Google+ WordPressile – näpunäited ja pluginad teie ajaveebi jaoks

Ehkki kõik on Google Plusist kuulnud, on see sageli viimane sotsiaalmeedia kanal, mida inimesed oma ettevõtte reklaamimisel arvestavad. Töötades sarnaselt Facebooki ja Twitteriga, pakub Google Plus kõike, mida võiksite oodata sotsiaalmeedia kanalilt. Google Plus kuvab värskete sündmuste ja postituste voo, võimaldab teil jälgida teisi ja luua oma jälgimisi, jagada oma sisu, meeldida ja kommenteerida teiste pakkumisi ning palju muud. Kuna aga Googe Plus on kahtlemata vähem populaarne kui mõned muud sotsiaalsed platvormid, siis miks peaksite seda kasutama?


Selles artiklis käsitleme Google Plusi kasutamise eeliseid ja kuidas sellega alustada. Seejärel uurime põhjalikumalt, kuidas saate seda sotsiaalse meedia platvormi oma ettevõtte reklaamimiseks kasutada ja kuidas seda oma WordPressi veebisaidiga integreerida.

Miks kasutada Google Plus??

Google Plus

Google Plus on ideaalne platvorm oma ettevõtte reklaamimiseks, potentsiaalsete klientidega ühenduse loomiseks ja teie praeguse fännibaasiga suhtlemiseks. Google Plus kasutab ja integreerib hõlpsalt mitmesuguseid Google’i tööriistu, sealhulgas Google Photos, Hangouts, Maps, Calendar, YouTube ja paljud teised. See muudab Google’is postitamise kohe kiiremaks ja lihtsamaks protsessiks kui paljud muud suhtluskanalid.

Ja see pole veel kõik, regulaarne kaasatus Google Plussi aitab parandada teie veebisaidi lehtede ja Google’i otsingumootori postituste paremusjärjestust. Neile, kes teid sellel kanalil jälgivad, kuvatakse tõenäolisemalt ka teie Google Plusi sisu, kui nad otsivad Google’is sarnaseid märksõnu. Lõpuks ei võta Google Plus teilt tasu teie ettevõtte postituste reklaamimise eest ja oma suhtlusringide funktsiooni tõttu saate oma sisu sihtida kindlatele inimrühmadele.

Nüüd teame natuke Google Plusi ja selle kasutamise eeliseid, vaatame, kuidas see tööle panna ja tööle panna …

Google Plussiga alustamine

Google Plusis registreerumine on äärmiselt kiire ja lihtne. Selleks on teil vaja Google’i kontot. Valige Google Plusi avalehe ülaosas nupp Logi sisse ja järgige uue Google’i konto loomiseks juhiseid või valige Google’i konto, millega soovite sisse logida.

Vaadake oma uudisvoogu

Avaleht

Google’i sisse logides leiate oma uudistevoo algselt kuvatud avalehelt. Teie uudistevoog sisaldab valikut teie jälgijate avaldatud, jagatud ja meeldinud postitusi, soovitatud postitusi, uuritavaid teemasid, Google Plusis populaarseid artikleid ja palju muud. Vaadake oma uudisvoogu, et saada teada, mis on Google Plusis toimunud ja mida teised avaldavad.

Iga kuvatava postituse all näete nuppu 1+. See on samaväärne Facebooki “Meeldib”. Postituse saabunud + 1-de arv kuvatakse 1 + -ikooni kõrval. Samuti näete postituste all kommentaaride lahtrit ja jagamisikooni. Oma nišis on oluline suhelda teistega, et aidata teil järgnevat kasvatada. Postituste meeldimine, kommenteerimine ja jagamine on tõhus viis selleks.

Muuda oma profiili

Profiili leht

Teie profiil on leht, mida teie jälgijad näevad, kui registreerite teid teenuses Google Plus. Seetõttu on oluline, et täidaksite oma profiililehel kõik vajalikud üksikasjad ja muudaksite selle võimalikult tervitatavaks ja üksikasjalikuks.

Profiililehe kohandamiseks on mitmeid viise. Selleks valige oma Google Plusi juhtpaneeli vasakpoolses menüüs „Profiil> Muuda profiili“. Siin saate kirjutada oma sildi ja üles laadida oma lehe profiilipildi ja taustpildi.

