Juhend lugupeetavaks WordPressi professionaaliks saamiseks

Spetsialistid teenivad kõige rohkem raha, neil on kõige suurem mõju ja üldiselt on see hea. Samuti on nad väljakutsetega silmitsi hästi, kuna on osavad ja seega oma võimetes kindlamad. Nad on creme de la creme ja kõik (loe kliendid) tahavad tükki oma ärevusest. Plussid teevad seda suurelt ja on seetõttu miljonite kadedus, kes ei kärbi. Kui kõik need toredad asjad on ette valmistatud, siis miks ei tahaks keegi saada oma asjatundja valdkonna asjatundjaks?


WordPress on oma aina laieneva kogukonna jaoks avanud palju võimalusi. Veebikirjastust demokratiseerides pakub platvorm teile võimaluse saada auväärseks professionaaliks olenemata sellest, kas olete kirjanik (või blogija), konsultant, tugiteenuste pakkuja, kujundaja või arendaja, kui nimetada vaid mõnda.

Kui olete valmis pingutama ja õppima, on lugupeetavaks WordPressi professionaaliks saamine saavutatav ja tõenäoliselt seda ei võeta y-e-e-e-ars harjutamist ja kordamist, nagu paljud teist usuksid. Noh, me ei saa unustada omandatud teadmiste tihendamisel või kinnistamisel harjutamise ja kordamise kohta, kuid kui sellele mõtlete, ei võta auväärseks WordPressi proksiks saamine nii kaua aega.

Samuti ei pea te olema Albert Einstein; kui saate sellest juhendist aru ja teil on kirg WordPressi vastu, siis on teil hea minna. Unustage oma akadeemilised tunnustused ja muu selline kraam minutiks. Kõik see ja palju muud saame teada tänases postituses. Naudi lõpuni ja teeme teist endast lugupidava WordPressi professionaali! Pikk sissejuhatus? Noh, on lubatud normist aeg-ajalt kõrvale kalduda – midagi, mida võiksite meeles pidada, kui teete kõvasti tööd, et saada WordPressi parimaks eksperdiks.

Esiteks lühike ajalootund …

Üliõpilane

… mis näitab, et te ei vaja triibude teenimiseks ja WordPressi eksperdiks saamiseks aastaid. Kohtusin ja armusin WordPressisse juba aastaid tagasi, kui saaksite helistada 2008. aasta vanusele tagasi :). Pärastlõuna oli ere ja selge, kuna päikesekiired kiskus läbi selge Nairobi taeva. Ta (WordPress) oli ilus ja kaasas näiliselt piiramatute võimalustega isegi siis.

Ma proovisin seda (kuna “tema” kõlab selles kontekstis pühad) .wordpress.com alamdomeen ja hakati kohe pärast teema installimist ja minu esimese postituse avaldamist haakima. Kunagi. Mul olid uurimata unistused veebiarendusest ja avaldamisest ning ma ei oleks paremal ajal WordPressi leidnud. Oh nostalgiat.

Kuus (6) aastat edasi liikuda…

WordPress annab volituse paarile minu ise hostitavale WordPressi saidile, sealhulgas mõned alamdomeenides elavad saidid. Lisaks installisin WordPressi kohapeal (oma arvutisse), et saaksin sellega igal ajal mängida. Vaatlen WordPressi teemade, pistikprogrammide, lisandmoodulite ja veel mõne muu asja üle ning jagan õpitut. Pole tähtis, mida ma ütlen või kui palju ma protesteerin, on paar toredat inimest, kes nõuavad endiselt mind WordPressi eksperdiks kutsuda. Ma arvan, et nad on alati liiga lahked, sest ma olen lihtsalt pooleliolev töö.

