Jetpacki WordPressi kasutamiseks 15 põhjust 2020. aastal

Kas ma vajan WordPressi jaoks JetPacki? 15 põhjust, miks peaksite Jetpacki kasutama 2018. aastal

Mis juhtub, kui WordPress.com-i taga olevad inimesed saavad kokku WordPress-plugina loomiseks? Sa saad Jetpack.


Jetpack on loodud enam kui 5 miljoni aktiivse installi abil ja see on kõikehõlmav pistikprogramm WordPressi kasutavatele inimestele, sõltumata nende teadmistest. Mõelge sellele kui kõik-ühes pistikprogrammile, mille omadused ulatuvad jõudluse täiustustest, turvaprotokollidest, teema kohandamisest ja paljudest muudest.

Inimesed, kes on WordPressi jaoks uued, saavad kasutada Jetpacki saidistatistikat, kontaktvormi ja muid kasulikke mooduleid – ilma, et nad peaksid iga funktsiooni jaoks eraldi pistikprogrammi installima. Tavapärasest küljest saavad energiakasutajad kasutada selliseid funktsioone nagu seotud postitused, laisk laadimine ja CDN – kõik tasuta! Ehkki Jetpack premium versioonile üleviimine lisab Google Analyticsi, reklaami, prioriteetide toe ja veel palju kasulikke funktsioone.

See artikkel ilmus algselt 2013. aastal pealkirjaga 10 põhjust, miks peaksite WordPressi jaoks kasutama Jetpacki. Viis aastat hiljem värskendame seda juhendit Jetpacki pakutavate 15 parima võimalusega – ja miks peaksite neid kasutama oma WordPressi saidil.

Enne alustamist oleks kasulik teada mõnda sünonüümi, mida kasutatakse Jetpacki “funktsioonide” jaoks. Need ulatuvad “moodulitest” kuni “säteteni” ja lõpetades lihtsalt “funktsioonidega”. Selle artikli ülejäänud osas piirame sünonüüme „moodulitega” ja „funktsioonidega”.

Jätkame sellega!

Contents

1. WordPressi tasuta sisu edastamise võrk (CDN), kasutades Photonit

footoniteta sisu edastamise võrk jetpacki kaudu

Kõige esimene funktsioon, mis meelde tuleb, on Jetpacki pakutav tasuta sisu edastamise võrk. Erinevalt teistest CDN-i pakkujatest ei vaja Jetpack Photon CDN registreerumist, see annab teile piiramatu CDN ribalaiuse ja on täiesti tasuta – kogu elu!

Kes peaks kasutama Photonit?

Ühesõnaga kõik. Ükskõik, kas olete elektritarbija, algaja kasutaja või keegi, kes alles alustab; CDN-i kasutamine kiirendab dramaatiliselt saidi laadimisaega. See annab teile kolmekordse eelise:

 1. Google premeerib kiiremaid saite paremate SEO-tulemustega. Sihite oma sihtmärksõnade jaoks kiiremini.
 2. Salvestate oma serveri ribalaiuse ressursse; kuna pilte pakutakse footonite sisuvõrgust.
 3. Kiirem veebisait annab meeldiva külastajakogemuse. See suurendab omakorda konversiooni võimalusi – olgu see e-posti teel registreerumine, e-raamatu allalaadimine või midagi nii lihtsat kui sotsiaalne jagamine!

Kuidas lubada Jetpack Photon?

jetpack-cdn-lazy-load-images

Photoni CDN ja Lazy laadivad piltide mooduli Jetpackist

Kõik, mida peate tegema, on lubada Photoni moodul rakendusest Kiirendage oma saiti seaded, mis on toodud allpool WordPressi juhtpaneel> Jetpack> Seaded> Kirjutamine sakk.

2. Piltide laisk laadimine WordPressis

piltide illustreerimise laisk laadimine sea abil

Lazy Loading on funktsioon, mis on leidnud mainimist kõigist usaldusväärsetest WordPressi jõudluse optimeerimise postitustest. Laisa laadimise idee on lihtne. Laadige pilt üles ainult siis, kui külastaja seda näeb.

