Alustamiseks WordPress Plusi lihtsate pistikprogrammide e-posti turundus

Alustamiseks WordPress Plusi lihtsate pistikprogrammide e-posti turundus

Kui soovite lihtsalt saada WordPressi jaoks parimaid e-posti turundusteenuseid, soovitame teil tungivalt veelgi allapoole kerida ja me vastame teie vajadustele. Kuid kui soovite rohkem teada saada e-posti turunduse ja selle kohta, kuidas muuta see teie WordPressi saidi jaoks toimivaks, soovitame teil seda postitust osade kaupa jaotada.


Täna õpime paar asja. Puudutame küsimust, miks e-posti turundamine raputab, kuidas saate oma jõupingutusi kahekordistada ja lõpuks leida meie armastatuima platvormi, hea ole WordPressi, populaarsemad e-turundusteenused. Teisisõnu, saate parimaid e-posti turunduse näpunäiteid, teenuseid ja pistikprogramme, mis on okey dokey.

Kas olete valmis? Tore, olgem tango.

Miks meiliturundus?

E-posti turundus hõlmab lihtsalt seda, et lugejad tellivad teie meililisti regulaarsete värskenduste saamiseks. Postituse avaldamisel või mõne toote või millegi toreda jagamiseks, saadate oma lugejatele plahvatuse. Selles pole midagi palju, kui lihtsalt saata hunnik e-kirju oma potentsiaalsetele ostjatele. Lihtsam öelda kui teha.

Igatahes, miks peaksite isegi kaaluma e-turunduse kasutamist? Mis teeb e-posti turunduse linnukeseks? Unustage korraks e-posti turundusteenused, kas e-posti turundus on teie aega ja raha väärt? Mis on plussid? Ja kas on miinuseid??

E-posti turunduse plussid

Kõigepealt vaatame e-turunduse positiivseid külgi.

See on isiklik

E-posti teel ühenduse loomist ja usaldust on lihtsam luua kui mis tahes muud turundusvormi ning selle dešifreerimiseks pole vaja raketiteadust. Alustuseks saabub e-post potentsiaalsete klientide postkasti, kus saate luua oma sihtrühmaga otsest suhtlust.

Täpne sihtimine

Teil on üks-ühele vestlus kellegagi, kes võis rõõmu täita teie vormi ja kinnitada tema liitumist. Selline inimene ilmutab tõsist huvi teie pakutava vastu. See inimene ostab tõenäoliselt teie käest ja te saate temaga e-posti teel juhuslikult ühendust saada.

Kasutaja segmenteerimine

E-post võimaldab teil oma sihtrühma segmenteerida. Kuna e-posti tellijad on ilmselgelt inimesed, kellel on teie ettevõttes huve, siis teate täpselt, mis igale kasutajarühmale meeldib. Sellise teabe abil saate parimate tulemuste saamiseks luua väga asjakohase sisu ja tooteid.

Teil on oma postitusloend

Olete oma meililisti omal viisil, mis ei saa teile oma Facebooki lehel meeldida. Teie mõju nendele kolmandate osapoolte platvormidele on piiratud nende poliitikaga, mis tähendab, et nimetatud poliitikate väike muudatus võib teie jaoks põhjustada suuri kaotusi. Teile kuulub teie meililisti ja see on üks suur eelis, mida ma teile ütlen. Lisaks tulevad ja lähevad sotsiaalmeedia saidid, kuid e-kirjad elavad edasi.

Palju võimalusi

Mõned e-turundusteenused on saadaval uskumatute võimalustega, näiteks OptinMonsteri kuulus funktsioon Exit-Intent, mis võimaldab teil hõivata väljavaateid just siis, kui nad loobuvad teie saidist. Pidage meeles, et enamik teie saidilt lahkuvaid inimesi ei tule kunagi tagasi, kuid e-posti turundus lahendab selle probleemi.

E-posti turundus on odav

E-posti teel pakutavad turundusteenused on tänapäeval üsna odavad, enamus pakuvad tasuta plaane, mis aitavad teil maa peal käia. Näiteks MailChimp pakub igavesti tasuta paketti, mis võimaldab teil saata 2 000 tellijale kuus 12 000 e-kirja. Kui alustate mittetulundusühingut või teenite piiratud eelarvet, on see hea uudis. Lõppude lõpuks pole oluline mitte teie meililisti suurus, vaid kvaliteet.