Kuus (6) aastat ja kas veel pooleli? Mida sa meile ei ütle? Noh … olen end WordPressiga viimase kaheteistkümne (12) kuu jooksul rohkem sidunud kui eelneva viie aasta jooksul. Teie ja minu vahel arvan, et minu seotus WordPressiga viimase aasta jooksul on täpselt see, mille abil inimesed on Nairobi tänavatel ja mujalgi minu auks „WordPress Experti“ manitsemas. Ilmselt teen nalja just selle laulmise üle, aga te peaksite minu näol nägema irve, nagu mulle meeldiks, et see juhtuks ��

Eelneva avalduse ilmne edevus on šokeeriv, kuid õppetunniks peaksite saama oma triibud ja saada kahe (2) aasta jooksul ihaldatuima WordPress PRO-i staatuse. Praktika viis mind täielikust uustulnukast umbes viieteistkümne (15) kuu pikkuseks ajavahemikuks “Hei, sa ütled mulle, et sa oled WordPressi ekspert”. Ma ikka olen selles.

Teel, kui soovite saada lugupeetavaks WordPressi professionaaliks, pidage meeles, et WordPressi juhib filosoofia või pigem koostöövaim ja mitte konkurents. See võib kõlada vastuoluliselt, kui soovite saada lugupeetud WordPressi professionaaliks, kes muudab tööturul tabeleid. Konkurents igas eluvaldkonnas on alati olemas – see ei lähe kuhugi. Ma mõtlen, et see murrab teie kehas täpselt nulli (0) luud, et WordPressi kogukonnale tagasi anda. Ärge otsige ainult raha puutujaga rikastamist, vaid tainas tuleb lõpuks. Saage austatud WordPressi professionaaliks, kes aitab kõigepealt teisi WordPressi kasutajaid. Piisavalt palju vestlusi, vaatame, kuidas saada sinust lugupeetavaks WordPressi professionaaliks!

Kuidas saada lugupeetavaks WordPressi professionaaliks

India ärinaine sülearvutiga

Kas ma ei saa oodata, millal saab WordPressi professionaaliks? See jaotis on pühendatud teile. Olen kokku pannud tohutu nimekirja parimatest näpunäidetest, mis ma võiksin leida, et aidata teil hüpata algajalt profile.

Saage Avid WordPressi kasutajaks

Kas ma ei näinud seda tulemas, ah? Kuidas sa saad profiks milleski, mida sa pole kunagi kasutanud? Kas sa tead just seda, kui palju saad proovitud toote kohta teada? Vabandame, et teie mull lõhkes, kuid te ei saa ainult lugemise teel WordPressi profiks (auväärseks); peate olema kaasatud – peate kasutama platvormi ja uurima selle tohutuid võimalusi.

Lihtsaim viis WordPressi omandamiseks on sukelduda otse sisse. Ärge vaadake kõrvalt, vaid sellega on palju lõbusam kaasa lüüa. Installige WordPress ja panustage aega platvormi toimimise õppimisse. Katsetage mõnda WordPressi teemat ja pistikprogrammi ning jätkake.

Pidage ajaveebi (kõige kohta, mis tegelikult on) ja saate WordPressi kasutaja kogemusest kogeda. WordPressi kasutamine on nii lihtne, et üllatate, kui kiiresti köite õppite. Olgu see kirjutamine, kujundamine, arendamine või teiste abistamine, WordPressi kasutamise viisi leidmine. Kui saate aidata järgmisel inimesel WordPressist üle saada, on aeg koondada oma jõupingutused erialale.

Spetsialiseeruda

Pole tähtis, mida te teete või kelle poole palvetate, ei saa te kunagi kõige paremaks saada. Inimeste jaoks on võimatu kõiki tehinguid tungrauale tõsta. See jätab teile ühe teise tulusa valiku: spetsialiseerumine. Kui teil on kirjutamiseks vajalik teadmine, kuid ei saa oma elu päästmiseks koodi teha, julgustate teid WordPressi professionaalse blogijana tõesti hästi. Paljud professionaalsed blogijad (nt Tom Ewer) on loonud karjääri blogimise ja WordPressi ümber. Kas Tom on auväärne WordPressi professionaal? Võite kihla vedada, et ta on. Minu blogimistöö tohutu tükk koosneb WordPressiga seotud projektidest. Kas ma armastan seda? Sa kihla vean, et teen. Hüüdke AJ Clarke’ile, Kylale ja kõigile teile kõigile, et saaksite suurepärast tuge.