Sellel on kahekordne eelis.

 1. Esiteks laadib sait kiiremini, kuna saidi lehe suurust vähendatakse. See omakorda annab meile parema SEO ja väiksema ribalaiuse tarbimise serverisaidilt.
 2. ThTeine eelis tuleb lõppkasutajale otseselt kasuks, kui säästetakse ribalaiust.

Kuidas saab laisk laadimine mobiilse ribalaiuse kokku hoida??

Ütleme nii, et Samantha sirvib oma telefonis artiklit „Parimate moodide WordPressi teemad”. Kui Samantha veebisaidi avab, alustab leht kõigi 25 pildi korraga laadimist.

Kui laisk laadimine on lubatud, laaditakse ainult vaateaknas nähtavad pildid. Muud pildid laaditakse ainult siis, kui Samantha nende vaatamiseks alla kerib. Nii päästab Samantha oma väärtusliku mobiilse ribalaiuse, nautides ülimagusat veebisaiti.

Kes peaks kasutama laiska koormust?

Jälle kõik!

Kuidas lubada Jetpacki laiska koormust?

See moodul asub otse fotonmooduli all. Selle lubamiseks lihtsalt lülitage sisse!

3. Telli WordPressis e-posti teel uued postitused

tellige ja järgige WordPressi ajaveebi jetpacki

See on isiklik lemmik. Jetpackil on terve rida kauneid funktsioone, kui rääkida külastajatest. Katame need ükshaaval, alustades sellest.

Jetpacki e-posti tellimise funktsioon võimaldab külastajatel teie blogi postitusi e-posti teel tellida. Seda kuvatakse kui Jälgi blogi nuppu. Inimesed, kes sellel klõpsavad, palutakse jagada teie e-posti aadressi, et teie blogi postitusi tellida või neid jälgida.

Lisaks saate kasutada Jälgi kommentaare , et anda oma lugejatele võimalus tellida oma ajaveebi kommentaare e-posti teel.

Iga kord, kui avaldatakse uus postitus või postitatakse uus kommentaar, saavad teie jälgijad meilisõnumi lingiga teie postitusele / kommentaarile.

Millised on Jetpacki tellimuste eelised?

Alustuseks ei pea te kasutama e-posti teenuse pakkujat (ESP) nagu MailChimp. Isegi kui teie e-posti aadresside loend kasvab, ei pea te e-kirjade eest maksma. Pidage meeles, et igavesti tasuta paketiga ESP-d piiravad tavaliselt tellijate arvu või kuus saadetavate e-kirjade arvu – nagu peaks! (Nad peavad sööma, kas pole?)

Kuid vaadates ei saa te seda Jetpacki moodulit kasutades oma tellijatele individuaalseid e-kirju (st postitust avaldamata) saata. See on siis, kui peaksite registreeruma ESP-i.

Kes peaks tellimusi kasutama??

Oleneb tõesti. Selle mooduli saavad valida inimesed, kes soovivad keskenduda lihtsalt oma kirjutamisele ja mitte e-posti nimekirja suurendamisele. Kui aga suhtute oma e-posti loendisse juba esimesest päevast peale (see on tore, kui olete!), Siis hakkate kasutama tasuta ESP-d, näiteks MailChimp.

Kuidas lubada Jetpacki ajaveebi tellimusi?

Telli ajaveeb ja kommentaaride moodul Jetpackist

Telli ajaveeb ja kommentaaride moodul Jetpackist

Minge jaotise Tellimused moodulisse WordPressi juhtpaneel> Jetpack> Seaded> Arutelu sakk.

4. WordPressi saidi Uptime ja seisaku seire

WordPressi saidi tööaja ja seisakuid jälgib jetpack

Jetpacki seisakufunktsioon jälgib perioodiliselt teie saiti ja teavitab teid e-posti teel alati, kui on seisakuid.