Lihtne seadistada

E-posti turunduse seadistamine on suhteliselt lihtne, ema ei pea teid aitama. Enamik e-posti turundusteenuseid pakub parimatest keskkondadest tohutu hulga e-kirjade loomiseks, haldamiseks ja saatmiseks igal ajal parimat keskkonda. Nad pakuvad pukseerimisvormi ja infolehtede koostajaid, kes panevad teie kätte nii palju jõudu.

Analytics

Registreerimisvormide ja uuringute abil saate koguda palju teavet oma väljavaadete kohta. Teil pole vaja, et me ütleksime teile, kui väärtuslik see teave on. Lisaks saate oma e-kirju hõlpsalt jälgida, mis tähendab, et teate täpselt, mis töötab ja mis ebaõnnestub. Aruandeid saate isegi alla laadida igal ajal ja nii edasi.

Säästa aega

Esiteks on meiliturundusteenuste seadistamine kiire. Täitke lihtsalt lühike vorm ja klõpsake nuppu Esita. Teiseks saate tunni aja jooksul luua e-posti teel turundussõnumi ja selle mõne minutiga kogu maailmale saata. Teie võistlus ei näe teid tulemas.

A / B testimine

Enamik e-posti turundusteenuseid pakub teile A / B-teste, mis hõlmavad lihtsalt e-kirja kahe variandi väljasaatmist teie väljavaadetele ja nende reageerimise mõõtmist. E-posti teel tagasiside saamine toimub kohe, see tähendab, et maksimaalse mõju saavutamiseks võite turundussõnumis reaalajas muudatusi teha.

E-posti turunduse miinused

Nüüd miinuseks. Nii fantastiline kui e-posti turundus võib olla, võib teil olla ka paar muret.

Töökindlus

Ehkki e-kirjade konversioonimäärad on suured, on kahjuks adressaate, kes kustutavad teie e-kirja enne lugemist. Kuule, teete tõenäoliselt sama asja ka siis, kui turundusettevõtted ujutavad teie postkasti tavalises ruumis. Noh, te ei peaks muretsema e-kirjade keskmine avatud määr on 25%.

Spämm

E-posti hulgimüügiteenuse kasutamine tähendab, et teie heasoovlik ja õigustatud e-post võib sattuda rämpsposti kausta, kus see kahaneb ja sureb. Selle probleemiga silmitsi seistes võiksite soovitada potentsiaalsetel kasutajatel lisada oma e-posti aadressiraamatusse.

Kuidas oma e-posti turunduskampaaniat eriti laadida?

Juhtub, et oleme üsna hõivatud partii. Ma mõtlen, et iga päev saadame liiga palju e-kirju. Mashable sõnul netizens kogu maailmas saata üle 145 miljardi e-kirja päevas! See on vapustav kuju seal, kus ma seisan. Tõesti, see on paljude jaoks peadpööritav, arvestades, et meid on umbes 7 miljardit.

145 miljardit e-kirja päevas?! Kui soovite teada, kuidas silma paista sellel kõrilõikaja võistlusel, on järgmine jaotis pühendatud ainult teile.

Hankige õige e-posti turundusteenus

On ütlematagi selge, et kui teil on vaja silma paista, on teil vaja e-posti turundusteenuste parimat. Valitud e-posti turundusteenus sõltub teie isiklikest eelistustest, kuid siin on paar vihjet sõltumata sellest.

Otsitavad asjad on tugiteenuste kvaliteet, funktsioonid, hinnakujundus, head tulemused ja kasutusmugavus. Nagu me just ütlesime, on oluline ka teie vajadused. Näiteks kui teil on väike nimekiri, võib-olla paarsada tellijat, on teil parem pakkuda teenust, mis pakub tasuta paketti.

Kirjutage suurepäraseid pealkirju

Pole tähtis, millega olete harjunud, et kõigi väljaannete pealkirjad, mitte ainult e-kirjad, mängivad ühte ja ainult ühte rolli. Turundajad kasutavad tähelepanu köitmiseks pealkirju ja seda tava on kasutatud juba ammusest ajast. Võtke näiteks ajalehekiosk, see on pealkirjad, mis köidavad möödujate tähelepanu.

Turunduskõnes looge pealkirju, mis suurendavad teie e-posti avatud kurssi. Looge pealkirju, mille loomisel potentsiaalsed kasutajad ei saa oodata, nii nagu andsite oma populaarsematele postitustele parimad pealkirjad. Hoidke pealkiri selge, lühike ja ebamäärane – selline ebamäärane, mis tekitab uudishimu.