Kui olete eesliidese arendaja, võite pöörduda WordPressi juurde, mis hõlmab kõike teemade ja raamistike vahel arendamist. Kui olete koodijupp, saate arendada tausta, seikleda teemades ja pistikprogrammides ning vaadata WordPressi kapoti all. Paljude erialade korraga proovimine on valesti juhitud ja tähendab ainult nende mitteõppimist, mis põhjustab pettumust. See ei tähenda, et peate lugupeetud WordPressi professionaaliks saamiseks unustama oma kired. Ei. Saate alati kõigepealt omandada ühe eriala ja liikuda järgmise juurde.

Olen roheline sarv, mul pole disaini- / arendusoskusi ja ma ei saa oma olematute blogimisoskustega ettevõtlust alustada? Kas see tähendab, et ma olen hukule määratud? Kas on lootust, et minust võib kunagi saada lugupeetud WordPressi professionaal? Vastus ülaltoodud enesestmõistetavale küsimusele on kõlav jah! Ilmselt peate WordPressi jaoks karjääri kujundamise / arendamise nimel õppima programmeerimiskeeli, nagu HTML, CSS, JavaScript ja PHP. Samuti soovite õppida mõnda asja MySQL-i andmebaaside kohta. Parima WordPressi blogijana karjääri loomiseks peate teiste veebiturunduse teemade hulgas õppima ajaveebi ja SEO-d. Lõppude lõpuks ei sünni keegi kõike teades; me kõik elame ja õpime selle tee ääres. Kokkuvõttes peate spetsialiseeruma, sest:

 • Kui te koondate oma jõupingutused ühele erialale, saate kiiremini auväärseks WordPressi professionaaliks
 • See rasked juhtmed õppinud oskusi oma aju
 • Kõigist ametitest jackiks olemine tekitab madalamat tootlikkust ja väiksemat pangajääki rohkem kahju kui kasu
 • Võite saada parimaks WordPressi arendajaks ja ajaveebi õppida
 • Võite saada parimaks WordPressi blogijaks ja aidata endiselt tugifoorumites teisi
 • Ja nii edasi

Saage parimaks, mis teil erialadel ja kuuvalguses olla saab, kui soovite. Mul on olnud kliente, kes võtsid minuga WordPressi arendamise osas ühendust oma ajaveebiportfelli saidi kaudu. Oleksin võinud aidata, kuid mu WordPressi arendamise oskused olid toona alles lapsekingades. Jälgige oma kirgi, kui spetsialiseerute, kuna te ei soovi kindlasti jääda karjääri, mida te ei armasta, eriti WordPressi pakutavate nii paljude täitmisvõimaluste pärast. Spetsialiseerumine aitab teil ka palju aega kokku hoida, mis viib meid järgmise punkti juurde.

Aja planeerimine

aja planeerimine

Ükskõik, kas hoiate all 9–5 või vabakutset, peate oma ajast kindlalt kinni hoidma. See on haruldane ressurss ja mida paremini seda hallata, seda produktiivsemaks muutute professionaalina. WordPressi parimad spetsialistid (ja muud auväärsed spetsialistid laiemalt) vastutavad oma aja eest. Aeg on raha, läheb igapäevaseks kõnekäänduks ja kui raiskate oma elus sekundeid, peate samuti panema pangal käsu oma kodu tagasi võtta..

Auväärseks WordPressi professionaaliks saamine hõlmab õppimist ja õppimine võtab aega ning see on aeg, mille peate oma ajakavasse looma. Kui olete oma triibud teeninud, armastavad kliendid teie uusi värve, see tähendab, et teie plaat on peaaegu kogu aeg täis. Kui aeg teile kõrvale hiilib, ei vasta te klientide ootustele. See kahjustab nii teie mainet kui ka pangakonto saldo. Valige õiged kliendid (need, kes austavad teie aega) ja planeerige oma elu ümber, nii et teil on kõik korras.

