikel üritustel. Samuti võite end kokku puutuda WordPressi aspektide ja funktsioonidega, mida te pole kunagi võinud arvata kasutada, või muude tootjate raamistikega, mida te poleks kunagi näinud seletamas.

Kuidas neid sündmusi leida??

WordPress, mis on suurim nimi WordPressi konventsioonide osas, korraldab kümneid üritusi kogu maailmas, välistades vajaduse õigustada sadade kulutamist teise riigi küljele reisimiseks, et ühel neist osa saada. WordCampi täielik ajakava leiate nende veebisaidilt.

WordCampi ürituste üks huvitavamaid funktsioone on Genius Bar – jah, täpselt nagu Apple Store’is -, mis töötab kogu konverentsi vältel ja pakub kõigile teie WP-ga seotud küsimustele ühtset teenust..

WordCampi üritused on üldiselt üsna taskukohased – tavaliselt vahemikus 40–60 dollarit kogu nädalavahetuseks – ja selle hinnaga võin peaaegu garanteerida, et näete oma investeeringult tohutut tulu.

Kui soovite hakata väiksemaks, võite konverentsi asemel osaleda kohalikul kokkusaamisel. Neid juhtub niikuinii palju sagedamini ja regulaarsemalt, nii et võiksite alustada ainuüksi sel põhjusel. Samuti on need tavaliselt tasuta – WordPressi sihtasutus maksab nende eest korraldajatasud, mis tähendab, et nad ei pea kulusid teile kandma. Nii et kui soovite oma kohaliku WordPressi stseeni eelvaadet, ilma et peaksite selle jaoks taigna välja koorima, saate ühe neist kontrollida.

WP Tutvu Montrealiga

Neid on üle 1500 WordPress Meetup rühmad ka kogu maailmas. Võimalik, et teie kodu asub lähimas elanikkonnakeskuses. Lisaks on Meetupi üks huvitavamaid omadusi see, et neid saab teemastada. Näiteks korraldatakse paljudes Meetupi gruppides sündmusi, mis on mõeldud eriti põnevate uute funktsioonide eelvaateks või teatud tüüpi rakenduste arendamiseks. Seega, kui teil on mõni konkreetne teema, mis teid huvitab, jälgige kindlasti kohtumise ajakavasid, et näha, kas see varsti ilmub.


Kui teil on WordPressi vastu huvi väljaspool harrastajate etappi, pole tõesti põhjust vähemalt ühel kokkutulekul mitte osaleda. Ja tõesti, peaksite osalema ka WordCampi üritustel. Ma ei oska neid piisavalt soovitada.

Kas teil on WordPressi kokkusaamise või konventsiooniga seotud teavet, mida soovite jagada? Kas ma jäin millestki ilma? Või äkki on teil mõni lõbus WordCampi mälu või nõuanne, mida soovite jagada? Andke mulle kommentaarides teada!

WordCampi pildid: Morten Rand-Hendriksen, Eva Sinine, Josh Hallett

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map