Lisage üleskutse tegevusele (CTA)

Selgusest rääkides peaksite kaaluma ka oma e-kirjadele selgete ja asjakohaste CTA-de lisamist, pakkudes väljavaadet müügikanalil veelgi madalamale. Ükskõik, kas teil on vaja oma saidile naasmiseks, konkursil osalemiseks, oma vinge asja ostmiseks või ükskõik mida teha, tellija on teie parim võimalus tehingu sõlmimiseks CTA kaudu.

Võite isegi oma CTA-lingi siduda spetsiaalse sihtlehega lihtsalt seetõttu, et võimalusi on siin lõputult. Matt Carteri sõnul Ära ütle üles, “Mida selgem on CTA, seda tõenäolisem on see, et teie abonenti aetakse teie müügilehtri alla.”

Positsioneerige oma valimisvormid strateegiliselt

Selles on süüdi enamik algajaid. Kui te ei positsioneeru registreerumisvorme strateegiliselt, on teil e-posti teel turunduse jaoks raske kuldhane jäädvustada. Lugematute integratsioonimeetodite, sealhulgas hulgaliselt WordPressi meiliturunduse pistikprogrammide abil on teil vajalikud tööriistad.

Kuulsad on hüpikregistreerimisvormid, mis käivitavad peaaegu nii, et külastaja lahkub teie saidilt. See on pealetükkiv, kuid üsna tõhus, kui kasutajad teatavad e-posti konversioonimäärade tõusust kuni 469%. OptinMonster on üks juhtivaid e-posti turundusteenuseid, mis pakub seda väljumisfunktsiooni teiste valikuvõimaluste hulgas.

Isikupärastage oma e-posti aadress

Te ei ole bot ja pole ka teie tellijad. Saate oma e-posti turundustegevust edendada lihtsalt sõnumite isikupärastamisega. Robert Cialdini sõnul on tüüp taga Kuus mõjutamispõhimõtet, inimesed ostavad sinult suurema tõenäosusega, kui nad sulle meeldivad.

Sarnaselt sellele, kuidas kasutate hämmastavat veebisaidi kujundust ja sihitud sisu otse oma veebikülastajatega rääkimiseks, püüdke ka isikupärastada kõiki oma tellijatele saadetud sõnumeid. Kuna teate, kes on teie tellijad, ja asju, mis neile meeldivad, saate kirjutada isikupärastatud e-kirju, millel on kõige suurem mõju.

Juhtum näide: ma palusin tellijatel ükskord mainida nende suurimat valu, kui nad sisse logisid, ja olin meeldivalt üllatunud vastustest ning veelgi enam – tagasisidest, mille ma hõlpsalt kogusin. Seejärel kirjutasin meilisõnumeid, kus käsitleti neid valupunkte, ja võite arvata, mis juhtus minu avatud kursiga ��

Kasutasin sama tagasisidet nii oma veebisaidi kui ka sisu ümberkujundamisel, suurendades mu konversioonide arvu kümnekordselt.

Segage e-posti sisu

Te ei saa riskida sellega, et rämpspostiga mees otsib soovi korral raha, isegi kui see tähendaks tellijate pommimist pakkumiste, pakkumiste ja muude pakkumistega. Just see on ülioluline, kui teil on läbimõeldud e-posti turundusstrateegia, mis annaks teavet kogu teie turundusprotsessi kohta.

Kui see pole mõttekas, püüdke lihtsalt aeg-ajalt toodet mainides kirjutada väga informatiivseid e-kirju. Teie e-kirjad peaksid olema teie saidi sisu laiendus, kuid parem. E-kirjade kaudu suurepärase väärtuse pakkumine suurendab avatud kurssi ja lõppkokkuvõttes ka konversioonimäärasid. Samuti on teil parem võimalus rämpsposti kausta vältida.

Proovige, loputage ja korrake

Päeva lõpus pidage alati meeles, et katsetage oma meetodeid, et sõrme panna sellele, mis töötab ja mis mitte. Nii saate siluda probleeme, mis lämmatavad teie e-posti turundustegevuse. Ilmselt soovite tegutsevate asjadega kinni pidada ja matta kõik, mis pole.

Nüüd, kui teil on näpunäiteid, mida peate oma e-posti turundusstrateegia edasiarendamiseks tutvuma, kuidas saaksime vaadata WordPressi parimaid e-posti turundusteenuseid?

5 populaarset WordPressi e-posti turundusteenust

Järgmised e-posti turundusteenused töötavad WordPressiga. See tähendab lihtsalt, et on lugematu arv WordPressi pistikprogramme, mis võimaldavad teil mõnda neist teenustest mõne minutiga oma saidiga integreerida. Alustame minu isiklikust lemmikust.

