Kas olete Plugin Hoarder? Kuidas oma WordPressi saiti puhastada

Kas olete Plugin Hoarder? Kuidas oma WordPressi saiti puhastada

Kas olete pistikprogrammi hoorder? Mõelge sellele minut. Alguses kõlab pisut naeruväärselt ja muidugi sa oled mitte üks neist. Kuid kuna sajad WordPressi „eksperdid” soovitavad igal nädalal uusi pistikprogramme, pole ime, et mõnel veebisaidil ja veebimeistril on lõpptulemusena natuke ülevarustatud. Poole ajaga on pistikprogrammiga neetud peaaegu garantii, et see mõjutab mingil moel teie lõpptulemust ja kui see on tasuta, võib olla raske öelda ei.


Ma tean, et olen installinud ja proovinud peaaegu kõik seal olevad sotsiaalse jagamise pistikprogrammid. Ma pigem ei tunnista seda, kuid olen üsna kindel, et tegin seda lootuses, et publik ilmub praktiliselt õhukesest õhkkonnast välja, vajutades veidi parempoolset pistikprogrammi. Ja ma tean, et ka mina pole ainus.

7 hoiatusmärki olete WordPressi pistikprogrammi hoorder

Kui mõni hoiatussilt helises, siis on tõenäoline, et teie WordPressi sait võib kevadist puhastust kasutada. Jätkake lugemist, et näha, kuidas saate WordPressi kiirendada, eemaldades kasutamata pistikprogrammid.

1. Teil pole aimugi, mida pooled pistikprogrammidest teevad

Pistikprogrammi installimise põhjuseks on selle tegelik kasutamine ja kui te mitte ainult ei kasuta poolt oma pistikprogrammidest, vaid ei mäleta isegi seda, mida nad peaksid teie veebisaidi jaoks tegema, on see halb märk, et võite olla pistikprogrammi hoor.

2. Te ei saa WordPressi värskendada vananenud pistikprogrammide tõttu

See mitte ainult ei takista teil juurdepääsu WordPressi värskenduste enda uutele funktsioonidele, vaid võib tähendada ka seda, et peate loobuma pistikprogrammide või teema värskendamisest, kuna see ei ühildu enam teie WordPressi vana versiooniga.

3. Teil on rohkem pistikprogramme kui sisutükke ja teie veebisait on rohkem kui mõni nädal vana

Pole alati asjakohane, kuid on tavaliselt hea märk sellest, et olete võib-olla pisut üle parda läinud.

4. Pistikprogrammide värskendamisel saate kiiresti täistööajaga tööd ja palkasite selle tegemiseks kellegi.

Vähemalt nüüd on teie pardal keegi, kes saab teie eest koristada, ehkki nad võivad olla vastumeelsed, kui nad mõistavad, et vähendavad oma tööaega täielikult, kui ei kaota seda täielikult.

5. Teil on mitu kohmakat “raskeveokite” multifunktsionaalset pistikprogrammi, mida kasutate ainult ühe või kahe funktsiooni jaoks

Mõnikord ei tähenda vähem paremat või kiiremat. Mõnikord on parem, kui mõni kergem pistikprogramm teeb sama tööd.

6. Teil on ikka pluginaid, millega olete „parema vastu kaubelnud“

Mõnikord võib olla lihtne unustada vana eemaldamine, kui uus ja parem tuleb. Hea uudis on see, et seni, kuni nad on passiivsed, võtavad nad vähemalt ruumi tagaosas. Halb uudis on see, et see ummistab teie pistikprogrammide kataloogi ja see võib osutada halvemale ja kahjulikumale olukorrale.

7. Teil on installitud palju pistikprogramme, mida saate kindlasti kasutada juba mõnda päeva.

Kuigi see võib tunduda mõistlik, on palju parem mõte luua Evernote’is või Google’i dokumendis kirjeldav pistikprogrammide loend ja testida neid aja jooksul. Kui teil istub lihtsalt hunnik pistikprogramme, on tõenäoline, et see on kõik, mida nad kunagi teevad. Kasutage neid või kaotage need.

