Algajate juhend WordPressiga segamise kohta (koodi pole vaja)

Kui olete WordPressis täiesti või suhteliselt uus tegija, võib tunduda pisut üleliigne teha muud kirjutamist ja postitamist, võib-olla kategoriseerimist ja võib-olla sotsiaalse ühiskasutuse pistikprogrammi installimist. Kuid väikese juhtnööriga saate hõlpsalt juhtida selle massiivse tarkvara osa, et praegu proovite mitte nii palju muretseda.


Probleem, mis sageli kaasneb millegagi uueks saamisega, on hirm millegi ebaõnnestumise või segi ajamise ees. Kuid paradoksaalsel kombel on WordPressi jaoks paljude asjade jaoks parim võimalus, kui hakkate alustama, et midagi segamini ajada. Kui teie veebisaidil läheb valesti, kui teil on muid külastajaid peale lähedaste sõprade ja pereliikmete, ja kui see mängib suurt rolli teie iga kuu arve tasumisel, on võrreldamatud.

Mure kõrvaldamiseks suhtuge jama suhtumisse. Kui te ei ürita kiiresti turvaauke parandada ega töökohta taastada, pole tegelikult eriti midagi karta, eriti alguses. Alustage osadest, mis tunduvad teile loomulikult huvitavad, isegi kui need kõik on disainiga seotud ja te ei tea disainist midagi. Selle asemel, et ennast koolituste kaudu sundida, võite märgata, et olete loomulikult õppinud rohkem WordPressi ja uurinud erinevaid aspekte, ilma et teil oleks igav.

WordPressi mõistmise mentaliteedi üks suurepäraseid asju on see, et puudub surve õppimiskõver võimalikult kiiresti läbi käia. Võite anda endale aega, mis on vajalik enda jaoks vajalike asjade välja töötamiseks, ja see teeb kõik palju lihtsamaks ja palju lõbusamaks.

Allpool olen loetlenud mõned valdkonnad, kus võiksite midagi segamini ajada ja natuke tuttavamaks saada.

WordPressi postituse ajastamine

WordPressi postituse ajastamine

See on üks peamisi põhjuseid, miks CMS-i omamine on nii kuradi kasulik. Kui lõpetate postituse varakult või peate lahkuma puhkuselt või kasutate Interneti-ajakirja (mida me ilmselt kõik vajame), võite kirjutada postitusi / artikleid enne tähtaega ja planeerida, et need läheksid teie postituste / artiklid teevad tavaliselt.

Või võite postitusaegadega segi minna ja proovida leida, mis tundub teie publikuni jõudmiseks kõige paremini toimivat. Tutvuge meie WordPressi postituse ajakava juhendiga, et saada rohkem näpunäiteid ja nõuandeid oma veebisaidi jälgimiseks.

Parem WordPressi turvalisus

WordPressi turvalisus

Ehkki on lihtne arvata, et WordPress on karbist piisavalt turvaline, on see soovmõtlemine. Tegelikult oli mul alles eelmisel kuul oma ajaveebi häkkimine, kuna olin olnud laisk mõne julgeolekualase hea tava rakendamisel. Õnneks suutsin oma veebisaidi piisavalt hõlpsalt taastada ja sellest tulenevalt paar olulist asja massiliselt oma turvalisust parandada.

Oluline märkus: Varundage oma sait enne kui proovite midagi teha ning olge sisselogimispiirangute osas valges nimekirjas ja muude IP-ga seotud lahenduste osas ettevaatlik, võite end lukustada oma administraatorialast välja.

Vaadeldavad valdkonnad:

 • Sisselogimise URL-i muutmine
 • Mõnede peamiste tulemüüripiirangute lisamine
 • Andmebaasi prefiksi muutmine (ärge unustage kõigepealt oma andmebaasi varundada)

WordPressi pluginad parema turvalisuse ja hoolduse jaoks:

Juhendid, millel on rohkem turbeteavet:

 • WordPressi turvalisus: kas teie WordPressi sait on tõesti turvaline?
 • Kuidas oma WordPressi blogi kaitsta, kasulikud nõuanded igale kasutajale
 • Codex: WordPressi kõvendamine

WordPressi SEO täiustamine

WordPressi SEO

SEO aitab teil saada püsivaid külastajaid pika aja jooksul ja suunata oma WordPressi saidile rohkem liiklust. SEO on valutu viis meelitada külastajaid, ilma et peaksite kirjutama või reklaamima midagi konkreetset, et nad saaksid üle tulla.

