Facebooki näpunäited ja võimed teie WordPressi saidi võlu saavutamiseks

Üle 1,7 miljardit aktiivset kasutajat, Facebook võib olla võimas platvorm uute klientideni jõudmiseks ja teie saidile sihitud liikluse juhtimiseks. Kuid see pole nii lihtne kui lihtsalt Facebooki sisu postitamine ja parimat loota.


Facebook on pidevas muutumises ja ettevõtete omanikud peavad olema pidevalt kursis, et oma võimu tõhusalt kasutada. Õnneks on olemas mitu tõestatud ja tõhusat strateegiat, mis tagavad teile võimalikult laiaulatusliku juurdepääsu.

Selles artiklis käsitleme seitset strateegiat, mida saate kasutada oma pingutuste mõju maksimeerimiseks Facebookis.

1. nõuanne: looge Facebooki profiil ja ettevõtte leht

Hea küll, nii et see on paljudele teist ilmne samm. Tõde on aga see, et paljudel inimestel ei ole veel Facebooki maailma siseneda. Alates 2015. aasta aprillist ainult 41% USA väikeettevõtetest kasutas turunduse jaoks Facebooki. Lisaks kasutavad paljud väikeettevõtete omanikud Facebookis reklaamimiseks oma isiklikku profiili, mitte pühendatud ettevõtte lehte, vaatamata ettevõtte lehe kasutamise paljudele eelistele.

Meie Facebooki ettevõtte leht (klõpsake vaatamiseks ja meeldimiseks!)

Meie Facebooki ettevõtte leht (klõpsake vaatamiseks ja meeldimiseks!)

Kui teil pole veel ettevõtte lehte üles seatud (peate ka konto looma, kui teil seda veel pole).

Näpunäide 2: lisage oma saidile sotsiaalne jagamine ja jälgimisnupud

Ulatus on termin, mis viitab Facebooki uudisvoogude arvule, kus teie sisu ilmub pärast selle postitamist. Ehkki teie postituste katvuse otsustavad keerulised Facebooki algoritmid, saate oma leviala suurendamiseks teha palju asju, mida saate teha.

Üks ilmne viis oma katvuse suurendamiseks on see, et teie lehele meeldiks rohkem inimesi. Lisage oma veebisaidile sotsiaalsete jälgimisnuppudega lugejate jaoks teie Facebooki lehe (ja muude sotsiaalmeedia kontode) meeldimine. Teeme seda, kuvades külgribal spetsiaalset Facebooki vidinat (vaadake ainult sellest postitusest paremal).

Kui te ei soovi suurt vidinat kasutada, saate selle asemel lisada mõne muu sotsiaalse meedia nupu jaoks Facebooki jälgimisnupu. Otse saidilt on saadaval palju võimalusi Facebook, või võite kasutada pistikprogrammi (soovitusi leiate allpool).

Lisaks uute jälgijate lisamisele on veel üks viis katvuse suurendamiseks julgustada külastajaid jagama teile oma profiilide sisu sotsiaalsete jagamisnuppudega. Saate lisada kohandatud nuppe postituste, lehtede ja piltide lehtede eri kohtadesse.

WPExploreri ajaveebi postituse lõpp, millel kuvatakse kerimisnupud postituse küljel ja staatilised nupud postituse allosas

Meil on kerimisnupud postituste küljel ja staatilised nupud postituste allosas

Saadaval on palju pistikprogramme, mis aitavad teil lisada sotsiaalmeedia jagamise ja nuppe. Kaks populaarset varianti hõlmavad Jetpaki jagamine (lisatud pistikprogrammiga Jetpack) ja Rakendus SumoMe Share (kaasas SumoMe pistikprogrammiga). Samuti on palju lisatasu võimalusi, nagu Monarch ja Easy WordPress Social Sidebar.

Vihje 3: seadistage oma sait automaatselt Facebooki Facebooki postitamiseks

Oma saidi seadistamine automaatselt Facebooki postitamiseks säästab aega ja vaeva Facebooki sisselogimiseks ja postituste käsitsi loomiseks. Seda saab teha mitmel erineval viisil, sealhulgas läbi Jetpacki avaldamismoodul või pistikprogrammide kaudu nagu Facebooki automaatne avaldamine.