Miks on palju pistikprogramme tavaliselt halb (ja miks peate neid puhastama)

pistikprogrammi puhastamine

Liigsed pistikprogrammid võivad muuta teie töö raskemaks ja keerukamaks, kui see peaks olema. Ja kuigi paljudes vajalikes pistikprogrammides pole midagi halba, muutub probleemiks nende pistikprogrammide olemasolu, mis laadivad palju ressursse. Täiendavate http-taotluste lisamise abil saate veebisaidi laadimiskiirust aeglustada. Lihtsamalt öeldes paneb see brauseri hüppama läbi täiendavate kõvade, enne kui see teie veebisaiti reaalselt laadida ja kuvada saab, muutes selle laadimise aeglasemaks. Ja teie saidi aeglasem laadimine võib teie jõhkrat mõju avaldada.

Kui teie veebisait laadib eriti aeglaselt, võib teid kummitama uskumatu põrkumismäär, võite kaotada klientide usalduse või, mis veelgi hullem, näete otsest mõju teie müügile. Näiteks teatas Amazon, et müügilangus langeb kuni 1% iga 100ms kohta lehe aeglasemaks laadimisel (Allikas: Strangeloop). Veel ühes uuringus leiti, et laadimisaja pikenemine ühe sekundi võrra vähendas konversioonide arvu 7%, lehevaatamiste arvu 13% ja kliendirahulolu vähenemist 17% (Allikas: Tagman). Hea uudis on see, et laadimiskiiruse suurendamine peaks näitama vastupidiseid tulemusi.

Nagu ülalpool lühidalt mainiti, võivad pistikprogrammid ka kogemata (või isegi väga harvadel juhtudel isegi mitte nii kogemata) pakkuda turvaauke, mida inimesed saavad saidi tagapõhjale juurdepääsu saamiseks kuritarvitada..

Viimane põhjus pole nii ilmne. Liiga paljude pistikprogrammide olemasolu võib pakkuda teile liiga palju tähelepanu juhtimist, mis viib teie tähelepanu kaugemale, kui see peaks olema. Sellest võib saada ettekääne pisiasjade üle muretsemiseks. Ja pisiasjadest vabaks jäämine võib takistada teil uute suurepäraste ärivõimaluste otsimisest või koopia täiustamisest, et konversioone massiliselt suurendada, või leida aega võrgustiku loomiseks ja vaatajaskonna kasvatamiseks.

Kuidas oma WordPressi saiti ümber lükata

Õnneks pole pistikprogrammide puhastamine nii keeruline. Saate teada, millised pistikprogrammid teie veebisaidil tegelikult midagi muudavad, ja siis saate ülejäänud osa lahti.

Teil võib tekkida kiusatus küsida: “Mis on üldised põhialused?” Vastus on, et selles konkreetses küsimuses on palju erinevaid arvamusi. Ja kuigi mõned inimesed kipuvad soovitama mitmesuguseid pistikprogramme, on teised palju minimalistlikumad ja soovitavad ainult järgmist: Analytics, kiiruse vahemällu salvestamine, turvalisus, sotsiaalne, SEO ja muidugi opt-in.

Minu jaoks on palju olulisem küsimus, millised pistikprogrammid on teie ja teie saidi jaoks eriti olulised?

Seal on palju erinevaid veebisaite, millel on palju erinevaid eesmärke ja vajadusi. WordPressi ilu seisneb selles, et see on mitmekülgsus ja võime pistikprogrammide kaudu paljude probleemidega hakkama saada, kuid mõnikord võib see pistikprogrammi hõlbustavaks võimaldada. Nii et saate teada, millised pistikprogrammid on olulised, ja visake ülejäänud ära.