MailChimp

parimad e-posti turundusteenused WordPress MailChimpile

MailChimp on parimate e-turundusteenuste hulgas, mida raha saab osta. Oma 2016. aasta majandusaasta aruandest saatsid MailChimpi kliendid ainuüksi sel aastal üle 245 miljardi e-kirja. Kogu maailmas teenindades on MailChimp miljonitele WordPressi kasutajatele hõlpsaks hulgimeilisõnumite saatmiseks koos ulatusliku tööriistakomplektiga.

Need tööriistad aitavad teil e-posti turunduskampaaniat algusest peale üles ehitada. Postitusloendi koostamine on lihtne nagu pirukas ja mitu vormi kujundust on vaid hiireklõpsu kaugusel. Need pakuvad nii palju funktsioone kui ka integratsioone. Näiteks võite saata automaatseid sõnumeid külastajatele, kes hülgavad vankrid jne.

Ja seal on veel …

Teie käsutuses on üksikasjalikud aruanded, et mõõta kampaaniate mõju tellijatele. Nendest aruannetest on nii palju õppida ja isegi eksportida või alla laadida, et neid tulevikus kasutada ja järeltulevaid. Näiteks näete sotsiaalmeedia tegevust, jälgite linke, kontrollite vestlusi ja palju muud.

Lihtsalt tean, et meil oleks vaja kogu seda postituse sügavust ja pikkust, et vaadata üle kõik MailChimpi pakutavad hinnad kõigi hindade jaoks. Kui MailChimp kõlab nagu teile vajalik e-posti turundusteenus, pakub ettevõte kolme hinnaplaani:

 • Igavesti tasuta pakett kuni 2000 tellijaga ja 12 000 e-kirja kuus
 • Kasvav äriplaan alates 10 dollarist kuus ja
 • Ülivõimas Pro Marketeri plaan alates 199 dollarist kuus raske e-posti saatjale

Valige alati plaan, mis sobib teie ettevõtte jaoks. MailChimp võimaldab teil saata e-kirju oma serveritest, redigeerides oma DNS-kirjeid. See protsess tugiteenuste meeskonna poolt on selgelt välja toodud. Teisisõnu näib, et e-kirjad pärinevad teie domeenist, mitte MailChimpi serveritest.

Saate MailChimpi alati oma WordPressi saidiga integreerida, kasutades mõnda teie armatuurlaual pakutavat meetodit, kuid see tähendab, et peate puudutama koodi. Selle vältimiseks integreerime MailChimpi plugina abil WordPressiga.

Hankige MailChimp

MailChimp WordPressi jaoks

MailChimp WordPressi jaoks

Lihtsalt, et see sealt välja saada, tahaksin kuulutada, et WordCressi jaoks mõeldud MailChimp pole MailChimpi teenusega seotud. MailChimp WordPressi pistikprogrammi jaoks on Danny van Kooteni, Ibericode, Lapsi ja Harish Chouhani vaimusünnitus.

See võimaldab teil linkida oma WordPressi saidi oma MailChimpi meililistiga. Lisaks tarnitakse see koos vormide koostajaga, mida saate kõige paremini kasutada, kui olete HTMLi ja CSS-iga piisavalt kursis. Mõne näputöö abil saate luua ükskõik millise vormi, mida võite ette kujutada.

Lisaks on pistikprogrammi lihtne paigaldada, kuna vaja on vaid API võtit, mida on üsna lihtne hankida. WordCressi jaoks mõeldud MailChimp integreerub sujuvalt selliste hämmastavate laienduste ja pistikprogrammidega nagu MailChimp reCAPTCHA, WPBruiser, WooCommerce, Contact Form 7, BuddyPress, MemberPress ja Easy Digital Downloads. Pistikprogrammi saate täiendavalt integreerida WP kommentaaride ja registreerimisvormidega.

Saate tasuta MailChimpi tasuta pistikprogrammi MailChimp for WordPress ühendada ja teil on täielik e-turunduse lahendus vähem kui 10 minutiga.

Laadige WordPressi jaoks alla MailChimp

Pidev kontakt

Pidev kontakt

Pidev kontakt alustab teid 60-päevase tasuta prooviversiooniga, mis võimaldab teil saata piiramatu arvu sõnumeid 100 tellijale. See sobib ideaalselt väikesele vaatajaskonnale, näiteks mobiilirakenduste testijatele või väikestele fookusgruppidele. Seda on ka kõige lihtsam seadistada ja käivitada – ma saatsin oma esimese meilisõnumi minu arust kolmes etapis. See oli nii lihtne.