Mitte ainult, vaid jälgib pidevalt ja saadab teile meilisõnumeid, tuletades meelde, et teie sait on endiselt maas. Lõpuks, kui teie sait on taas võrgus – saadab Jetpack veel ühe kinnitusmeili – teatades, et teie sait on jälle võrgus!

Ma armastan seda funktsiooni absoluutselt – eriti kuna see aitas mul võita argumente ja saada WordPressi hostiteenuse pakkujalt täielikku tagasimakset. Ma pidin vaid jagama postkasti ekraanipilti ja bam-i, nad pidid mu tagasimakse töötlema!

Kes peaks jälgimist kasutama??

Igaüks! Välja arvatud juhul, kui kasutate loomulikult premium-veebisaidi tööaja jälgimise tööriista ja te ei soovi täiendavat pistikprogrammi installida.

Kuidas lubada Jetpack seisakuid jälgida?

jetpack-seisaku jälgimine

Jetpacki seisakuid jälgiv moodul

Lihtsalt lülitage jaotises Seisaku jälgimise suvand sisse WordPressi juhtpaneel> Jetpack> Seaded> Turvalisus sakk.

5. WordPressiga seotud postitused

seotud postitused jetpackis

Funktsioon Seotud postitused soovitab pärast WordPressi saidi iga postitust automaatselt seotud sisu. See on suurepärane viis külastajate kaasamiseks, kohapealse aja parandamiseks ja (teatud määral) põrkumiste määra vähendamiseks.

Kuid oodake, siin on probleem:

Nende seotud ametikohtade arvutamine on aga ressursimahukas ülesanne. Probleem mitmekordistub, kui kategooriaid ja silte on mitu ning nende all on mitu postitust. Seotud ametikohtade arvutamine muudab protsessori intensiivsemaks. Paarige see kõik ühisesse hostimiskeskkonda ja olete saanud endale ressursside rikkumise e-posti või mis veelgi hullem – oma konto peatamine.

Mis on selle parandamine? Jetpack muidugi!

Jetpack laadib kogu selle keeruka, CPU-intensiivse arvutuse pilve ja tagastab valmis tulemused – st seotud postitused – meie WordPressi saidile. Kõik see tasuta !. Saate täiendavalt kohandada seotud postituste välimust (koos pildiga või ilma, katkendi vms) WordPressi kohandajaga.

Kes peaks kasutama seotud postitusi?

Korralikult korraldatud taksonoomiaga ajaveebid koos piisava hulga postituste ja lehtedega iga sildi ja kategooria all. Te ei tohiks seotud postitusi kasutada, kui teie saidil on ainult käputäis postitusi. Sel juhul soovitaksin linkida teie sisuga käsitsi.

Kuidas lubada Jetpackiga seotud postitusi?

Lihtne! Lihtsalt lülitage jaotises Seotud postitused sisse WordPressi juhtpaneel> Jetpack> Seaded> Liiklus sakk.

6. Lõpmatu kerimine WordPressis

lõpmatu kerimise WordPressi postitused jetpack

Lõpmatu kerimine on funktsioon, mis laadib uued postitused automaatselt ilma lehte värskendamata, kuna külastaja kerib alla praeguse postituse põhja. Sarnane Seonduvad postitused, selle funktsiooni eesmärk on suurendada külastajate kaasatust ja aega saidil.

Lisaks annab Jetpack teile võimaluse konfigureerida järgmiste postituste laadimist. Näiteks saate konfigureerida neid automaatselt laadima – vastavalt teema / kasutaja käitumisele. Võite külastajatele näidata ka nuppu „Loe / laadige veel”, mis klõpsates laadib järgmise postituste komplekti.

Kes peaks kasutama lõpmatut kerimist?

Seda funktsiooni saavad kasutada kõik, kellel on oma WordPressi saidil paar postitust. See on väga soovitatav uudiste ja meediablogide jaoks.

Kuidas lubada Jetpacki lõpmatu kerimine??

Lõpmatu kerimismoodul Jetpackilt

Lõpmatu kerimismoodul Jetpackilt

Selle seadevormi saate lubada Teema täiustused seade leitud alt WordPressi juhtpaneel> Jetpack> Seaded> Kirjutamine sakk.

