Halvimad vead vabakutseliste WordPressi disainerite tehtud

Halvimad vead vabakutseliste WordPressi disainerite tehtud

Sa vihkad vigade tegemist, isegi kui see on vältimatu. Ja mõnikord on vigu teha hea, kuna see on võimalus õppida ja paremaks saada. Kuid kui teete samu vigu nagu iga teine ​​vabakutseline WordPressi kujundaja, jätate lõpuks palju raha lauale. Nüüd te seda kindlasti ei soovi.


Ka mitte meie, mistõttu tõstame esile paar vastikut viga, mida vabakutselised WordPressi disainerid teevad. Meie eesmärk on aidata teil tuvastada vead, mis takistavad teie edu. Seda tehes väldite põnevusega vigu ja tehke vajalikud muudatused, kui on liiga hilja.

Edu ei seisne mitte kunagi vigade tegemises, vaid selles, et te ei tee kunagi teist korda. – George Benard Shaw

Seetõttu andke meile teada vigadest, mille olete teinud WordPressi vabakutselise disainerina karjääri loomisel. Igal juhul jagage ka õpitud õppetunde ja vigade vältimist. Kuidas? Kasutage lõpus kommentaaride jaotist. Kuid nüüd alustame!

1. Hammustamine rohkem kui suudad närida

Vabakutselise viga: hammustab rohkem, kui suudad närida

Kas me pole kõik selles süüdi? Pärast projekti projekti jätkamine, kuni taldrik on üle ujutatud, ja siis buum, tähtaeg jäi mööda. Noh, vabakutselised ja viimase hetke kiirustamine pole võõrad. Kuid kõik ebaõnnestuvad, kui võtate liiga palju tööd – tööd, mis tõenäoliselt ei mõjuta teie lõpptulemust.

Ükskõik kui ahvatlevad päringud, lihtsalt ärge seda tehke. Hankige oma parim (ad) klient (id) ja laadige sisse täpselt see, mida olete väärt. Muidugi, peate pakkuma väärtust, kuid ma ei usu, et see on võimalik, kui te unete töö mäe all. Kasutage väikest tehnikat, mida nimetatakse Pareto põhimõtteks 80/20.

Teisisõnu, keskenduge oma portfelli loomisele ja keskenduge siis 20% -le klientidest, kes toovad teile 80% kogu ettevõttest. Võtma liiga palju töö on siin suhteline sõltuvalt sellest, kuidas töötate. Kuid liiga palju võtmine, et te ei suuda väärtust pakkuda, on lihtsalt jalga laskmine.

Sama kehtib ka töö ulatuse suurenemise kohta. Ütleme, et klient soovib lihtsat veebipoodi, mis sobib, kuna teate WooCommerce’i ümber. Seejärel palub klient teil lisada mitmekeelne ajaveeb. Nii et nõustute endiselt suurema tööga, kuid tähtaeg (ja tõenäoliselt palk) jääb samaks. Vaata, kuhu ma sellega lähen?

Kokkuvõtlikult: ärge proovige meeldida kõigile klientidele, kes teie teed tulevad. Kui kohtute mürgise kliendiga (võite miljoni miili kaugusel hõlpsalt märgata), loobuge pakkumisest viisakalt. Kui klient suurendab praeguse projekti ulatust, siis tehke selgeks, et see maksab rohkem aega ja raha. Ma tean, et seda on lihtsam öelda kui teha, seda enam, kui te küsite fikseeritud hinda.

Lisaks on rohkem aja ja raha küsimine parem kui vaikuse käes hiilida ja tähtaegade puudumisest tulenevad madalad vibratsioonid. Ka teie maine – teie suurim veebivaluuta – ripub real, nii et lihtsalt ärge tehke seda.

Peamine eemaldamine: Laadige, mida olete väärt. Ärge leppige maapähklitega triibude / kogemuste saamiseks. Muidugi töötage oma oskuste kallal ja ehitage üles tugev portfell. Ärge siis kaasake kõiki kliente – minge reegli 80/20 järgi. Lisaks turustage oma ettevõtet nutikalt nagu Don Draperis Hullud mehed. Mitte iga inimene pole teie klient.

