Kas peaksite oma WordPressi veebisaidile lisama tasulised liikmemaksud?

Kas peaksite oma WordPressi veebisaidile lisama tasulised liikmemaksud?

Kui olete juba mõnda aega blogi ajanud, olete tõenäoliselt proovinud oma ajaveebi raha teenimiseks kasutada displeireklaame. Kuid displeireklaamide kasutamine pole nii tulus ega lihtne kui kunagi varem. Uuringute kohaselt, klikkimise määrad displeireklaamide osas on viimasel ajal languses. Kui soovite oma saidi monetiseerimiseks usaldusväärset viisi, on tasuline sisu tasulise liikmelisuse kaudu elujõuline lahendus.


Selles artiklis räägime sellest, miks peaksite tasulise sisu jaoks ainult liikmetele mõeldud ala loomisel tasulist sisu, plusse ja miinuseid arvestama ning jagama näpunäiteid, kuidas muuta üleminekuprotsess lihtsamaks.

Mis on tasuline sisu ja miks seda arvestada

Tasuline sisu on igasugune sisu, mis on paigutatud teie saidi „liikme piirkonda” tasulise seina taha. See võib olla lisaartiklid, allalaaditavad töövihikud, mallid, kontrollnimekirjad, heli-, video- või mis tahes muud tüüpi sisu, mis lisab teie lugejatele lisaväärtust. Saate seda kasutada ka koos e-posti loendi koostamisega ja reklaamida seda lehtede pigistamise, väljumise eesmärgiga hüpikakende ja muude teisendusele orienteeritud turundusstrateegiate abil, mida võite juba teha.

Kui õigesti tehtud, saavad tasulised liikmemaksud aidata teil ülejäänud tööstusest välja paistma, saidil raha teenida või lisada muud tuluallikat. Samuti võib see aidata teil oma saidil rohkem tegeleda, võimaldades samal ajal luua paremaid suhteid oma klientidega. Allpool käsitleme eeliseid põhjalikumalt.

Saate oma lugejatele pakkuda eksklusiivset sisu

Liikmetele tasulise sisu jaotise lisamine võimaldab teil olemasolevatele lugejatele pakkuda eksklusiivset sisu, mis täiendab juba olemasolevat. See annab teie olemasolevale sisule paremini tajutava väärtuse ja saate kasutada kõike, alates erinevatest meediumitest, näiteks heli ja video, kuni lihtsate kontrollnimekirjade või mallideni.

Lisab veel ühe tuluallika

Kui müüte juba tooteid või teenuseid, lisab tasuline sisuala korduvalt uue tuluvoo. Juurdepääsu eest saate tasuda kuu, aasta või isegi kvartali kaupa või saate luua erinevaid tasulisi liikmemaksu, mis võimaldavad juurdepääsu erinevat tüüpi sisule.

Ajendab kaasamist ja tugevdab suhteid.

Ainult liikmetele mõeldud ala viib lugejad teie saidile tagasi, et nad saaksid sisule juurde pääseda selle avaldatud kujul. Kui ühendate oma liikme ala pistikprogrammiga nagu bbPress vs BuddyPress, saate oma liikmeid aruteludesse kaasata ja lubada neil mitte ainult teiega suhelda, vaid ka teiste liikmetega.

Millised on tasuliste liikmesuste varjuküljed?

Pole kahtlust, et tasuliste liikmelisuste lisamine ainult ainuõigustega liikmete sisuga võib teie saidile kasulik olla. Siiski on mõned varjuküljed, mida peate enne sisse hüppamist arvestama.

Lisasisu väljatöötamine võib olla aeganõudev

Kui kavatsete pakkuda tasulise sisuala boonusena vabalt saadaolevale sisule, pidage meeles, et peate eraldama osa oma ajast täiendava sisu tootmiseks ja arendamiseks. Blogijate ja ettevõtete omanikena on meil aega juba niigi vähe, nii et kui te ei saa pühendada oma ajakavale mõnda aega suurema sisu kallal töötamiseks, ei pruugi see lahendus teie jaoks olla.