Ideaalis soovite säilitada ainult käegakatsutavaid pistikprogramme, mis on teie veebisaidi eesmärgi saavutamiseks kasulikud. Pistikprogrammid, mis parandavad teie eesmärki. Isegi kui teil on ainult isiklik ajaveeb, on seal kuskil tavaliselt mõõdetav eesmärk, näiteks suurema vaatajaskonna saamine. Ja ettevõtete jaoks tagasikülastajad, kasutajate kaasamine, tellijad ja müük. Ja siis on muidugi turvalisus. Kuna keegi ei soovi, et nende saiti kaaperdatakse mis tahes aja jooksul.

Pistikprogrammid, mida soovite säilitada

WordPressi pluginad, mida peaksite hoidma

Pluginad turvalisuse parandamiseks

Teie veebisaidi turvalisust suurendavad pistikprogrammid vähendavad tulevaste probleemide riski. See mõjutab teie lõpptulemust viisil, mis hoiab ära raha ja tundidepikkuse kulutamise, kui üritate ennustamise puudumise tõttu kaaperdatud veebisaidi üle kontrolli saada..

Kevin kirjutas hiljuti Hide My WP ülevaate, milles selgitatakse, kuidas pistikprogramm teie turvalisust suurendab, varjates tõsiasja, et teie veebisait töötab WordPressil, ja Tom kirjutas ka turbe Ninja pistikprogrammi ülevaate, mida võiksite proovida ka kassas. Need on mõlemad suurepärased pistikprogrammid, mida võiksite kaaluda, et oma saiti turvalisena hoida.

Muide, pistikprogrammid võivad mõnikord tekitada turvaauke inimeste kuritarvitamiseks, nii et vähem liigsete pistikprogrammide omamine pole ka turvalisuse mõttes halb mõte.

Laadimiskiiruse parandamiseks pistikprogrammid

Laadimiskiiruse parandamine võib aidata põrkumismäärasid märkimisväärselt vähendada. Vahemälu pistikprogrammi hankimine võib olla suurepärane valik eriti siis, kui teie veebisaidi laadimiskiirus ületab mõne sekundi. Ja mitte ainult, meie enda Sourav juhendab teid isegi WP kogu vahemälu seadistamiseks optimaalsete tulemuste saamiseks (ja lugege kindlasti kogu tema WordPressi vahemälupostituste seeria juhendit, et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas vahemälu töötab ja kuidas seda kasutada oma WordPressi saidi täiustamiseks).

Boonusena võib teie veebisaidi laadimiskiirust vähendada ka pistikprogrammide puhastamine, mis teenivad lisaks muudele funktsioonidele ka muid funktsioone, mida te tegelikult ei kasuta..

Pluginad kasutaja seotuse parandamiseks

Kasutajate suurema kaasatuse suurendamine on oluline, kuna mida kauem keegi teie veebisaidil ringi torkab ja suhelda saab, seda tõenäolisem on, et nad tegelikult teie sõnumile tähelepanu pööravad ja lõpuks ka teie vaatajaskonna hulka kuuluvad / maksvaks kliendiks hakkavad. Ja viimastel aastatel on suur osa kasutajate kaasamisest “jagamine” ning jagamise suurendamiseks mõeldud pistikprogrammid aitavad teie lõpptulemust tuua teile rohkem liiklust. Kui otsite head jagamispistikprogrammi, vaadake meie parimate sotsiaalmeedia pistikprogrammide loendit ja ka Tomi artiklit, kuidas muuta oma WordPressi veebisait sotsiaalsemaks.

Pistikprogrammid optimeerimise määrade / ümberarvestuskursside parandamiseks

Olgu see pistikprogramm, mis muudab teie opt-in kasti tegelikult paremaks teisenemiseks, või plugin, mis kogub andmeid kasutaja käitumise kohta (ilmselt peate omama andmeid kasutaja käitumise kohta, et teada saada, mida pistikprogrammid tegelikult muudavad), optiini pistikprogrammid on ilmselgelt oluline oma lõpptulemuse jaoks ja jää püsima. Üks pistikprogramm, mida soovitame optimeerimise määra suurendamiseks, on OptinMonster.