2. Lapse teema unustamine

Vabakutselise vead: unustades lapseteema

Teie ja minu vahel on mul sõber – tasuline WordPressi disainer, kes palkab mind väikestel ülesannetel paaril veebisaidil, kus ta töötab. Nagu arvata võis, saan administraatori juurdepääsu, kuna mõned ülesanded hõlmavad teema muutmist ja demosaitide seadistamist. Pikk lugu lühike, mu sõber ei kasuta WordPressi lapseteemasid ja see murrab mu südame.

Kui ta mind hiljuti mõne teema muutmiseks palkas, lõin uue teema jaoks lapseteema ja ta polnud ükski targem. Kuid ma rääkisin talle sellest kõigest ja nüüd ei saa ta piisavalt lapseteemadest aru. Kuid see pole põhjus, miks me siin praegu oleme. Ehitan kõiki lasteteemalisi veebisaite ja ka teie.

Tänu lapseteemadele saate oma saiti ulatuslikult kohandada. Saate “… luua uusi mallifaile, mis ei olnud vanematemaatika osa. Saate lisada uusi funktsioone, stiile ja palju muud. ” Kas ma peaksin rohkem ütlema? Jah?

Lapse teema kohandamine ei muuda vanemteemat natuke. Lisaks on põhiteema redigeerimisel üks suur varjukülg. Kahtlemata kaotate kõik oma kohandatud muudatused, kui (või mis veelgi hullem, teie klient) vanemteemat värskendate. Lasteteema kaitseb teie kohandatud stiile isegi vanemteema värskendamisel.

Lapse teema loomine on nii lihtne, et ma ei eelda, et te täpsemat teemat tänasest kohandate. Võite kasutada isegi vahvat lapseteemalist pistikprogrammi, näiteks Lapse teemastamine või Lapse teema konfiguraator. Kui soovite mõnda praktilist kogemust, on siin meie täielik WordPressi lapseteemade juhend.

Eriline ettevaatus sõna vabakutselistele WordPressi disaineritele, kes redigeerivad WordPressi põhifaile. Lihtsalt lõpeta. Miks sa seda isegi teed? Veelgi enam, kui WordPress on täis pistikfiltreid, saate lisada muudatusi, mis WordPressi platvormi värskendamisel ei kao. WordPressi põhifailide ja vanemteema redigeerimine on vaeva nägemine.

Peamine eemaldamine: Kasutage lasteteemalist trompi või seadistate oma klienti rikke korral, eriti kui nad on algajad. Ärge muutke WordPressi põhifaile.

3. Teil pole süsteemi

Vabakutselise viga: teil pole süsteemi

“Süsteem” on ilmselt tugev sõna ja ilmselt paneb see sind end haigutama. See tekitab teile tunde, nagu oleksite 9.-5. Lihvimisse või külge kinni Maatriks. Kuid te teate, et teie retchiks panemine pole kunagi olnud meie eesmärk. Me räägime sellest, et käitute ärimehe asemel vabakutselisena.

Ja teate, see maksab teile äri vasakule, paremale ja keskele – tasku augu põletamine nagu põlenud sigaret. Kuid te ei tea, kuidas see peatada – kogu see rahaline raiskamine – ja see on teie südame löögil. Raske on teie südame raskus, kuid nagu tavaliselt, ei lase me enam teil oma pead kriimustada.

Teil on vaja äriplaani (kõlab paremini kui süsteem). Ma ütlen seda seetõttu, et peate suunama kogu oma ettevõtte oma ettevõttesse, aga kuidas seda teha, kui te ei tea, kuhu lähete? Te ei tea isegi seda, kui palju makse võtate, lihtsalt sellepärast, et te ei kohtle ennast kui ettevõtet. Lisaks ei eralda te isegi töötamiseks piisavalt aega, sest – plaani pole.