Märksõna uurimine

Nagu ma mainisin oma WordPressi SEO-sarja algajate juhendis, kui te ei alusta märksõna uurimisega, on kõik teie jõupingutused asjatud. Nii et järgmine kord, kui kirjutate postituse või artikli, kulutage mõni aeg veendumaks, et kasutate sama keelt inimestega, kes soovivad selle artikli või postituse teemat õppida.

Nälkjad

Paljud inimesed ütlevad, et peate lihtsalt oma püsilinke muutma, et nad näeksid postituse nimesid ja neid optimeeritakse. Kuid Google eelistab seda ilmselt siis, kui hoiate oma nälkjaid lühikesed ja armsad, ideaaljuhul 3 sõna ilma täitesõnadeta (nagu või sellele või sellele).

Kuna kogu oma materjali mahajäämus on äärmiselt tüütu läbi käia, ja seda tõenäolisemalt; mitte nii produktiivne, peaksite keskenduma oma kõige ulatuslikumatele / olulisematele postitustele. Postitused, mis eristuvad konkreetsel teemal lisandväärtusest.

Vormindamine

Päises on õigesti päiste kasutamine, veendudes, et igal lehel oleks ainult üks h1 ja muud tegurid. Kasutage pealkirju loogiliselt ja alati järjekorras (nt H1-le, mida kasutate oma postituse pealkirja jaoks, peaksid teie sisesektsiooni lõikudele järgnema H2-pealkirjad, millele järgnevad H3-päised jne). Pealkirjade hierarhia järgimine on otsimootorite indekseerimiseks palju parem.

Puhas kood

Kui te pole arendaja, sõltub teie koodi puhtus sellest, kes tegi teie kasutatava WordPressi teema. WPExploreris ehitame kõik oma teemad (sealhulgas kokku) semantilise kehtiva HTML-koodiga, mis aitab SEO-d täiustada.

Juhised teie WordPress SEO täiendamiseks:

Pluginad oma WordPress SEO täiustamiseks:

Suurendage WordPressi saidi kiirust

WordPressi saidi kiirus

Saidi kiirus muutub üha olulisemaks. Mida rohkem “rikutud” keskmine kasutaja saab, seda kiiremini laaditakse kasutaja ootusi mis tahes veebisaidilt ja seda kiiremini kasutaja aeglaselt laadiva veebisaidi korral “põrkub”. Saidi kiiruse parandamine on üks neist asjadest, mis tunduvad palju keerulisemad ja keerulisemad, kuna professionaalid kasutavad palju segadust tekitavat kõnekeelt..

Kui peate kinni mõnedest põhijuhistest, katsetage, mis teie jaoks sobib, ja nautige seda (tehke sellest mänguks, kus iga kord, kui parandus on suurem kui 0,3 s, haarate jooki või ohverdate kummikaru WordPress) saate raseerimise sekundid raseerimiseta raseerida.

Mõni valdkond, mida võiksite uurida:

 • CDN
 • Puhverdamine
 • Kujutise optimeerimine
 • Kodulehe optimeerimine
 • Laisk laadimine

Juhised WordPressi edasiseks kiirendamiseks:

 • 10 tasuta CDN-teenust WordPressi kiirendamiseks
 • Kuidas WordPressi saiti kiirendada (kiiresti ja hõlpsalt)

Pluginad, mis aitavad WordPressi installimist kiirendada:

WordPressi veebisaidi ja teema kujundus

WordPressi saidi kujundus

Põhilise ja puhta kujunduse andmine on asi, millega palju WordPressi teemasid tänapäeval hästi toime tuleb. Sealne probleem seisneb selles, kuidas muuta oma veebisait natukene eristuvaks, meelitada oma külastajate tähelepanu. Teie õnne, paljudes teemades, nagu meie oma Total, on kaasas sisseehitatud lehtede koostajad, reaalajas kohandajad ja palju muud.