Peate üle minema kas e-posti või e-posti plusspaketile, mis maksab vahemikus 20 kuni 295 dollarit kuus, sõltuvalt teie abonentide arvust. 295 dollarit on mõeldud 50 000 kontakti jaoks 2 GB veebisalvestuse, piiramatute kampaaniate, kupongide, uuringute, sündmuste reklaamimise, aruandluse ja automaatvastajate jaoks.

Muud märkimisväärsed omadused …

… hõlmavad loendi loomise tööriistu, kontaktide haldamist, tasuta juhendamist, vinge tuge, arhiive ja nii edasi. Siis nägin juba valmis malle! Milline tohutu kaunite e-posti mallide kollektsioon. Tõsiselt, Constant Contact’i veebisait on loodud väikeettevõtluse jaoks.

Pidev kontakt on ideaalne lahendus, kui soovite hoiduda liigsest ja pealetükkivast minimalismi kasuks. Erinevalt enamikust e-posti turundusteenustest on pidev kontakt täiesti tagasihoidlik. Mulle meeldis puhas paigutus ja kodune tunne. Seal on kohandatud kodeerimine, kuid e-posti lohistaja võidab, jah.

Alguses pintseldasin peaaegu pidevat kontakti, kuid edasised uurimised kinnitavad, et paljud e-posti turundusteenused võisid neilt poistelt lehte laenata. Selle kaliibriga e-posti teenus vajab vastavat WordPressi pistikprogrammi.

KONTAKT PÜÜGIGA

Pidevad kontaktvormid MailMunchi kaudu

Pidevad kontaktvormid MailMunchi kaudu - WordPressi pistikprogrammid

… ja päev on päästetud. Selle pistikprogrammi autor MailMunch on ettevõte, mis lihtsustab meiliturundust, keskendudes klientide hankimisele ja müügivihjete genereerimisele. See e-posti turunduse pistikprogramm on tundide vältel raske töö kulminatsioon Liz Gannes ja e-turunduse komplekt, mis pakub põnevaid võimalusi madalate hindade jaoks.

See WordPressi pistikprogramm, nagu ka pidev kontakt, on alahinnatud. Olin erapoolik, kuni kontrollisin saadaolevaid funktsioone. Söögiisu parandamiseks ja asjade käima saamiseks võite sellest maailmast välja ehitada opt-in-vorme, kasutades 5 tüüpi vorme, umbes 20 ahvatlevat teemat, lugematuid vormivälju ja kohandatud HTML-i aktsepteeriv vormiehitaja.

Parimad omadused lukustatakse muidugi lisatasu plaanides, mis algavad 6,30 dollarist kuus. Teil oleks vaja agentuuri plaani, et nautida kõiki funktsioone, mis maksavad 34,30 dollarit kuus. Tasuta plaanil on kaks täielikult kohandatavat teemat ja põhifunktsioonid, mida vajate meilide kogumise alustamiseks.

Kogu asja seadistamine on lihtne, see tehakse juba mõne minutiga. Kõik selle pistikprogrammi abil loodud vormid töötavad (ma peaksin teadma, et testisin) ja nad tellivad kasutajatelt teie soovitud püsikontaktide loendi. Kui kontakt on juba olemas, värskendab pistikprogramm abonenti automaatselt.

Tõepoolest, vajaksime tervet arvustust, mis hõlmaks kõiki muid funktsioone, mida me pole maininud, sealhulgas armuline kasutajaliides, üksikasjalik analüüs, automaatvastajad ja intuitiivne e-posti koostaja. Lihtsamalt öeldes – Constant Contact ja see plii genereerimise pistikprogramm sobivad hästi kokku nagu leib ja või.

Seotud: Neil on teine ​​pistikprogramm MailMunchi WordPressi pistikprogramm mis integreerub püsikontaktiga sarnasel viisil.

Laadige MailMunchi kaudu alla pidevad kontaktvormid

AWeber

WordPress AWeberi parimad e-posti turundusteenused

Meie nimekirjas olev El numero dos on AWeber, populaarne meiliturundusteenus, mis on tegutsenud juba aastast 1998. Nende põhiline missioon on ja on endiselt aidata “… väikeettevõtetel ja ettevõtjatel luua ja saata e-kirju, mida inimesed armastavad…”, et “… suhelda [nimetatud inimestega] viisil, mis kasvataks nende ettevõtet. ”

E-posti turundusteenuste osas on AWeberil pikaajaline maine pakkuda maailmatasemel teenust hinnaga, mis sobib kõigile. Nad teenindavad sadu tuhandeid turundajaid kõigil elualadel, mis tähendab, et olete suurepärases seltskonnas.

