GoDaddy: kas olete WordPressi vaenlane või uuesti hostimisteenus?

Valusalt aeglased laadimisajad, halb klienditeenindus, metsik müük ja pistikprogrammide ühildumatus vaevasid GoDaddy mainet WordPressi hostina. Pikaajaliselt seotud peamiselt negatiivse kasutajasõbralikkusega on tõusulaine aeglaselt taastumas hostimisteenuse kasuks.


GoDaddy on toodete jõudluse, kasutatavuse ning kliendi- ja tootetoe parandamise nimel sulandunud väga selgelt.

Täpsemalt öeldes on nad andnud suure tõuke WordPressi täielikuks integreerimiseks nii algajate kui ka professionaalide tootepakkumistesse, koos terve rea pakettidega, mis on suunatud platvormile.

Kas nende jõupingutused on siis olulist mõju avaldanud või on GoDaddy endiselt WordPressi vaenlane? Selles artiklis käsitleme GoDaddy suhete WordPressiga sageli hävinud ajalugu, nende uut suunda ning praegu pakutavaid tooteid ja teenuseid.

GoDaddy ja WordPress: Siis ja nüüd

Bob Parsons ja tema meeskond, asutatud 1997. aastal Jomax Technologies nime all, nimetasid selle tarkvarafirma GoDaddy ümber 1999. aastal. Selle koomiline, kuid meeldejääv ärinimi kajastas ettevõtte kavalat lähenemisviisi reklaamimisele.

See pole siiski kõik WordPressi osas tavaline olnud. Arendajad kurdasid sageli aeglast laadimisaega aastate jooksul ning sageli toodi välja ka ebajärjekindlaid vastuseid ja tehnilise toe väärkasutamist..

Üks blogija koliti väljendada end tugevalt alles 2013. aastal:

Öelda, et nad on „WordPressi sõbralikud”, on nagu öelda, et teie pitbull on sõbralik, kui kasutate iga jõu untsi, mida olete üritanud hoida, et see mind ei ründaks!!

Viimase kahe ja poole aasta jooksul on uus juht Blake Irving üritanud aga ettevõtet dramaatiliselt muuta.

Tema juhtimisel on GoDaddy uuendanud tootepakkumisi, laiendanud oma klienditoe kõnekeskust, täiustanud tehnilise toe koolitusi ja tegeles ettevõtte naiste esindatusega. Nad on isegi hakanud rahvusvaheliselt sponsoreerima mitmeid WordCampi üritusi.

WordPressi konto õmblusteta seadistamine

Haldas WordPressi hostimist GoDaddylt.

Haldas WordPressi hostimist GoDaddylt.

GoDaddy hallatava hostingu korral ei kehti enam vana hoiatus „saate selle, mille eest maksate”. Ehkki hinnakujundus on endiselt üks madalamaid tööstuses (nad korraldavad praegu WordPressi põhimajutusega reklaami alates 1 dollarist kuus), on pakkumise väärtuse tase tõusnud.

WordPress pole enam lihtsalt üks paljudest GoDaddy valikutest. Selle asemel on nad muutnud WordPressi oma tootevalikus esmaklassiliseks kodanikuks, keda töötajad kirjeldavad „tihedalt hallatava” tootepakkumisena. Erinevust näete kohe oma konto aktiveerimisel.

Esiletõstetud GoDaddy WordPress Hosting

Uuendatud WordPressi pakkumine sisaldab mitmeid rõõmsaid uusi funktsioone. Allpool on välja valitud mõned silmapaistvamad.

Sidekicki õpetused

Kui olete WordPressi uus kasutaja, saate juurdepääsu sadadele SIDEKICK-i õpetustele, mis tutvustavad teie veebisaidi loomist. Nende videoid värskendatakse pidevalt ja need hõlmavad selliseid teemasid nagu fototöötlus, lehtede ja postituste loomine, teemavalik ja palju muud.

WordPress 101

WP101 videod on standardvarustuses.

WP101 videod on standardvarustuses.

Uuendatud ka iga uue versiooniga, WordPress 101 pakub kõigi teie seadmete jaoks vormindatud videoõpetusi. Need hõlmavad kõike alates väga lihtsast juhendamisest kuni keerukamate kontseptsioonideni, näiteks SEO optimeerimine.

Väljaõppinud tugiteenistujad

2014. aasta mai paiku lahustas GoDaddy e-posti ja hädaabipiletite toe. See lihtsalt ei töötanud. Muude probleemide hulgas on klientide taotluste töötlemisel olnud liiga palju viivitusi ja neil puudusid tööriistad klienditeabe kontrollimiseks, kui taotlused saadeti kontovälistest meilidest.

Nüüd on tehnilise toe töötajad aga väljaõppe saanud tõrkeotsinguks ainult WordPressi kasutajatele telefoni teel ja reaalajas vestluse kaudu ööpäevaringselt – see on teenuste taseme tohutu parandamine.

Kõrgendatud veebisaidi turvalisus

GoDaddy hostingu ja turvalisuse peadirektori Jeff Kingi sõnul on ettevõte võtnud hilinenud turvariskide vastu üha aktiivsema hoiaku. Rämpsposti blokeerijad, automaatsed värskendused ja öised saidi varukoopiad ühe klõpsuga uuesti installimisega on vaid mõned GoDaddy uutest turvafunktsioonidest.