Samuti peate pausideks ja lõõgastumiseks aega reserveerima. Kogu töö ja ükski näidend ei muuda Jacki igavaks poisiks? Kas te ei taha praegu olla tuim WordPressi professionaal? Looge aega liikumiseks, perekondlikeks kohustusteks ja enesemõtlemiseks.

Tööta kõvasti mängi kõvasti. – Wiz K.

Harida ennast

On julgustav, et loete seda juhendit, kuna see tähendab, et olete lugupeetud WordPressi professionaaliks saamise osas õiges suunas. Enese harimine on tavapärane viis kutseoskuste omandamiseks. Kas pole kindel oma kodeerimis-, ajaveebi- või isegi suhtlemisoskustes? On aeg õppida. Teil pole vaja isegi oma majast lahkuda, saate veebis õppida kõike WordPressi kohta vajalikku. Google’is otsimine on hea koht alustamiseks, kuid siin on mõned ressursid, mille abil alustada:

Harida teisi

Kas mäletate, mida me ütlesime WordPressi suunava filosoofia kohta? Aita teisi. Teiste harimine aitab ikka edasi. Samal ajal on parim viis millegi õppimiseks teiste õpetamine. Teisisõnu, kui õpetate teistele seda, mida õpite, siis:

 • Täiendage oma oskusi
 • Hankige suhtlemisel täiendavaid oskusi
 • Hankige rohkem kliente
 • Antakse sisuliselt WordPressi kogukonnale tagasi
 • Ehitage mõju
 • Teenige WordPressi eksperdi tiitel automaatselt

Alustage ajaveebi ja jagage kogu maailmaga WordPressi kohta õpitut. John või Jane Doe leiavad kusagil mujal maailmas teie ajaveebi ja kui teie näpunäited on head, olete teel WordPressi staariks. Haha. Vaadake sind, mõeldes, et see kõik on nii lihtne :).

Jagage oma ajaveebis näpunäiteid, näpunäiteid ja õpetusi ning laiendage oma tugifoorumeid. Põhimõtteliselt: mida rohkem inimesi aitate, seda usaldusväärsemaks muutute WordPressi professionaalina. Harida ja teisi aidata. Seda nimetatakse ettemaksuks ja see on tõhus. Muide, tugifoorumitest saate isegi tööd saada, nii et jah, jätkake teiste kasutajate koolitamist ja abistamist. Rohkem jõudu sulle!

Võtke ühendust teiste WordPressi spetsialistidega

WordCampi sõbrad

Ehkki saate luua tulusat WordPressi äri, ilma et peaksite end kunagi WordPressi kogukonnaga kaasama, on teie moodustamisest palju kasu vastastikku rahuldav suhted teiste WordPressi spetsialistidega. Näiteks saate laiendada oma sotsiaalseid ja teadmiste ringi, moodustada meeskonna (või võrgustiku) sarnaselt mõtlevate ja kvalifitseeritud spetsialistide hulgast, õppida WordPressi koosolekutel uut kraami, aidata WordPressi paljastada rohkematel inimestel teie otseses kogukonnas jne..

WordPressi kohtumisi korraldatakse üle maailma erinevatel kuupäevadel. Osalemise kulud on tavaliselt madalad ja tohutu protsent piletirahast läheb nagunii tarvikute ja suupistete jaoks. Kassasse WordCamp Central ajakava et näha, millal keegi teie läheduses juhtub. Osalege kohalikel kohtumistel ja kui neid pole, siis võtke julgelt ühendust oma kogukonna teiste WordPressi entusiastidega ja kallutage WordPressi maailma.

Kui olete häbelik tüüp või eelistaksite vaadata programmi Viimane osamakse Troonide mäng Võrgustikuüritusel osalemiseks võite kasutada vaid selliseid sotsiaalseid võrgustikke nagu Twitter, Facebook ja LinkedIn. Võrgustiku loomise eelised, olgu need siis võrgus või mujal, on üsna ilmsed ja võiksid pakkuda teile professionaalsete eesmärkide saavutamiseks vajalikku kütust.