Kui teil on Jetpack juba installitud, minge juhtpaneelil aadressile Jetpack > Seadistused > Kihlus > Avaldada > Seadistage oma avaldamise seaded. Siin saate ühenduse luua Facebooki ja muude sotsiaalmeedia kontodega, nii et iga uue sisu avaldamise korral jagatakse seda automaatselt Facebookis ja mujal.

Jetpack Avaldage seadete ekraan WordPressis

Jetpack Avaldage seadete ekraan WordPressis

Näpunäide 4: lisage oma saidile avatud graafiku metasildid

Kui soovite, et teie sisu näeks hea välja, kui seda Facebookis jagatakse, peate selle lisama Ava graafik (OG) sildid teie veebisaidi märgistusele. OG-siltide lisamine võimaldab teil kontrollida oma sisu ilmumist, tuvastades sisu erinevad osad, nagu pealkiri, kirjeldus ja pilt:

WPExploreri ajaveebi postituse link on valmis Facebooki postitamiseks koos pildi, pealkirja ja kirjeldusega

Kuidas Facebook kasutab Open Graphi silte, et postitused suurepäraselt välja näha

Saate OG-silte käsitsi lisada või pistikprogrammi abil hõlpsalt seda teha Pärmi SEO.

Vihje 5: Liituge ja looge gruppe Facebookis

Teie kohalolek Facebookis ei pea piirduma teie isikliku profiili ja ettevõtte lehega. Teie ettevõtte jaoks oluliste Facebooki gruppidega liitumine ja nendesse panustamine on üks viis uute ühenduste loomiseks ja müügivihjete loomiseks. Facebooki gruppide kasutamisel on palju strateegiaid, mida saate kasutada; lugege kindlasti grupireegleid ja järgige üldist Facebooki etiketti.

Samuti võiksite kaaluda oma grupi loomist. See võib aidata teil end oma ärivaldkonnas autoriteediks kujundada ja annab teile kontrolli kogu grupis toimuva üle. Üks Facebooki grupi haldamise negatiivne külg on see, et see võib muutuda aeganõudvaks, seega on oluline pidevalt hinnata, mida täpselt oma aja eest saate.

Vihje 6: kasutage Facebooki reklaame

Võite arvata, et reklaamimine nii suurel platvormil kui Facebook oleks väga kallis. Võite siiski alustada Facebooki reklaamid väga tagasihoidlike kuludega ja juurutage väga sihitud kampaaniaid, mis põhinevad näiteks vanusel, asukohal ja huvidel.

Facebooki reklaamide sihtimisvalikute ekraan

Facebooki reklaamide sihtimisvalikud

Muidugi on ikkagi teie ülesanne veenduda, kas teie reklaamid on tõhusad ja kas sihite neid asjakohaselt. Facebooki reklaamid on muutunud võimsaks ja populaarseks turundusvahendiks. Selle tulemusel on saadaval tohutul hulgal ressursse, mis aitavad teil reklaamikampaaniaid luua ja täpsustada.

7. nõuanne. Hoidke end kursis Facebooki värskendustega

Facebooki maastik muutub pidevalt, seega on oluline olla toimuvaga kursis. Facebooki arenedes võivad mõned strateegiad muutuda vähem tõhusaks või isegi vananenuks, samal ajal tekivad uued võimalused.

Tellima Facebooki uudised ja muud sotsiaalmeedia uudiste saidid, nagu Social Media Examiner ja Social Media Today. Nii ei jäta te kunagi kasutamata võimalust laiendada oma Facebooki leviala.


Facebook pakub teie ettevõttele tohutul hulgal potentsiaalseid kliente. Kuid nii paljude ettevõtete jaoks, kes konkureerivad Facebooki kasutajate tähelepanu pärast, on profiilide, lehtede ja postituste merre lihtne eksida. Selleks, et Facebook toimiks teie saidi võlujõuna, saate kasutada neid tõestatud strateegiaid!

Millised strateegiad on teie arvates kõige tõhusamad liikluse suurendamiseks Facebookist oma veebisaidile? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map