Kas peaksite oma WordPressi teenuste loendisse lisama tagapõhja arendamise?

Kui teenite elatist WordPressi saitide arendamisest, on tõenäosus hea, et tunnete PHP-d vähemalt põgusalt ja tõenäoliselt pisut rohkem.


Võib-olla saate teemasid kohandada – või isegi luua nullist – ja tegutseda oma klientide jaoks õige administraatorina. Isegi siis võib juhtuda, et teie oskuste komplekt ei vasta kliendi soovile. Ja see võib olla tõeline põrutaja. Olete sunnitud osa oma projektist allhanget ostma või selle täielikult maha jätma. Kumbki stsenaarium pole ideaalne.

Kui puutute selle teemaga üha sagedamini kokku, siis võib-olla on aeg kaaluda oma pakkumise loendisse taustaarenduse lisamist. Siiski on mõned asjad, mida peaksite kaaluma, enne kui tahate tagasi areneda.

Väljaspool WordPressi arendamine

Tausttearendus tähendab, et saate tegutseda väljaspool WordPressi arendusterritooriumi, kus olete kõige paremini tuttav. See võib olla hirmutav, kuna millegi uue sisse pääsemine on hirmutav. Ma üritan öelda, et kõik ei näe välja funktsioonid.php. Ja see on täiesti okei, kui teate, et sellesse süvenete.

Üks suurimaid asju, millega kokku puutute, on objektorienteeritud programmeerimine (või lühidalt OOP). WordPress ei kasuta seda, kuid võiksite selle paindlikkuse tõttu lisada oma teenuste loendisse. Lisaks on seda paljudes teistes raamistikes ära kasutatud (sellest lähemalt hiljem).

Seega kasutab OOP initsialiseerimata klasside funktsioone rühmitamiseks. Nendele funktsioonidele võib hiljem viidata, et neid kasutusele võtta. Selle asemel, et kirjutada välja rea ​​funktsioone, nagu teete PHP-s (otsese põhjuse ja tagajärje lähenemisviis) koos OOP-iga, peate enne ühe rea kirjutamist istuma tagasi ja mõtlema, kuidas teie kood struktureeritakse. See võib tunduda hirmuäratav, kuid kui tunnete üles organiseerimist, võite siin tõesti silma paista.

Tõeliselt suurepärase näite sedalaadi arengust pakub Jay Hoffman Pöördemoment. See on WordPressi plugina katlaplaat autor Tom McFarlin, mis pakub lainurka OOP kasutamise kohta. Kõige tähtsam on kõigepealt luua struktuur, seejärel luua kõik, mida soovite teha.

WordPressiga ehitades on lihtne võtta palju asju enesestmõistetavana. See on varustatud paljude asjade tegemiseks ilma, et peaksite sõrme tõstma. Mille üle ma kindlasti ei kurda. Kui asute siiski väljaspool WordPressi, märkate kiiresti, et teistes raamistikes pole kõike sisseehitatud, mis tähendab, et peate need ise üles ehitama. See, mida loote, on vähem ülespuhutud kui WordPress, kuid see võtab aega palju rohkem tööd. See on lihtsalt realistlik õiglane hoiatus ja selle eesmärk pole heidutada teid proovimast. Olen lihtsalt väga veendunud, et lähenen asjadele lahtiste silmadega.

Esiosa arendustegevuse ülekandmine

Esiosa arendajana on teil tõenäoliselt PHP-ga töötamise kogemus ja WordPressi teemafailide koodi kaevamine üldiselt. Ja kuigi see aitab teil kindlasti teha arenguhüppe, ei ole ettevalmistamine siiski kõik ja lõpeb, on mul kurb öelda.

Muidugi, tood tabelisse kindla arusaamise HTMList ja PHPst. Loodetavasti ka mõni Javascript. Teate kõike, kuidas kõik olulised koodibitlid veebisaidi loomiseks kokku lähevad. Ja tõenäoliselt saate enamikul saitidel koodi vaadata ja mõista, mida arendaja tegi, isegi kui te ei oska seda konkreetset bitti koodi ise praegu kirjutada.