Lõppude lõpuks pole ükski inimene saar. Me kõik vajame tugisüsteemi ja veelgi enam, kui olete lugupeetud WordPressi professionaal, kellel on vajadusi, mis võivad teid oma mugavustsoonist välja sundida. Professionaalina vajate teiste spetsialistide võrku (või võrgustikke), et teha koostööd projektide koostamisel, ideede ajurünnakuid ning pakkuda üldiselt professionaalset ja moraalset tuge.

Teie nõrkuste tuvastamine ja korvamine …

… Tugevdades oma tugevusi. Hirm ja nõrkus takistavad igasugust arengut, olgu see siis professionaalne, isiklik või muu. Teie nõrkused nii inimesena kui ka professionaalina lükkavad tõenäoliselt edasi teie täieliku WordPressi professionaaliks ülemineku. Teie nõrkus võib olla ükskõik. Võib-olla pole te varajane kasutuselevõtja (või te lihtsalt ei võta uusi suundumusi vastu just seetõttu, et teile meeldib hoida asju traditsioonilisena). Võib-olla maksate meeskondadega halvasti. Võib-olla see, võib-olla see – lihtsalt määrake kindlaks, mis võivad olla teie ametialased nõrkused, ja kõrvaldage need.

Kuidas? Tugevdades oma tugevusi, keelate oma nõrkadel kohtadel võimaluse teid maha võtta. Näiteks kui te ei saa meeskonnaga töötada, kuna olete paremini juhirollideks, peaksite proovima selle asemel, et oma meeskonda juhtida. Kui te ei saa enne kella 11 hommikul voodist välja ronida, kavandage olulised kohtumised pärastlõunal. . Kas sa oled öökull? Ma ei ütle, et see on nõrkus. Ma tahan, et te mõistaksite, et ainult teie saate teada oma tugevusi ja nõrkusi. Tuvastage nõrgad küljed ja tugevdage oma tugevusi. Tee oma asja. Et Cetera ja Cetera.

Hirm. Kuidas saada üle hirmust ja saada lugupeetud WordPressi professionaaliks, kelleks sa pidid olema? Te tunnete hirmu, kuid tegutsege ikkagi. Võite valida, kas mängida turvaliselt ja jääda keskpäraseks või astuda välja oma mugavustsoonist ja võtta ette seda, mida olete väärt. Hirm pole reaalne, see kõik on teie peas. Kas kardate, et te ei saa hakkama WordPressi tippspetsialisti suurenenud kohustustega? See on hirm seal. Kas te pole veel oma oskuste osas kindel? See on seal nõrkus.

Harjuta (ja veel mõnda)

koodipraktika

Harjutamine teeb täiuslikuks, praktika muudab püsivaks. Mida rohkem midagi harjutate, seda paremaks saate selles. See on viis, kuidas meie ajud (ja kehad) on loomulikult ühendatud. Võtke näiteks kulturistid. Professionaalsed kulturistid hoiavad seda. Nad harjutavad regulaarselt ja selle tulemusel on neil suur biitseps, abs ja kõik. Need, kes kulturismiga tõsiselt ei suhtu, ei lähe mõne aja pärast tagasi jõusaali või võivad harjutada ainult siis, kui neil on tuju. Seetõttu ei saavuta nad plusse saavutatud tulemust. Need, kes olid lihasmassi suurendamisega tõsiselt tegelenud, kuid hiljem ühel või teisel põhjusel harjutusest loobunud, kaotasid lihasmassi (atroofiad) või kasvasid.

Samamoodi soovite jätkata harjutamist. Kas olete WordPressi kujundaja? Kujundage ja kujundage veel mõned. Netwrok (nagu me juba varem mainisime) koos teiste disaineritega Tibutav. Kas olete WordPressi arendaja, on praktika ja kordamine oma oskuste lihvimisel võtmetähtsusega. Tutvuge mõne tasuta teema või Githubi hoidlad üle kodeerijate õppimiseks. WordPressi blogija? Sama kehtib ka – pidage ajaveebi ja pidage seda alles – praktika muudab teid paremaks.