7. Looge kontaktvorm WordPressis

kontaktvormi illustratsioon jetpacki poolt

See Jetpacki moodul võimaldab teil luua kontaktvorme kohandatud väljadega otse WordPressi vaikeredaktorist. Ühe klõpsuga saate kontaktvorme sisestada ja kohandada otse WordPressi redigeerijas.

Kes peaks kasutama kontaktvormi?

Enamikul veebisaitidel peaks olema hõlpsasti kasutatav kontaktvorm, eriti kui suhtlete klientidega. Nii et igaüks, kes ei kasuta juba oma WordPressi saidil kontaktivormi pistikprogrammi.

Kuidas saan Jetpacki kontaktvorme lubada?

Jetpacki kontaktvorm sisestatud otse WordPressi redaktorist

Hea uudis – see moodul on Jetpackis vaikimisi lubatud.

8. Avaldage postitusi e-posti teel WordPressis

avaldage WordPressi postitusi e-posti teel jetpackis

Kujutage ette, et olete kaugel ja olete on artikli avaldamiseks oma WordPressi saidil. Meediumirikkaid saite nagu WordPressi redaktor ei laadita aeglase Interneti-ühenduse tõttu. Läheduses pole ühtegi WiFi-kohvikut. Ainus asi, mis tundub toimivat, on e-post. Teil on vaevalt piisavalt Interneti-kiirust e-kirja saatmiseks.

Selles kohas on Jetpack postitusi e-posti teel funktsioon on mugav. See annab teile spetsiaalse e-posti aadressi, mille saate oma WordPressi ajaveebis avaldada. Pärast aktiveerimist saate oma postituse sellele aadressile e-postiga saata ja see avaldatakse teie ajaveebis.

Kuidas see toimiks? Lihtne. Teie e-posti aadressi pealkiri oleks postituse pealkiri ja e-posti sisu oleks ajaveebi postituse sisu. Neid kasutades saate saata ka lisateavet, näiteks kategooriaid, silte ja muud eelmääratud lühikoodid.

Kes peaks Jetpacki postitust e-posti teel kasutama?

Postituste avaldamine WordPressis e-posti teel Jetpacki abil!

Kõik, kes vajavad kiiret leviala, investeerimata liiga palju aega piiratud Interneti-ühendusega piirkondade vormindamiseks või töötamiseks.

 • Reisiblogijad, kes soovivad jagada oma kogemusi piiratud Interneti-ühendusega kaugetest asukohtadest.
 • Aruanded, mis soovivad jagada kiiret leviala, avamata WordPressi rakendust iga kord.

Mõnikord on postituse avaldamine e-posti teel lihtsalt lihtsam.

9. Automatiseeritud sotsiaalne jagamine WordPressis, kasutades avaldamismoodulit

sotsiaalmeedia automatiseerimine jetpacki abil

Jetpacki avaldamismoodul võimaldab teil värskelt avaldatud sisu automaatselt oma sotsiaalmeedia saitidele postitada. See säästab vaeva, kui peate igas sotsiaalmeediavõrgus käsitsi postitama.

Kes peaks kasutama avaldamist?

Noh, kõik, kes reklaamivad oma sisu sotsiaalmeedias, on teretulnud seda moodulit proovima. Siiski on oluline valida õige sotsiaalmeedia võrk sõltuvalt teie saidi nišist ja seejärel luua igale võrgule spetsiifiline sisu.

Kuidas saan Jetpacki sotsiaalse jagamise lubada??

Jetpacki sotsiaalmeedia jagamise seaded

Peaksite looma ühekordse ühenduse oma sotsiaalmeediavõrkudega jaotises Avaldamine kuvatavate sätete kaudu WordPressi juhtpaneel> Jetpack> Seaded> Jagamine sakk.

10. Turvaline autentimine ja WordPress.com-i sisselogimine

jetpacki turvalisus

Jetpacki turvaline autentimismoodul võimaldab teil (või teie kasutajatel) oma WordPressi saidile sisse logida, kasutades WordPress.com kontot.