Saate lisada ka teavet enda kohta. Oma sünnilehe ja töökoha lisamiseks ning albumite üleslaadimiseks klõpsake oma profiililehel „About”. Kuid pidage meeles, et kui otsustate selle teabe lisada, kuvatakse seda ka kõigis teistes Google’i teenustes, näiteks Google Drive ja Photos. Valige ikoon „+”, et lisada muid üksikasju, näiteks töö- ja haridusteavet, kus te elate, ning linke muudele sotsiaalmeedia profiilidele ja veebisaitidele.

Teie profiililehel kuvatakse ka kõik teie avaldatud või jagatud postitused, samuti kogukonnad, millega olete liitunud, ja teie loodud kogud. Katame kogukondi ja kollektsioone artiklis.

Lisage jälgijaid

Inimesed

Vasakpoolses armatuurlauamenüü jaotises Inimesed leiate inimesi, keda jälgida, vaadata, kes teid jälgib, ja hallata neid, keda jälgite. Vahekaardi „Leia inimesi” all soovitab Google Plus inimesi, keda teid jälgida, ja lehe ülaosas asuva otsingufunktsiooni abil saate otsida ka konkreetseid isikuid..

Vahekaart pealkirjaga „Jälgimine” abil saate näha, keda te jälgite. Üks funktsioone, mis eristab Google Plusi teistest sotsiaalmeedia kanalitest, on nende mõiste “ringid”. Suhtlusringid võimaldavad teil luua erinevaid rühmi ja vastavalt sellele võite oma jälgijad nendesse rühmadesse paigutada. See võib olla eriti kasulik konkreetsete sihtrühmade loomisel, et reklaamida eri tüüpi sisu.

Alustage postitamist

Lisa postitus

Google Plusis postitamiseks valige menüüribalt „Avaleht” või „Profiil” ja klõpsake siis lihtsalt ekraani paremas alanurgas asuval pliiatsiikoonil. Hüpikaknas kirjutage oma postitus, lisage interaktiivseid linke, pilte, jagage oma asukohta ja palju muud. Pärast avaldamist saate postitust siiski redigeerida, kolida sellesse kollektsiooni, kinnitada selle profiili ülaossa ja keelata kommentaaride või jagamise, et nimetada mõnda valikut.

Kuidas kasutada Google Plusi oma WordPressi veebisaidi reklaamimiseks

Nii et nüüd teate natuke Google Plusiga alustamise kohta. Võtke selle sotsiaalmeediaplatvormiga tutvumiseks aega. Kui olete Google Plusi kasutamises kindel, peate järgmise sammuna kaaluma, kuidas seda oma WordPressi veebisaidi parimaks reklaamimiseks kasutada.

Lubage oma kaubamärgi jaoks Google Plus

Loo bränd

Kui soovite oma WordPressi veebisaiti Google Plusis reklaamida, peate looma Google Plussi brändikonto. Oma kaubamärgi oma lehe seadistades saavad fännid hõlpsalt Google Plusis otsida, teid leida ja neid jälgida. Teie bränd võib ka postitada, kommenteerida ja jagada ning luua oma kollektsioone ja kogukondi.

Google Plusi brändikonto loomiseks avage Google Plusi kaubamärk lehel. Pange oma brändilehele nimi ja valige „luba”. Seejärel avaneb Google Plus teie uue brändi kontol. Saate luua nii palju brändikontosid kui soovite ja nende ja isikliku konto vahel vahetada, klõpsates paremas ülanurgas kontoikoonil.

Brändi konto on selle seadistamisel täiesti tühi. Nii et peate kulutama aega oma brändi profiililehe redigeerimisele, jälgitavate inimeste leidmisele, kogude loomisele ja teie kaubamärgi seadistamisele.

Optimeerige oma Google Plus’i lehte

Brändilehe optimeerimine

Proovige ja linkige oma Google Plusi lehe bränding võimalikult tihedalt oma veebisaidi kaubamärgiga. Lisaks sama nime kuvamisele kasutage sama logo ja pilte, nii et see leht on teie fännidele kohe äratuntav, kui nad proovivad teiega teenuses Google Plus ühendust luua..

Valige jaotises „Profiil” käsk Muuda profiili> Halda lehte. Siin saate lisada kontaktteavet, linke oma veebisaidile ja muudele sotsiaalse meedia platvormidele. Samuti klõpsake oma ettevõtte kirjelduse kirjutamiseks nuppu „Lugu”, veendudes, et lisate märksõnad ja täiendavad lingid oma veebisaidi sisule.