Mind ei huvita, kas töötate kuskilt mujalt või on teie oma üks mees, kuid te ei saa jätkata vabakutselisena mõtlemist. On aeg hakata mõtlema nagu äri. Alustajate jaoks on vaja äriplaani. Lisaks vajate süsteeme jälgige aega ja ressursse mida kasutate oma töös.

Te vajate kliendihalduse ja projektihalduse rakendusi. Ja kui vaeva näete mõne mäe all, peaksite arvama, et kui teil on tulu, peaksite kaaluma allhangete kasutamist, mis pole alati nii. Lihtsamalt öeldes muutke vabakutseliseks ettevõtte omanikuks. Osta ärikursus ja õpi.

Peamine eemaldamine: Kui soovite nautida kõiki ettevõtlusega kaasnevaid magusaid asju, peab teie vabakutseline WordPressi disainigrupp muutuma hobist täisväärtuslikuks ettevõtteks. Hankige äriplaan, õppige rahandust ja registreerige oma ettevõte juba. Ärge unustage ka maksumeest.

4. Te ei loo varukoopiaid

Vabakutselise viga: te ei loo varukoopiaid

Ma aiman siin, aga teie töö WordPressi kujundajana ei lõppenud, kui andsite kliendile veebisaidi. Nüüd ja siis helistavad nad tavaliselt muudatuste saamiseks. Korda äriettevõtet – kuldne hani, kes väldib paljusid vabakutselisi WordPressi disainereid. Jah, ma tean, et teil on need kuivad loitsud, nii et äritegevuse kordamine tähendab igal ajal häid asju.

Mis aga juhtub, kui klient rikub veebisaiti? Kas ehitate kogu asja nullist välja või on teil mõni alternatiivne lahendus olemas. Näiteks kui klient segas minu tehtud veebisaidil paar asja, siis vajutan lihtsalt taastamisnuppu ja päev salvestatakse.

Kuid see on sellepärast, et kasutan igal hallataval kliendi veebisaidil ManageWP ja need tüübid (ManageWP) tegelevad teie enda jaoks järkjärguliste varukoopiate tegemisega. Kui sellest ei piisa, loon cPanelis varukoopiaid ja kolmanda käsitsi varukoopia iga kord, kui kavatsen mis tahes saidil muudatusi teha..

Kõlab nagu palju tööd, kuid see pole nii ja see on kõik seda väärt. Saan veebisaiti rekordilise ajaga taastada, säästes sellega palju aega. Klient on õnnelik, et veebisait on kohe võrgus, see tähendab, et neil pole oma veebisaidi taastamise eest tasumist. Kas see pole mitte tagastamise äri? Minu arvates on see hästi teenitud raha – kõik taastamisnuppu vajutades.

Kurat, ma ei saa aru, miks te koormate oma klienti kogu selle varutoiminguga, kui automaatsete varukoopiate loomiseks on miljon ja üks võimalus. Tegelikult julgustan algajaid kliente veebisaidiga mängima ja võimalikult palju puhkust tegema, kuna mul on varukoopiaid olemas. Haha. Jah, mõned kliendid ei õpi, sest nad kardavad WordPressi administraatorialas asju ära rikkuda!

Oh, muide, mõnda aega tagasi kaotasin häkkerile kuus veebisaiti. Pidin veebisaidid nullist uuesti üles ehitama, kuna mul polnud varukoopiaid. Võite ette kujutada, kui palju aega kaotasin taastamise asju, mille oleksin lihtsalt varukoopiatest taastanud. Ja ärge usaldage varunduslahendustele, mida teie host pakub.

Peamine eemaldamine: Looge varukoopiaid juba teie seast või maksate hinna, kui juhtub halvim. Varukoopia aitab teil enamiku kliendi probleemidest kiiresti lahendada. Kohal on palju automaatseid varunduslahendusi, mille puhul te ei usu, et teil pole tõsiseid varukoopiaid. Suurepärane, taskukohane ja usaldusväärne võimalus on VaultPress – mille töötasid välja WordPressi loojad.

