Jagage automaatselt uusi WordPressi postitusi oma sotsiaalkontodele automaatselt

Sotsiaalmeedia on suurepärane viis liikluse suurendamiseks oma veebisaidile, kuid iga veebisaidi sotsiaalse võrgustiku haldamine võib olla aeganõudev töö. Igale kontole sisenemine ja uusimate postituste käsitsi jagamine võib võtta rohkem aega kui tegelikult uue sisu kirjutamine ja ettevalmistamine. Enamik tänapäevaseid veebisaite on üles ehitatud WordPressile.


Enamik meist teab, et WordPress sisaldab palju pistikprogramme, mis aitavad meil sotsiaalset jagamist automatiseerida, kuid nende pluginate kasutamine tähendab teie WordPressile täiendavate skriptide ja funktsioonide lisamist, mis võib potentsiaalselt suurendada saidi laadimisaega.

Tänu paljudele veebitööriistadele saame tegelikult oma sotsiaalkontosid automatiseerida ja säästa end nende käsitsi värskendamisest. Miks peaksite sotsiaalmeedia kontosid nende meetodite abil automatiseerima? Noh, nende tehnikate kasutamisest on palju eeliseid. Mõned neist eelistest on järgmised:

 • Mida vähem on teie veebisaidi pistikprogramme, seda vähem kasutatakse serveriressursse. See tähendab, et teie veebisaidil on paremad lehe laadimisajad.
 • Vähem värskendusteatis tähendab pistikprogrammi hooldamisse vähe aega.
 • Sotsiaalmeedia kontode haldamiseks kulub minimaalselt aega.
 • Rohkem sotsiaalseid signaale aitab teil SERP-is orgaaniliselt paremusjärjestusse jõuda.
 • Need tööriistad pakuvad analüütilisi andmeid, nii et teate, millised postitused muutuvad viiruslikeks.

Muljet avaldanud? Noh, saate pärast seda, kui olete oma veebisaidil ühe neist meetoditest rakendanud. Niisiis, siin on kolm võimalust oma WordPressi toega veebisaitide sotsiaalse jagamise automatiseerimiseks. Mina isiklikult kasutan esimest meetodit.

1. meetod: IFTTT, puhvri ja toiteallika kasutamine

Minu soovitatud meetod sotsiaalse jagamise automatiseerimiseks on kolme tasuta veebiteenuse kasutamine: IFTTT, Puhver, ja Feedly.

IFTTT on hämmastav teenus, mis võimaldab meil automatiseerida erinevate kontode ja veebirakenduste ühendamist. Kasutan IFTTT abil paljude ülesannete automatiseerimist ning aruannete ja hoiatuste genereerimist. Soovitan seda tungivalt ja arvan, et see on kõige parem parim TASUTA asi, mida kasutada.

Puhver on hämmastav veebirakendus, mis võimaldab teil ajastada postitusi kindlatel kellaaegadel jagamiseks. Põhiversiooni saab tasuta kasutada koos kõigi populaarsete sotsiaalvõrgustikega nagu Facebook, LinkedIn ja Twitter.

Feedly on voogude koondamise tarkvara, mis kogub ressursside RSS-vooge. Parim asi Feedly juures on see, et selle disain on väga lihtne ja töötab väga suurtel kiirustel.

Oma sotsiaalmeedia automatiseerimiseks peate kõigepealt registreeruma Feedly, Bufferi ja IFTTT-ga. Seejärel lisage oma WordPressi saidi kanal Feedly, kasutades paremas ülanurgas asuvat otsinguriba. WordPressiga veebisaitidel on vaikimisi kasutatav RSS-kanal saadaval aadressil www.yourdomain.com/feed.

AddFeedFeedly

Looge uus kogu ja klõpsake nuppu Jälgi.

Follow-AddNewCollection

Seejärel minge puhvri juurde ja logige sisse, et ühendada sotsiaalsed platvormid ja lehed, mida soovite konfigureerida. Mitme konto lisamiseks peate võib-olla ostma vinge kava.

bufferapp

Nüüd saate IFTTT kaudu ühendada Feedly ja puhverühenduse, kasutades seda õpetust: Kui toitev, siis lisage puhverlahusesse. Kontrollige oma kontosid ja valige automaatne kategooria Feedly. See selleks! Teil on kõik hea minna.

Vali kategooria - IFTTT

Kui toitev, lisage puhver, autor ahsanparwez - IFTTT

Nüüd, kui teie veebisaidi kategoorias Feedly leitakse uus postitus, lisatakse teie postitus puhverlahtrisse. Viimane asi, mida peate määratlema, on mitu korda päevas soovite puhvri kaudu postitusi automaatselt jagada.

2. meetod: TwitterFeedi kasutamine

TwitterFeed on sirgjooneline 3-astmeline veebiteenus, mis võimaldab teil lisada ajaveebi vooge ja avaldada postitusi automaatselt Twitteris, Facebookis, LinkedInis ja App.netis.

Esiteks lisage oma ajaveebi voo ja pealkiri. Seejärel minge eelsätete juurde, kus saate määratleda värskendussageduse, postituse sisu, postituse sortimise, prefiksi ja järelliide postituse.

TwitterFeed-Add

Kui olete lõpetanud, peate postituste jagamiseks valima soovitud sotsiaalmeedia võrgustikud.

TwitterFeed-step2

3. meetod: HootSuite

HootSuite on olnud pikka aega. See on väga võimas sotsiaalmeedia haldamise tööriist, kus postituste ajastamine jagamiseks mitmel sotsiaalkontol on väga lihtne. See toetab Twitterit, Facebooki, Google+, LinkedInit, Foursquare’i, WordPressi ja mixi.

Kõigepealt registreeruge Hootsuite.com tasuta konto jaoks ja lisage oma eelistatud sotsiaalmeediakontod.

HootSuite-AddAccounts

Järgmisena liikuge valikusse Publisher ja lisage oma ajaveebi RSS-kanal.

HootSuite-AddRss

Lõpuks peate oma postitustele lisama automaatse ajakava.

HootSuite - automatiseeri

HootSuite’i on lihtne seadistada ja saate ühe kontoga ajastada kuni 10 postitust korraga. Pakun, et peaksite WordPressi erinevate veebisaitide jaoks kasutama erinevaid HootSuite’i kontosid.

Mõtted

Loodetavasti leiate need tehnikad kasulikeks. Kui teate rohkem nippe ja tehnikaid sotsiaalmeedia postituse automatiseerimiseks ilma pistikprogrammideta, siis jagage neid allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map