Pistikprogrammi ühilduvus

Nagu varem mainitud, oli pluginate ühilduvus vanade GoDaddy hostimise peamiseks probleemiks. Nad on võtnud WordPressi toote parendamise kohustuse sammu kaugemale oma populaarseimate teemade ja pistikprogrammide kuuma 100 nimekirjaga (ja jah, võite kihla vedada, et kogu teave on olemas).

Igal nädalal edastatud loend reastab populaarsed WordPressi teemad ja pluginad, mida GoDaddy WordPress võõrustavad kliendid kasutavad. Huvitav on see, et aktiivsete installimiste koguarvu järjestamise asemel hindab GoDaddy nende iganädalase analüüsi ajal aktiivsete teemade ja pistikprogrammide netomuutust.

GoDaddy on koostanud ka nimekirja pluginatest, mis teadaolevalt segavad nende hallatavate WordPressi hostimiskontode funktsioone. Aktiveerimise korral eemaldab GoDaddy need mustas nimekirjas olevad pistikprogrammid tuvastamisel teie hallatud kontolt.

Veebisaitide migratsioon

Näib, et ka rändevõimalused on märkimisväärselt paranenud. Üks blogija teatas, et rändas mitu veebisaiti ilma probleemideta. Migreerimisprotsessi ajal saate oma veebisaite eelvaatena vaadata eraldi alamdomeenist. Lisaks võite oodata, et teie veebisaidi lehe kiirus tõuseb pärast valmimist.

Mine Pro koos oma olemasolevate klientidega

GoDaddy Pro on arendajatele õnnistuseks.

GoDaddy Pro on arendajatele õnnistuseks.

GoDaddy Pro loodi arendajaid, disainereid ja loomeagentuure silmas pidades. See ühendab GoDaddy hallatava WordPressi hostimise põhikomponendid (aga ka võimalused jagatud, pilve, VPS-i ja pühendatud serverite jaoks) nutikate kliendihaldusriistadega.

Saate kasutada veebisaidi migreerimistööriista olemasolevate klientide uude süsteemi üleviimiseks või uute klientide jaoks täiesti uue konto loomiseks. Siin on vaid mõned selle uue toote silmapaistvad omadused.

Konto haldamine

Teie kliendid määravad teie juurdepääsu taseme, kuid saate testida kulisside taga, kontrollida saidi toimivust, plugina funktsionaalsust, koodi ülevaatamist – kogu vahapalli. Võite isegi alustada oma kliendi saidi loomist nende jaoks ajutises domeenis, kuni nad saavad lõpliku saidi.

Ostmise sujuvamaks muutmine

Kas olete kunagi oma klientide jaoks ostud teinud vaid selleks, et jõuda sassis veebi, et mõelda, kuidas nende toodete omandiõigus neile tagasi anda? GoDaddy Pro tegeleb selle probleemiga klientide ostukärudega. On kaks võimalust:

  1. Täitke ostukorv ja saatke see siis oma kliendile ostmiseks.
  2. Tehke ost oma kliendi nimel krediitkaardiga, mis tal on.

Kliendid säilitavad omandiõiguse, kui teie kontol töötab vähem luksumist. See on suurepärane võimalus hankida ja säästa tohutult palju vaeva.

Pühendatud klienditugi

Mitme kliendi žongleerimisel on lihtne aeg-ajalt pall maha visata. GoDaddy aitab seda vältida, pühendades oma Pro klientidele klienditoe liini. Ooteajad on lühemad ja teil on endiselt võimalus kasutada reaalajas vestlust.

Lisafunktsioon, mida paljud vabakutselised eelistavad, on tugipileti esitamise võimalus. Kui probleem on lahendatud, saate värskenduse. See vabastab teid töötamise jätkamisest oma klientide kontodega, selle asemel, et kulutada kulisside taga tehniliste probleemide tõrkeotsingule kuluvat aega.

Juurdepääs WordPress Evangelistile

GoDaddy hoiab oma WordPressi evangelisti Mendel Kurlandi kaudu laiema kogukonnaga maad. Mendel reisib ulatuslikult, et koguda arendajatelt, disaineritelt ja saidiomanikelt kogu maailmas saadud teadmisi. Lisaks suhete loomisele WordPressi kogukonnas edastab Kurland tagasisidet otse GoDaddy arendusmeeskonnale, et suurendada GoDaddy Pro toimivust ja kasutatavust.

Kas GoDaddy’l on hea minna?

Kunagine WordPressi kasutajate jaoks potentsiaalselt valus võimalus kaaluda hostimispartnerina, on GoDaddy nüüd tõsine pretendent hallatava WordPressi hostimise juurutamisel. Ja nüüd saate seda proovida vaid 1 dollari eest kuus (reklaamikuva saamiseks klõpsake lihtsalt nuppu), nii et mida peate kaotama?

GoDaddy hallatav veebimajutus

Lisaks uuenduslike uute funktsioonide, näiteks arendajatele GoDaddy Pro, lisamisele on nad klientide ettekujutuse muutmiseks ja oma usaldusväärsuse tõestamiseks hostiettevõttena läbi teinud väga palju,.

Meil on uudishimulik teie mõtteid kuulda. Kas neist WordPressispetsiifilistest muudatustest piisab, kui võiksite kaaluda oma järgmise veebisaidi majutamist GoDaddy kaudu? Või oled ikka aia peal? Võtke kommentaaride kaudu ühendust ja andke meile sellest teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map