Funktsioonide osakonnas tähendab AWeber tõsist äri. See on täis selliseid nüansse nagu automaatvastajad, tonnid e-posti mallid, üksikasjalik analüüs, fantastiline klienditugi, hõlpsasti kasutatav vormiehitaja, sotsiaalse meedia integreerimine, mobiilirakendus, pukseerimisredaktor, abonentide segmenteerimine ja nimekiri jätkub.

AWeberi integreerimine on ülimalt lihtne ja tänu vahvale pistikprogrammile Hustle saate seda teha vähem kui 5 minutiga. See on õige, kuna te ei pea asja pärast muretsema; nad pakuvad teile 30-päevast tasuta prooviversiooni. Plaanid jäävad vahemikku 19–149 dollarit kuus, kuigi saate kohandatud plaani just oma vajaduste jaoks.

Hankige AWeber

Sagin

Hustle - hüpikaknad slaidiseanssid ja e-posti aadressi lubamise lisandmoodulid - pluginate kataloog - WordPress

WordPressi kõrgel kohal olev e-posti turunduse pistikprogramm Hustle aitab teil integreerida mitte ainult AWeberi, vaid ka MailChimpi ja kaheksa muud e-posti turundusteenust. Kõike seda teete hõlpsasti kasutatava administraatori armatuurlaual, mis on täis parimaid võimalusi. Jällegi vajate lihtsalt API-võtit, mis on lihtne … teate, kuidas see läheb.

Kuna meiliteenuste integreerimine on minevikus olnud, saate vabalt kujundada oma südamesoovi jaoks opt-in-vorme 4 etteantud stiili, piiramatute värvide, lisaväljade, ääriste, kujundite ja animeeritud ikoonide abil. Kui soovite oma disainilahendusi testida, pakub Hustle ka kohandatud CSS-i.

Viimane samm hõlmab teie saidil osalemise vormide kuvamise ja käitumise kohandamist. Vormi saate oma saidil lisada kuhu tahes, kasutades lühinumbrit. Lisaks saate tellimuste suurendamiseks lisada vorme pärast oma sisu või luua hüpik- ja slaidivorme. Selle asja interaktiivsus!

Enam kui 70 000 aktiivse installi korral saab Hustle by WPMU DEV paljude standardite kohaselt hästi hakkama. Registreeruge AWeberis ja integreeruge Hustle’iga, et täna oma e-posti turunduskampaaniat käivitada. Mida varem alustate, seda parem.

Laadige alla tõuklemine

Hull Mimi

Hullu Mimi e-turunduse loomine HTML-i meilisõnumite saatmise ja jälgimise loomine

Mad Mimi on ilus ESP, millel on täiesti ainulaadne lähenemine e-posti turundusele. Kuid isegi hulga funktsioonide abil suudavad need tüübid kõik teie semu jaoks lihtsaks teha. Haldasin Mad Mimi postitusloendit ja ma ei saa kurta. Sellel väga võimsal teenusel on mobiilirakenduse atraktiivsus.

Kõik alates registreerumisest, vormide ja e-kirjade loomisest ning oma tellijatega ühenduse loomisest on sama lihtne kui A, B, C. Vormide koostaja on fantastiline, kõigi funktsioonidega, mida vajate ilusate infolehtede loomiseks, olenemata puhkusest või aastaajast. Saate isegi oma Facebooki lehele vorme tasuta lisada!

Muidugi on neil igavesti tasuta plaan, mis võimaldab teil salvestada 100 kontakti ja saata piiramatuid e-kirju. Pro plaanid maksavad 10–369 dollarit kuus, sõltuvalt teie vajadustest. Igas plaanis on fantastiline loetelu funktsioonidest, mis võimaldavad teil kiiremas korras tegutseda.

Administraatori armatuurlaual on rõõm töötada. Hoolitsege selle maailmast disainielamuse üle, kasutades hämmastavat lohistamisfunktsiooni, integreerige oma reklaamid sotsiaalmeediaga, looge RSS-vooge ja hallake oma publikut nagu Mad Mimi boss. Eksportige oma loendid hõlpsalt, kui soovite asju ümber tõsta ja nii edasi.

Mad Mimi on üks suurimaid e-posti turundusteenuseid, peame selle siduma ühe parima WordPressi loendi moodustamise pluginaga.