Ja kuna me räägime siin serveripoolsetest asjadest, siis oleksin veendunud, kui ma ei mainiks tõsiasja, et kogu aeg, mille olete WordPressi saitide parandamiseks kulutanud, on kasulik. Kui olete kunagi tegelenud katkise saidiga – kes ei ole seda teinud? – teate toimingute järjekorda selle parandamiseks. See samm-sammuline protsess on asi, mis kehtib otse tausta arendamise kohta ja mida kasutate tõenäoliselt regulaarselt.

Õppige midagi uut

Kuigi pole absoluutselt mingit põhjust, miks teie on tagavaraarendusse jõudmiseks võib see olla nutikas samm paljudele WordPressi arendajatele. Miks? See taandub ühele peamisele terminile: mitmekesistamine.

Mida rohkem arenguvaldkondi olete tuttav, seda rohkem töökohti saate. Võite mõelda sellele kui tööriistakasti lisatud tööriistadele. Kõik need omandatud oskused tõlgitakse otse dollaritesse ja sentides selle järgi, mida saate oma klientidele luua. Ja mida vähem peate projekti aspekte allhanke korras hankima või isegi projektidest loobuma, seda parem on teil.

Muidugi on spetsialistiks olemise kohta midagi öelda. Sellel on kindlasti ka eelised, eriti kui olete tuntud kui mängu parim mängija. Kuid kuna see pealkiri on reserveeritud vähestele, võib see olla parem variant oma portfelli mitmekesistada ja pakkuda laiemat valikut teenuseid, et saaksite teenindada laiemat klientuuri.

Niisiis, kust peaksite alustama? Millisesse taustaarengu aspekti tuleks kõigepealt sukelduda? Noh, see on teie enda otsustada. Valikuid on palju, mis võivad end pisut hirmutavana tunda. Liiga palju võimalusi võib mõnikord olla koormaks. Proovige mõelda, millised arenguaspektid teile praegu meeldivad ja mida soovite uurida edasi. Kui teil on PHP-ga juba päris hea olla, võiksite proovida Laravel. Kui teil on Javascriptiga hea, Väljenda võib olla hea võimalus teie jaoks jätkamiseks.

Kui teile meeldib elada ohtlikult, sukelduge Ruby on Rails. Ja see on lihtsalt pinna kriimustamine. Seal on minu jaoks siin liiga palju raamistikke. Lihtsalt teadke, et pole ühtegi seadust, mis ütleks, et peate kõike valdama. Aga kui sina tahavad saama rohkem valda tausta-arendusega, on teie võimalused laiad. Ja kõigil neist on piisavalt tugidokumentatsiooni ja kogukonna kaasamist, et aidata teid igal sammul välja. Ja mida rohkem õpid, seda rohkem saate teada, kuidas kõik need raamistikud saavad koos töötada, pidades silmas ühte eesmärki: luua paremaid veebisaite.

Järeldus

Kui olete mõnda aega töötanud WordPressi eesliidese arendajana, on tavaline kahtlustada perspektiivi arendamist. Kuid lihtsalt see, et midagi võib tajuda väljakutsena, ei tähenda, et peaksite seda vältima. Tegelikult võib uute oskuste õppimine täiendada teie teenuste pakkumist ja muuta teid laiema kliendi jaoks nõudlikumaks ja elutähtsamaks arendajaks.

Ja vähemalt peaksite nägema, et teie esiotsa arendamise oskused paranevad. Mida paremini mõistate, kuidas asjad taustal toimivad, seda paremini oskate puhta koodi kirjutada ja ennetada võimalikke probleeme. Põhimõtteliselt ütlen seda järgmiselt: isegi kui otsustate seda teenust klientidele mitte pakkuda, ei tee see sellest siiski rõõmu..

Kas pakute koos esiotsaga ka tagantjärele arendamist? Kas soovite oma oskuste komplekti laiendada? Või olete rahul sellega, kus viibite. Mulle meeldiks kuulda teie mõtteid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map