Mõni valdkond, mida võiksite uurida:

 • Leheehitajad
 • Kohandatavad teemad
 • Päis / logo
 • Vidina piirkond
 • Kohandatud koduleht

Juhendid WordPressi kujundamiseks:

 • Lihtne (ja taskukohane) viis WordPressi saidi välja paistmiseks
 • 12 loovat viisi, kuidas saate oma ajaveebi kujundust täiustada
 • Kuidas luua oma WordPressi ajaveebi pilte ilma graafilise disaini oskusteta

Teie WordPressi saidi ümberkujunduse pistikprogrammid:

 • Parimad WordPressi leheehitajad

Alustage nimekirja koostamist

WordPressi uudiskirja loendid

Kui meililisti või meiliturundus on midagi, mis teid hirmutab, lõdvestuge. See pole enam nii keeruline ja kasutajasõbralik, kui vanasti umbes 8 aastat vanad või vanemad. Lisaks võimaldavad enamik suurtest pakkujatest teil nüüd tasuta maitsta (Aweberi 1 kuu tasuta prooviperiood, MailChimp tasuta kuni 2000 tellijat).

Kuigi meilikoopiate kirjutamine on asi, mis võib minusuguse müügihirmaga inimese jaoks halva maitse suhu ajada, on minu jaoks kasulik kanaliseerida sama ajaveebi sama hääl, kuhu nad on tellinud.

Juhised edasiseks “jamamiseks”:

 • Kuidas koostada e-posti loendit WordPressis
 • WordPressi veebisaidi turundamine: ülim juhend

Pluginad edasiseks “jamamiseks”:

Looge täpsematest lehtedest hõlpsalt lehe koostajatega

WordPressi lehe ehitajad

Kui muretsete oma veebisaidi tegeliku visuaali pärast tegelemise pärast, ärge muretsege. Ja selle asemel, et proovida leiutada hea disaini ratast, laske end inspireerida hästi tühja ruumi kujunditest ja kasutusviisidest (tühik teksti / piltide / muude objektide vahel), mida näete hästi kavandatud veebisaitidel, ja jäljendada seda, mida hindate kõige kõrgemalt..

Leheehitajad võimaldavad teil lehe paigutuse üle palju loovalt juhtida, ilma et peaksite teadma ühte koodirida. See on väga madal rõhk, kuna ainus asi, mis võib valesti minna, on see, et avaldate lehe, mis ei tundu hea. Ja seda saab vältida, kui lihtsalt ei hakka avaldamist lööma, kuni olete sellega rahul.

Pluginad edasiseks “jamamiseks”:

 • WP pagariäri visuaalne ehitaja lohistage ja looge lehtede loomine
 • Beaver Builder WordPressi jaoks
 • Dirigent WordPressi paigutuse koostaja
 • Qards üle vaatab WordPressi lehe ehitaja
 • Parimad WordPressi leheehitajad

Järeldus

Ehkki WordPressiga saab teha palju asju ilma ühegi koodirea tundmata (või mitte kunagi õppimata), on huvi korral siiski palju jama, kui olete nõus oma varrukad lahti keerama ja su käed on määrdunud.

Esimene samm peaks olema WordPressi kohaliku eksemplari installimine (või lihtsalt oma saidi lavastamine, kui kasutate WPEngine’i). Seejärel kasutage suure venna Google’i ja koodige konkreetseid saite, nagu StackExchange, et teada saada, kuidas teha seda, mida soovite teha.

Teie kood ei pruugi olla ilus ja võite kasutada paljusid „ebameeldivaid lahendusi“, kuid õpite alles ja selle tulemused võivad inspireerida teid põhjalikumalt uurima ja õppima reaalseks kodeerimiseks..

Kas WordPressis on mõni probleem, mille pärast muretsete? Andke meile kommentaarides teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map