Peaaegu iga pistikprogramm, millel on märgatav otsene või kaudne mõju teie lõpptulemusele, on väärt hoidmist. Ja kõik pistikprogrammid, mis lihtsalt midagi sellist teevad, lähevad väikesele reisile ega tule enam kunagi tagasi.

Kuidas mõõta pistikprogrammi efektiivsust ja nende mõju laadimiskiirusele

Pluginate efektlaadimiskiirus

Seadistage Google Analytics või oma lemmik analüüsi tööriist pistikprogrammide testimiseks, mis peaksid konversioonimääradest aitama. Kui te pole kunagi tulemusi ilma nendeta testinud ja kui lihtsalt eeldate, et neil on positiivne mõju, siis tehke seda. Testige oma konversioone ilma pistikprogrammi aktiveerimata. Veenduge, et annaksite sellele õige kontrolliperioodi (välja arvatud juhul, kui teisendamisel on ilmne ja valulik langus, sel juhul peaksite muidugi selle uuesti üles seadma ja käitama.) Lehe laadimiskiiruste analüüsimiseks võite kasutada Pingdomi tööriistad või muid tasuta tööriistu, näiteks mõõta, kas pistikprogramm aeglustab teie veebisaiti rohkem kui see väärt on.

Tähtis: Veenduge, et määraksite sätted korraga ühele kindlale testimiskohale ja enne pistikprogrammide keelamist testige oma lehe laadimiskiirust mitu korda..

Kui teil on leheküljekiiruse testimiseks vaja palju erinevaid asju, siis oleks kõige parem seda teha kõige vähem hõivatud tundidel. Ja kui teil on eriti hõivatud veebisait või juhite selle kaudu täistööajaga ettevõtet, kloonige see käsitsi või kasutage kloonimisprogrammi pistikprogrammi ( tasuta paljundusaparaadi plugin on hea võimalus).

See kõik peaks muidugi olema ühes ja samas DNS-is ja serveris. Uue ajaveebi saate lihtsalt luua oma veebisaidi kataloogi nimega “wpclone”. Siis saate kiirust testida, laskmata külastajatel teid segadusse ajada.

Näiteks võib juhtuda üks asi, kui teil on tõesti kohmakas liitumisruumi pistikprogramm, mis aeglustab laadimiskiirust, ehkki suurendab teie lubamismäära, kuid sellel võib olla külastajatele tagasipöördumisel kahjulik pikaajaline mõju ja tõepoolest, tellijad.

Ja nüüd… tegelik puhastus

Kui teil on ulatuslik sisu mahajäämus, teil on palju vananenud pistikprogramme või kui teie sissetulek sõltub sellest, kas teie sait üleval on, on veebisaidi varundamine enne alustamist hea mõte, kui mitte absoluutne kohustus (näiteks kasuta varundatud sõpra).

Nüüd, kui olete avastanud, millised pistikprogrammid on kasulikud ja millised (teie jaoks) kasutud, on aeg käed määrduda.

Pistikprogrammide desaktiveerimine ja kustutamine

Õnneks on pistikprogrammide tegelik eemaldamine väga lihtne. Avage lihtsalt pistikprogrammi vahekaart ja asuge tööle. Deaktiveerige (kui seda pole juba tehtud) ja desinstallige üleliigsed ja soovimatud. Kui teil pole mõnda väga vananenud või rikkega pistikprogrammi, tuleks kõik eemaldada, isegi sql-andmed. Nii et pole vaja täiendavat puhastamist!

Kui loete endiselt ja teil on õnnestunud pistikprogrammid läbi sõeluda ja prügikast puhastada, oleks veel üks asi, mida soovitaksin teil teha. Optimeerige oma veebisaiti veelgi, õppides, kuidas vahemälupistikprogramme õigesti installida ja kasutada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map