Hangi hullu Mimi

Õitsele viib

Thrive viib WordPressi ülimat loendiehitusprogrammi pluginat

Thrive Leads on WordPressi ülim nimekiriloend plugin, millele lisandub 30-päevane jõudluse garantii. See tähendab lihtsalt, et kui teile 30 päeva jooksul ei meeldi Thrive Leads, võite oma raha tagasi küsida. See on õige, nad ei paku tasuta versiooni. Läbilõikav liikmelisus maksab kõigest 19 dollarit kuus ning see sisaldab piiramatuid saidilitsentse ja kõiki ThriveThemes tooteid.

Nad pakuvad veel kolme ühekordset plaani. Võite hankida ühe saidi litsentsi, mis maksab 67 dollarit, 5-saidilise litsentsi hinnaga 97 dollarit või 15-saidilise litsentsi paketi 147 dollarit. Siinne valik sõltub teie vajadustest, isegi kui läbilõikav liikmelisus kõlab paremini.

Veel üks suurepärane lisa Thrive Leads. Täpselt sellepärast soovitan kõigile jõudsalt arenevaid teemasid kasutada kui nende veebiturunduse ühetaolist lahendust. Aitäh veelkord Shane! – Gary Kaminski

Funktsioonide loetelu ulatub siit kuuni ja tagasi. Me räägime sellistest asjadest nagu SmartExit +, SmartLinks, A / B testimine, kaunid animatsioonid, laser-terav sihtimine, interaktsioonipõhised päästikud, iga opt-in-tüüpi tüüp, hämmastavad aruanded ja lugematu arv integratsioone populaarsete e-turundusteenustega, sealhulgas Mad Mimi.

Linkige Thrive Leads Mad Mimi või peaaegu kõigi e-posti kaudu pakutavate turundusteenustega ja teil on oma ettevõttele võimas loendi koostamise lahendus, olenemata sellest, kas olete algaja, professionaal, agentuur või hiiglaslik ettevõte. Ei, tõesti, te ei pea mujale minema.

Hankige edulised juhtnöörid

GetResponse

E-posti turundustarkvara GetResponse

Tagumine osa on GetResponse, viimane meie nimekirjas, kuid kindlasti mitte vähem funktsioonide ja kasutatavuse osas. Võite alustada kohe 30-päevase tasuta prooviversiooniga, krediitkaarti pole vaja. Pärast registreerumist, mis hõlmab SMS-iga kinnitamist, jõuate meeldiva armatuurlaua juurde.

Siin saate lisada kontakte, luua vormi või luua infolehte. Ainult kolm nuppu, mis on kaugel funktsioonide, teemade ja valikute loendist, mida GetResponse kõige paremini tunneb. Näiteks saate oma kontakte kopeerida ja kleepida, üles laadida või importida kolmanda osapoole teenustest, näiteks Google Docs, SalesForce ja nii edasi.

Vormide koostaja puhub veest välja kõik muud meiliturundusteenused! Jätkasin kerimist, mis tundus võimatu arv uhkeid teemasid mitmes kategoorias ja vormingus. Saate luua Facebooki kampaania jaoks vorme sama hõlpsalt kui saate luua külgriba valimisvormi.

getresponse-newsletter-builder

GetResponse Newsletter Builder ��

See pole veel lõpp. Vormide koostajal on funktsioon Colour Magic, mis impordib teie saidi värvid, et kohandada ja kasutada seda vormidel nagu soovite. Teie käsutuses on 7 loendiehitaja rakendust fikseeritud riba jaoks, allalaadimiseks, hüpikmenüüst väljumiseks, kerimiseks, raputamiseks, pildikasti ja registreerumiskasti vormide saamiseks.

Saate hõlpsalt HTML-redaktorit kasutades oma vorme üles ehitada ja kõigi integratsiooni GetResponse pakkidega ei vaja te tõenäoliselt pistikprogrammi. Saate linkida oma vormid muu hulgas oma WordPressi saidi, WooCommerce poe ja Facebooki lehega.

Infolehtede osakonnas saate pukseerimiseks kasutada üsna pukseerivaid e-kirju, kasutades lohistamist või tavalist HTML-i koostajat. Pukseerimistehase ehitajal on miljon ja üks infolehe mall ning rohkem funktsioone, kui te kunagi vajate.

Hankige GetResponse

WPFormsi kontaktvormid

Kontaktvorm WPFormsi kaudu - lohistage WordPressi vormide koostaja - WordPressi pistikprogrammid

Paaritame GetResponse’i WPFormsi kontaktvormidega, kuna viimane on lihtne, kuid täieõiguslik meistriteos nagu eelminegi. Esmapilgul võib nii selle pistikprogrammi kui ka GetResponse’i vallandada, kuid kui uksest sisse pääsete, pühivad maiuspalad teid jalast.