Auväärsel WordPressi professionaalil on kogemusi, mis tulevad läbi tundide ja tundide kestuse. Paar aastat tagasi lugesin kuskilt, et ameti omandamiseks kulub umbes 10 000 tundi praktikat. Ma ei tea, kas see on tõsi või puhas õudus, aga saate aru.

Pühendumus ja visadus on pikk tee

Alustades põhjast, kõlab see hõlpsalt ja lõbusalt, kui lisate selle Drake’i laulu, kuid kahjuks pole see tavaliselt nii. Altpoolt alustades on tõepoolest alustades alt, sealt alla, ja see on järsk tõus ülesmäge, milleks paljud pole veel valmis. Tunnis 20-st 200 dollarini teenimise pealt hüppamine võtab natuke planeerimist, pühendumist ja vastupidavust.

Peate mõistma, et teel ja päevi, mis kunagi näivad lõppevat, oli ka väljakutseid. Võite kohtuda klientidega, kes panevad teid kahtlema teie metoodikas ja isegi teie mõistuses. Mul on kahju, see on maailma tee. Samal ajal ei tule kunagi midagi, mis väärt oleks (või meie puhul muutuks) kunagi lihtsaks. Selle eest peate higistama. Peate kõvasti tööd tegema (või nutikad, üks ja sama asi) ja püsima. Peate pühenduma täielikult oma valitud teele ja ärge kunagi peatuge, isegi rada vahetades. Austatud WordPressi professionaaliks saamine võtab aega ja vaeva. Võimalik, et peate sellesse protsessi ka raha investeerima (endasse). Kõik need asjad tähendavad ühel või teisel viisil ohverdamist ja vastupidavuse kutsumist.

Saage vinge inimeseks

Pöidlad üles!

Võtke vastu meeldiv isiksus, kui teil seda veel pole. Meeldiva käitumisega on vaja minna palju, kui soovite saada austusväärseks WordPressi professionaaliks. Kas saate mõelda, miks? Lõppkokkuvõttes soovite, et kliendid võtaksid teid tööle kõigi pingutuste ja aja eest, mida kulutate oma kutseoskuste arendamiseks.

Kuigi teie ametialased oskused võivad teie võimetest palju rääkida, langeb klient teid kohe, kui teie isiksus imeb. Inimesed tahavad teha koostööd inimestega, kellele meeldib läheduses olla. Sinust ei saa kunagi lugupeetavat WordPressi professionaali, keda soovid, kui su negatiivsust saab tunda kahe planeedi kaugusel. Niisiis, kuidas sa muutud vingeks?

 • Saage suurepäraseks suhtlejaks – arendage oma suhtlemisoskust, pöörates suurt tähelepanu kuulamisoskusele
 • Vastake e-kirjale õigeaegselt
 • Suurendage oma tehingutes ausust – ärge olge petturid
 • Ole sõbralik, kuid enesekindel
 • Ole abivalmis
 • Näidake valmisolekut pakkuda lahendusi, mitte tekitada probleeme
 • Arendage positiivset suhtumist positiivse mõtte kaudu ja ümbritsege ennast positiivse mõjuga

Teage oma kliendi vajadusi

Auväärseks WordPressi professionaaliks saamine pole eesmärk, vaid reis, mis ei lõpe kunagi nii kaua, kui WordPress kasvab (WordPress 4.0 “Benny” langes just selle kuu alguses muide, pakkudes teile palju uusi WordPressi funktsioone, millest õppida).

Ehkki teie paremad oskused ja kogukonnas osalemine teenivad teile kliente, on oluline õppida, kuidas kliente hoida. Kuidas hoiate oma kliente? Sa mõistad nende vajadusi. siis arvestate nende vajadustega, mis ületavad kliendi ootused. Siis teete seda veel kuuskümmend (60) päeva. Klient on õnnelik ja läheb magama, teades, et nende meeskonnas on professionaal.