Kasutage postituste loomisel märksõnu, mida otsite tekstis järjestamiseks. Lisage oma tegevusele üleskutseid, oma saidi linke ja esitage oma jälgijate kaasamiseks ning arutelude alustamiseks küsimusi. Rähimärgiseid kasutatakse ka Google Plusis, et lugejad saaksid kiiresti leida sisu, mida nad jälgivad. Nii et lisage postituse lõppu alati asjakohased räsimärgid, et teie sisu liiklusvooge suurendada.

Liitu kogukondadega

Uus kogukond

Kogukonnad on tõhus viis oma niši teistega ühenduse loomiseks. Menüüriba jaotises „Avastus” saate vaadata arvukaid kogukonna kategooriaid või otsida ribalt konkreetset kogukonda. Oma kogukondi saate luua ka jaotises „Kogukonnad> Loo kogukond“.

Kogukondadega liitumine võimaldab teil pääseda juurde oma sihtrühmale, jagada postitusi, vestelda olulistel teemadel ja näha, milliseid teemasid teie valdkonnas laialdaselt arutatakse. Kogukonnad on ka suurepärane koht, kus saate end oma ala asjatundjana tuntuks ja aidata oma jälgijaid suurendada.

Kogude loomine

Loo kollektsioon

Erinevate kollektsioonide loomine võimaldab teil oma sisu grupeerida ja jagada seda konkreetsete sihtrühmadega. Kollektsiooni loomiseks klõpsake oma profiili või avalehe allosas asuval pliiatsiikoonil. Seejärel klõpsake oma nime kõrval lingil ja valige „Loo kogu”. Siin saate ka valida, millisesse kollektsiooni ka uut sisu postitada.

Kollektsioone ja nende sisu saab jagada teie suhtlusringidega ja jälgijad saavad valida, kas jälgida üksikuid kogusid. See on suurepärane viis õige sisu saatmiseks õigetele inimestele ja mitte koormata oma jälgijaid ebaolulise teabega.

Kuidas integreerida oma WordPressi veebisaiti ja kanalit Google Plus

Oluline on kindlasti reklaamida oma WordPressi veebisaidil oma Google Plus’i lehte, et julgustada saidi külastajaid teid jälgima. Sotsiaalmeedias kuvatavate nuppude kuvamine ja sotsiaalne voog aitavad teil seda saavutada.

Kuva sotsiaalmeedia jälgimisnupud

Monarh

Elegantsete teemade monarh on tõhus sotsiaalmeedia pistikprogramm, mis pakub stiilseid jälgimisnuppe, mida saab kuvada veebisaidi erinevates kohtades. Kui külastajad on teiega teenuses Google Plus liitunud, saate hoida nende potentsiaalsete klientidega ühendust ja suurendada nende võimalust tulevikus teie veebisaiti uuesti külastada..

Manustage Google Plusi sotsiaalvoog

Flow-Flow G + sotsiaalne voog

Sotsiaalse voo manustamine oma WordPressi veebisaidi lehtedele või vidinatesse on veel üks viis oma saidi külastajatele meeldimiseks. Flow-Flow WordPressi sotsiaalne voog võimaldab teil kuvada sisu ja arutelusid oma veebisaidi Google Plusi profiililehel (lisaks veel 15 muud suhtlusvõrgustikku ja kanalit). See aitab külastajatel anda lühikese ülevaate sellest, mis neil puudu on, kui nad ei jälgi teid teenuses Google Plus. Lõppkokkuvõttes peaks sotsiaalse voo kasutamine suurendama teie Google Plusi jälgimist ja võimaldama teil oma publikuga kontakti pidada ka pärast seda, kui nad on teie veebisaidilt lahkunud.

Lõplikud mõtted Google Plusi kasutamise kohta

Nagu näete, võib Google Plus olla teie relvastuses tõeline relv, aidates anda teile konkurentsi ees suure eelise. See sotsiaalmeedia kanal aitab teil oma veebisaiti reklaamida, jõuda uute potentsiaalsete klientideni ja hoida ühendust praeguste jälgijatega. Selle kõige kõrval aitab see parandada ka teie paremusjärjestust Google’is. Mida te siis ootate … on aeg registreeruda Google Plusi kaudu!

Milline on teie kogemus Google Plusi kasutamisel? Palun jagage oma mõtteid selle sotsiaalmeedia kanali kohta allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map