5. Kliendi koolitamise ignoreerimine

Vabakutselise viga: kliendi koolitamise ignoreerimine

WordPress on jumalik looming, mida on lihtne kasutada. Kuid see on tõsi ainult seetõttu, et olete juba mõnda aega platvormiga koos töötanud. Teie uus klient soovib lihtsalt veebisaiti ja tõenäoliselt ei tea nad isegi, et loote selle WordPressile.

Nii et lähete tööle, kuna teil on tähtaeg, ja esitage veebisait kliendile. Kahjuks ei tea klient isegi, kuidas WordPressi administraatorisse sisse logida. Ja kui näitate neile, kuidas sisse logida, tundub armatuurlaud neile täiesti võõras. Lisaks ei saa nad oma elu päästmiseks artiklit postitada.

Isiklikult usun, et nutikas WordPressi disainer suudab selles piirkonnas tappa. Olen lasknud klientidel koolituse eest maksta juba ammu enne seda, kui nad koolitust küsisid! Üks klientidest oli selline: “Hei, ma saatsin teile natuke raha ette, et saaksin tunni teie ajast.” Tundus nagu passiivne sissetulek.

Kujutage vaid ette, et saate teenida raha veebisaitide loomiseks ja koolitada neid samu kutte, kes teid kõigepealt palkasid. Ja mida te neid koolitate? Menüüülesanded nagu artiklite postitamine, lehtede loomine ja võib-olla kommentaaride modereerimine. Noh, mul oli klient, kes ei teadnud, kuidas oma parooli taastada, nii ka see.

Kui olete blogimises, võite neid teemasid jagada oma veebikujunduse ajaveebipäevikus ja teenida endale rohkem kliente, kuna veebituru seadistamise viis on selline, et tavaliselt jagatakse selliseid asju, mis teile teenivad. Ma ei tee seda, kuid arvan, et näpunäidete jagamisel teenite automaatselt ekspertiigi märgi.

Ärge unustage küsida kliendilt, kas ta vajab värskelt loodud WordPressi saidi kasutamiseks koolitust. Usu mind, enamik inimesi ei tea isegi, et WordPress on sisuhaldussüsteem (suu tilgad). Nad oleks sisse logitud WordPressi administraatori armatuurlauale ega tea endiselt, kas nad WordPressi jõllitavad. On küll mitte alati naljakas.

Peamine eemaldamine: Ärge kiirustage veebisaidi mahajätmist kliendi töölauale ja kiirendust, nagu olete kiirteel. Mis kasu on hoonest, mida klient tegelikult ei kasuta? Kasutage seda teenimisvõimalust lahti, muutes oma vastutuse klientide koolitamise eest. Nad armastavad teid selle eest, tänage mind hiljem. Kas otsite lihtsat viisi? WP101 pakub valge sildiga kursusi, mida saate klientidega jagada.

Lõppsõnad

Ilmselt on ka palju muid vigu, mida saate vabakutselise WordPressi arendajana teha, kuid usun, et need kõik sobivad punktide alla, mida selles postituses arutasime. Kuid me ei tahaks olla subjektiivsed, nii et jagage vigu, milles olete süüdi, ja seda, kuidas te vigu väldite.

Peale selle soovitame teil mõelda kõigepealt väärtusele, mitte rahalisele kasule. Ole ettevaatlik vastikute klientide suhtes, kes imevad sind kuivaks. Pidage meeles, et iga parasiit vajab peremeest, nii et ärge võtke endale toksilist klienti, uskudes, et teete oma maagiat ja muudate nad vingeks.

Peale selle olge fantastiline ja ärge kunagi liiga palju laadige, sest iga ettevõte vajab ellujäämiseks rahavoogu. Lõppude lõpuks reguleerib sularaha kõike, nii et võtke endale järele ja minge tehke järele. Milliseid vigu olete teinud vabakutselise WordPressi kujundajana? Andke meile oma mõtetest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map