Ärge vaadake seda, mida te suhtest saate (lihtsam öelda kui teha). Keskenduge lihtsalt väärtuse pakkumisele, mis ületab teie kliendi ootused. Kas soovite, et inimesed usuksid, et olete WordPressi professionaalina oma soola väärt? Ärge esitage väiteid, tõestage oma vaeva. Saladus on vajaduste rahuldamine ja ootuste ületamine.

Laadige kõrgemaid tariife

raha laua peal

Te ei usu seda, kuid kas teadsite, et inimese ettekujutus võib tegelikult mõjutada tema otsuste tegemist? Auväärsed WordPressi spetsialistid nõuavad teenuste eest suuri kulusid. Seda laadi määrad, mida enamik vabakutselisi pidasid ülikalleteks. Nad jätkavad suurte klientide saamist isegi pärast nende hinnatõusu. Klient, kellel ei olnud teile piisavalt maksta, võib naabruses asuva parima WordPressi professionaali jaoks kümme korda rohkem raha välja küsida. Mis siin toimub? Miks kliendid ära jooksevad, kui tsiteerite oma hämmastavalt konkurentsivõimelisi hindu? Taju.

Tänu tajule peetakse kõrge hinnaga seda, mis on kõrge hinnaga kui selle odavamad alternatiivid. Oma oskuste arendamisel soovite kahtlemata küsida oma võimetele vastavaid tariife. Ärge kunagi laadige ega laadige üle. Ole kindel oma võimetes, tea oma väärtust ja küsi oma tasu. Pidage ainult meeles, et väga soodsate hindade tõttu võib klient tegelikult põgeneda teises suunas. Professionaal ei mängi odavalt.

Kõik on õnnelik olemine

Kui olete oma töö üle õnnelik, on ametialase staatuse saavutamine vaid aja küsimus.

Õnnis on mees, kes täidab oma kohust usinalt tänu eest, sest tema higi eest tuleb välja vaevatasu, mida saavad nautida tema laste lapsed. – vana maksim

Kui olete valitud eriala üle õnnelik, näitab see teie tööd. See asi, mida nimetatakse kireks, mängib selles suurt rolli. Pole sõna rohkem.

Hoidke tuli põleb

Meid kõiki loodi (või arenesime) erinevalt. Igaühel meist on erinevad võimed. Võibolla olete kiirem õppija kui John Doe. Tulemuste nägemiseks võib kuluda üks aasta, kuid John Doe võib sama tulemuse saavutamiseks vaja minna kahte või isegi kolme aastat. Me kõik oleme erinevad. Mõte on selles, et ärge kunagi lõpetage õppimist hoolimata sellest, kui “professionaalne” tunnete end “oma soolestikus”. Õppimine ei peatu kunagi. Periood.

Ok, nii et meenutagem uuesti. Siin on meie näpunäited, et saada lugupeetud WordPressi professionaaliks:

 • Saage innsaks WordPressi kasutajaks
 • Spetsialiseeruda
 • Harida ennast
 • Harida ja teisi aidata
 • Võtke ühendust teiste spetsialistidega
 • Tehke kindlaks oma nõrgad küljed ja korvake need
 • Harjuta ja harjuta veel natuke
 • Pühendumus ja vastupidavus lähevad kaugele
 • Saage vingeks
 • Teage oma kliendi vajadusi ja ületage ootusi
 • Laadige kõrgemaid tariife
 • Hoidke tuld põlemas

Rohkem ressursse lugupeetavaks WordPressi professionaaliks saamiseks

Me tõesti tahame, et te saaksite WordPressi asjatundjaks, kelleks soovite saada, sest meil on see arusaam, et maailm oleks parem koht, kus oleks rohkem spetsialiste. Selles abistamiseks kogusime teie rõõmuks järgmised lisaressursid:

Sinu kord…

“Tee on pikk, tee on järsk ja okkaid on ümberringi…”, kuid austusväärseks WordPressi professionaaliks saamine on saavutatav feat. Kas tunnete, et jätsime midagi olulist välja? Jagage julgesti allolevas kommentaarikastis!

PS: Soovime teile edu kõigis oma ettevõtmistes ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map