Tasuline sisu võib mängida rolli teie SEO auastmes

Kiirustatult võib kogu sisu tasulise seina taha panemine negatiivselt mõjutada teie SEO-d. Kui kogu teie tasuline sisu on seatud umbesdexiks, pole Google’il huvi inimesi teie saidile saata. Lihtne viis selle parandamiseks on pakkuda väljavõtteid oma sisust enne ülejäänud sisu kaitsmist ja tagada, et otsingumootorid saavad mõlemad indekseerida.

Liikmete piirkond nõuab täiendavat hooldust

Lõpuks pidage meeles, et liikmete piirkond nõuab täiendavat hooldust. See on veel üks pistikprogramm, mida saab värskendada ja tagada, et see mängib kenasti koos teiste teie saidil juba asuvate pistikprogrammidega. Peate veenduma ka selles, et registreerimata kasutajad ei pääse makstud sisule juurde ega kuritarvita seda, mis võib vajada mõnda täiendavat turbetoimingut.

4 näpunäidet tasulisele sisule üleminekuks

Uuendage WordPressi

Kui olete otsustanud, et tasulisele sisule üleminek on teie saidi õige valik, siis siin on mõned näpunäited, kuidas muuta protsess sujuvaks nii teile kui ka teie lugejatele.

1. Andke oma lugejatele palju tähelepanu

Enne järsku vahetamist selgitage kindlasti oma lugejatele, miks otsustasite lisatasule juurdepääsu eest tasuda juba aegsasti. Andke neile vargsi, mida nad võivad oodata, ja minge järk-järgult tasulisele sisule üle. Neile ette teatamine võimaldab neil mõista teie põhjendusi ja küsida küsimusi, mis võivad aidata neil otsustada, kas nad soovivad teie tasulisse sisusse investeerida..

2. Hoidke osa oma sisust tasuta

Kaaluge osa oma sisu tasuta hoidmist, et uued külastajad saaksid enne tasulisele sisule registreerumist teie kaubamärgiga tuttavaks saada. Tasuta sisu abil saate oma saidile liiklust suunata ja tasulist reklaamida.

3. Ole valmis oma kasutajaid aitama

Tasulise liikmelisuse tutvustamisel veenduge, et teie liikmed teavad maksetingimusi, tühistamiseeskirju ja seda, kuidas nad saavad teiega ühendust võtta. Kaaluge KKK-lehe loomist, kust nad saavad viivitamatuid vastuseid, või lisage registreerumislehele reaalajas vestluse pistikprogramm.

4. Valige õige pistikprogramm

Lõpuks veenduge, et valisite tasulise sisu kaitsmiseks õige pistikprogrammi. Puudub WordPressi liikmelisuse pistikprogrammidest, mis saavad selle eest teiega hakkama, kuid veenduge, et neil oleks vajalik funktsionaalsus. Siin on mõned funktsioonid, mida tuleks otsida:

 • Tulude statistika kuvamise võimalus – see aitab teil mõõta, kui edukas on teie liikmesuse sait ja milline sisu või plaanid toimivad kõige paremini, nii et saate kavandada selle tulevikus lisamist
 • Erinevad makseviisid – üks halvimaid asju, mida saaksite teha, on ühe makseviisi pakkumine. Inimesed on oma finantsteabe osas väga kaitsvad, nii et veenduge, et pakute mitmeid makseviise, et nad saaksid valida endale meelepäraseima
 • Paindlik hinnakujundus – kui olete alles alustanud, valige pistikprogramm, mis toetab teie liikmeskonda selle kasvades, selle asemel et kohe investeerida kõige kallimasse kavasse. See säästab pikas perspektiivis raha ja kohandab seda vastavalt.
 • SEO-sõbralik – valige pistikprogramm, mis ei varja ega varja teie sisu otsimootorite jaoks, võimaldades samal ajal mittetellijatel näha sisu eelvaadet.
 • Kohandamisvalikud – valige kindlasti pistikprogramm, mis integreerub su veebisaidiga sujuvalt ja säilitab kaubamärgi tuntuse, et teie lugejad tunneksid tasulise sisu jaotise teie veebisaidi alana.
 • Võimalus käsitleda laekumisi ja tagasimakseid – maksetega tegelemine pole lihtne, seega valige pistikprogramm, mis võimaldab teil mitte ainult makseid koguda, vaid ka kasutajatele kviitungeid saata. Veenduge, et saaksite vajadusel tagasimakseid teha või hõlpsalt tühistada kellegi tellimuse, ja kontrollige kõigi oma liikmete juurdepääsu.