WPFormsi kontaktvormidel on kirjutamise ajal üle 90 000 aktiivse installi. Lihtsalt installige ja aktiveerige oma saidil pistikprogramm. Järgmisena peate looma vormi. Siit algab elevus. Pistikprogramm tarnitakse koos intuitiivse lohistamisfunktsiooniga, mis sujuvamaks muudab kogu kujundamisprotsessi.

Ja kas vormiehitajal on omadusi või mis? Ainult tasuta versioonis saadaolevate võimaluste arv paneb teie pea keerutama. GetResponse’i loendisse integreerimiseks on teil vaja 99-dollarist profiversiooni. Tasuta versioon võimaldab teil luua ühenduse ainult püsikontaktiga.

Kõigi pakutavate funktsioonide, sealhulgas integreerimise kaudu makseväravatega, ei kõla WPForms Pro versioon Contact Forms enam nii halvasti. Plaanid algavad kõigest 39 dollarist aastas, kuid pidage meeles, et GetResponse on kaasas paljude teiste integratsioonidega.

Laadige alla WPForms’i kontaktvormid

Boonus: Ninja hüpikaknad WordPressi jaoks

Ninja hüpikaknad WordPressi jaoks

Kui olete mõnda aega olnud Interneti-turunduse kogukonna liige, olete kahtlemata kuulnud inimesi rääkimas e-turunduse loendi koostamise olulisusest. See mitte ainult ei võimalda teil arendada oma suhteid lugejatega, vaid teil on võimalus nendega otse suhelda, kuid see kaitseb teid ka Google’i algoritmi värskenduse võimalike kahjulike mõjude eest – kui värskendus jätab SERP-d unarusse, saate meelitage endiselt oma ajaveebisse liiklust, saates uue postituse avaldamisel oma loendile meili. Sihtrühm, suhete arendamine ja stabiilne liiklus võivad teie lõpptulemusele olla ainult head asja.

Kui soovite oma meililoendit täiendada, on hüpikaknad tõestatud viis külastaja tähelepanu köitmiseks, tagades suurema tõenäosusega nende tellimise. On eetilisi kaalutlusi, kuid hüpikakendel on e-posti loendite kiiremaks kasvatamiseks tõestatud kogemus.

Ninja hüpikaknad WordPressi jaoks on suurepärane pistikprogramm kõigile, kes soovivad oma meililisti laiendada. Pistikprogramm toetab kaksteist erinevat e-posti turundusteenust, sealhulgas AWeber ja MailChimp.

Pistikprogrammiga on kaasas mitmeid fantastilisi nahaid, mis võimaldavad teil luua kauni välimusega hüpikuid. Mitmete kohandamisvõimaluste abil (lisateabe saamiseks selle hüpikakende kvaliteedi kohta, mida pistikprogramm suudab luua, vaadake allpool olevaid ekraanipilte) saate kujundada hüpikpildi oma pildi järgi ja vastavalt oma veebisaidi kaubamärgile. Samuti saate luua mitmelehelisi hüpikuid, mis on kasulik, kui teie vaatajaskond jaguneb väga erinevateks huvigruppideks.

Hüpikaknad võivad olla liiga ebameeldivad, kuid pistikprogrammi Ninja hüpikaknad abil saate valida, millal teie hüpik kuvatakse. See võib juhtuda pärast seda, kui külastaja on jõudnud artikli teatud punkti, pärast passiivsuse perioodi või kui külastaja näitab üles kavatsust teie veebisaidilt lahkuda. Samuti saate seadistada A / B testi, et analüüsida, millal teie hüpikaknad kõige paremini teisendavad, ja võrrelda ka kahte erinevat kujundust, mis võimaldab teil saada parimaid võimalikke tulemusi. Ja kui soovite veelgi rohkem nahku valida, on saadaval Ninja hüpikakende teemapakett.

Hankige Ninja hüpikaknad


See on tohutu juhend e-posti turunduse maailmas, kuid seal on nii palju, et me ei suudaks selles postituses kõike lahti pigistada. Seal on WordPressi jaoks ka palju muid e-posti teel pakutavaid turundusteenuseid ja ärge alustage mind pistikprogrammide loendist. Võib-olla tunnete end teiste muude meiliturunduse näpunäidete alt, mis me välja jätsime.

Olen tohutult MailChimpi ja WordPressi pistikprogrammi MailChimimi fänn, kuid see on ainult mina. Milline on teie lemmikkombinatsioon? Millist e-posti teenuse pakkujat te kasutate? Kui teil on küsimust või ettepanekut, andke sellest kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map