Samuti saate mooduli konfigureerida nii, et kasutajad lubaksid sisse logida ainult siis, kui nende WordPress.com-i konto e-posti aadress kattub teie WordPress.saidil kasutajakonto loomiseks kasutatud e-posti aadressiga. Lisaks võite oma saidi kasutajatelt nõuda sisse logimist, kasutades kahefaktorilist autentimist koos WordPress.com-iga.

Kes peaks sisselogimise autentimist kasutama??

Sisselogimiseks kasutage WordPress.com

Sisselogimiseks kasutage WordPress.com

Kui olete ainus inimene, kes haldab oma WordPressi ajaveebi, saate selle mooduli aktiveerimise vahele jätta. Kui teil on oma WordPressi saidil mitu kaasautorit, võib see olla kasulik funktsioon!

11. Meediumid manustatakse WordPressi

jetpacki poolt WordPressi manustatud sisu

See on üks neist funktsioonidest, mis on Jetpackis vaikimisi lubatud. Põhimõtteliselt aitab see teil kleepida meediumirikast sisu, nagu YouTube’i videod ja SoundCloudi helifailid – nende loomulikus vormis, ilma et oleks vaja kirjutada ühte koodi koodi / lühikoodi.

Kõik, mida peate tegema, on WordPressi redigeerijas oma postituses olev link kopeerida ja kleepida ning ülejäänud eest hoolitseb Jetpack.

Jetpack on arenenud mitme meediumirikka sisuga veebisaidi toetamiseks, sealhulgas Instagram, Slideshare, Twitter, Google Docs, TED, DailyMotion, CodePen, Medium, Pinterest ja palju muud. Üksikasjaliku ja ajakohase nimekirja saamiseks lugege nende sisu manustatud ametlik dokumentatsioon.

Kes peaks meediumirikast sisu kasutama?

Igaüks! ��

12. Saidi kontroll ja saidiplaanid WordPressis

saidi kontrollimine jetpacki abil

Olen teiega otse üleval – Jetpack pole seal parim SEO pistikprogramm. Alustuseks on SEO moodul ise Jetpackis tasuline funktsioon. Yoasti poolt loodud WordPress SEO on palju parem funktsioonidega tasuta plugin õpetused, mida usaldab üle viie miljoni WordPressi veebisaidi.

Sellegipoolest saavad kasutajad, kes ei ole valmis spetsiaalse SEO-pistikprogrammiga aega kulutama, kasutama Jetpacki saidi kinnitusmooduleid, et kontrollida oma saiti mitme otsingumootoriga, sealhulgas Google, Bing, Pinterest ja Yandex.

Saidiplaan ja saidi kinnitamise seaded Jetpackilt

Lisaks loob Jetpack ka saidikaardi, mis hõlbustab otsimootoritel teie saidi indekseerimist.

Kes peaks kasutama Jetpacki saidiplaane?

Inimesed, kes ei soovi aega pühendada spetsiaalsesse WordPressi SEO pistikprogrammi, peaksid kasutama Jetpacki saidiplaani. Siiski soovitame tungivalt kasutada eraldi pistikprogrammi. Vaid mõne tunni nädalas saate Yoast SEO põhitõed naelutada. Nii olete juba esimesest päevast alates lehel SEO õigesti juurutanud. See on teie pikaajalise otsingu paremusjärjestuse suurendamine!

13. Vidinad, vidinad ja muud WordPressi vidinad

täiendav vidinapakett jetpakis

Vidinad on üks populaarseimaid funktsioone, mida pakub Jetpacki pistikprogramm. See pakub arvukalt unikaalselt kasulikke vidinaid, mida saab kasutada mitmel viisil. Need ulatuvad sotsiaalmeedia voogudest, GDPR-i küpsisteteatistest ja muust. Suunake oma juurde WordPressi juhtpaneel> Välimus> Vidinad neile täiendavatele vidinatele juurde pääseda.