Kas pole endiselt kindel, millist pistikprogrammi kasutada? Siin on meie peamised soovitused tasulise liikmelisuse lisamiseks oma WordPressi veebisaidile.

Piira WordPressi sisu Pro

Piira sisu Pro on üks parimatest saadaolevatest liikmelisuse pistikprogrammidest. Seadistage lihtsad tasuta või tasulised liitumised ja liitumised, jälgige kasutajaid ja uuendusi sisseehitatud aruandlusega või lisage lisavõimalusi vormi loomiseks, BuddyPress, AffiliateWP sidusettevõtte haldussüsteem, Lihtne digitaalne allalaadimine e-kaubandus, Kampaaniamonitor, bbPress ja rohkem Lisateabe saamiseks lugege meie piiratud sisu pro arvustust.

MemberPress WordPressi liikmelisuse pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Meie teine ​​soovitus on MemberPress – täielik veebisaidiga liitumise ja tellimuste haldamise pistikprogramm. MemberPress on kiire ja hõlpsasti seadistatav. Lihtsalt installige, lisage plaanid või liikmelisuse tase, valige oma makseväravad ja lisage oma saidile registreerimis- / sisselogimislingid. Pistikprogramm sisaldab ka e-posti integreerimist, kupongi- või allahindlusseadeid, sisseehitatud analüütikat ja palju muud. Ikka pole müüdud? Vaadake meie MemberPressi ülevaates, kui lihtne see on.

Laadige alla liikmelisuse ja sisu piirang - tasulised liikmetellimused

Ja kesta – Tasulised liikmetellimused Pro on veel üks võimalus. See pistikprogramm pakub kiiret viisi maksete vastuvõtmiseks, liitumisplaanide loomiseks, tasulise seina lisamiseks premium-sisule ja palju muud. Lisaks WooCommerce’i ühilduvus, hõlpsasti kasutatavad lühikoodid ja sisseehitatud aruanded teevad sellest pistikprogrammist suurepärase valiku. Siin on tasuta versioon saadaval, mida saate kasutada veekogude testimiseks, või võite (nagu ka teised meie mainitud võimalused) tutvuda meie tasuliste liikmetellimuste ülevaatega, et vaadata rohkem pistikprogrammi funktsioone.

Kuid see on vaid liikmelisuse plugina jäämäe tipp. Seal on palju suurepäraseid WordPressi liikmelisuse pluginad, võtke aega, et lugeda funktsioone, pistikprogrammide ühilduvust (kuna soovite, et see toimiks kõigi teie WordPressi saidile installitud pistikprogrammidega) ja mis kõige tähtsam – viimaste klientide arvustused igaühe kohta, et leida teile sobiv pistikprogramm.


Tasulise sisu lisamine oma saidile on suurepärane viis oma lugejate kaasamiseks ja oma raha teenimiseks. Selle väärtuse saavutamiseks on vaja siiski pisut täiendavat hooldust ja ajalisi investeeringuid. Kasutage selle artikli näpunäiteid, mis aitavad teil otsustada, kas peaksite tasulise sisu kasutamisele üle minema.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map