Veel üks põnev vidinate funktsioon, mida Jetpack pakub, on tingimuslikud vidinad. Põhimõtteliselt võimaldab see vidinate nähtavust lehe, postituse, sildi või kategooria põhjal konfigureerida.

Saate tingimuse määratleda ja vidin kuvatakse ainult siis, kui tingimus kehtib.

Jetpacki kohandatud vidinad

Näiteks saate konfigureerida uudiskirja tellimise vidina nii, et see oleks nähtav ainult kategooria Finance all olevates postitustes. Nii saate koostada üldsuunitlusega meililistid.

Kes peaks kasutama Jetpacki vidinaid?

Enamasti sõltub see kasutajast. Kui teie WordPressi teemaga on kaasas kohandatud vidinad – näiteks suhtlusaktsiad või uudiskirja tellimused -, peaksite neid kasutama Jetpacki asemel, kuna need on kujundatud ja kodeeritud, et need teie teemaga hästi töötaksid..

Siiski saate oma veebisaidil köitva sisu loomiseks alati kasutada Jetpacki tingimuslikke vidinaid.

14. Mitu saiti ühelt armatuurlaualt saidil WordPress.com

hallata mitut WordPressi saidi jetpacki

Pidage meeles, kuidas me rääkisime WordPress.com-i kasutamisest, et saada Jetpackist täielikku kasu? Noh, sa armastad seda funktsiooni.

Kui olete oma saidid Jetpackiga ühendanud, saate neid kõiki oma WordPress.com-i juhtpaneelilt hallata. See hõlmab näiteks saidi statistika vaatamist, postituste avaldamist, kommentaaridele vastamist, pistikprogrammide värskendamist ja palju muud.

Kes peaks seda kasutama?

Inimesed, kes haldavad käputäis WordPressi saite, võiksid sellest funktsioonist kasu saada. Näiteks saate hallata oma ajaveeb (id) ja isiklikku saiti ühe katuse all – WordPress.com-is.

Kuid ma ei soovitaks seda funktsiooni kasutada, kui haldate klientide jaoks mitut WordPressi saiti. Sellised tööriistad nagu ManageWP ja InfiniteWP on loodud mitme WordPressi saidi haldamiseks ulatuslikult, koos palju enamate sisseehitatud funktsioonide ja esmaklassilise toega.

15. (Premium) WordPressi varundamine ja taastamine Jetpacki poolt

WordPressi pilve varundamine ja taastamine jetpacki abil

WordPressi varundamine ja taastamine on tõsine küsimus. Aastate jooksul oleme näinud palju WordPressi varundamise pistikprogramme ja teenuseid, mis on spetsialiseerunud tunni varukoopiatele, järkjärgulistele varukoopiatele ja muule.

Jetpacki varundamine ja taastamine on lisatasu moodul, mille hind algab 39 dollarist aastas. See võtab automaatsed varundamised ja toetab ühe klõpsuga taastamist. Mis on huvitav, on kuidas varukoopia tehakse.

Jetpack võtab sisuliselt varukoopia, kui mõni sündmus aset leiab. Sündmus võib hõlmata lehe ja postituse loomist / muutmist, kommentaaride esitamist / muutmist, pistikprogrammi ja teema installimist, modifikatsioone või värskendusi ning kasutajakontode täiendusi või muudatusi.

Jetpack säilitab ka Aktiivsus Logi kõigist sündmustest, mis on loetletud kronoloogilises järjekorras. Iga selle tegevuslogi kirje on a taastepunkt. Klõpsake lihtsalt sündmusel ja valige varukoopia allalaadimise või saidi taastamise vahel.

Kes peaks kasutama JultPacki varukoopiaid, mille toiteks töötab VaultPress?

Varundamine on WordPressi saidi hooldamise oluline komponent. Kui eelistate turvalisust ja meelerahu, selle asemel et salvestada paar dollarit iga kuu, soovitaksin valida tasulise varundamise pistikprogrammi. (Lõbus tõsiasi – varupistikprogrammi hind on tavaliselt tassi kohvi hind). Pisut varjates peaksite siiski saama tasuta saada samu funktsioone.

Kuidas ma seda saan?

See on tasuline funktsioon, mis algab 39 dollarist aastas. Peate ostma Jetpacki plaani, konfigureerima pistikprogrammi oma hostiserveri mandaatidega ja lõõgastuma. Jetpack hakkab automaatselt varundama.

Kas on parem varunduse alternatiiv?

Kui olete nõus oma WordPressi hostimisele veidi rohkem kulutama, kaaluge hallatava hostingu pakkujat, näiteks WPEngine. Lisaks sellele, et saate kiiret kiirust, paremat töökindlust ja kiiret klienditeenindust, saate ka spetsiaalse lavastuskeskkonna ning ühe klõpsuga varundamise ja taastamise. Plaanid algavad 35 dollarist kuus kuni 25 000 külastuse jaoks kuus ja aastaplaani valimisel on 2 kuud tasuta. Rääkimata 60-päevasest riskivabast prooviversioonist!

Jetpacki hinnakujundus

Jetpacki hinnakujundusvõimalused alates 2018. aasta juulist

Jetpacki hinnakujundusvõimalused alates 2018. aasta juulist

Ehkki enamikku Jetpacki funktsioonidest pakutakse tasuta, on teatud premium-mooduleid, nagu varundamine ja taastamine, elastsusotsing, täiustatud pahavarakaitse, mis on saadaval ainult tasulise paketi alusel.

Isikliku plaani hinnad algavad 39 dollarist aastas ja koos varundamise ja taastamisega (koos 30-päevase varundusarhiiviga) koos prioriteetse toega.

Hankige Jetpack Premium

Kas tasulise Jetpacki kava saamine on seda väärt?

Kui olete aeg-ajalt kasvava ajaveebiga blogija, võiks Jetpacki isikliku plaani valimine olla raha väärt. Te ei pea muretsema varundamise ja taastamise pärast ning kui asjad lähevad valesti, võite alati pöörduda prioriteetse kliendi edukuse meeskonna poole.

Kui aga ajaveeb täistööajaga, on soovitatav Jetpacki professionaalne plaan. Selle paketi abil saate täpsema kaitse pahavara eest ja võimaluse PayPali kaudu makseid vastu võtta.

Märkused Jetpacki ja WordPress.comi kohta

Oluline on märkida, et Jetpack on plugin, mis töötab koos WordPress.com-iga, isegi kui saate seda WordPress.org-i saitidel installida ja kasutada. See tähendab, et Jetpacki kõigi eeliste kasutamiseks peate looma WordPress.comi konto (kuid ärge muretsege – te ei pea oma veebisaiti WordPress.com hostima). Paari Jetpacki mooduli täpsemad kohandamisvalikud saab konfigureerida ainult WordPress.com-i kasutades.

Inimeste jaoks, kes alles WordPressiga alustavad, on väärt teada erinevusi WordPress.com ja WordPress.org vahel. Alustuseks on WordPress.com WordPress.org – avatud lähtekoodiga CMS-platvormi – kaubanduslik alternatiiv. Oleme eespool nimetatud artiklis kajastanud muid olulisi erinevusi kahe lahenduse vahel.

Mähkimine üles

jetpack tulevikus

Kirjutasin selle artikli algselt 2013. aastal ja mul on hea meel näha Jetpacki pistikprogrammi uusi funktsioone ja täiustusi. Ehkki nad on tutvunud tasulise paketiga, armastan ma absoluutselt seda, et nad on hoidnud tasuta parimad funktsioonid, nagu Photon ja Downtime Monitoring. Samuti ei ole nad aegunud ühegi eelneva mooduli, näiteks Ilus matemaatika, Õigekiri ja grammatika, ja WP.me ​​lingid.

Nagu alati – millised on teie lemmik Jetpacki moodulid? Kas kasutate (või kavatsete kasutada Jetpacki)? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Kas teile meeldivad WordPressi pluginad? Vaadake meie kõige soovitatud WordPressi pistikprogrammide loendit, et näha, kas leiate midagi uut!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map